Septembar 23, 2024, 08:26:15 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Elite XC: Kimbo vs Tank - 16-02-08  (Pročitano 5856 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Elite XC: Kimbo vs Tank - 16-02-08
« poslato: Januar 05, 2008, 03:03:07 posle podne »
Dugoocekivana borba izmedju Kimbo Slicea i Tank Abbotta ce se konacno odigrati kao borba veceri u okviru sljedeceg EliteXC dogadjaja 16. februara -  ustvrdio je Sam Caplan jedan od urednika na portalu prolite.com.

Da podsjetim, borba izmedju Kimba I Tanka je bila zakazana u okviru Cage Fury Fighting Championship promocije u New Jerseyu jos u oktobru, ali zbog finansijskih prepreka borba nije odrzana.

Sada se tvrdi da je Abbott potpisao ugovor za EliteXC koji ce ga staviti u kavez sa Kimbom u borbi veceri 16 februara.

Kimbo, kao sto smo ranije pisali, ima ugovor sa EliteXC i za njih je debitovao protiv Boa Cantrella u novembru pobjedivsi ga za 19 sekundi sa TKO.
« Poslednja izmena: Januar 05, 2008, 03:04:53 posle podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ATJ LUCKO™

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.267
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Elite XC: Kimbo vs Tank - 16-02-08
« Odgovor #1 poslato: Januar 05, 2008, 03:05:56 posle podne »
kimbo ce dobiti... uopce ne sumljam

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: Elite XC: Kimbo vs Tank - 16-02-08
« Odgovor #2 poslato: Januar 05, 2008, 03:28:59 posle podne »
dali neko  zna koliko kila Kimbo ima?

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Elite XC: Kimbo vs Tank - 16-02-08
« Odgovor #3 poslato: Januar 05, 2008, 03:48:57 posle podne »
ja mislim da ima preko 110

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Elite XC: Kimbo vs Tank - 16-02-08
« Odgovor #4 poslato: Januar 05, 2008, 04:05:47 posle podne »
Nedje sam procitao da je Kimbo visok 188cm... Predpostavljam da je tezak oko 115 kg, ali moguce je i da nijesam precizan.

Ali zato sam od Milana procitao da ima neka sjajna PL dizanja, tako da je definitivno kao tenk.

Takodje, ranije sam postavio bench press Tank Abotta iz mladjih dana gdje benchuje (s odbijanjem) 6 ploca po 45-funti sa svake strane. Tako da se cini da je ovo borba zaista fizicki snaznih ljudi.

Sto se tice sansi za pobjedu, ipak vjerujem da je Kimbo u prednosti, mnogo bolje radi, a Tank mi se cini da se pojavljuje samo da uzme $$$ na ime i popularnost, a da je daleko od najboljih godina, pri tom ni u tim najboljim trenutcima nije bio svjetska klasa, sto naravno ne znaci da nema svoju sansu, pogotovo ako u prvim minutima ostanu na nogama i Kimbo udje u ulicni fight sa njim -  sto vjerujem da mu Bas & co i nece preporuciti, jer je Tank udarac sa malim rezervoarom goriva, koji vjerujm moze da pobjedi samo tako, da pogodi protivnika "dok ima daha"...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Elite XC: Kimbo vs Tank - 16-02-08
« Odgovor #5 poslato: Januar 05, 2008, 05:10:46 posle podne »
Kao što je Vladar dobro rekao ovo je susret sirove snage, samo nemojte zaboravit da je Tank par puta izbacio iz kaveza skoro par ljudi te kilaže, dakle ovo je puno zajebaniji protivnik ako je u formi kao što je bio, neka Milan napiše kakav je sad znaju li nešto iz Kimbova tima.

Van mreže nicija_zemlja

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 148
Odg: Elite XC: Kimbo vs Tank - 16-02-08
« Odgovor #6 poslato: Januar 05, 2008, 05:19:46 posle podne »
Jako zanimljiva borba, mada je Tank u godinama i ako borba bude trajala duze od prve runde velike su sanse da ce ga kimbo dobiti... Tank nikad nije bio poznat po kondicionoj spremi 

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: Elite XC: Kimbo vs Tank - 16-02-08
« Odgovor #7 poslato: Januar 05, 2008, 05:24:18 posle podne »
Da li je moguce da sam kimba video na nekom hom-videu kako u nekom dvoristu goloruk odvaljuje od batina nekog mladog crnca??...Ili sam se ja zaebo..

