Septembar 19, 2024, 07:25:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: kolena  (Pročitano 2103 puta)

Van mreže pedjar

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
kolena
« poslato: Novembar 27, 2007, 12:04:27 pre podne »
znaci ovako kad treniram noge,cucanj,iskorak i ostale vezbe moja kolena casice jako pucketaju (nesto skogrce u njim kao da su mi lezaji otisli he, he)!!!  Jako malo me bole.
Inace recimo kad se penjem uz stepenice isto se cuje pucketanje, pa me to malo zabrinjava sta bi moglo biti?  Dali neko od vas zna sta je ili je mozda imao nesto slicno?  Inace nisam se nigde ni udario ni nista jednostavno samo od sebe. 

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: kolena
« Odgovor #1 poslato: Novembar 27, 2007, 12:51:18 pre podne »
jako malo bole? hahah pa jer jako ili malo?
....meni su pucketala kolena kada dugo sedim ...ili sam dugo u nekom polozaju pa cucnem....uglavnom nisam nikada obracao paznju...ako te ne boli ...nije neki problem...proci ce vremenom...ali mogao bi da ppijess radi preventive glukozamin-sulfat eto recimo... i riblje ulje...kalcijum...magnezijum.. to su ti neki poznati elementi koji cuvaju tetive i kosti...

Van mreže pedjar

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: kolena
« Odgovor #2 poslato: Novembar 27, 2007, 10:30:20 posle podne »
Ma malo bole, ali kad radim cucanj kad se spustam desno koleno ko da preskoce casica.  Zato mi to deluje zabrinjavajuce i bojim se dase nebi povredio jace.

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: kolena
« Odgovor #3 poslato: Novembar 27, 2007, 11:16:56 posle podne »
pa brate idi kod doktora...nece ti niko preko foruma izleciti
al se nekad dobro jelo

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: kolena
« Odgovor #4 poslato: Novembar 28, 2007, 12:57:19 posle podne »
Ma malo bole, ali kad radim cucanj kad se spustam desno koleno ko da preskoce casica.  Zato mi to deluje zabrinjavajuce i bojim se dase nebi povredio jace.
idi kod doktora... ovo vec ne  sme da ti se desava!

Van mreže zixxx

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: kolena
« Odgovor #5 poslato: Novembar 29, 2007, 09:25:49 posle podne »
I meni su se desavale slicne stvari,obrati paznju na unos minerala,kalcijuma pogotovo i sve ce biti ok.
To je meni pomoglo da znatno resim taj problem.

Van mreže Spale

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: kolena
« Odgovor #6 poslato: Novembar 29, 2007, 11:00:24 posle podne »
I meni su se desavale slicne stvari,obrati paznju na unos minerala,kalcijuma pogotovo i sve ce biti ok.
To je meni pomoglo da znatno resim taj problem.


bice da si ti/vi doktor, imas detaljan uvid u slucaj autora topica, pa mu tako lako rece: "sve ce biti ok, malo pojacaj kalcijum..."
" Al ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
   i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga "