Septembar 23, 2024, 12:27:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: help:)  (Pročitano 6079 puta)

Van mreže velencan

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
help:)
« poslato: Januar 23, 2008, 04:58:13 posle podne »
pozdrav svima:)Imam sljedeči problem.Nikako da sestavim ciklus za svojo kuru.Kura bi trajala 8 nedelja,uzimau biu Diamond propionate 100(300mgs nedeljom-pon,sre,pet),Dianabol-methandienone 10mg 250tbl,winstrol 10mg 150 tbl i na kraju klomid 36 tableta).molim vas da kažete šta mislite u tome kako bib mogao ovo da uzimam in ako šta fali da mi kažete:)hvala

Van mreže velencan

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: help:)
« Odgovor #1 poslato: Januar 23, 2008, 05:05:33 posle podne »
aja pozabio dam napisat htio bih da dobijem na masi.Treniram okol 4 godine 3-4k nedeljom.imam 22 godine visoki sam 182 i imam 80kg.Mozda če vam to pomoči;)

Van mreže nokidude

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: help:)
« Odgovor #2 poslato: Januar 23, 2008, 07:13:22 posle podne »
posalji slike pre i posle ako ti nije problem

Van mreže BlueSky

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: help:)
« Odgovor #3 poslato: Januar 24, 2008, 09:00:29 posle podne »
pozdrav svima:)Imam sljedeči problem.Nikako da sestavim ciklus za svojo kuru.Kura bi trajala 8 nedelja,uzimau biu Diamond propionate 100(300mgs nedeljom-pon,sre,pet),Dianabol-methandienone 10mg 250tbl,winstrol 10mg 150 tbl i na kraju klomid 36 tableta).molim vas da kažete šta mislite u tome kako bib mogao ovo da uzimam in ako šta fali da mi kažete:)hvala

Mislim da ti imas malo vise problema, nego sto je sam izbor preparata ;)
A problem je taj da ne bih rekao da znas bas previse o materiji kojom planiras da se bavis.

Mislim da kod rekreativaca ne bih trebala da postoji neka prevelika razliku u izboru preparata u ciklusu za masu i ciklusu za definiciju, bar ne koliko bi trebala da postoji razlika u ishranu u toku mase i definicije.
Sto se samog izbora preparata, ajde da idemo ovom logikom. Ako si na masi, to bi znacilo da neces brinuti ako nabacis malo vode.

Dva preparata kao sto su metan i winstrol nikako ne treba da idu zajedno, zbog svojih 17-alfa osobina i uticaja na jetru.
Kako si na masi, malo vode ti nece smetati, pa bih za prve 4 nedelje uzeo 30-40mg metana. Iz istih razloga bih izbacio propionat koji manje aromatizuje (ali ipak aromatizuje) od testosteron enanthata, koji je uz to jako jeftin. 2x250mg, svih 8 sedmica.
Popravljeni fInansijski momenat nastao zamjenom skupljeg propionata bih iskoristio na nacin, te za ustedjeni novac kupio Boldenon, tj. Equipose. 2x200-300mg sedmicno. Ako ides 2x300mg, imaces taman za 7 sedmica, jer sa boldenonom treba prekinuti sedmicu ranije, nego sa enanthatom, zbog duzeg poluzivota.
Nakon zadnje inekcije enanthata, imas 10-15 dana pauze, i odradis neki PCT sa nolvadexom, koji ces za svo vrijeme ciklusa imati uz sebe. Ako dodje do peckanja u bradavicama, 1 tableta od 10mg navece ce rijesiti problem.
Finesa bi bila da umjesto jeftinog naposima/metana ide turinabol, ali to je vec finesa.

Dakle:

1-4 nedelja: 30mg naposima ili 50mg turanbola, svaki dan.
1-8 nedelja: 2x250mg enathata, ponedeljkom i cetvrtkom.
1-7 nedelja: 2-250-300mg boldenona, ponedeljkom i cetvrtkom.

Izracunaj visak boldenona koji bio ostao, daj sebi na pocetku, kao neki malo loading.
« Poslednja izmena: Januar 24, 2008, 09:08:34 posle podne BlueSky »

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: help:)
« Odgovor #4 poslato: Januar 24, 2008, 10:45:49 posle podne »
@ BlueSky

Pozdrav prijatelju! Drago mi je da si se pridruzio nasem forumu!

;-)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: help:)
« Odgovor #5 poslato: Januar 24, 2008, 10:52:07 posle podne »
pozdrav svima:)Imam sljedeči problem.Nikako da sestavim ciklus za svojo kuru.Kura bi trajala 8 nedelja,uzimau biu Diamond propionate 100(300mgs nedeljom-pon,sre,pet),Dianabol-methandienone 10mg 250tbl,winstrol 10mg 150 tbl i na kraju klomid 36 tableta).molim vas da kažete šta mislite u tome kako bib mogao ovo da uzimam in ako šta fali da mi kažete:)hvala

Mislim da ti imas malo vise problema, nego sto je sam izbor preparata ;)
A problem je taj da ne bih rekao da znas bas previse o materiji kojom planiras da se bavis.

Mislim da kod rekreativaca ne bih trebala da postoji neka prevelika razliku u izboru preparata u ciklusu za masu i ciklusu za definiciju, bar ne koliko bi trebala da postoji razlika u ishranu u toku mase i definicije.
Sto se samog izbora preparata, ajde da idemo ovom logikom. Ako si na masi, to bi znacilo da neces brinuti ako nabacis malo vode.

