Septembar 24, 2024, 05:25:11 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.311 poruka u 18.765 tema - 20.971 članova - Poslednji član: RobertbeP
X3MShop banner

Autor Tema: LJudi zasto se truditi ???  (Pročitano 6216 puta)

Van mreže bruce

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
LJudi zasto se truditi ???
« poslato: Mart 15, 2006, 03:44:31 posle podne »
Treniram cijeli svoj zivot ...
Od malih nogu otac me tento na svakojake treninge i jednostavno su mi usli u krv... mnogi prijatelji su ljuti na mene jer svaku vecer treniram (osim petkom)...i na kraju kad pogledam sta sam ja dobio...
Zamislite ovo treniras 7 godina bodibilding i taman pred natjecanje neznam sad cega ... da se proslavis ... udari te auto....
I NA KRAJU SE PITAM CEMU SVA PATNJA,KRV I POTROSENO VRIJEME...
nadam se da cete razmisliti o ovome ako ima neko neki mudar odgovor cijenili bi ga svi  :D  :D  :D  :D  :D

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: LJudi zasto se truditi ???
« Odgovor #1 poslato: Mart 15, 2006, 03:54:21 posle podne »
pa kako tako razmisljas

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: LJudi zasto se truditi ???
« Odgovor #2 poslato: Mart 15, 2006, 04:18:27 posle podne »
Citat: bruce
Treniram cijeli svoj zivot ...
Od malih nogu otac me tento na svakojake treninge i jednostavno su mi usli u krv... mnogi prijatelji su ljuti na mene jer svaku vecer treniram (osim petkom)...i na kraju kad pogledam sta sam ja dobio...
Zamislite ovo treniras 7 godina bodibilding i taman pred natjecanje neznam sad cega ... da se proslavis ... udari te auto....
I NA KRAJU SE PITAM CEMU SVA PATNJA,KRV I POTROSENO VRIJEME...
nadam se da cete razmisliti o ovome ako ima neko neki mudar odgovor cijenili bi ga svi  :D  :D  :D  :D  :D
..STARI TO SE ZOVE SUDINA...JEBIGA..

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: LJudi zasto se truditi ???
« Odgovor #3 poslato: Mart 15, 2006, 04:27:46 posle podne »
jbg da nisi trenirao mozda bi taj udar auta bio fatalan iu mi ne bi citali tvoj post.Always look on the bride side of life!
PS. bez potpisa:)

Van mreže bruce

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Re: LJudi zasto se truditi ???
« Odgovor #4 poslato: Mart 15, 2006, 04:29:13 posle podne »
hahahaha ja je.......te

Van mreže Spartacus

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Re: LJudi zasto se truditi ???
« Odgovor #5 poslato: Mart 15, 2006, 04:50:36 posle podne »
Citat: bruce
Treniram cijeli svoj zivot ...
Od malih nogu otac me tento na svakojake treninge i jednostavno su mi usli u krv... mnogi prijatelji su ljuti na mene jer svaku vecer treniram (osim petkom)...i na kraju kad pogledam sta sam ja dobio...
Zamislite ovo treniras 7 godina bodibilding i taman pred natjecanje neznam sad cega ... da se proslavis ... udari te auto....
I NA KRAJU SE PITAM CEMU SVA PATNJA,KRV I POTROSENO VRIJEME...
nadam se da cete razmisliti o ovome ako ima neko neki mudar odgovor cijenili bi ga svi  :D  :D  :D  :D  :D


Kad bih ja tako razmisljao onda u zivotu nista ne bi radio niti se trudio oko icega. Zasto? Zato sto kad umrem nista od toga necu ponijeti sa sobom pod zemlju, i sva sikiracija i ostale zajebancije mi nece nista znaciti. Ali to jednostavno ne ide tako. Neke stvari su van naseg dometa i na njih ne mozemo uticati ma koliko se mi trudili, ali nam to ne daje pravo na odustajanje.
Nemoj tako da razmisljas, a ako ti se takvo nesto desilo, sto ne bih volio ni u kom slucaju, onda mi je stvarno zao.
Pozdrav
Nos morituri te salutamus!!!

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: LJudi zasto se truditi ???
« Odgovor #6 poslato: Mart 15, 2006, 04:51:26 posle podne »
e ovo ja premestam u OFFTOPIC

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: LJudi zasto se truditi ???
« Odgovor #7 poslato: Mart 15, 2006, 04:58:47 posle podne »
Citat: MaliSima
jbg da nisi trenirao mozda bi taj udar auta bio fatalan iu mi ne bi citali tvoj post.Always look on the bride side of life!


