Septembar 20, 2024, 06:46:07 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: male nejasnoce oko keto dijete  (Pročitano 19958 puta)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: male nejasnoce oko keto dijete
« Odgovor #45 poslato: Februar 28, 2008, 09:54:10 pre podne »
ja se u početku nisam dobro izrazila i nisam ostavila dobre podatke, tj. potrebne da bi vi imali na temelju čega me savjetovat. odmah se ispričavam ako sam nekog slučajno uvrijedila ili nesto slično jer mi to u nijednom slučaju nije bila namjera

obratila sam se za pomoć vama jer vi, bar većina vas ima dosta iskustva na ovom polju i dosta znanja.

jos se jednom ispričavam

vidis..ovo vec drugi put radis.....

neznam koja je tvoja namera u celoj ovoj prici osim da smras..TO EJ JASNO..

ali ovo oko ovog ISPRICAVANJA BESOMUCNOG JE STVARNO SMESNO....

mislim cemu..??..zasto??..kome??...za cega????

dobila si od natase nke konkretne SAVETE.koji su njoj odrdili posao...TO JE SUPER.

ali ja neznam koji put moram da ponovim...

PITANJE JE..DALI TEBI U OPSTE TREBA BILO STA PO PITANJU OVOGA....

neznam u kome delu price sam nejasan....

ovaj text sto je natasa napisl...moze da se odnosi na bilo koga...

ovde se savet odnosi dirketno na tebe..ok..

A JA PITAM..DALI TEBI TO TREBA...

pa stvarno neznam do kuda ovo moze da ide.

kao da pricamo na dva strana jezika.

ili mozda i pricamo???

Van mreže mystiqe

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 20
Odg: male nejasnoce oko keto dijete
« Odgovor #46 poslato: Februar 28, 2008, 09:57:56 pre podne »
dali meni to treba?

da, treba mi...djevojka mi je fino objasnila, i ok

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: male nejasnoce oko keto dijete
« Odgovor #47 poslato: Februar 28, 2008, 10:43:12 pre podne »
izvini izivini nemoj se ljutit odma
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: male nejasnoce oko keto dijete
« Odgovor #48 poslato: Februar 28, 2008, 10:53:04 pre podne »
dali meni to treba?

da, treba mi...djevojka mi je fino objasnila, i ok

neverovatno..

oprosti

Van mreže queen_m_

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 39
Odg: male nejasnoce oko keto dijete
« Odgovor #49 poslato: Februar 28, 2008, 02:09:59 posle podne »
joj ljudi kakva frka. ona misli da joj treba. ako bude jela ovo sto joj je natasa preporucila mislim da su male tj skoro nikakve sanse da dobije anoreksiju il da se pretvori u kostur tako nesto .. zato  mislim da nema potrebe za uzbunom.. (?)
:D

Van mreže natasa

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 413
Odg: male nejasnoce oko keto dijete
« Odgovor #50 poslato: Februar 28, 2008, 04:20:02 posle podne »
Uopste ne razumem cemu tolika rasprava oko toga da li ona treba da mrsavi ili ne . Ako je bila dovoljno pametna da ovde potrazi savet a ne da krene na neke kupus dijete i izgladnjivanja , onda je valjda dovoljno pametna i da proceni da li , i koliko treba da smrsa . Ovakva ishrana joj svakako ne moze skoditi , tako da ne vidim u cemu je problem .
Znam da plan ishrane i trening varira od osobe i osobe ali devojka je htela da cuje kako nesto funkcionise u praksi a ne samo u teoriji . Ja jesam imala da skinem vise nego ona ali nisu u pitanju na desetine kila , tako da znam da ce njoj ovaj plan dijete isto da funkcionise .
Mystiqe , verujem da ketonskom dijetom mozes brze da smrsas , ali ja bih se radije odlucila na sporiju , ali laksu , i rekla bih , zdraviju dijetu kombinovanja UH . Za brze rezultate mozes da pojacas trening . Ako se dobro pridrzavas mozes da izgubis i do 4-5 kg mesecno , ali cistog sala , ne " vodenih kila " .  Mada ti ne treba toliko prema podacima sto si dala .
Work like you don't need the money ...

