Septembar 28, 2024, 07:25:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova  (Pročitano 12921 puta)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #15 poslato: Novembar 18, 2007, 07:44:06 posle podne »
:D

         Interesantna tema ,ali pre svega zeleo bih reci  da ja ovaj sport obozavam i uz moju harmoniku cini moj zivot srecnim, u stvari to su moje najvece ljubavi.
         Ali kada se procita post ima se utisak da niko nije zeleo da omalovazi sport  nego da se ukaze na to sta jedan profesionalni sport moze da ucini za vase zdravlje.
         Pre svega svi znamo da je svaki profesionalc podlozen raznim maksimalnim naporima,dopingu, pritisak  i sl . i sve zbog rezultata.
 
         Pa koliko je nba kosarkara operisano od povrede kolena legja i sl.
         Nije nista novo da je pofesionalni sport stetan.

         U navedenom postu rec je bila o profesionalnom bildingu i ako pogledamo oko sebe videcemo da ima dosta ljudi koji daju svoj maksimum i
         vezbaju kao profesionalci iako su kod nas uslovi daleko od profesionalnih.

        Kada se kaze  VRHUNSKI TAKMICAR odma se misli na one najbolje ali ima i onih koji korite AAS  i treniraju pofesionalno a da su daleko od vrhunskih ,cak i da ne takmice
        i takvih je puno vise nego onih vrhunskih.
     
        To su oni koji nista ne zaragjuju od toga vec vole to sto rade,nema puno lekarske kontole ,nema puno vremena za onaj zivot koji zivi okolina
        i rizik upotrebe dopinga opravdava se samo licnim zadovoljstvom.   BITI VELIKI.

       Kako sam primetio autor teksta ima poznavanja iz BB i sigurno se bavi i voli ovaj sport pa mislim da mu je cilj bio da ukaze da kada se krene tim putem
       treba da se dobro odmeri sta se dobija a sta gubi.
       Dali je dostignut neki maksimum bez dopinga,pa a se pregje na AAS, dali je sva ta suma novca isplacena za pripreme opravdana i koliko ce se toga vratiti
       dali covek spreman da rizikuje zdravlje baci pare da bi ga na kraju cak mozda sudci na takmicenu stavili na nize mesto nego sto zasluzuje.

       Ako ste VRHUNSKI onda ok ali ako niste onda je to veliko pitanje i svi mlagji koji imaju zelju da budu profi trebali bi da procitaju vise takvih postova i to
      kako se nebi otimali za doping i profesionalizam  a da neznaju ni deo toga sta on nosi sa sobom.

      Cenim i postujem svakoga ko se bavi ovim sportom bio on najbolji ili najgori ali sam post shvatio kao uocavanje i upozorenje onima koju nisu upuceni da
      da netreba zuiti sa pofesionalnim treningom i i AAS dok se nesagledaju svi aspekti i da uspesi koji imaju najbolji  nose svoje .
   
      I jos to da ako neko krene tim putem razmisllja  da ce biti    kao Roni  Coleman  ne drzi mesto.
     
a vidji ovog blenta tek sta je namrljo. boze sacuvaj
aj ti sinak fino sviraj tu harmoniku i batali se borbenih pjesama o hemiji.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže nokidude

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #16 poslato: Novembar 18, 2007, 07:49:16 posle podne »
H2SO4 imas li ti mozda nesto da kazes o AAS iz svog, pretpostavljam, velkikog iskustva??

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #17 poslato: Novembar 18, 2007, 08:01:27 posle podne »
nokidude pa imas li ti sta da me pitas konkretno, predpostavljam da si veoma zaintrigiran ovom materijom.
ok vidim naso si odgovore na pitanja 'da su steroidi samo za neke profesionalce tj ljude koji su dostigli svoj genetski maximum pa zele jos vise'. ok idemo dalje. pa ako te jos neki detalj zanima pokusacu nekako to da ti uprostim i docharam ukratko. da se ne gubis mnogo sa tim bajkama i basnama iz prvog posta..
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #18 poslato: Novembar 19, 2007, 11:02:02 pre podne »
U tome je i problem... Puno Ljudi su clanovi nekih Foruma.. Politickih Sportskih religioznih itd... A malo od njih su tako reci strucno obrazovani ili strucno upuceni u tu temu (bilo koja od gore navedenih) a samo se prepire pronadju mane greske(male) i sl... Ne mislim na nikoga licno!! Nemoj sad neko da se namerno prepozna i opet pocne sa prepucavanjem i slicno!!  Rec je o AAS i Takmicarski BB na Evropskom ili Svetskom nivou!! i Upotreba AAS za da se stigne na tom nivou!!  Ja sam svoje rekao i to je zakljucak i steknuto iskustvo od preko 12god bavljenja BB i Takmicenja!!   
H2SO4 imas li ti mozda nesto da kazes o AAS iz svog, pretpostavljam, velkikog iskustva??
Kralj ist Back

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #19 poslato: Novembar 19, 2007, 11:57:26 pre podne »
kralju....nema prepucavnja..

ali nikada nece biti jasan stav..

u redu je tvoje misljenje..niko nije rekao da to nije tako

ali ti s baavis sa osvims proto.

jel to znaci da si ti to sve osetio na svojoj kozi i da govris iz licnog iskustva ili sta je u pitanju

i zasto samo pricas o bb??

kada se tacno zna da se dioing mnogo vise koristi u drugim sprotovima..

lepo ti neko rece..upotreba dopinga u bb je na 5 mestu..

isrepd ima mnogo drugih sprotova jbg...

i na kraju..hemija je u bb uveliko smanjenja od kada se koristi..igf,inuslin,gh,mzstatin,pgf i sve ostalo..zar nije tako.


Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #20 poslato: Novembar 19, 2007, 12:01:01 posle podne »
 na kraju..hemija je u bb uveliko smanjenja od kada se koristi..igf,inuslin,gh,mzstatin,pgf i sve ostalo..zar nije tako.

Jes da je smanjenj unos(mg) Tst i ostalih AAS  ali zato je sad IGF-1, GH,MGF,Miostatin Bocker, Insulin, PGF-2 itd dodato i nerazumem kako mislis da je smanjenja hemija  a dodato Genmanipulacija i Gen doping i sve gore navedeno ... Jer to smanjenja hemija?? To je jos gore i opasnije nego sama obicna(takoreci) hemija...  Ako mozes objasni mi??
« Poslednja izmena: Novembar 19, 2007, 12:06:46 posle podne Kralj ist Back »
Kralj ist Back

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #21 poslato: Novembar 19, 2007, 12:10:29 posle podne »
pa nije tesmo da se objasni

ja sada ovde necu da pricam nesto zbog cega bih opet mogao da imam problma kao sto sam imao..

ali ti si veiki decko i pametan..pa mozes valjda i iz svog dugogodisnjeg iskustva da zakljucis zasto je trava zelena a nebo plavo..

ipak ti zivis na stutgart pa znas puno..

ja ne treba da ti obajsnjvam...pametan si momak..

i jos nesto..

nisi odgivrio ovde..

jel ovaj text sto si stavio iz tvog licnog isstuva kada sa sigurnosti pricas neke stvari ili je ovo samo stvar pretpostavki..

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #22 poslato: Novembar 19, 2007, 12:17:57 posle podne »
Evo odgovora... Licnog iskustva mislio sam na znanje i sve uz Takmicarski BB i AAS Zloupotreba... Ne da se meni nesto desilo pa od loseg licnog iskustva poslao taj tekst!! Nisam naveo loseg licnog iskustva!!     Poslao sam novi link sa novog zakona za protiv AAS i Doping u Nemacku. , Pogledaj koje kolicine AS i sve ostale medikamente su Dozvoljenje u Mg kolicinama... Sve sto je iznad je kaznjivo ako se posedjuje!!   Desno gde pise Nicht geringe mengen( znaci ne male kolicine)iznad to je Kaznjivo !!  Nadrljalji Jadni Takmicari!!
Kralj ist Back

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #23 poslato: Novembar 19, 2007, 12:42:19 posle podne »
Ako nisi imao losih iskusttava sa AAS cemu ovaj text???Da te nisu vrbovali ovi iz Anti-doping agencije?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Draze

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #24 poslato: Novembar 19, 2007, 12:43:21 posle podne »
 :D
necu da vrijedzam ali ovo je sranje
BLAGO RECENO
:D

     
a vidji ovog blenta tek sta je namrljo. boze sacuvaj
aj ti sinak fino sviraj tu harmoniku i batali se borbenih pjesama o hemiji.