BRIDE=BRIGHT

Van mreže Nikae

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 243
Re: LJudi zasto se truditi ???
« Odgovor #8 poslato: Mart 15, 2006, 07:24:04 posle podne »
Citat: Manimal
Citat: MaliSima
jbg da nisi trenirao mozda bi taj udar auta bio fatalan iu mi ne bi citali tvoj post.Always look on the bride side of life!


BRIDE=BRIGHT


DU YOU SPEECH ENGLAND?

ma dobro, razumemo ga :)

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Re: LJudi zasto se truditi ???
« Odgovor #9 poslato: Mart 15, 2006, 07:28:11 posle podne »
Citat: Nikae
Citat: Manimal
Citat: MaliSima
jbg da nisi trenirao mozda bi taj udar auta bio fatalan iu mi ne bi citali tvoj post.Always look on the bride side of life!


BRIDE=BRIGHT


DU YOU SPEECH ENGLAND?

ma dobro, razumemo ga :)


Razumes ga ti kad si pametan i znas ENGLAND, ali oni koji bi da nauce, da ne nauce krivo.
ANDRSTEND :lol:

laracroft

  • Gost
Re: LJudi zasto se truditi ???
« Odgovor #10 poslato: Mart 15, 2006, 11:16:43 posle podne »
ako si istrajao 7godina u sportu istraj i sad,ka cilju ima vise trnja nego icega;tako je sudjeno i gotovo,ne trosi vreme na pitanja a sto meni i zasto ja?je rto vodi ka neprimetnoj depresiji i pravljenju onog slucaja jadan ja,a to ti ne treba.

ne nzma koje su posledice udes bile,ali eto postavi sebi neki novi cilj,nije zivot imao smisla samo u b.b

Van mreže Spale

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Re: LJudi zasto se truditi ???
« Odgovor #11 poslato: Mart 16, 2006, 12:23:41 pre podne »
kako zasto, pa ako si nesta postigao, sad imas vec i znanje i iskustvo iza sebe, ici ce lakse, ti si u prednosti u odnosu na one koji tek pocinju, to trba da ti da jos vecu volju i motivaciju...
" Al ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
   i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga "

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: LJudi zasto se truditi ???
« Odgovor #12 poslato: Mart 16, 2006, 01:09:18 pre podne »
Citat: bruce

Zamislite ovo treniras 7 godina bodibilding i taman pred natjecanje neznam sad cega ... da se proslavis ... udari te auto....
I NA KRAJU SE PITAM CEMU SVA PATNJA,KRV I POTROSENO VRIJEME...
nadam se da cete razmisliti o ovome ako ima neko neki mudar odgovor cijenili bi ga svi  :D  :D  :D  :D  :D

kakva crna patnja, krv i potroseno vrijeme? ali te ko cera da crnchis po teretani?  :cry:
a ono da me fisne auto(pu pu daleko bilo) barem bi prelistavo fine uspomene iz teretane (koje bi valjda ubrzale oporavak) lezeci onako zdrobljenih kostiju u bolnickom krevetu :)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Spale

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Re: LJudi zasto se truditi ???
« Odgovor #13 poslato: Mart 16, 2006, 06:11:25 pre podne »
Citat: H2SO4
Citat: bruce

Zamislite ovo treniras 7 godina bodibilding i taman pred natjecanje neznam sad cega ... da se proslavis ... udari te auto....
I NA KRAJU SE PITAM CEMU SVA PATNJA,KRV I POTROSENO VRIJEME...
nadam se da cete razmisliti o ovome ako ima neko neki mudar odgovor cijenili bi ga svi  :D  :D  :D  :D  :D

kakva crna patnja, krv i potroseno vrijeme? ali te ko cera da crnchis po teretani?  :cry:
a ono da me fisne auto(pu pu daleko bilo) barem bi prelistavo fine uspomene iz teretane (koje bi valjda ubrzale oporavak) lezeci onako zdrobljenih kostiju u bolnickom krevetu :)


Ja kad sam bio u bolnici jedna torba mi je bila rezervisana samo za BB casopise:)
" Al ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
   i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga "

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: LJudi zasto se truditi ???
« Odgovor #14 poslato: Mart 16, 2006, 07:04:35 pre podne »
Ovako gledaj na to.. zasto uopste zivis ako ces na kraju umrijeti heh.. tako gledaj i na bilo sta.