Septembar 22, 2024, 01:26:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Kup Srbije 2008  (Pročitano 87303 puta)

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #180 poslato: April 20, 2008, 05:02:38 posle podne »
Voja je imao najbolji pogled .......  Vojo gde su slike?

Vojkan ce stici predvece kuci;):)Uopste nije seo za komp od takmicenja..
Mozda ce ih onda postaviti:)

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže ksenija dundjerski

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 54
  • you are your own limit
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #181 poslato: April 20, 2008, 05:12:49 posle podne »
Pozz svima koristim ovu priliku da čestitam svim takmičarima i takmičarkama na plasmanima,naročito Aleksandru Saviću i Stefanu iz Vranja i sujevernoj 13ici.Super je juče bilo i drago mi je što nisam propustila ovaj dogadjaj!
Proday-slike su extra,čim smo Ceca i ja tu!Salim se malo

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #182 poslato: April 20, 2008, 05:17:17 posle podne »
Evo i od mene par reči...

Kao prvo hteo bih još jednom da se zahvalim Peđi Petroviću koji je imao povrenja da me pozove da budem sudija na ovom takmičenju...bila mi je čast da budem u takvoj ekipi...
Iza svake svoje odluke čvrsto stojim i da je neko hteo nešto da namešta,ne bi mene pozvali jer ja ne poznajem nikoga iz saveza i briga me ko je kome šta i ko će šta da misli o meni...
Među takmičarima nemam prijatelje i apsolutno mogu da budem objektivan...
U svakoj kategoriji je rezultat bio baš kao što sam i ja glasao a i da nisam bio u pravu,ima 5 sudija pa bi drugačije ispalo...

Peđa je sve rekao u njegovom postu i slažem se sa svime tako da ne bih sve pojedinačno komentarisao...

Dodao bih još samo par stvari oko kojih se napravila mala tenzija...
U ženskom body fitnessu za mene nije bilo dileme...devojka je bila spremnija od Alex...nisam ni znao da je to Goranova žena a i da jesam,briga me...

Čujem i da je Peđa Milošević mislio da je trebalo da pobedi Slavišu...tako nešto nije ni u jednom momentu dolazilo u obzir...Peđa ima lepu figuru i odlično izgleda u relaxu ali je bio voden..pratim ga godinama i znam kako izgleda u formi...ovaj put nije bio.
I ajde da dodam pošto se i Cvele često pominje ovde na forumu...Cvele je tek na kraju dobio priliku da ga porede i to jer sam ja i ne znam još ko, to tražili...
Jednostavno,on ne zna da pokaže to što ima...stajao je pozadi sav skvrčen i povijen tako da nikome nije moglo da padne na pamet kako izgleda...tek kada je počeo da pozira stvar se promenila...
E sada,on izgleda stvarno dobro ali mu ipak nedostaje ono o čemu se ovde najviše raspravljalo...a to bi mu možda dalo tu potrebnu čvrstinu...

U teškoj kategoriji,stvarno ne znam ko podgreva te priče da je bilo tesno između Hansa i Furića...
Furić je bio dominantniji,pravi teškaš,i i da se birao apsolutni on bi sigurno pobedio...
Hansu bih poručio da nema zašto da se ljuti jer na prvom mestu nije čak ni imao onu formu sa prošlog takmičenja...
Nije mi jasno zašto se trudio da održava onakvu formu preko godine jer mu definitivno trebaju kilogrami i to se baš videlo kada je stajao pored Furića...kao da su dve različite kategorije...
 
Drago mi je da je Nelle bio objektivan i da je video da je zaslužio treće mesto...to što su ih sve stavili u istu kategoriju je neka druga priča...
Nelle,mogao si da budeš spremniji,kao da ti je falilo još par nedelja...

Pozdrav svima!

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #183 poslato: April 20, 2008, 05:28:27 posle podne »
Sad su mi preneli... veceras ce biti emitovana reportaza sa takmicenja u 19.40h na SOS-u

KOLUNDZIJA@

Hvala na iskrenosti. Nisam ni znao da si bio jedan od sudija. Upravo iz tog razloga nisam ni zeleo da se zna da Sonja ucestvuje i da je moja supruga.

 
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #184 poslato: April 20, 2008, 05:59:17 posle podne »
Pre podne .....

Ronnie se slikao sa prisutnima i potpisivao majice , postere, slike ..........
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #185 poslato: April 20, 2008, 06:00:39 posle podne »
Bio je tu i nas General
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #186 poslato: April 20, 2008, 06:01:51 posle podne »
Bio je tu i dekolte gospodje Coleman
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #187 poslato: April 20, 2008, 06:03:48 posle podne »
Ovde mrmljam kroz usta " Dodjete mi 20 dolara za ovu sliku sa mnom"  ........ pazite im face  :D
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #188 poslato: April 20, 2008, 06:05:56 posle podne »
Seminar u toku ........
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #189 poslato: April 20, 2008, 06:08:25 posle podne »
Predsednik drzi uvodnu rec i otvara takmicenje ................


"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #190 poslato: April 20, 2008, 06:13:12 posle podne »
Kao prvo.ti ne možeš da budeš objektivan jer si joj dečko...
Po čemu si ti kompetentan za bilo šta...ti verovatno misliš da sam ja neki klinac koji sedi na internetu i video je par takmičenja...ja nisam propustio skoro nijedno naše takmičenje već 15 godina...da ne pričam o Evropskim,Balkanskim i profesionalnim takmičenjima na koja sam putovao i pratio ih...
Ja kažem,i da nisam u pravu,ostali bi drugačije presudili...ne kažem da sam najbolji sudija a ko neko i misli drugačije,ne moraju više ni da me zovu..ja od ovoga nikakvu korist nemam!
Gde nas je Peđa i zašto metlom skupljao neka ti on odgovori...ali ružno je da sumnjaš u čoveka u koga si se do juče kleo i koga smatraš autoritetom...pa on je poslednji čovek koji trpi ulizice i lažne istomišljenike...
Toliko...stvarno ne želim da se raspravljam...
Pozdrav!

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #191 poslato: April 20, 2008, 06:22:21 posle podne »
Ostale fotke postavljam kad se smire strasti .........

Eh kad bi bio podforum samo za slike ....... bez komentara
« Poslednja izmena: April 20, 2008, 06:30:35 posle podne MR.BIG »
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #192 poslato: April 20, 2008, 06:37:37 posle podne »
Citat
Gde nas je Peđa i zašto metlom skupljao neka ti on odgovori...ali ružno je da sumnjaš u čoveka u koga si se do juče kleo i koga smatraš autoritetom.

tacno...da sam hteo to da radim..onda bih tu sedeli neki drugi ljudi..u koje sam se ocigledno preveario.

i pedja nikoga ije skupljao vec sam samo pitao DOJRDJETA..i nikoga vise

Van mreže f-lady

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 18
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #193 poslato: April 20, 2008, 06:38:58 posle podne »
Voja je imao najbolji pogled .......  Vojo gde su slike?
hehe pa ja sam ovu osobu upoznala...zapravo pricala sam sa njim

Van mreže Snezana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 27
Odg: Kup Srbije 2008
« Odgovor #194 poslato: April 20, 2008, 06:49:56 posle podne »
 
Evo par utisaka i od mene. Takmičenje je zaista odlično prošlo dok je sama organizacija loša kao i predhodnih puta (kašnjenje skoro dva sata, pola pesama uz koje su ljudi trebali da nastupaju nema itd...hvala bogu ovaj put su bar himnu imali da puste na vreme). Sastav sudija odličan i ocene na mestu.



Posto nisi upucen evo ja cu da ti pojasnim.Par pesama nije bilo zbog toga sto su pojedini takmicari doneli muziku na mp3 ,a svi su bili obavesteni da muzika bude na cd formatu,dalje, kasnjenje za seminar je bilo svesno jer je bilo prijavljeno 180 ljudi koji su uplatili,naknadno im je vracen novac,a doslo je 120 ljudi pa je organizator morao da ceka tih 60 ljudi,a razlog je maraton koji je blokirao maltene sve ulice.Sto se samog takmicenja tice i tu je takodje moralo da se kasni jer su najavili iz mup-a Srbije da ce kompletan saobracaj biti pusten od 19h,i nije realno da takicenje pocne na vreme jer su takodje sve karte prodate,a u 17:30h je bilo oko 500 ljudi u Domu Sindikata.I jos jednom da pojasnim posto nisi upucen vaucer za seminar je kostao 3000din,a karta za takmicenje 500din pa nije realno da onaj ko plati 500din sedi u drugom redu,a onaj sto je platio 3000 din sedi u zadnjem?Pozdrav!