Septembar 23, 2024, 10:19:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: KIMBO VS SEAN GANNON!!!!!!!! obavezno pogledajte  (Pročitano 9024 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: KIMBO VS SEAN GANNON!!!!!!!! obavezno pogledajte
« Odgovor #15 poslato: Februar 12, 2008, 12:58:57 pre podne »
Juce sam se cuo sa Randy Katamiem koji zajedno sa Bas Ruttenom trenira Kimba.

kaze da cu da se iznenadim kad vidim kakva je zivotinja Kimbo i da tipuje da ce Kimbo da demolira Tanka. On ocekuje brzi TKO u manje od 2 min.

Za sredu, cetvrtak, petak i subotiu angazovacu jos jednog Srbina da samnom cuva kimba. On voli da ima srpsko obezbedjenje pa to ti je.
Kimbova najaca strana je srce!ima mooda ne boji se da primi udarac i ima cvrstu bradu.Rucna tehnika je izvanredna neznam kakva je nozna tehnika i parter mada ne sumnjam da je usavrsena do tancina!!

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: KIMBO VS SEAN GANNON!!!!!!!! obavezno pogledajte
« Odgovor #16 poslato: Februar 12, 2008, 09:16:50 pre podne »
Juce sam se cuo sa Randy Katamiem koji zajedno sa Bas Ruttenom trenira Kimba.

kaze da cu da se iznenadim kad vidim kakva je zivotinja Kimbo i da tipuje da ce Kimbo da demolira Tanka. On ocekuje brzi TKO u manje od 2 min.

Za sredu, cetvrtak, petak i subotiu angazovacu jos jednog Srbina da samnom cuva kimba. On voli da ima srpsko obezbedjenje pa to ti je.
Kimbova najaca strana je srce!ima mooda ne boji se da primi udarac i ima cvrstu bradu.Rucna tehnika je izvanredna neznam kakva je nozna tehnika i parter mada ne sumnjam da je usavrsena do tancina!!


pricate gluposti... koja cvrsta brada??? koja nozna tehnika??? koji parter?? kimbo je drugorazredni ili cak trecorazredni borac....

Spartak

  • Gost
Odg: KIMBO VS SEAN GANNON!!!!!!!! obavezno pogledajte
« Odgovor #17 poslato: Februar 12, 2008, 10:51:36 pre podne »
Juce sam se cuo sa Randy Katamiem koji zajedno sa Bas Ruttenom trenira Kimba.

kaze da cu da se iznenadim kad vidim kakva je zivotinja Kimbo i da tipuje da ce Kimbo da demolira Tanka. On ocekuje brzi TKO u manje od 2 min.

Za sredu, cetvrtak, petak i subotiu angazovacu jos jednog Srbina da samnom cuva kimba. On voli da ima srpsko obezbedjenje pa to ti je.
Kimbova najaca strana je srce!ima mooda ne boji se da primi udarac i ima cvrstu bradu.Rucna tehnika je izvanredna neznam kakva je nozna tehnika i parter mada ne sumnjam da je usavrsena do tancina!!


pricate gluposti... koja cvrsta brada??? koja nozna tehnika??? koji parter?? kimbo je drugorazredni ili cak trecorazredni borac....
strucnjak...samo opusteno!

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: KIMBO VS SEAN GANNON!!!!!!!! obavezno pogledajte
« Odgovor #18 poslato: Februar 12, 2008, 11:43:54 pre podne »
Juce sam se cuo sa Randy Katamiem koji zajedno sa Bas Ruttenom trenira Kimba.

kaze da cu da se iznenadim kad vidim kakva je zivotinja Kimbo i da tipuje da ce Kimbo da demolira Tanka. On ocekuje brzi TKO u manje od 2 min.

