Oktobar 07, 2024, 01:21:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.337 poruka u 18.769 tema - 20.977 članova - Poslednji član: realnigga
X3MShop banner

Autor Tema: opet problemi sa forumom?  (Pročitano 1433 puta)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
opet problemi sa forumom?
« poslato: Decembar 12, 2007, 08:48:56 posle podne »
i naravno prodje jos jedan (jubilarni) pad foruma usled preseljenja na brzi server ...

mislim da je taj sto je zaduzen za tehnicka pitanja i sl pizdarije zasluzio odlazak u penziju pa bi fino bilo da se postavi neko sposobniji za vrsenje te funkcije.
opet je izgleda dobar dio slika otisho u nepovrat....
 [glupkol

 
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.497
Odg: opet problemi sa forumom?
« Odgovor #1 poslato: Decembar 12, 2007, 11:13:52 posle podne »
Problemi postoje i postojace sigurno jos u narednih 24h! Nemojte dizati paniku jer ce ovo biti verovatno poslednji put da se seljakamo na bilo koji drugi server. Sve je tu i nista nije izgubljeno...podrazumevajuci fotografije, avatare, poruke i sta god! Forum je postao neverovatno veliki sa svim materijalima koji su na njemu,sa dnevnim protokom i dnevnim posetama! Nije moguce tako veliki sajt prebaciti bez barem nekih poteskoca na drugi server!
Molim vas samo za malo strpljenja i sve ce biti savrseno...siguran sam da ce svi biti u buduce jako zadovoljni radom X3M foruma!
Hvala vam u ime svih moderatora X3M foruma! U ovom trenutku ova tema neka bude zakljucana! Nakon kompletnog pustanja u rad temu cemo otkljucati da biste mogli tada nam prijavite bilo kakve smetnje u radu...ako budu postojale!