Septembar 23, 2024, 11:45:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Robertgauth
X3MShop banner

Autor Tema: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED  (Pročitano 35540 puta)

Van mreže Taurus

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #30 poslato: Februar 09, 2008, 01:19:09 posle podne »
Zivke,ti BUKVALNO imas isti trening kao ja,ali bukvalno.. Recite mi vi koji se malo vishe razumete da li ne smeta to sto radim trbusnjake 5 puta nedeljno,i to radim na kosoj klupi,radim u tri serije,prva 50 a druga i treca po 25 ukupno ispadne 100 komada? ;search;

Van mreže graysky

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #31 poslato: Februar 09, 2008, 01:31:38 posle podne »
ja ih radim 4 puta nedeljno po 6 serija sa 20 ponavljanja... 3 serije kao zagrevanje i 3 serije na kraju treninga.. Ranije sam radio sa 30 ponavljanja, ali sad uzmem jedan teg od 10kg pa radim tako, cini mi se da je bolje.. U pocetku je to imalo dobar efekat ali cu sada morati da promenim to, jer pocinju trbusnjaci da mi stagniraju...
To the LIMIT!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #32 poslato: Februar 09, 2008, 01:50:24 posle podne »
ali imam nekih 5kg nekvalitetne mase pa bi hteo da ih skinem , a i pored toga to mi dodje kao neka vrsta zagrevanja.


Za skidanje viska,vozi ujutru na prazan stomak i posle treninga sa tegovima,tada su zalihe glikogena najnize pa telo koristi masti kao energiju...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #33 poslato: Februar 09, 2008, 08:24:57 posle podne »
e a jel nije losa varijanta da se trening odradi ujutru  a kardio uvece?.......ili recimo trening oko 17,18h a uvece oko 21h bajs posto ne mogu da radim kardio posle treninga jer sam mrtav umoran!
Jedi Master

Van mreže graysky

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #34 poslato: Februar 09, 2008, 10:20:04 posle podne »
Svi smo umorni.. :)

Kardio se radi ujutru zato sto je stomak tad prazan...
To the LIMIT!

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #35 poslato: Februar 10, 2008, 02:19:19 pre podne »
pa hvala ti care :icon_biggrin:...........ali ja pitam sta mislite o ovoj varijanti?? :twisted:
Jedi Master

Van mreže graysky

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #36 poslato: Februar 10, 2008, 12:36:29 posle podne »
ma radi bre kardio ujutru ili posle treninga i cuti :D
To the LIMIT!

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #37 poslato: Februar 10, 2008, 02:12:21 posle podne »
 vilonet001
Jedi Master

Van mreže Taurus

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #38 poslato: Februar 10, 2008, 02:54:14 posle podne »
A jel moze neki savet za pravilno izvodjenje trbusnjaka? Da li je zdravo raditi na kosoj klupi 3 serije 40 pa 30 pa 20 trbusnjaka a u medjuvremenu isto i ono podizanje nogu 3 puta po 10 i tako 5 puta nedeljno? Da li steti ako radim trbunjake 5 puta nedeljno na kraju treninga ili pomaze tj poboljshava uticaj i napredovanje? Hvala unapred

Van mreže graysky

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #39 poslato: Februar 10, 2008, 03:46:47 posle podne »
Cek ti u pauzama izmedju serija na kosoj klupi radis trbusnjake sa podizanjem nogu? Meni se to cini previse...
 A za ponavljanja na kosoj klupi ti predlazem manje ponavljanja ali sa vecom tezinom, uzmi teg neki ili kako vec...
To the LIMIT!

Spartak

  • Gost
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #40 poslato: Februar 10, 2008, 04:57:13 posle podne »
trbusnjaci nebi uopste trebali da se rade sa opterecenjem

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #41 poslato: Februar 10, 2008, 05:07:53 posle podne »
pa dobro sad zavisi i od vezbi, za neke nije potrebno opterecenje a za druge po meni jeste. valjda je vazno izbegavati cimanje i raditi polako i koncentrisano.
ne verujem da je graysky mislio na 8 ili 6 ponavljanja sa ogromnim kilazama.

Van mreže graysky

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #42 poslato: Februar 10, 2008, 05:34:59 posle podne »
Naravno, mislio sam da umesto ovih 40 uradi recimo 20 sa tegom od 5-10kg...
To the LIMIT!

Van mreže Taurus

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #43 poslato: Februar 10, 2008, 05:56:30 posle podne »
ma cimanje mi je i kada drzim teg i kada drzim medicinku,onda mi cela koncentracija ide na to da mi ne ispadne i bukvalno povlacim iz ledja a ne iz stomacnih misica.. Da naizmenicno radim trbunjake na kosoj klupi i podizanje nogu,5 puta nedeljno.. od 80 do 100 trbusnjaka i oko 30 podizanja nogu,mada i to planiram da povecam :) a trbusnjaci mi nisu skoro nikakav izazov podignem klupu da bude bas strma skoro 75 stepeni i teram ga od pocetka do kraja i naravno ne oslanjam ledja dole znam da ne smem da se ssputim skroz.. I ruke uvek drzim na grudima,ne mogu iza glave odma osecam bol  u donjem delu ledja,a mislim da polozaj ruku i nije toliko bitan.. Da li je moguce da mi napreduju trbusnjaci ako stalno radim iste vezbe,jel nece da stagniraju? I da li je preporucljivo da to radim 5 puta nedeljno? niko mi nije odgovorio.. dosta sam napredovao ovako,imao sam povecu zelatinastu masu na stomaku a sada je dovoljno malo da ga uvucek i ceo je cvrst i ravan,ali ja zelim da bude takav i kada normalno stojim,i naravno hocu one 6 plocice :) pa me zanima da li to moze da se dobije ako radim ovako kao sto sam napisao,jel nece da stagniraju ako non stop imam jedno te isto opterecenje?

Van mreže graysky

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: PROGRAM TRENINGA ZA 5 PUTA NED
« Odgovor #44 poslato: Februar 10, 2008, 06:17:27 posle podne »
Pa stagnirace ako ne predjes na neku novu vezbicu s vremena na vreme.. Tako ti je sa svakom grupom misica. A meni se cini da je 5 puta nedeljno na taj nacin previse...
To the LIMIT!