Septembar 23, 2024, 04:31:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: UFC tuži Couturea!  (Pročitano 3130 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
UFC tuži Couturea!
« poslato: Januar 16, 2008, 01:10:20 posle podne »
UFC tuži Couturea

Zategnuti odnosi između UFC -a i njihove nekadašnje ikone Randyja Couturea očito neće završiti primirjem. UFC naime tuži bivšeg prvaka.

Odvjetnici kompanije Zuffa (vlasnici UFC-a) u ponedjeljak su podnijeli tužbu uz obrazloženje kako su Randyjevi komentari o UFC-u i njihovom vodstvu nanijeli veliku štetu toj organizaciji, a Couture je time ujedno i prekršio ugovor koji je potpisao 2006. godine.

Zuffa traži odštetu od 10,000 američkih dolara, plus zabranu za Couturea da promovira bilo koju drugu organizaciju ili se bori igdje drugdje osim u UFC-u.

Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: UFC tuži Couturea!
« Odgovor #1 poslato: Januar 16, 2008, 01:13:24 posle podne »
sad ih je couture naguzio a oni to ne mogu podnijet!ali ipak bi ga volio vidjeti protiv fedora

Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: UFC tuži Couturea!
« Odgovor #2 poslato: Januar 16, 2008, 02:01:56 posle podne »
Mislim da bi ga Fedor samljeo, mada da je Couture u najboljim godinama bilo bi gusto.

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: UFC tuži Couturea!
« Odgovor #3 poslato: Januar 16, 2008, 04:21:56 posle podne »
Slomice ga Randy
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže PIXEL

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: UFC tuži Couturea!
« Odgovor #4 poslato: Januar 16, 2008, 05:44:30 posle podne »
Pa sta je 10000 hiljada dolara za njega? Pomislio sam da su tu u pitanju mnogo vece cifre!

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: UFC tuži Couturea!
« Odgovor #5 poslato: Januar 16, 2008, 08:45:17 posle podne »
sramota s obzirom da je sampion

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: UFC tuži Couturea!
« Odgovor #6 poslato: Januar 16, 2008, 08:49:49 posle podne »
Pa sta je 10000 hiljada dolara za njega? Pomislio sam da su tu u pitanju mnogo vece cifre!

+ zabranu za Couturea da promovira bilo koju drugu organizaciju ili se bori igdje drugdje osim u UFC-u.

Slazem se da 10.000 $ nije problem, ali ovaj drugi dio koji sam ponovio je itekako bezobrazan!  sherif
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: UFC tuži Couturea!
« Odgovor #7 poslato: Januar 17, 2008, 06:14:15 posle podne »
Pa sta je 10000 hiljada dolara za njega? Pomislio sam da su tu u pitanju mnogo vece cifre!

+ zabranu za Couturea da promovira bilo koju drugu organizaciju ili se bori igdje drugdje osim u UFC-u.

Slazem se da 10.000 $ nije problem, ali ovaj drugi dio koji sam ponovio je itekako bezobrazan!  sherif
tipicni ameri misle sve cuvat za muda

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: UFC tuži Couturea!
« Odgovor #8 poslato: Januar 17, 2008, 10:35:12 posle podne »

Zuffa traži odštetu od 10,000 američkih dolara, plus zabranu za Couturea da promovira bilo koju drugu organizaciju ili se bori igdje drugdje osim u UFC-u.



ovo su predlagali i fedoru vako nesto slicno koliko se sjecam??? pa on nij htio potpisat ugovor....

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: UFC tuži Couturea!
« Odgovor #9 poslato: Februar 09, 2008, 02:11:31 pre podne »
UFC skuplja materijale...
 
Nakon što je prošlog petka u Calgaryju stajao u kutu svojem borcu Mikeu Pyleu (u borbi protiv našeg Damira Mirenića) bivši UFC prvak Randy Couturea samo je podebljao tužbu koju protiv njega vodi bivši poslodavac UFC .

Stajavši Pyleu u kutu Couture je, prema UFC-u, prekršio jednu od odredbi ugovora prema kojoj nijedan njihov borac ni na koji način ne smije sudjelovati na borilačkim priredbama pod okriljem drugih organizacija.

Podsjećamo, UFC je 11. siječnja podnio tužbu protiv Couturea zbog njegovog samovoljnog odlaska iz te organizacije prije isteka ugovora.

UFC-ov big boss Dana White isprva je imao razumijevanja za Randyja, mislivši da legendarni prvak više nema motiva za nastavak karijere i da odlazi u mirovinu.
No nakon što je ovaj izjavio da karijeru želi nastaviti drugdje, situacija se očekivano promijenila. Iako Randy tvrdi da mu ugovor istječe u srpnju i da se nakon toga vraća u ring, po mogućnosti protiv Fedora Emelianenka, Dana White ga neće tek tako pustiti.

"Maksimalno me pritišću. Žele čak i zaustaviti prodaju moje marke odjevnih predmeta i ostale opreme. Njihova taktika je da me natjeraju da potrošim brdo novca na suđenje, tako da mi na kraju ne preostane ništa drugo osim povratka u UFC. No to se neće dogoditi." - izjavio je Couture.

Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me