Septembar 09, 2024, 05:05:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.259 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dr. MIKI91
X3MShop banner

Autor Tema: Podela partija za trening 3 puta nedeljno  (Pročitano 17672 puta)

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Podela partija za trening 3 puta nedeljno
« Odgovor #15 poslato: Decembar 22, 2007, 01:56:12 posle podne »
u jbt....obrazovan neki...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Podela partija za trening 3 puta nedeljno
« Odgovor #16 poslato: Decembar 22, 2007, 02:28:25 posle podne »
Za noge poseban dan,po 1000000... i ko-zna-koji put!!!Nadjite vremena i za taj cetvrti odlazak nedeljno,nije valjda toliki problem???


Nemam nameru da unosim pometnju na forum i verujem da za noge treba odvojiti poseban dan ukoliko je moguce, ali ako se ne moze, onda je i ovako zadovoljavajuce?

Ja radim neke step aerobik, ili ne znam ni sam kako bi ih nazvao, vezbe u danima kada ne idem u teretanu, a sa tim vezbama noge rade nenormalno pa u teretani odradim cisto po malo sa tegovima ...


A inace jake noge od fudbala???Samo malo da se dorade sa tegovima,ali step je glavni...Moracu to da probam!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže lksndr

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Re: Podela partija za trening 3 puta nedeljno
« Odgovor #17 poslato: Decembar 22, 2007, 02:35:42 posle podne »
Za noge poseban dan,po 1000000... i ko-zna-koji put!!!Nadjite vremena i za taj cetvrti odlazak nedeljno,nije valjda toliki problem???


Nemam nameru da unosim pometnju na forum i verujem da za noge treba odvojiti poseban dan ukoliko je moguce, ali ako se ne moze, onda je i ovako zadovoljavajuce?

Ja radim neke step aerobik, ili ne znam ni sam kako bi ih nazvao, vezbe u danima kada ne idem u teretanu, a sa tim vezbama noge rade nenormalno pa u teretani odradim cisto po malo sa tegovima ...


A inace jake noge od fudbala???Samo malo da se dorade sa tegovima,ali step je glavni...Moracu to da probam!!!


E! Sve si pogodio  :icon_biggrin: Samo nije od fudbala nego prirodno  :lol:

Salim se naravno ...
Nisam rekao da ih ne radim ili doradjujem, vec da mi pored 4x nedeljno po ko zna koliko cucnjeva i ostalih vezbi bez tezine, ne treba i ceo, poseban dan za noge, vec ih smestim u dan sa ramenima zato sto nemam vremena za 4. dan, da imam verovatno bi ih radio odvojeno ... to sam rekao ...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Podela partija za trening 3 puta nedeljno
« Odgovor #18 poslato: Decembar 22, 2007, 03:54:50 posle podne »
ma lednjaci su vezba nisi mislio na deo tela...A ne mislis da ces pretrenirati  taj deo ako ga stalno radis?I kako nema estetski znacaj,pa pogledaj samo Kolmana iz najboljih dana...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Spartak

  • Gost
Odg: Podela partija za trening 3 puta nedeljno
« Odgovor #19 poslato: Decembar 22, 2007, 04:44:26 posle podne »
nema nista bolje nego vidjet da neko ima "christmas tree"

Van mreže lksndr

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Re: Podela partija za trening 3 puta nedeljno
« Odgovor #20 poslato: Decembar 22, 2007, 04:58:47 posle podne »
Ne mislim da cu ga pretrenirati jer ne radim puno serija, po jednu dve serije na kraju svakog treninga ...

Kako vi radite? Lednjake jednom nedeljno, a trbusnjake nakon svakog treninga?




Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Podela partija za trening 3 puta nedeljno
« Odgovor #21 poslato: Decembar 22, 2007, 05:17:43 posle podne »
nema nista bolje nego vidjet da neko ima "christmas tree"
Tooo :)
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Podela partija za trening 3 puta nedeljno
« Odgovor #22 poslato: Decembar 22, 2007, 06:12:02 posle podne »
Ako nemaš uslova da treniraš više od 3 puta nedeljno onda bolje radi 4 različita treninga s tim da će se ponavljati na u proseku 9,3 dana.
npr
pon: grudi + triceps + stomak
sre: noge
pet: ramena + stomak
pon: leđa + biceps
sre: novi krug – grudi…

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Podela partija za trening 3 puta nedeljno
« Odgovor #23 poslato: Decembar 22, 2007, 09:22:38 posle podne »
Kako vi radite? Lednjake jednom nedeljno, a trbusnjake nakon svakog treninga?

Ne znam kako rade drugi, ali ja te "ledjnjake" ne radim nikada, ali radim vrlo cesto good morning i deadliftove. Jbg mozda i grijesim ko zna...

Stomak radim dva puta nedjeljno, uglavnom u superserijama, medjutim cuo sam da je za stomak strasna stvar raditi cucnjeve, pa sam malo u zadnje vrijeme upro u cucnjeve, cini mi se da se bolje razvijaju tako nego li sa crunchevima. Mada ko zna mozda opet nijesam u pravu.