Za sredu, cetvrtak, petak i subotiu angazovacu jos jednog Srbina da samnom cuva kimba. On voli da ima srpsko obezbedjenje pa to ti je.
Kimbova najaca strana je srce!ima mooda ne boji se da primi udarac i ima cvrstu bradu.Rucna tehnika je izvanredna neznam kakva je nozna tehnika i parter mada ne sumnjam da je usavrsena do tancina!!


pricate gluposti... koja cvrsta brada??? koja nozna tehnika??? koji parter?? kimbo je drugorazredni ili cak trecorazredni borac....
strucnjak...samo opusteno!

vidit cemo...ko lici na kakvog strucnjaka...

Dohvatili ste se kimba i dizete ga u nebesa radi njegoog izgleda... sta je taj covjek napravio di se pokazo u kojoj borbi protiv kakvih boraca???
ono na youtubu sto se moze vidjet to je vasa tablica uspjeha nekog borca???

Spartak

  • Gost
Odg: KIMBO VS SEAN GANNON!!!!!!!! obavezno pogledajte
« Odgovor #19 poslato: Februar 12, 2008, 11:46:03 pre podne »
sto ti je coece?ko ga dize u nebesa, covjek je talentovan,brzo uci,tek je u usponu,njegovo vrijeme tek dolazi,ima sve sto je potrebno da postane top borac

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: KIMBO VS SEAN GANNON!!!!!!!! obavezno pogledajte
« Odgovor #20 poslato: Februar 12, 2008, 11:59:38 pre podne »
sto ti je coece?ko ga dize u nebesa, covjek je talentovan,brzo uci,tek je u usponu,njegovo vrijeme tek dolazi,ima sve sto je potrebno da postane top borac

Slazeni se da je talentovan i da je u usponu ali neznam koliko Kimbo ima godina?

Spartak

  • Gost
Odg: KIMBO VS SEAN GANNON!!!!!!!! obavezno pogledajte
« Odgovor #21 poslato: Februar 12, 2008, 12:07:06 posle podne »
godine nisu bitne

Van mreže rogii

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: KIMBO VS SEAN GANNON!!!!!!!! obavezno pogledajte
« Odgovor #22 poslato: Februar 12, 2008, 12:38:05 posle podne »
Randy Cotur 42 i sad je u zenitu  :roll:

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: KIMBO VS SEAN GANNON!!!!!!!! obavezno pogledajte
« Odgovor #23 poslato: Februar 12, 2008, 02:01:37 posle podne »
Ja volim Kimba kao borca,volim njegov pristup koji psihicki slomi protivnika.Do sada je srusio sve jednoga protivnika sto na ulici sto u oktagonu.On ce dogurati daleko,ne zaboravi te da i Kimbo sada ima trenera .
« Poslednja izmena: Februar 12, 2008, 02:07:15 posle podne celox »

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: KIMBO VS SEAN GANNON!!!!!!!! obavezno pogledajte
« Odgovor #24 poslato: Februar 12, 2008, 02:33:17 posle podne »
Izvini Milane ako sam te uvredio time sto ovo nisam ranije odgledao a izvini se i Kimbu u moje ime za istu stvar...
Gledacu da ubuduce budem upuceniji i da postavljam snimke koje nije tvoja baba bez interneta gledala.
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: KIMBO VS SEAN GANNON!!!!!!!! obavezno pogledajte
« Odgovor #25 poslato: Februar 12, 2008, 04:27:53 posle podne »
Je Kimbo je u srcu mladosti, hahahahaha, pomalo naučit će do 45godine, pa kako nitko ne vidi da je to samo show, pa gledajte borbu Frank Mira recimo na zadnjem UFC-u,sjebao je onog mrgu sa tehnikom , pa snaga i mišići su ništa!!! A sorry spartak smatram da nisi u pravu jer talent je tu slažem se ali nema vremena taj talent izbrusit, Kimbo je pojava, ikona, ali da je borac  :roll: , pazi u smislu profi boraca...ne bi izdržao više od par minuta sa nijednim borcem u top 10...

Noge gotovo ne koristi, parter samo udaranje hammerima, poluge i ostalo to se ne uči kroz noć pa makar mu trener bio XY...

A to što je on Milanov kompanjon nažalost ne znači da je netko poput ostalih fightera ili ako oćete baš Randy-a...to je smiješno usporedjivat nekog tko trenira cijeli život svaki milidetalj i nekoga tko je odlučio da sakupi par 100 000$ na račun uličnih fajtova...makar mi je Kimbo sasvim simpa kao pojava  ;bravi;
« Poslednja izmena: Februar 12, 2008, 04:30:58 posle podne N_E_Z_N_A_L_I_C_A »

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: KIMBO VS SEAN GANNON!!!!!!!! obavezno pogledajte
« Odgovor #26 poslato: Februar 12, 2008, 08:03:54 posle podne »
Izvini Milane ako sam te uvredio time sto ovo nisam ranije odgledao a izvini se i Kimbu u moje ime za istu stvar...
Gledacu da ubuduce budem upuceniji i da postavljam snimke koje nije tvoja baba bez interneta gledala.

ma ne bre. Opusteno... Ja sam se malo zezao.

Nigde ne pise da svi mora da znamo sve Kimbove borbe.

pozdrav

"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: KIMBO VS SEAN GANNON!!!!!!!! obavezno pogledajte
« Odgovor #27 poslato: Februar 12, 2008, 08:09:10 posle podne »
Je Kimbo je u srcu mladosti, hahahahaha, pomalo naučit će do 45godine, pa kako nitko ne vidi da je to samo show, pa gledajte borbu Frank Mira recimo na zadnjem UFC-u,sjebao je onog mrgu sa tehnikom , pa snaga i mišići su ništa!!! A sorry spartak smatram da nisi u pravu jer talent je tu slažem se ali nema vremena taj talent izbrusit, Kimbo je pojava, ikona, ali da je borac  :roll: , pazi u smislu profi boraca...ne bi izdržao više od par minuta sa nijednim borcem u top 10...

Noge gotovo ne koristi, parter samo udaranje hammerima, poluge i ostalo to se ne uči kroz noć pa makar mu trener bio XY...

A to što je on Milanov kompanjon nažalost ne znači da je netko poput ostalih fightera ili ako oćete baš Randy-a...to je smiješno usporedjivat nekog tko trenira cijeli život svaki milidetalj i nekoga tko je odlučio da sakupi par 100 000$ na račun uličnih fajtova...makar mi je Kimbo sasvim simpa kao pojava  ;bravi;


Mnogo me interesuje zasto uporedjujes Kimba sa top 10 fajtera? On je momak malo poznatiju rookie. I to je sve. On ima jednu, ajde da kazemo dve borbe u MMA. Mislim da je skroz nelogicno uporedjivati ga sa Mirkom, Fedorom i ekipom.

U pocetku on treba da se bori sa tipovima iz njegovog ranga, sa 5-6 borbi lili tako nesto.

Borio se protiv Mercera koji ima milion borbi, doduse bokserskih i protiv Bo Cantrela koji je imao 20 borbi. Neka kaze ko sta hoce ali to su bile borbe protiv iskusnijih.

Jeste da se u razvoju Kimba kao MMA borca preskacu neke stepenice i da je on sada cenjeniji od svog iskustva, ali ne bi trebali preskociti sve ostale stepenice i bacati ga pred noge Fedoru.


Ujedno i pozdrav ekspertu koji je impresioniran Mirkom.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: KIMBO VS SEAN GANNON!!!!!!!! obavezno pogledajte
« Odgovor #28 poslato: Februar 12, 2008, 08:15:01 posle podne »
I ja se malo salim!
Pozdrav!
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: KIMBO VS SEAN GANNON!!!!!!!! obavezno pogledajte
« Odgovor #29 poslato: Februar 12, 2008, 08:16:57 posle podne »
mislis na mene??? :evil: