Septembar 19, 2024, 11:25:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pitanje? pLEASE HELP  (Pročitano 4891 puta)

Van mreže srecica

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Pitanje? pLEASE HELP
« poslato: Novembar 18, 2007, 10:16:12 posle podne »
Moj brat ima 17 god i jako je mrsav.Visok je 187cm i ima 58 kg. Verujte mi da jede puno i ide u teretanu,pio je i sada pije protein,gejnere i sta sve ne. Uspeo je da lepo izdefinise misice,ali uzasno je nezadovaljan svojom kilazom i sada hoce da pocne da pije kreatin.Pitanje je da li je to ok? On hoce da dobije masu i ono sto u stvari njemu trba su masti,ali ja ga nikako ne mogu odgovoriti od kraetina a mislim da je  jos mlad za tako sto.Sta vi mislite?

Van mreže Spale

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: Pitanje? pLEASE HELP
« Odgovor #1 poslato: Novembar 18, 2007, 11:17:36 posle podne »
treba mu masti??

Pa nek kupi onda slanine sapunjare, cvaraka i svinjske masti u kantici  :lol: 8)

dobar stack :).

a ako "brat" nema zdravstvenih problema, onda definitivno ne jede kako treba. pogledaj malo jelovnike po forumu, pa uporedi sa tim sto on jede...
eto, dok ne dodju iskusniji;)
" Al ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
   i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga "

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Pitanje? pLEASE HELP
« Odgovor #2 poslato: Novembar 18, 2007, 11:53:27 posle podne »
kazes visok je 187 a tezak 58kg i uspeo je da se dobro izdefinise?jel to neka greska u kucanju ili sta?
al se nekad dobro jelo

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Pitanje? pLEASE HELP
« Odgovor #3 poslato: Novembar 18, 2007, 11:55:54 posle podne »
Moj brat ima 17 god i jako je mrsav.Visok je 187cm i ima 58 kg. Verujte mi da jede puno i ide u teretanu,pio je i sada pije protein,gejnere i sta sve ne. Uspeo je da lepo izdefinise misice,ali uzasno je nezadovaljan svojom kilazom i sada hoce da pocne da pije kreatin.Pitanje je da li je to ok? On hoce da dobije masu i ono sto u stvari njemu trba su masti,ali ja ga nikako ne mogu odgovoriti od kraetina a mislim da je  jos mlad za tako sto.Sta vi mislite?

Jesi li sigurna da jede puno i dovoljno kalorija za rast? Ja cisto sumnjam!
Kakva je to definicija sa 58 kg, na visinu od 187? Nije to definicija!
Napisi kakva mu je ishrana!

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Pitanje? pLEASE HELP
« Odgovor #4 poslato: Novembar 19, 2007, 05:59:17 posle podne »
Anoreksija :D Imam i ja druga 2.05 m a 67 kg  :(

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Pitanje? pLEASE HELP
« Odgovor #5 poslato: Januar 18, 2008, 06:21:05 posle podne »
Moj primer:pre nego sto sam poceo da uzimam bilo sta imao sam 180cm i 62kg.
Sada imam 180 cm i 82kg.

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Pitanje? pLEASE HELP
« Odgovor #6 poslato: Januar 18, 2008, 06:22:29 posle podne »
Narvno uzimao sam i kreatine,whey+dex(veoma dugo)ali ishrana je numero uno. ;bravi;

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pitanje? pLEASE HELP
« Odgovor #7 poslato: Januar 18, 2008, 06:49:35 posle podne »
Hoces u stvari da kazes da kazes da nisi porastao od suplemenata...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Nemac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 591
Odg: Pitanje? pLEASE HELP
« Odgovor #8 poslato: Januar 18, 2008, 06:52:42 posle podne »
MIslis na visinu?Slabo ja i rastem meni su u porodici svi malcice nizi od mene.Mozda sam narastao koji cm,ali ima jos vremena tek mi je 17g.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Pitanje? pLEASE HELP
« Odgovor #9 poslato: Januar 18, 2008, 07:17:24 posle podne »
Zajebavam se :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže animalbb

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: Pitanje? pLEASE HELP
« Odgovor #10 poslato: Januar 20, 2008, 10:04:37 pre podne »
jebiga valjda dečko nema dobru prehranu ja sam prvi put u teretanu kročio s 13 i po godina nakon mjesec dana vježbanja uzeo proteine s 16 kreatin taman došo novi cee do sad sam popio jedno 8 knati proteina prve 3 kante su bile volumas 35 ,pa 4 kante whey isolata i sad zadnje 2 myomax.
u teretanu sam kročio kao kržljavac s 65kg na visinu od 174cm sad sam visok 183cm al imam i 108kg nako dve i po godine treninga i jako dobre prehrane naravno koristio sam i hors power,supercharge,animal stack2,animal m-stack!
to mi je dosta pomoglo u dobivanju mase! :)
to je moja historija! ;)

Van mreže MAXX

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
Odg: Pitanje? pLEASE HELP
« Odgovor #11 poslato: Januar 20, 2008, 11:04:07 pre podne »
Decko definitivno ne jede dovoljno (ni kolicinski, ni po broju obroka u toku dana). U tome je ceo problem, i to ce ostati tako, sa ili bez kreatina.


Moj brat ima 17 god i jako je mrsav.Visok je 187cm i ima 58 kg. Verujte mi da jede puno i ide u teretanu,pio je i sada pije protein,gejnere i sta sve ne. Uspeo je da lepo izdefinise misice,ali uzasno je nezadovaljan svojom kilazom i sada hoce da pocne da pije kreatin.Pitanje je da li je to ok? On hoce da dobije masu i ono sto u stvari njemu trba su masti,ali ja ga nikako ne mogu odgovoriti od kraetina a mislim da je  jos mlad za tako sto.Sta vi mislite?

Van mreže zozimo

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Pitanje? pLEASE HELP
« Odgovor #12 poslato: Januar 25, 2008, 03:35:19 posle podne »
Pozdrav svim sportistima!  Imam pitanje u vezi primene proteina pa rekoh da pitam u ovoj temi da ne otvaram novu. Naime, bavim se aktivno sportom (brdski biciklizam) ali sam imao duzu pauzu zbog par nezgodnih povreda. Sada sam ok ali sam izgubio dosta mase pa bih da pokusam da je nadoknadim sa proteinima. Naravno to ukljucuje redovnu ishranu i vezbanje. Stvar koja me brine jeste da li koriscenje proteina ili slicnih supstanci za povecanje mase moze negativno da utice na srce? Hvala unapred!

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Pitanje? pLEASE HELP
« Odgovor #13 poslato: Januar 25, 2008, 05:02:18 posle podne »
a iz kog razloga bi mogli da stete srcu po tebi? sta to whey sadrzi po tebi?
naravno da nijedan od dodataka ishrani ne moze da ti steti.

Van mreže zozimo

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Pitanje? pLEASE HELP
« Odgovor #14 poslato: Januar 26, 2008, 10:56:43 pre podne »
Ne upucen sam pa zato pitam.  Jedan od razloga bi mi bio naglo povecanje misicne mase,a i srce je misic. U principu cuo sam teorije od par ljudi kako ti preparati lose uticu na srce i kako ne bih trebao da ih primenjujem. Nisam skeptican sto se tice primene suplemenata vec sam samo hteo misljenje iskusnih a ne nekih isprepadanih laika. Hvala za odgovor!  :icon_biggrin: