Septembar 20, 2024, 01:51:29 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: MAXX!!!  (Pročitano 162732 puta)

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #90 poslato: April 09, 2009, 10:41:42 pre podne »
Evo uzeh konacno novi MAXX :) Bas sad  citam i  smorih se :(..Nije mi jasno svi su pricali kako na ovom tako i na drugim forumima da se whey moze usporiti sa uljem,sad se ovde pise bukvalno suprotno i ispada da sam ja sve vreme to radio dzaba pa me to smorilo malo...



gde si na ovom forumu mogao da nadjes da se whey moze usporiti sa uljem?
ranije je bilo price o ulozi kazeina tj koristenju posnog sira u mesavani sa whey-m radi sporije apsorbcije sto je tacno i tu se cela prica oko usporvanja wheya zavrsava sto se tice ovog foruma..
kompletan obrok na cettonic diet moze da bude UPOTREBA WHEY PROTEINA I OEMGA 3 ULJA ili hladno cedjenog maslinovog ulja,ali usporvanje istog je beznacajno od strane bilo kave vrste ulja
u ostalom ako neki zeli SLOW ACCTION onda vise nema razloga da se zamara sa ubraznjem ili bilo kakvog vrstom ili akceleracije hahahhahahhahahah ili usprovanja proteina..postoji MICCELAR CASSEIN i kraj price....

Ja sam bio u tripu da mesanjem whey-a i ulja moze da se uspori njegova apsorcija za nekih 2-3 sata sto bi mi recimo zamenilo neki put obrok kad nisam u prilici da jedem...Tako sam ranije radio posto tada jos nije bilo caseina kod tebe :) ali dobro nije kraj sveta ucim na greskama :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #91 poslato: April 09, 2009, 10:50:39 pre podne »
pa gle.
luperdanja po forumima uvek ima ..
kao sto ti rekoh....
ukoliko si na recimo cettonic diet-u,onda 40 gr whey rpoteina i 4 caps omega 3 ulja TEBI ZNACE kao neka vrsta komenazicije za obrok,ali to nikako ne znaci da ce to ulje taj whey da uspori na ovaj ili onaj nacin,vec to znaci da je riblje ulje tu iz drugih razloga koji su nam potrebni na takvoj vrsti dijete...
elem...
ukoliko si na nekoj low carb ili carb rottacion diet...onda sva ulja ovog sveta ti nece pomoci u nicemu ,samo mogu da ti odmognu,pogtovo ukoliko ih koristis kao na cettonic dijeti tj poksuvas da komenrziras obrok tj da ga ucinis punovrednim na taj nacin...
ali..
iz tog razloga postoje tro i cetvorokomonentni proteini koji kao takvi su idelani za komeopnaciju obroka.
dakle ne MEAL REPLACMENTI koji su sebi sadre nista drugo osim simple whey prioteina i vitaminske mesanice i malo dextroze...
vec kao kvalitetan obrok bi trebalo da ima 3 vrste protiena koji ce u svakom trenutnku da odgiraju svoju ulogu.....
ali i o tome smo vec govrili.....

Van mreže Mortar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #92 poslato: Avgust 24, 2009, 08:06:09 pre podne »
Je li izasao neki MAXX posle onog aprilskog?

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #93 poslato: Avgust 24, 2009, 10:27:52 pre podne »
Nije. Izlazi oko 20. septembra.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #94 poslato: Avgust 24, 2009, 10:31:23 pre podne »
Nije. Izlazi oko 20. septembra.

milance
ocel biti golijeh zena
hahhahahhahahahhahaha
sala mala
jutarnje posalice

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #95 poslato: Avgust 24, 2009, 10:33:19 pre podne »
a kad smo bili protiv takvijeh shala :)

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #96 poslato: Oktobar 19, 2009, 08:26:04 posle podne »
pa gle.
luperdanja po forumima uvek ima ..
kao sto ti rekoh....
ukoliko si na recimo cettonic diet-u,onda 40 gr whey rpoteina i 4 caps omega 3 ulja TEBI ZNACE kao neka vrsta komenazicije za obrok,ali to nikako ne znaci da ce to ulje taj whey da uspori na ovaj ili onaj nacin,vec to znaci da je riblje ulje tu iz drugih razloga koji su nam potrebni na takvoj vrsti dijete...
elem...
ukoliko si na nekoj low carb ili carb rottacion diet...onda sva ulja ovog sveta ti nece pomoci u nicemu ,samo mogu da ti odmognu,pogtovo ukoliko ih koristis kao na cettonic dijeti tj poksuvas da komenrziras obrok tj da ga ucinis punovrednim na taj nacin...
ali..
iz tog razloga postoje tro i cetvorokomonentni proteini koji kao takvi su idelani za komeopnaciju obroka.
dakle ne MEAL REPLACMENTI koji su sebi sadre nista drugo osim simple whey prioteina i vitaminske mesanice i malo dextroze...
vec kao kvalitetan obrok bi trebalo da ima 3 vrste protiena koji ce u svakom trenutnku da odgiraju svoju ulogu.....
ali i o tome smo vec govrili.....

Pa meni sada nije nista jasno, a Vladar je pod temom (BRZO ili SPORO?Šta je bolje kad je reč o proteinima?) napisao kako mozemo uzeti samo whey protein i koristiti ga kao takvog poslije treninga, a u drugim prilikama tokom dana ili pred spavanje uzeti nesto sto ce mu usporiti
absorpciju(par kuvanih jaja, čaša mleka ili jogurta, 1-2 kašike hladno ceđenog maslinovog ili lanenog ulja ) ??? ??? ???