Dva preparata kao sto su metan i winstrol nikako ne treba da idu zajedno, zbog svojih 17-alfa osobina i uticaja na jetru.
Kako si na masi, malo vode ti nece smetati, pa bih za prve 4 nedelje uzeo 30-40mg metana. Iz istih razloga bih izbacio propionat koji manje aromatizuje (ali ipak aromatizuje) od testosteron enanthata, koji je uz to jako jeftin. 2x250mg, svih 8 sedmica.
Popravljeni fInansijski momenat nastao zamjenom skupljeg propionata bih iskoristio na nacin, te za ustedjeni novac kupio Boldenon, tj. Equipose. 2x200-300mg sedmicno. Ako ides 2x300mg, imaces taman za 7 sedmica, jer sa boldenonom treba prekinuti sedmicu ranije, nego sa enanthatom, zbog duzeg poluzivota.
Nakon zadnje inekcije enanthata, imas 10-15 dana pauze, i odradis neki PCT sa nolvadexom, koji ces za svo vrijeme ciklusa imati uz sebe. Ako dodje do peckanja u bradavicama, 1 tableta od 10mg navece ce rijesiti problem.
Finesa bi bila da umjesto jeftinog naposima/metana ide turinabol, ali to je vec finesa.

Dakle:

1-4 nedelja: 30mg naposima ili 50mg turanbola, svaki dan.
1-8 nedelja: 2x250mg enathata, ponedeljkom i cetvrtkom.
1-7 nedelja: 2-250-300mg boldenona, ponedeljkom i cetvrtkom.

Izracunaj visak boldenona koji bio ostao, daj sebi na pocetku, kao neki malo loading.


Drago mi je da se pojavio neko ko ima znanja o ovome  ;bravi; Samo da dodam-smatram da je 400mg boldenona OK doza,mislim da u ovom slucaju nema potrebe da se ide na 600mg...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže BlueSky

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: help:)
« Odgovor #6 poslato: Januar 25, 2008, 10:52:46 pre podne »
Pozdrav svima na temi,
Partneru, moj duboki naklon ;)

Moze 400mg boldenona sedmicno, ali ja sam tu pravio drugu racunicu. Ako uzme 2 multidozne bocice boldenona 1ml/200mg, imace 20ml ulja. Ako 7 sedmica aplicira po 2ml dva puta sedmicno, tj. po 400mg, ostace mu 6ml, neiskoristeno. Solucija je da sacuva za kasnije, podijeli sa nekim ili aplicira malo vise.
Ako ide po 1.5ml, tj. 300mg po aplikaciji, tj. 600mg sedmicno, imace skoro pa tacno ulja, tj. bice kratak za 1ml.


Ako je vec prekoracio svoju prirodnu kolicinu testa za 7-8 puta, nece mnogo promijeniti sto se tice nus pojava, ako je prekoraci 9 ili 10 puta, mada, ja sam se tu vise rukovodio finansijskim momentom.

Postoji i opcija da ide sa 250mg enanthata i 600mg boldenona, ako vec nece da ide preko te neke kolicine, bar bih ja to uzeo u obzir, buduci da mi se ne svidjaju test. nus pojave... akne i "koja dlacica vise", to na prvom mjestu ;)
« Poslednja izmena: Januar 25, 2008, 10:56:55 pre podne BlueSky »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: help:)
« Odgovor #7 poslato: Januar 25, 2008, 12:27:50 posle podne »
Dobra ti je racunica oko potpunog iskoriscavanja citave kolicine koju ima u posjedu,to je tacno :wink: Ja sam napisao  koja mislim da je u ovom trenutku optimalna doza za njega,a ako mu se svide rezultati,neka slobodno ostavi to sto ostane za jos neki put,nece da se baci :twisted: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: help:)
« Odgovor #8 poslato: Januar 25, 2008, 12:36:59 posle podne »
dobra strategija
ko da se berlin napada
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže BlueSky

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: help:)
« Odgovor #9 poslato: Januar 26, 2008, 01:36:11 pre podne »
dobra strategija
ko da se berlin napada

Sve je to na psihickoj bazi.

Van mreže velencan

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: help:)
« Odgovor #10 poslato: Januar 26, 2008, 10:44:56 pre podne »
svaka čast momci vrlo ljepo napisano stvarno.ma problem je da ja več imam ove substance hehe.znači ništa mi ne znače ovaj dianabol i testosterone propionate?onda cu winstrol imati za koji drugi put.ima mozna ko još kakve ideje?hvala:)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: help:)
« Odgovor #11 poslato: Januar 26, 2008, 11:16:40 pre podne »
pa imas mali milion ideja sta i kako iskombinovat, samo si se zbunio sad vidim.
a sto ti ne bi nista znacili dbol i propi, sto si ih onda kupovo, znas li uopste sta je to?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže velencan

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: help:)
« Odgovor #12 poslato: Januar 26, 2008, 11:24:14 pre podne »
znam ja kako rade jedno i drugo.ali ljudi imajo miljun kombinacija kako pravis.neko pravi da počnem sa propionatom par nedelja onda da odem dalje sam enetratom i uzimam također 30mg dianabola.Pa nema to problema ako to kupio može se sve prodat;)

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: help:)
« Odgovor #13 poslato: Januar 26, 2008, 12:43:06 posle podne »
sta je enetrat :P
al se nekad dobro jelo

Van mreže velencan

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: help:)
« Odgovor #14 poslato: Januar 26, 2008, 01:27:08 posle podne »
izvini,htio sam napisati testosteron enanthate:)