       :D   Pa ok ako sam napisao nesto sto nedrzi vodu prihvatam sugestije,ali bi bilo bolje da to malo sire objasnite.
              Ja nisam   bas neznalica ali nisam ni sveznalica pa uz realno objasnenje mogo bih jos nesto i da naucim ali postavlja mi sejedno
             pitanje.

             Zar nije kod profesionalnih sportista rezultat ono sto je u prvom planu?
             I zar covek koji je profesionalac ne ide do krajnih granica da bi se dobio maksimalni rezultati ,
             organizam se opterecuje na duzi vremenski period i normalno u takvim uslovima telo je podlezno raznim povredama
             i sve to na duzi vremenski period ne utice na zdravlje?
            
             Sport kao sport je ok ali kada se ugje u profi vode mislim da to nosi i negativne strane(nemora biti obavezno)koje treba realno
            prihvatiti.
            Ako vam je AAS uso u oku  onda recimo o fudbalu ,primera radi  Ronaldo operirao je dva puta koleno i imao veliku pauzu.
            Zar ce neko da mi kaze da ta noga sada bolje funkcionise nego pre povrede i da to nece uticati na zdravlje u daljem periodu?
            I dali ta povreda nije rezultat profesionalizma nego losih cipela?

           Svi smo mi razliciti  i biti profesionalac neznaci bidi nezdrav ,ali ako imamo neko koje krenuo tim putem i POJEO BI CAK I GOVNA
           AKO BI OD TOGA BIO VECI onda mislim da je NAIVNO , BLAGO RECENO da se veruje da takav pristup nema  negativnih
          posledica .

          Nije bilo reci konkretno o dopingu nego profesionalnom sportu i dali on ima i negativne strane.

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #25 poslato: Novembar 19, 2007, 12:45:31 posle podne »
Ne Ne to sam vec odavno kapirao(tako reci) .  Ali sad ce poceti da ih Vrbuju kako ti kazes..!! Pogledaj novu listu Zakona protiv AAS u Nemacku!! Sve iznad te kolicine u mg napisana na tu listu je automatski kaznjiva!! Zalosno!!  

http://www.umwelt-online.de/PDFBR/2007/0677_2D07.pdf
Kralj ist Back

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #26 poslato: Novembar 19, 2007, 03:38:56 posle podne »
draze..

aj ti nama napisi samo svoj jelovnik..nsta vise..

pa ces videti da da ne moras da jedes govna da bi bio veci.

vec da postoje oni KOJI JEDU GOVNA a sve su losijeg i losijeg zdravstvenog stanja....

ti si ocigledno jedan vrhunski filozof koji u rukavicam pere neke stvari...

dakle...recenicu koju navoids..aludrias na mene..i naravno..sada ces ti da kazes..da ti je zao sto se osecam prozvanim..

ni najmanje..jer kada bi se osecao prozivanim od strane takvih kao sto si ti onda bih vec odavno izludeo..

tu recenicu daklem nisam rekao ja..vec flex w u jednom kontekstu..

to nema nikave veze..

kao sto rekoh...napisi namt i svoj jelovnik i razlog iz kojeg si krenuo u teretanu..ako u opste i ides u teretanu.....

niko ovde ne brani dopng sredstava i niko ne kaze da se od njih covek ne moze da razboli...bas suprtno..veoma opasna igra koja je mnogo rizcina.

ali zasto ti kao filozof onda ne pokuss da edukujes ljude kako da to urade sto bezbolnije po sebe i okolinu nego pricas o tome kako je stetno.

dakl.e...jeste...stetno je...ali ako neko je krenuo da uzima....ti ces lepo sve da mu objasnis...i u pravu si....treba prvo da mu se kaze sta dobije a sta gubi od toga..

ali ako on i dalje zeli da to uzima...sta ce o onda..gde je tvoja filozofija tada

pa da onda kristalziramo neke stvari..

