Jun 26, 2024, 04:23:03 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: strong men paracin 23.11.2007  (Pročitano 5456 puta)

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
strong men paracin 23.11.2007
« poslato: Novembar 23, 2007, 11:43:33 posle podne »
evo upravo sam se vratio iz paracina,prisustvovao sam tj radio na ovom dogadjaju i reko da prenesem utiske....bilo je 7 takmicara (stvarno ne znam imena) a od njih se izdvojio ko drugi nego naravno darko kalinovic iz zajecara....momak je lud,oduvao je bukvalno sve bez konkurencije.....u svakoj mogucoj disciplini bio je najbolji,a posebno me je odusevilo koliko je momak smiren,koncentrisan i koliko zna sta radi.....drugi koji je isto bio u centru paznje je bio momak koji se ja mislim preziva djordjevic (nisam siguran),mlad decko 84 god,ali jak kao zemlja.....znaci to je ono sto je meni zapalo za oko,nisam nesto strucan sto se tice strong men-a ali to su moji utisci.....

Van mreže katona

  • VIP
  • Član
  • *****
  • Poruke: 44
Odg: strong men paracin 23.11.2007
« Odgovor #1 poslato: Novembar 24, 2007, 08:33:06 pre podne »
Cestitam takmicarima. Darko za nas nivo ekstra dobar takmicar i super napreduje. Dordevic Junior
je super talenat ali jos je mlad i treba da jos nabaci dosta kila.
nellle nemoj zaboraviti da na takmicenju nije ucestvovao 3 dobrih takmicara Mitrovic Igor ko godinama
drzi rekord PL do 125 sa cucanj 350kg,benc 200, dedlift 340kg.
Marinkovic Radojca ko ove godine u Niksic gurnuo benc 260kg a vucenje ima350 kg.Prosle godine
pobedio medunarodno takmicenje u Palanci gde je Darko bio 5 ili 6. I ja
Nazalost nema Milana vec 2 kodine. On je skoro uvek bio drugi posle mene.

Ali pobeda je pobeda. Samo tako napred Darko.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: strong men paracin 23.11.2007
« Odgovor #2 poslato: Novembar 24, 2007, 10:05:27 pre podne »
NISAM NI VIDEO DA JE ERWIN CLAN NASEG FORUMA..

JAKO MI JE DRAGO ZBOG TOGA..

IZIVNI STO KASNIM ALI BOLJE IKADA.

DOBRO DOSAO ERWIN I OSECAJ SE KAO KOD KUCE I NADAM SE DA CES PODELITI BAR MALI DEO SVOG ZNANJA SA MOMCIMA KOJIMA SI UZOR I KOJI BI HTELI DA KRENU TVOJIM STOPAMA..

pedja

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: strong men paracin 23.11.2007
« Odgovor #3 poslato: Novembar 24, 2007, 10:39:27 pre podne »
Darko je mlad takmicar i cini mi se da je na vreme usao u sportove snage (powerlifting i strongman). ima limitirajuci faktor sto zivi u sredini koja nece a i skoro da i ne moze da mu pomogne. Za sada tu i tamo ga proguram na neko medjunarodno takmicenje.  Njegovo je vreme buduce. Ali jedan je kralj ERVIN KATONA. Njega nema svrhe zvati na lokalna takmimcenja, nisu ista liga.

Radojica je posvecen sportu i veoma temeljit i za sada, i pored godina, ima srecu da ga zaobilaze povrede. Igor mitrovic nema tu srecu. ima problema sa povredama, ali to je posledica njegovog neplanskog treninga i Bosanske tvrdoglavosti. On je u stanju da radi maksimum na cucnju tri dana za redom!! Samo da se ne oseti da se nije trudio dovoljno.

Mali Djordjevic ima odlicnu genetiku, samo se bojim da je po treningu blizi Mitrovicu nego Radojici.

Sve u svemu svima puno srece.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: strong men paracin 23.11.2007
« Odgovor #4 poslato: Novembar 24, 2007, 12:02:33 posle podne »
nellle nemoj zaboraviti da na takmicenju nije ucestvovao 3 dobrih takmicara Mitrovic Igor ko godinama
drzi rekord PL do 125 sa cucanj 350kg,benc 200, dedlift 340kg.
Marinkovic Radojca ko ove godine u Niksic gurnuo benc 260kg a vucenje ima350 kg.Prosle godine
pobedio medunarodno takmicenje u Palanci gde je Darko bio 5 ili 6. I ja
Nazalost nema Milana vec 2 kodine. On je skoro uvek bio drugi posle mene.

