Septembar 23, 2024, 10:18:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Kimbo vs Tank abbot, nokaut 40 sec, Kimbova pobeda  (Pročitano 6881 puta)

Van mreže rogii

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Kimbo vs Tank abbot, nokaut 40 sec, Kimbova pobeda
« Odgovor #15 poslato: Februar 19, 2008, 11:30:08 pre podne »
Milane,nekako se odavao utisak da bi i ti mogao da sredis Abbotta,pogotovo posle one procitane price na tvom blogu  ;rolf;

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Kimbo vs Tank abbot, nokaut 40 sec, Kimbova pobeda
« Odgovor #16 poslato: Februar 19, 2008, 11:49:30 pre podne »
Kimbo se zaista lako rijesio Tanka. Djelovao je vrlo smireno, prilicno precizno odradio sve i bez problema pokazao da mu Tank zaista nije dostojan protivnik.

Nijesam siguran da je Kimbo - Brock u ovom trenutku dobar izbor za Kimba, makar u sportskom smislu, medjutim ako gledamo neku drugu dimenziju to je nesto drugacije....

Naime, nedavno odrzani UFC 81 treci je najgledaniji UFC event u istoriji, sa 650.000 prodatih PPW, sto je UFC-u donijelo oko 30 miliona dolara, i smatra se da je upravo Brock Lesnar, kao nekada jako popularna pro-wrestling superzvijezda najzasluzniji za veliku gledanost.
Kimbo je takodje vrlo poznat i popularan, tako da su tu svi preduslovi za isplativ projekat koji bi svima mogao da donese dosta novca...

Brock je veliki, izuzetno snazan i vrlo ozbiljan rvac, koji takav moze da napravi probleme vrhunskim borcima, njemu najmanje odgovara BJJ majstor poput MIra, i nebih na osnovu tog poraza mnogo zakljucivao...

On je, po meni, izuzetno veliki zalogaj za Kimba, ali ako je ekipa oko njega sigurna da je to pravi izbor sto da ne! Bice svakako zanimljivo gledati!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže djole123

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Kimbo vs Tank abbot, nokaut 40 sec, Kimbova pobeda
« Odgovor #17 poslato: Februar 19, 2008, 05:15:49 posle podne »
dream ce biti jako opasno :) bice kvalitet kao sto je nekada bio.... ovaj sadasnji UFC je propao...nije to to

Brock se ok pokazao za svoje 2 borbe ali mislim da nije dorastao kimbu




Snazniji je od Kimba a imaju po dve borbe. Mislim da kimbo nije izraziti favorit ako je uopste favorit.


pa jeste snazniji (razlika u kg govori sve :) ) ali koliko se meni cini on nema tu explozivnu snagu kao kimbo, zar ne ?

Milane dali Kimbo vezba malo dziu dzitsu i rvanje ?

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Kimbo vs Tank abbot, nokaut 40 sec, Kimbova pobeda
« Odgovor #18 poslato: Februar 19, 2008, 07:18:17 posle podne »
Ja bi prije pitao da li Kimbo trenira udarce nogom?? Meni djeluje da ne zna da udari nogom da je krut po tom pitanju, odnosno jedno čišćenje i kraj priče...ma Kimbo je lola, ali mislim da su apetiti porasli nemoj da mu pozlije  vilonet002

Bolje da ostane showman sa nekim legendama u pozamasnim godinama i formi, jer ako dodje nekom fit i po znanju opasnom mislim da neće dobro proć...  'goodboy'

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Kimbo vs Tank abbot, nokaut 40 sec, Kimbova pobeda
« Odgovor #19 poslato: Februar 19, 2008, 08:34:28 posle podne »
Milane,nekako se odavao utisak da bi i ti mogao da sredis Abbotta,pogotovo posle one procitane price na tvom blogu  ;rolf;

U ringu verovatno ne, ali na ulici imam malo  bolje sanse sa mojim prljavim udarcima.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Kimbo vs Tank abbot, nokaut 40 sec, Kimbova pobeda
« Odgovor #20 poslato: Februar 19, 2008, 08:36:16 posle podne »
Kimbo se zaista lako rijesio Tanka. Djelovao je vrlo smireno, prilicno precizno odradio sve i bez problema pokazao da mu Tank zaista nije dostojan protivnik.

Nijesam siguran da je Kimbo - Brock u ovom trenutku dobar izbor za Kimba, makar u sportskom smislu, medjutim ako gledamo neku drugu dimenziju to je nesto drugacije....

Naime, nedavno odrzani UFC 81 treci je najgledaniji UFC event u istoriji, sa 650.000 prodatih PPW, sto je UFC-u donijelo oko 30 miliona dolara, i smatra se da je upravo Brock Lesnar, kao nekada jako popularna pro-wrestling superzvijezda najzasluzniji za veliku gledanost.
Kimbo je takodje vrlo poznat i popularan, tako da su tu svi preduslovi za isplativ projekat koji bi svima mogao da donese dosta novca...

Brock je veliki, izuzetno snazan i vrlo ozbiljan rvac, koji takav moze da napravi probleme vrhunskim borcima, njemu najmanje odgovara BJJ majstor poput MIra, i nebih na osnovu tog poraza mnogo zakljucivao...

On je, po meni, izuzetno veliki zalogaj za Kimba, ali ako je ekipa oko njega sigurna da je to pravi izbor sto da ne! Bice svakako zanimljivo gledati!


Svidja mi se sto ljudi primecuju da Kimbo razmislja u toku borbe i drzi se plana.