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #97 poslato: Oktobar 19, 2009, 08:56:48 posle podne »
"...ranije je bilo price o ulozi kazeina tj koristenju posnog sira u mesavani sa whey-m radi sporije apsorbcije sto je tacno i tu se cela prica oko usporvanja wheya zavrsava sto se tice ovog foruma..."
 
Eto to ti je Pedja napisao na ovoj temi... A ovo sto je Vladar pomenuo ulje... mozda je i on mislio na kompezovanje obroka... objasnio je Pedja u postu koji si citirao.
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #98 poslato: Oktobar 19, 2009, 09:41:07 posle podne »
"...ranije je bilo price o ulozi kazeina tj koristenju posnog sira u mesavani sa whey-m radi sporije apsorbcije sto je tacno i tu se cela prica oko usporvanja wheya zavrsava sto se tice ovog foruma..."
 
Eto to ti je Pedja napisao na ovoj temi... A ovo sto je Vladar pomenuo ulje... mozda je i on mislio na kompezovanje obroka... objasnio je Pedja u postu koji si citirao.
Sta ponavljas sta ko pise! hoces da ti kazu "Bravo" ili sta? I ja sam dosad mislio da ulje moze usporiti protein pa bih zelio da neko objasni to sto je Vladar napisao...

Van mreže Nemanja Simon

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #99 poslato: Oktobar 19, 2009, 09:53:00 posle podne »
"...ranije je bilo price o ulozi kazeina tj koristenju posnog sira u mesavani sa whey-m radi sporije apsorbcije sto je tacno i tu se cela prica oko usporvanja wheya zavrsava sto se tice ovog foruma..."
 
Eto to ti je Pedja napisao na ovoj temi... A ovo sto je Vladar pomenuo ulje... mozda je i on mislio na kompezovanje obroka... objasnio je Pedja u postu koji si citirao.
Sta ponavljas sta ko pise! hoces da ti kazu "Bravo" ili sta? I ja sam dosad mislio da ulje moze usporiti protein pa bih zelio da neko objasni to sto je Vladar napisao...

ali sve ti pise u pedjinom postu gore...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #100 poslato: Oktobar 19, 2009, 11:14:42 posle podne »
objasni to sto je Vladar napisao...

Nije Vladar napisao, vec prenio text iz MAXX-a. Urednik pomenutog izdanja ti moze eventualno razloziti zbog cega je dao taj prijedlog.

Vladar kada mjenja obroke praskovima pije Synthu, Lean body ili nesto poput toga, znaci visekomponentni proteinski mixevi koji i do 6 sati hrane masinu.

Ako vam ne odgovaraju praskovi, roknete komad dobre mesine i eto zavrsen posao.

Ne razumijem zbog cega danas kada je sve dostupno se izmislja topla voda i "usporava" bilo sta.

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.860
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #101 poslato: Oktobar 19, 2009, 11:20:30 posle podne »
objasni to sto je Vladar napisao...

Nije Vladar napisao, vec prenio text iz MAXX-a. Urednik pomenutog izdanja ti moze eventualno razloziti zbog cega je dao taj prijedlog.

Vladar kada mjenja obroke praskovima pije Synthu, Lean body ili nesto poput toga, znaci visekomponentni proteinski mixevi koji i do 6 sati hrane masinu.

Ako vam ne odgovaraju praskovi, roknete komad dobre mesine i eto zavrsen posao.

Ne razumijem zbog cega danas kada je sve dostupno se izmislja topla voda i "usporava" bilo sta.

Pozdrav
;D   ;D
Cekao sam na tebe sa znanim odgovorom,bravoo..

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #102 poslato: Oktobar 20, 2009, 01:29:06 pre podne »
Citat
Ne razumijem zbog cega danas kada je sve dostupno se izmislja topla voda i "usporava" bilo sta.
zbog love...

Van mreže CROWE

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #103 poslato: Oktobar 20, 2009, 10:06:07 pre podne »
JEL IMA KO NASLOVNICU ZADNJEG,BROJA. MAXX-A?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MAXX!!!
« Odgovor #104 poslato: Oktobar 20, 2009, 11:09:39 pre podne »
Citat
Pa meni sada nije nista jasno,

jao dete bozije....pa tebi NIKADA nista nije jasno......
a zasto ne sednes lepo i razlozis sam sebi neke stvari tj krenes sa stanvoista da NEMAS POJMA ni o osnovnim stvarima a ne da citas neke napredne.
naravno da ti dodje do haosa u glavi i poptpune konfuzije jer sa slova A trcis na slovo Z a to nikako ne moze da rezluatira bilo cim....

sta tebi konrketno nije jasno?
ali pre nego sto mi postavis po ko zna koji put pitanje sto na Pm a sto javno,prvo kazi svima NA KOJOJ SI TRENUTNO DIJETI i koja je to po redu??
redom...

1.ulje ne moze usporiti protein tj moze u maloj meri ali je tu prvenstveno zbog KOMPLETNOG OBROKA i mnogo je bolja opcija od nekih posranih MEAL REPLACMETNA koji u stvari i nisu to sto pise osim sto neces da imas VISAK kg....

2.usporvanje whey proteina sa sirom tj sa moze da se uradi u nekom malom % ali sam ja pricao o mnogo boljoj opciji da nemas posla sa nikakvim usporavanima niti bilo cim a to je CASSEIN i to MICCELAR CASSEIN...a u nedostatku financisjkih sredstava opcija br 2 moze da bude whey i POSNI SIR a nikako jogurt ili MLEKO....

i ja ne vidim sta ovde nije jasno...tj svima je jasno,ali tebi kao i mnogo puta do sada sto i sam kazes NISTA MI NIJE JASNO...