Van mreže nicija_zemlja

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 148
Odg: Elite XC: Kimbo vs Tank - 16-02-08
« Odgovor #8 poslato: Januar 05, 2008, 05:26:03 posle podne »
Da li je moguce da sam kimba video na nekom hom-videu kako u nekom dvoristu goloruk odvaljuje od batina nekog mladog crnca??...Ili sam se ja zaebo..
da da bracki, pa po tome je i postao poznat... Ima 6-7 borbi- pretrazi malo youtube :)

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Elite XC: Kimbo vs Tank - 16-02-08
« Odgovor #9 poslato: Januar 05, 2008, 05:26:27 posle podne »
Da li je moguce da sam kimba video na nekom hom-videu kako u nekom dvoristu goloruk odvaljuje od batina nekog mladog crnca??...Ili sam se ja zaebo..
Vidio si dobro, dobio je teske batine, doduse pricalo se svašta, kao da je ovaj bio pijan ili tako nešto da je ovaj to iskoristio uglavnom, mislim da se malo zajebao kad je naletio na grdosiju jacu od sebe...

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: Elite XC: Kimbo vs Tank - 16-02-08
« Odgovor #10 poslato: Januar 05, 2008, 05:55:28 posle podne »
Tx! za informaciju..
Meni su i jedan i drugi delovali pijano.. :icon_biggrin:

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Elite XC: Kimbo vs Tank - 16-02-08
« Odgovor #11 poslato: Januar 05, 2008, 06:01:02 posle podne »
Tx! za informaciju..
Meni su i jedan i drugi delovali pijano.. :icon_biggrin:
Mislim da je ovo i video, gledaj do kraja:

http://youtube.com/watch?v=l1_O52o8z9U

Da nije bilo ovog seronje u mantelu bio bi Kimbo ugusen...dobio je strasne batine makar se to ne vidi, pogledaj samo pred kraj kako pada kraj zutog partera...
« Poslednja izmena: Januar 05, 2008, 06:05:27 posle podne N_E_Z_N_A_L_I_C_A »

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Elite XC: Kimbo vs Tank - 16-02-08
« Odgovor #12 poslato: Januar 05, 2008, 06:32:21 posle podne »
kimbo se popravio, nije vise samo youtube tucharosh. abbotta sam gledo na starim ufc snimica dje je kasapio narod,bjese to davno, kakav je sad ne znam.
jedva chekam da vidm ovaj fajt!
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: Elite XC: Kimbo vs Tank - 16-02-08
« Odgovor #13 poslato: Januar 05, 2008, 07:03:40 posle podne »
Tx! za informaciju..
Meni su i jedan i drugi delovali pijano.. :icon_biggrin:
Mislim da je ovo i video, gledaj do kraja:

http://youtube.com/watch?v=l1_O52o8z9U

Da nije bilo ovog seronje u mantelu bio bi Kimbo ugusen...dobio je strasne batine makar se to ne vidi, pogledaj samo pred kraj kako pada kraj zutog partera...
U jbt zaebane li ferke..crkli su pred kraj,razvaljeni su oboje...Najace je kad se onaj crnja od 200kg umesao.. :lol:

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Elite XC: Kimbo vs Tank - 16-02-08
« Odgovor #14 poslato: Januar 06, 2008, 12:09:30 pre podne »
Kimbo je izgubio od Ganona, ali isto tako ova davljenja nijesu bila dogovorena, trebalo je da bude samo sake, laktovi... Mada kao sto vecina vas sada zna Kimbo vec dugo radi sa Bas Ruttenom, iz onoga sto cujem mnogo je napredovao, tako da je mnogo drugaciji borac od Kimba iz dvorista.

E sad, da je prva MMA liga to sigurno ne tvrdim, ali za nekog Tanka koji se sprema tako sto ispija pivo sa drugarima u kafani je itekako veliki zalogaj... Kazem opet Tank ima neko ime i popularnost, i sumnjam da ce doci u formi primac onoj koja ga je ucinila popularnim u ranim UFC dogadjajima... ali mozda me i razuvjeri...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me