Ovo za Lesnara je samo nas einterno naklapanje. Ali dok Bas ne aminuje nema nist aod toga. evo dobar video u kome Bas objasnjava kako ce da se biraju protivnici i zasto je glupo da se sada bori protiv recimo Fedora.

http://www.sherdog.com/videos/videos.asp?v_id=1452
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Kimbo vs Tank abbot, nokaut 40 sec, Kimbova pobeda
« Odgovor #21 poslato: Februar 19, 2008, 08:38:46 posle podne »
Ja bi prije pitao da li Kimbo trenira udarce nogom?? Meni djeluje da ne zna da udari nogom da je krut po tom pitanju, odnosno jedno čišćenje i kraj priče...ma Kimbo je lola, ali mislim da su apetiti porasli nemoj da mu pozlije  vilonet002

Bolje da ostane showman sa nekim legendama u pozamasnim godinama i formi, jer ako dodje nekom fit i po znanju opasnom mislim da neće dobro proć...  'goodboy'


Razmisli realno. Ako nekog trenira bas Ruten 8 meseci godisnje, dva puta dnevno po dva sata, ima li taj neko sanse da dodje u kavez kao potpuno jednodimenzionalni borac?

odgovor se namece sam.

Kimbo koristi njegovo najjace oruzje - pesnice, sto je i logicno.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Kimbo vs Tank abbot, nokaut 40 sec, Kimbova pobeda
« Odgovor #22 poslato: Februar 19, 2008, 08:39:50 posle podne »
Citat: djole

Milane dali Kimbo vezba malo dziu dzitsu i rvanje ?

Naravno. Bas ne prepusta nista slucaju.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Kimbo vs Tank abbot, nokaut 40 sec, Kimbova pobeda
« Odgovor #23 poslato: Februar 19, 2008, 09:12:22 posle podne »
@Milan J

Ma nisam rekao da Kimbo nije strašno napredovao i da će još se usavršit, ali ipak da ide radit polugu jednom Minotauru ili Frank Miru bi bilo malo smiješno...je li se ti slažeš?

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Kimbo vs Tank abbot, nokaut 40 sec, Kimbova pobeda
« Odgovor #24 poslato: Februar 19, 2008, 09:38:41 posle podne »
@Milan J

Ma nisam rekao da Kimbo nije strašno napredovao i da će još se usavršit, ali ipak da ide radit polugu jednom Minotauru ili Frank Miru bi bilo malo smiješno...je li se ti slažeš?

Work in progres!
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže djole123

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Kimbo vs Tank abbot, nokaut 40 sec, Kimbova pobeda
« Odgovor #25 poslato: Februar 19, 2008, 11:39:04 posle podne »
za koliko ce odprilike biti njegova sledeca borba ? 4 - 5 meseca ili manje ?

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Kimbo vs Tank abbot, nokaut 40 sec, Kimbova pobeda
« Odgovor #26 poslato: Februar 19, 2008, 11:42:47 posle podne »
To se jos uvek nezna. Ali moja procena je za manje od 5 meseci.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže djole123

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Kimbo vs Tank abbot, nokaut 40 sec, Kimbova pobeda
« Odgovor #27 poslato: Februar 19, 2008, 11:46:46 posle podne »
jedva cekam :)

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Kimbo vs Tank abbot, nokaut 40 sec, Kimbova pobeda
« Odgovor #28 poslato: Februar 20, 2008, 08:26:01 pre podne »
dream ce biti jako opasno :) bice kvalitet kao sto je nekada bio.... ovaj sadasnji UFC je propao...nije to to

Brock se ok pokazao za svoje 2 borbe ali mislim da nije dorastao kimbu




Snazniji je od Kimba a imaju po dve borbe. Mislim da kimbo nije izraziti favorit ako je uopste favorit.


pa jeste snazniji (razlika u kg govori sve :) ) ali koliko se meni cini on nema tu explozivnu snagu kao kimbo, zar ne ?

Milane dali Kimbo vezba malo dziu dzitsu i rvanje ?
meni bi u ovom duelu kimbo bio blagi favorit zbog njegovih udarackih teh...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Kimbo vs Tank abbot, nokaut 40 sec, Kimbova pobeda
« Odgovor #29 poslato: Februar 21, 2008, 01:28:47 pre podne »
Kimbo zaradio 175,000 dolara

Za 43 sekunde koliku mu je trebalo da savlada Tanka Abbotta, bivši streetfighter Kimbo Slice spremio je u džep čak 175,000 američkih dolara.

Time se po zaradi svrstao uz bok najplaćenijim UFC borcima. Ni Tank nije loše prošao, zaradio je za njega vrtoglavih 126,000!

Elite XC nisu štedjeli ni na ostalim sudionicima njihove subotnje priredbe. Brazilac Antonio Silva zaradio je 80,000, a Englez James Thomson 25,000 , dok je njegov protivnik (koji je pobijedio u borbi) zaradio samo 4,000.

Protrljali smo oči vidjevši isplatu za malo poznatog borca Moysesa Gabina, kojemu je navodno za pobjedu nad Hlavatyjem isplaćen samo 1 dolar! Činilo se kao greška, no novinari s više američkih web portala tvrde da je iznos točan.

Isplate:

Kimbo Slice - $175,000
Tank Abbott - $126,000

Antonio Silva - $80,000
Ricco Rodriguez - $20,000

Scott Smith - $12,000
Kyle Noke - $3,000

Yves Edwards - $6,000
Edson Berto - $6,000

Brett Rogers - $4,000
James Thompson - $25,000

Rafael Feijao - $6,000
John Doyle - $2,500

Yosmany Cabazes - $2,000
Jon Kirk - $2,500

Dave Herman - $1,500
Mario Rinaldi - $2,000

Eric Bradley - $1,000
Mikey Gomez - $1,500

Mike Bernhard - $1,500
Lorenzo Borgameo - $1,000

Moyses Gabin — $1
Jirka Hlavaty — $500

Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me