Dance like there's no one watching ...

Live like there's no tomorrow ...

Love like you've never been hurt ...

Van mreže mystiqe

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 20
Odg: male nejasnoce oko keto dijete
« Odgovor #51 poslato: Februar 28, 2008, 04:26:02 posle podne »
 u redu...hvala ti natasa

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: male nejasnoce oko keto dijete
« Odgovor #52 poslato: Februar 28, 2008, 07:41:08 posle podne »
natasa

a jel znaci da ja carb rotatcion zdravija diejta od cettonic diete./

jel ti to znas..ili to zato jel je tebi lakse.....

ovo po malo se pretvara u jedan forum gde savete pocinje da deli i kurta i murta bez ikakvog prethodnog zanja o funkcinosanju ljudskog orgn izma u opste.

natasa..

kao sto rekoh....ti jesi skunila kg...ali to je ato bila....zato so i nhjamnja probmean u tovj ishrani bi dala iste ili slicne rezulatete...

carb rotation diet nece nikoga ucinti skeleterom kao neko ovde rece..

nti sam ja rekao da je nezdrava NEGO CAK STO VISE.

KAO STO VLAD KAZE..JA SAM I PRVI POCEO DA PRICAM O TOME KADA SU SE ONDA SVI RASKOKODAKALI I ETO KAO I U OVOMS LUCAJU

ETO NAMA NOVIH STRUINJAKA NA OSNOVU SKINUTIH 5-8 KG,,

MASHALA..

natasa.

kada toliko rzume pricnp...onda bi lepo bilo da das i svaet recimo kako te kg zadztati..

jer evo vidis...i mistuq se upelela i rekal da je ovakva hrana ok

vodei ce vasom logikom..onda ovo sluzi samo i sikljuvo za skidanje kg..sto i jeste tacno..

sto pept znaci da ako se radi carb rotatiocn a kg ne ide dole da je opnda nesto ptorebno da se menja..

pa makr to bilo namerno ilis lucajno,trebalo bi da se neko nekada vrati na ajd da kzem normlanu hranu.

pa onda bi bilo lepo da svetujete kojom metodom ce da ti kg ostanu a ne da se opet morate vrcati na  razno razne diejte..

i da...poptuno je nebitno dali devojci treba da skida kg ili ne ALI DRAGA MOJDA NATASA IMA MNOGO ZDRAVJIH OPCIJA AKO VEC HOCES DA PRICAMO TIM RECNIKOM,TJ IMA MNOGO ZDRAVJIH NACINA PREHANRE AKO EN TREBA DA SKIDAS KG OD CARB ROTATIOCTN DIJETE.

amen
« Poslednja izmena: Februar 28, 2008, 07:44:20 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže natasa

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 413
Odg: male nejasnoce oko keto dijete
« Odgovor #53 poslato: Februar 28, 2008, 08:48:09 posle podne »
Da si video neke moje postove od ranije znao bi da ja nisam od onih kurta koje pametuju o cemu nemaju pojma . Nikad se nisam mesala u vase strucne savete ali ovde DA ,  jer sam napravila od svog tela sta sam zelela i to i odrzala , sto me cini kompetentnom da dam savet .
Nisam rekla da je moj nacin najbolji i najbrzi , ali jeste odlican i daje rezultate , i to je upravo sto je mystiqe i trazila .
Daj Boze da si bar pola energije koje su ulozio u osporavnje tudjih metoda na ovoj temi , utrosio na kreiranje jelovnika devojci , ove rasprave ne bi ni bilo .
Ne zelim da se uvlacim vise u rasprave s tobom ... Mystiqe , nema na cemu i srecno ! ;)
Work like you don't need the money ...

Dance like there's no one watching ...

Live like there's no tomorrow ...

Love like you've never been hurt ...