Sto se tice treninga za noge... u zadnje vrijeme quadse radim utorkom, zadnju lozu subotom. Listove 2-3 puta nedjeljno. Ali ja za razliku od vecine, koji treniraju nogice usput, ne volim da setam na dva stapa, pa mi se cini da mi bolje lezi ova varijanta.

Ovo je moje vidjenje, vi samo uprite u to sto vam daje rezultate i s cime ste zadovoljni. Moje i ambicije onih koji idu na step sigurno nijesu iste, pa se i koristimo razlicitim protokolima za ostvarivanje sopstvenih ciljeva.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Podela partija za trening 3 puta nedeljno
« Odgovor #24 poslato: Decembar 23, 2007, 03:50:30 pre podne »
Ako nemaš uslova da treniraš više od 3 puta nedeljno onda bolje radi 4 različita treninga s tim da će se ponavljati na u proseku 9,3 dana.
npr
pon: grudi + triceps + stomak
sre: noge
pet: ramena + stomak
pon: leđa + biceps
sre: novi krug – grudi…

Zar nije malo glupo raditi ramena pre dana za ledja??
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže lksndr

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 93
Re: Podela partija za trening 3 puta nedeljno
« Odgovor #25 poslato: Decembar 23, 2007, 02:06:23 posle podne »
Kako vi radite? Lednjake jednom nedeljno, a trbusnjake nakon svakog treninga?

Ne znam kako rade drugi, ali ja te "ledjnjake" ne radim nikada, ali radim vrlo cesto good morning i deadliftove. Jbg mozda i grijesim ko zna...

Stomak radim dva puta nedjeljno, uglavnom u superserijama, medjutim cuo sam da je za stomak strasna stvar raditi cucnjeve, pa sam malo u zadnje vrijeme upro u cucnjeve, cini mi se da se bolje razvijaju tako nego li sa crunchevima. Mada ko zna mozda opet nijesam u pravu.

Sto se tice treninga za noge... u zadnje vrijeme quadse radim utorkom, zadnju lozu subotom. Listove 2-3 puta nedjeljno. Ali ja za razliku od vecine, koji treniraju nogice usput, ne volim da setam na dva stapa, pa mi se cini da mi bolje lezi ova varijanta.

Ovo je moje vidjenje, vi samo uprite u to sto vam daje rezultate i s cime ste zadovoljni. Moje i ambicije onih koji idu na step sigurno nijesu iste, pa se i koristimo razlicitim protokolima za ostvarivanje sopstvenih ciljeva.

Ja sa tim step vezbama radim stalno cucnjeve, a program je za skidanje stomaka, tako da cucnjevi sigurno rade stomak u to ne moras da sumnjas ...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Podela partija za trening 3 puta nedeljno
« Odgovor #26 poslato: Decembar 23, 2007, 04:05:12 posle podne »
Dobices ti upalu trbusnog zida,ali tako se ne skida stomak nazalost...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Podela partija za trening 3 puta nedeljno
« Odgovor #27 poslato: Decembar 23, 2007, 05:15:43 posle podne »
Ja sa tim step vezbama radim stalno cucnjeve, a program je za skidanje stomaka, tako da cucnjevi sigurno rade stomak u to ne moras da sumnjas ...

OK, hvala ti sto si otklonio moje sumnje.

Evo posto si mi pomogao, baci pogled na ovaj materijal (ukoliko vec nijesi) mozda ti bude zanimljivo, vjerujem da ima dodirnih tacaka sa ovom temom.

Lactic acid training for fat loss
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Podela partija za trening 3 puta nedeljno
« Odgovor #28 poslato: Decembar 23, 2007, 05:40:05 posle podne »
E to je dobar trening!Ali treba tacno ispostovati parametre da bi radio kako treba...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže 8848

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Podela partija za trening 3 puta nedeljno
« Odgovor #29 poslato: Decembar 23, 2007, 06:31:38 posle podne »
Ako nemaš uslova da treniraš više od 3 puta nedeljno onda bolje radi 4 različita treninga s tim da će se ponavljati na u proseku 9,3 dana.
npr
pon: grudi + triceps + stomak
sre: noge
pet: ramena + stomak
pon: leđa + biceps
sre: novi krug – grudi…

Zar nije malo glupo raditi ramena pre dana za ledja??
Zašto? Ako treniraš sa maximalnom koncentracijom na ciljani mišić nećeš ni osetiti zamor ramena pri treningu leđa. Mislim da je važnije razdvojiti ramena od treninga grud/triceps nego od treninga leđa/biceps.
Ali, naravno, postoji još varijanti. Svako bira raspored koji njemu odgovara. Poenta je bila da je po meni bolje raditi 4 dobra, jaka treninga, do otkaza, sa superserijama... na 9,3 dana nego trpati u jedan trening leđa i grudi ili grudi, ramena i riceps ili čak kao što neki rade noge i ramena.