Septembar 28, 2024, 11:28:13 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Tetovaze #2  (Pročitano 2093 puta)

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Tetovaze #2
« poslato: Februar 11, 2008, 07:20:56 posle podne »
E sad ovako,posto sam izrazio zelju da se uskoro tetoviram(rame,list) iako sam relativno mlad ,zanima me sledeca stvar koju neznam koga da pitam:tatu experte ili iskusne istetovirane bildere.
-Ako sam istetoviram nesto na ramenu,i naravno uporedo treniram,i dugim vremenom meni to rame raste ,kako ce tetovaza reagovati na taj rast?Da li ce se ``izlizati`` ili ce se rastezati, itd neznam stvarno,pa bih molio strucne ljude na odgovor.

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Tetovaze #2
« Odgovor #1 poslato: Februar 11, 2008, 07:48:14 posle podne »
Ajde sale sigurno ti znas :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Tetovaze #2
« Odgovor #2 poslato: Februar 11, 2008, 08:32:37 posle podne »
Ja nisam tetoviran,ali planiram,tako da ti nisam od neke velike pomoci...U svakom slucaju,ako ti se odredjeni misic extremno ravije,dobije mnogo veci obim nego kad si uradio tatoo,za ocekivati je da se i tetovaza na tom mjestu zajedno sa kozom,takoreci razvuce,rastegne...E sad koliko ce to primjetno da bude,mozemo samo da nagadjamo :wink:
Pedja mi mozda mogao nesto vise da ti kaze o tome
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Tetovaze #2
« Odgovor #3 poslato: Februar 11, 2008, 09:34:48 posle podne »
Ja nisam tetoviran,ali planiram,tako da ti nisam od neke velike pomoci...U svakom slucaju,ako ti se odredjeni misic extremno ravije,dobije mnogo veci obim nego kad si uradio tatoo,za ocekivati je da se i tetovaza na tom mjestu zajedno sa kozom,takoreci razvuce,rastegne...E sad koliko ce to primjetno da bude,mozemo samo da nagadjamo :wink:
Pedja mi mozda mogao nesto vise da ti kaze o tome

Hvala Sale ;bravi;,sad cekamo Pedju ;smoke;

Van mreže Bluu

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: Tetovaze #2
« Odgovor #4 poslato: Februar 11, 2008, 09:51:35 posle podne »
I ja sam isto pitao kad sam radio svoju  tetovazu. Takodje se nalazi na ramenu. Raspitao sam se na par mjesta  i receno mi je da to ne bi trebalo uticati na Tetovazu.  A malo sam i ja porastao od tada,  tezi sam doosta i nevidim nikakvu razliku . A ti opet raspitaj se jos . Pozz

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Tetovaze #2
« Odgovor #5 poslato: Februar 11, 2008, 10:14:49 posle podne »
I ja sam isto pitao kad sam radio svoju  tetovazu. Takodje se nalazi na ramenu. Raspitao sam se na par mjesta  i receno mi je da to ne bi trebalo uticati na Tetovazu.  A malo sam i ja porastao od tada,  tezi sam doosta i nevidim nikakvu razliku . A ti opet raspitaj se jos . Pozz

hvala

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Tetovaze #2
« Odgovor #6 poslato: Februar 11, 2008, 10:53:37 posle podne »
sta ces istetovirat ?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Tetovaze #2
« Odgovor #7 poslato: Februar 11, 2008, 11:06:15 posle podne »
Na desnoj nozi,oko lista uvrce se zmaj uvrce se oko lista od clanka do kolena.E sad neznam mislio sam da kod kolena kao ulazi u kozu i izbija iz predela koji se nalazi  na donjem delu grudi ispod,blize pazuhu.Na levom ramenu sam mislio krst.

Van mreže big v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: Tetovaze #2
« Odgovor #8 poslato: Februar 11, 2008, 11:22:43 posle podne »
Zavisi od mesta na kom je tetovaza,rame i list nisu problem jer nemogu da rastu u tom smislu rastezanja,takve stvari se mogu desiti kod nenormalnog gojenja a ne vezbi gde telo postepeno raste,nece biti nista slobodno se tetoviraj.

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Tetovaze #2
« Odgovor #9 poslato: Februar 11, 2008, 11:38:19 posle podne »
Danke schon.