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: male nejasnoce oko keto dijete
« Odgovor #54 poslato: Februar 29, 2008, 07:06:49 posle podne »
koje tvoje postove??

zar ja treba da pratim tvoj postove da bi ti meni dokazala nesto sto ja znam???

ti si naprivla od svog tela nesto.

pa bravo...samo neznam gde si saznala za to....???

ako si ti napravila od svog tela nesto..to niko ovde nije video i iz tog razloga NISI KOMPETENTNA da dajees savete jer mozes da budes samo jos jedan virtelni KURTA koji deli savete...

moja energija po pitanju TBE I TKAVIH KAO TI JE beskonacna tako da i nema potrebe da se uvlacis u bilo koju temu i raspravu samonom ili o meni a kao sto rekoh..lici na jednu babu sa jednog drugog foruma koja je iskompalkierna nekim licnim problemima pa ond ai najmnje atack na nest6o sto ti smtras sveitnjom reaguje na ovaj nacin.

dakle..ti si uradila klasicnu glupost kao na tim drugim forumima..

napisla si ono STO JE TEBI DALO REZLUATETe
a ja nisam kriv sto ti neces ili NEZNAS a prije ce biti ovo drugo da ono stio hje tebi dalo rezulate ne moze i ne znaci da ce da da ovojd evojci o kojoj znas da ima 16 godina i 54 kg..

zato draga moja pre nego sto se uletis u davanje savaete..lepo od tebe sto DELIS SVOJE ISKUTVO sa nekim

ali kao stor rekoh..to ne znaci da ce nekome da pomogne..I IZ TOG RAZLOGA NISI KOMPETENTNA JKER NEZNAS KAO BI SAVETOVAL NEKOGA KOME RECIMO TVOJE NECE REAGOVATI..

sata ce mo sada..

Van mreže Lola

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 54
Odg: male nejasnoce oko keto dijete
« Odgovor #55 poslato: Mart 02, 2008, 12:03:33 posle podne »
natasa,kad si vec sve skinula i krenula na keto da se izrezes,sta si tacno radila,jel mozes da mi napises ko mystique.ja sam probala svasta ali sam videla veoma male rezultate 
:(

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: male nejasnoce oko keto dijete
« Odgovor #56 poslato: Mart 02, 2008, 12:14:55 posle podne »
da li si mozda probala kupus dijetu?
cula sam da je dobra
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže natasa

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 413
Odg: male nejasnoce oko keto dijete
« Odgovor #57 poslato: Mart 02, 2008, 12:19:56 posle podne »
Rado cu ti napisati , ali sad sam bas pogledala slicicu koju si postavila , mislim da nema razloga da se maltretiras sa ketonskom dijetom . Jesi li sigurna da treniras pravilno i dovoljno ? Kakva ti je ishrana ?
Work like you don't need the money ...

Dance like there's no one watching ...

Live like there's no tomorrow ...

Love like you've never been hurt ...

Van mreže Lola

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 54
Odg: male nejasnoce oko keto dijete
« Odgovor #58 poslato: Mart 03, 2008, 04:06:14 posle podne »
radim na smenu HIT i tegove i imam jedan dan odmora nedeljno.Drzim dijetu rotacije uh , mada moram da priznam da cesto prevarim .  :oops:  Ne mogu da odolim pici,navikla sam na nju. ;search;

Van mreže natasa

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 413
Odg: male nejasnoce oko keto dijete
« Odgovor #59 poslato: Mart 03, 2008, 05:26:09 posle podne »
Da , tesko je ... Ali zasto ne gledas na to bas kao sto si i sama rekla da je - navika . Ljudi stalno nesto zvacu - kad gledaju film , surfuju netom , citaju novine , i posle ih sve to asocira na hranu . Ako ti se jede pica pojedi je , ali za stolom , bez ikakvih drugih zanimacija ( muzika , TV , tracarenje ... ) ,  videces da ta pica ipak nije TOLIKO ukusna .
Ili uvek mozes da probas ovo ( sto rade i neki bodibilderi ) : Tokom cele nedelje se striktno pridrzavas dijete i treninga a sedmi dan " omrsavanje " - jedes sta hoces . Veca ti je motivacija i lakse je kad znas da ces za par dana moci da se castis , umesto da cekas dok ne postignes svoj cilj - sto moze biti nekoliko nedelja ili meseci .
Work like you don't need the money ...

Dance like there's no one watching ...

Live like there's no tomorrow ...

Love like you've never been hurt ...