Ali pobeda je pobeda. Samo tako napred Darko.

kao sto rekoh Ervine....ne pratim strongmen pa zato i ne znam mnogo o tome....

pozdrav

Van mreže katona

  • VIP
  • Član
  • *****
  • Poruke: 44
Odg: strong men paracin 23.11.2007
« Odgovor #5 poslato: Novembar 26, 2007, 09:46:31 pre podne »
Hvala Pedja.Rado cu odgovoriti na pitanje ako nekog nesto zanima .

Van mreže nivalin

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: strong men paracin 23.11.2007
« Odgovor #6 poslato: Novembar 26, 2007, 10:30:07 posle podne »
Ali pobeda je pobeda. Samo tako napred Darko.

  Hvala na cestitkama, zahvaljujem se i na kritikama, i zeleo bih da dodam da znam da nisam ista liga sa Ervinom, ali to me ne sprecava da se trudim da ostavim nekog traga iza sebe u sportovima snage.
  Na kraju krajeva Ervin je medju prvih deset u svetu, bio bih neskroman kad se u buducnosti  ne bih zadovoljio kojim mestom iza njega.
   Mali Djordjevic ce vremenom pokazati svoje kvalitete, ima neverovatnu volju.
  Ne sporim ni kvalitete Mitrovica i Marinkovica, konkurencija je zdrava, ali pobedjivao sam ih obojicu vise puta.
 SVI NAPREDUJEMO
 Drago mi je da na jednom forumu imamo i Milana i Ervina koji sigurno mogu pomoci svakom ko ima bilo kakve nedoumice u vezi sportova snage.

Van mreže katona

  • VIP
  • Član
  • *****
  • Poruke: 44
Odg: strong men paracin 23.11.2007
« Odgovor #7 poslato: Novembar 27, 2007, 09:15:13 pre podne »
Jeste pobedivaosi ih kao i oni tebe.Ne kazem da ne bi ih pobedio,pogotovo sa onim disciplinama.
Ali raspored ostalih mesta na podiumu bi bili drugaciji.Igor i Radojca ove godine u Zitistu su gurnuli
150 kg na standarnim IFSA logu. Radojca cak digo kuglu 190kg.Napreduju i oni.

Samo sam hteo da kazem da ima jos dobrih strongmana kodnas.

Van mreže nivalin

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: strong men paracin 23.11.2007
« Odgovor #8 poslato: Novembar 27, 2007, 11:40:47 pre podne »


   Naravno da ima dobrih strongmana, a nadam se da ce ih biti jos vise.
  Cestitam Igoru  i Radojici, i nadam se da cemo se opet takmiciti zajedno , pa nek pobedi bolji.

Van mreže katona

  • VIP
  • Član
  • *****
  • Poruke: 44
Odg: strong men paracin 23.11.2007
« Odgovor #9 poslato: Novembar 27, 2007, 04:16:20 posle podne »
Imaces sledece godinu priliku da se takmicis sanama.

Van mreže THE MYTH

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: strong men paracin 23.11.2007
« Odgovor #10 poslato: Novembar 27, 2007, 08:38:01 posle podne »
Darko zelim javno da ti cestitam za uspehe koje si postigao ove godine. Ti si zvezda u usponu. Nezadrzivo napredujes. Mlad si, medju najlaksim takmicarima, dakle imas jos mnogo prostora da napredujes. Siguran sam da kad dodjes do ozbiljnijih finansijskih sredstava, koja ces moci uloziti u sebe i svoje rekvizite, biti nepobediv. Nastavi sa svojom pricom, a za ostale nemoj mnogo da brines.
Sigurno da mnogi nece blagonaklono gledati na tvoj napredak, ali i oni su obicni ljudi sa svim svojim manama i vrlinama, pa im nemoj zameriti. Licno se nadam da ces oboriti i nacionalni rekord u deadliftu, za kat. do 125kg!

Van mreže nivalin

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: strong men paracin 23.11.2007
« Odgovor #11 poslato: Novembar 27, 2007, 08:48:57 posle podne »
Imaces sledece godinu priliku da se takmicis sanama.
 Prihvatam izazov.  

 
 
Darko zelim javno da ti cestitam za uspehe koje si postigao ove godine. Ti si zvezda u usponu. Nezadrzivo napredujes. Mlad si, medju najlaksim takmicarima, dakle imas jos mnogo prostora da napredujes. Siguran sam da kad dodjes do ozbiljnijih finansijskih sredstava, koja ces moci uloziti u sebe i svoje rekvizite, biti nepobediv. Nastavi sa svojom pricom, a za ostale nemoj mnogo da brines.
Sigurno da mnogi nece blagonaklono gledati na tvoj napredak, ali i oni su obicni ljudi sa svim svojim manama i vrlinama, pa im nemoj zameriti. Licno se nadam da ces oboriti i nacionalni rekord u deadliftu, za kat. do 125kg!



  Hvala .
  Svi smo ljudi.
 Pokusacu da ga oborim,a  mozda se pojavi jos neko i pokusa, ko zna.