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #27 poslato: Novembar 19, 2007, 10:43:04 posle podne »
Citat
U tome je i problem... Puno Ljudi su clanovi nekih Foruma.. Politickih Sportskih religioznih itd... A malo od njih su tako reci strucno obrazovani ili strucno upuceni u tu temu (bilo koja od gore navedenih) a samo se prepire pronadju mane greske(male) i sl... Ne mislim na nikoga licno!! Nemoj sad neko da se namerno prepozna i opet pocne sa prepucavanjem i slicno!!  Rec je o AAS i Takmicarski BB na Evropskom ili Svetskom nivou!!
pa da, puno ljudi su clanovi nekih foruma, crkvenih horova, evo pojave se ni otkuda i nekakvi takmicari sa visegodisnjim iskustvom (ne mislim na nikoga licno) pa sad pripovjedaju nekakva izabrana dijela i dozivljaje raznoraznih profi bildera.
ja se bogami nacitah ovih prica u zadnje vrijeme ali nikako da vidimo konkretno sta to profici jedu, koje gramaze su u pitanju. koliko se sve to razlikuje od rekreativnog steroidisanja itd itd. to bi cisto trebalo napravit paralelu radi ovakvih talibana kao sto su nokidude i Draze. jbt tako na svakom forumu, chim neko isere nekakvu horror pricu,kao dragi nam i nikad prezaljen autor ovog topika, pojavi se talas vjerskih sljedbenika (koji pri tom nemaju pojma sta je metan a sta butan) pa jurnu zubunjeni i oshamuceni ko muva na balegu i eto veselja. i oni su sat toboz edukovani, naucilo se nesto, ukapirali su neke stvari kao :lol:

pa u kurac vishe
« Poslednja izmena: Novembar 19, 2007, 10:45:56 posle podne H2SO4 »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #28 poslato: Novembar 19, 2007, 11:02:10 posle podne »
pukla je kanalizaciona cijev, nivo govana dosao je do grla i jos raste, kada i kako se poplava da se sanira stvarno ne znam. ovim putel apelujem na nadlezne da urgentno reaguju i pokusamo nekako da spasimo forum zdruzenim snagama!
hvala
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Draze

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Takmicarski BB jedan od najopasnijih i najnezdravijih Sportova
« Odgovor #29 poslato: Novembar 20, 2007, 10:50:39 posle podne »


     Pedja

     Posto e ovo krenulo nekim  " cudnim tokom" i ako je tvoj poziv da kristaliziramo situaciju dobronameran ajde da probamo.

     Pre svega da se nebi pogresno razumeli i produzili istim putem reci cu nesto o tom famoznom citatu.
     Ja sam ga procitao na ovom forumu,procitao sam da je to reko Flex  i za mene je to svrsena prica i nisam imao potrebe da napomenem ko je to reko posto smatram da je vec
     jednom receno.
     Kada sam ga napisao znao sam daje on reko i  zapamtio sam ga jer mislim da vredi a ne da bih nekoga prozivao i vregjao.
     A najmanje coveka od koga sam cuo tu informaciju.
     Ja sam tu izjavu shvatio da ima ljudi koji imaju svoje ciljeve ,da su posveceni tom cilju i da je to ne samo cilj vec ceo jedan zivot usmeren ka tome biti ne velik ne go sto veci ili
     drugacije biti ne dobar nego najbolji stremiti savrsenstvu i  podneti velike zrtve da bi se doslo do toga.
     Ili jednom recu  PROFESIONALIZAM;
 
    Ako se procita sta sam napisao u prethodnom teksku  mislim da se gledano na ovaj nacin uklapa u celini .
 
    Nisam ni najmanje imao namere prozivati te i  ako se ne osecas prozvanim reko bih da si taj citat ,u tom tekstu shvatio onako kako sam ga hteo prikazati.
   
     Megjutim izgleda da nije bas tako.
[/quote]
pa ces videti da da ne moras da jedes govna da bi bio veci.

vec da postoje oni KOJI JEDU GOVNA a sve su losijeg i losijeg zdravstvenog stanja....

  Ovo je tvoj tekst

  Na osnovi cega si zakljucio da  verujem u to da je porcija govana dobra za formu?

  Gledano naovaj nacin recenica nema nikakvog smisla.
 
  Naravno  niko nije pomisljao na to nego je cilj bio natrpati govna nekome u usta.

  Ako sam pogresno shvatio objasni mi sta ti je bio cilj. 

  Sto se mog jelovnika tice , nije tesko prepisati ga sa neke knjige i  biti OK ima knjiga i o doping ciklusima  pa i to nije tesko prepisati.
  Ja nisam neko ko bi to radio i pre svega uzmi u obzir da se ovde na sajtu svi mi uopste nepoznajemo pa ne bi trebalo izbrzavati sa teskim izjavama jer poznavanje
  iz bodi bilding tematike je samo deo onoga sto nas cini .

  Ako te moja ishrana zanima  mogu ti reci u stvari ja i nemam striktno zacrtan nacin ishrane.
  Osnova je pirinac , ovsene pahuljice , cereali ,riba, jaja ali se desi cesto i da varam pa pojedem i nesto van.
 
   Zeleo bih ti reci jos nesto.

   Od svojih 19 godina sam ziveo sam,,u brbi za zivotom nisam uvek imao uslova za trening pa je shodno tome i rezultat bio ogranicen,
   o dopuni ishrane nisam  ni pomisljao zbog finansija,ali kako sam vec napisao ovaj sport uz harmoniku cine me srecnim.

  U takvoj  situaciji  realno je da su moje informacije ogranicene i  kada sam doso na sajt nije mi bila namera svgja i provokacije oko AAS i sl jer i ja vodim bitku sa sestrom
 oko "stetnosti poteina" i nezelim nista drugo nego poboljsati znanje i   pokloniti sebi malo prijatnog vremena .

  Kako sam vec reko nisam bas neznalica ali daeko od toga da sam neko ko je STRUCNJAK pa je sasvim moguce da sam  napisao nesto sto ne drzi vodu,ili mozda
  se lose izrazio (nenamerno)  pa je sve to izaslo iz konteksta.
  U sustini  cilj mi je bio da kazem da  svaki  profesionalni sport nosi svoje i to nije nista novo i da nema razloga da se cudimo oko bildinga kada je to prisutno u svim sportovima.
  Vec sam reko ako sam nesto pobrkao objasnite to da bi mi koji nismo toliko upuceni nucili nesto .
  To je mnogo konstruktivnije nego nazvati nekoga BLENTOM .  I SL  i sve to na osnovu  cega?
  Ja sam ovaj sajt shvatio kao mesto za druzenje ,razmena iskustva ,i promocija ovog sporta.
  Ako  smo svi strucnjaci i ocekujete da sve znamo  cemu bi sluzio ovaj sajt?

  Vredi razmisliti i jos o necemu .
 Ako je zbog tako reci nista doslo do glupe situacije u kojoj neko ko zaista voli ovu tematiku treba da se vregja i  raspravlja umesto druzbe i razmene iskustva, jel
 logicno ocekivati da neko ko je skeptican shvati vasu teoriju i kako biste mu objasnili da "proteini nisu stetni iako ne rastu na drvetu" " i da je duvan iako biljka i prirodan mnogo 
  stetan i td i td.

 Nazivajuci  ga blentom, ubegjivati ga da sere i sl ???????????

 Malo je verovatno pa je normalno da se shodno  tome svi ni koji  su neupuceni ostati pri svome i dalje tvrdeci  svoje a mi  bi trebali kako si vec reko da izludimo.
 
 Pedja ako ti ovo zvuci kao filozofija slobodno kazi  i ja vise necu diskutirati  .

 
 I jos nesto za  H2SO4

  Prijatelju ako zbog i jedne greske,umesto da se razjasnis sa okolinom ,odma krenes sa svojim repertoarom ,onda budi siguran da ce uvek oko tebe biti "clanovi nekih foruma"
  slusaces kako ti peva "crkveni hor"  i td i td
 A ti ces i dalje imati osecaj da si u govnima.

                                      CAK I KADA NE BUDE MENE;