Septembar 27, 2024, 05:30:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.291 poruka u 18.763 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Pao sa 5000 naposima, 475 ampula testa...  (Pročitano 3692 puta)

Van mreže Cvele

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 357
Odg: Pao sa 5000 naposima, 475 ampula testa...
« Odgovor #15 poslato: Januar 30, 2008, 02:04:53 pre podne »
Ja ne znam kakve su ovo pizdarije...(izvinte na izrazu)..to je za licnu upotrebu...
Sta da nije planirao da se obogati od toga... ;wtf; ;wtf; ;wtf;

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Pao sa 5000 naposima, 475 ampula testa...
« Odgovor #16 poslato: Januar 30, 2008, 10:54:31 pre podne »
Pa to je uvjek tako Pizdarija!!  Nece da se obogati sigurno od toga!!  Znas kako ja kazem na to ....???..  Zakon sprovode i vezbaju na Sirotinje!!! Budzovani i pravi Lopovi (Drzavni) nece nikad pasti!!! I zato to treba svakome da bude jasno!!!  Ovde u Nemacku je isto sranje!! Sad doneli su Novi Zakon o AAS!! Postovao sam ga link je tu. pa pogledajte koje kolicine su dozvoljenje a iznad koje se automatski goni krivicnom delom i dilanje!!  To su uradili zbog ove ULabs koje su ko Pecurke niknule ima ih preko 20 samo u Nemacku  i pocela se Mladina Max rokati!! Milione € rade se!! I sad evo u roku od nepuna godina izglasali novi zakon i sproveli ga!! Sad bice i vec su pali vise od 200 Ljudi od kojih preko 10 Takmicara BBera!!  Za godini dve nece biti slobodnih celija po zatvorima hahahahaha!!! Znaci ako imas vise od 8ampula Depoa automatski te sjebu!! Smesno ali istina!! Tako ce Murija raditi Karieru na neduznike rekreativce!! A oni Drzavni Dileri i Lopovi ce dalje raditi!!! Pa sad ostaje nama put koji cemo da izaberemo???? Ja znam koji svako nek izabere svoji!!?? Pozdrav i zelim svima da nemate nikakvih problema i da ne vezbaju Zakon i Pravda na vas!! Vas KRALJ.
« Poslednja izmena: Januar 30, 2008, 10:56:39 pre podne Kralj ist Back »
Kralj ist Back