Jul 04, 2024, 03:00:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: DENIS WOLF AND MILOS SARCEV-TRENING !!!!!!!!  (Pročitano 13653 puta)


Van mreže Mico Bradina

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: DENIS WOLF AND MILOS SARCEV-TRENING !!!!!!!!
« Odgovor #1 poslato: Novembar 03, 2007, 10:15:33 pre podne »
U u u u u u  jbt...Da mi je da vidim KOLOSEUM GYM

Van mreže Mico Bradina

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: DENIS WOLF AND MILOS SARCEV-TRENING !!!!!!!!
« Odgovor #2 poslato: Novembar 03, 2007, 11:48:35 pre podne »
Kakve sprave,prostor,ventilacija raspored e Srbijo gde si ti PA OVO JE HANGAR ZA BOINGE a ne teretana,kod nas je 75% "teretana" po memljivim zagusljivim podrumima i atomskim sklonistima gde nazovi "tepisi" guse od prasine kada udje 3 coveka a zamislite guzvu hahaha sve smrdi i gusi dok kite ispadaju kroz sorceve jer su likovi obukli isti bez gaca,nose parizer majice(majice uz telo)da im se ocrta 4,5meseca treninga pustaju krike i urlike jer su fantasticno odradili seriju hahaha u svlacionici dok menjas patike pazis da ne stanes bosom nogom na plocice jer tu su gljivice koje ce vas pratiti dobrih 3-6meseci ukoliko ih budete redovno mazali jos na sve to ti cova kaze:EJ MOMAK,POJEDI TAJ SLADOLED NAPOLJU A NE OVDE JES CUO.hahahahaha,eeee a na sipkama korozija to je super jer ista ne klizi u rukama pa ako slucajno protrljas oko malo ce da krmelja danima a pitaces se odakle mi ovo,cuje se uzvik sa kraja sale eeee rocko otvori malo vrata daj nam vazduha pocrkacemo....DA MI JE DA VIDIM I DOZIVIM KOLOSEUM ALI  -DALEKO JE SUNCE-

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: DENIS WOLF AND MILOS SARCEV-TRENING !!!!!!!!
« Odgovor #3 poslato: Novembar 03, 2007, 12:34:19 posle podne »
Kakve sprave,prostor,ventilacija raspored e Srbijo gde si ti PA OVO JE HANGAR ZA BOINGE a ne teretana,kod nas je 75% "teretana" po memljivim zagusljivim podrumima i atomskim sklonistima gde nazovi "tepisi" guse od prasine kada udje 3 coveka a zamislite guzvu hahaha sve smrdi i gusi dok kite ispadaju kroz sorceve jer su likovi obukli isti bez gaca,nose parizer majice(majice uz telo)da im se ocrta 4,5meseca treninga pustaju krike i urlike jer su fantasticno odradili seriju hahaha u svlacionici dok menjas patike pazis da ne stanes bosom nogom na plocice jer tu su gljivice koje ce vas pratiti dobrih 3-6meseci ukoliko ih budete redovno mazali jos na sve to ti cova kaze:EJ MOMAK,POJEDI TAJ SLADOLED NAPOLJU A NE OVDE JES CUO.hahahahaha,eeee a na sipkama korozija to je super jer ista ne klizi u rukama pa ako slucajno protrljas oko malo ce da krmelja danima a pitaces se odakle mi ovo,cuje se uzvik sa kraja sale eeee rocko otvori malo vrata daj nam vazduha pocrkacemo....DA MI JE DA VIDIM I DOZIVIM KOLOSEUM ALI  -DALEKO JE SUNCE-

hahahaha dobar review domacih teretana :lol: :lol:

Pedjo,svaka cast za linkove,ovo je fenomenalno,sve na jednom mestu :D :D :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: DENIS WOLF AND MILOS SARCEV-TRENING !!!!!!!!
« Odgovor #4 poslato: Novembar 03, 2007, 01:20:47 posle podne »
Kakve sprave,prostor,ventilacija raspored e Srbijo gde si ti PA OVO JE HANGAR ZA BOINGE a ne teretana,kod nas je 75% "teretana" po memljivim zagusljivim podrumima i atomskim sklonistima gde nazovi "tepisi" guse od prasine kada udje 3 coveka a zamislite guzvu hahaha sve smrdi i gusi dok kite ispadaju kroz sorceve jer su likovi obukli isti bez gaca,nose parizer majice(majice uz telo)da im se ocrta 4,5meseca treninga pustaju krike i urlike jer su fantasticno odradili seriju hahaha u svlacionici dok menjas patike pazis da ne stanes bosom nogom na plocice jer tu su gljivice koje ce vas pratiti dobrih 3-6meseci ukoliko ih budete redovno mazali jos na sve to ti cova kaze:EJ MOMAK,POJEDI TAJ SLADOLED NAPOLJU A NE OVDE JES CUO.hahahahaha,eeee a na sipkama korozija to je super jer ista ne klizi u rukama pa ako slucajno protrljas oko malo ce da krmelja danima a pitaces se odakle mi ovo,cuje se uzvik sa kraja sale eeee rocko otvori malo vrata daj nam vazduha pocrkacemo....DA MI JE DA VIDIM I DOZIVIM KOLOSEUM ALI  -DALEKO JE SUNCE-

Brate ja ne znam gde ti treniras, mozda je to i tako kod tebe. Al da je svuda tako- NIJE. Teretana u koju ja idem jeste u atomskom sklonistu, ali je dobra. Jedino sto uvece ima gomila dece, ali dobro to nije toliko strasno.
Slazem se da ima krseva od teretana, ali ima i onih koje su normalne i u kojima se moze trenirati. Bar u Novom Sadu.
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže Duje

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: DENIS WOLF AND MILOS SARCEV-TRENING !!!!!!!!
« Odgovor #5 poslato: Novembar 03, 2007, 03:36:44 posle podne »
feneomenalno
jos kad bi ko u mojoj teretani ovo vidija i radija sa menon=)
Da pitan jel ovo za masu ili?
-Pozz-
->Stairway to heaven<-

Spartak

  • Gost
Odg: DENIS WOLF AND MILOS SARCEV-TRENING !!!!!!!!
« Odgovor #6 poslato: Novembar 03, 2007, 04:36:30 posle podne »

Van mreže ante990

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: DENIS WOLF AND MILOS SARCEV-TRENING !!!!!!!!
« Odgovor #7 poslato: Novembar 03, 2007, 04:54:46 posle podne »
jbt koja teretana..... :shock: :shock: :shock:
Work Hard!!!!!!

Van mreže Duje

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: DENIS WOLF AND MILOS SARCEV-TRENING !!!!!!!!
« Odgovor #8 poslato: Novembar 03, 2007, 07:56:45 posle podne »
->Stairway to heaven<-

Van mreže executor

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
  • You can't build muscles with fairy dust
Odg: DENIS WOLF AND MILOS SARCEV-TRENING !!!!!!!!
« Odgovor #9 poslato: Novembar 04, 2007, 01:01:30 pre podne »
jbt ovo je IVANKO   :shock:

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: DENIS WOLF AND MILOS SARCEV-TRENING !!!!!!!!
« Odgovor #10 poslato: Novembar 04, 2007, 01:12:21 pre podne »
jao boze e bas mi je drago sto vam se svima svidja enterijer. imate sjajan ukus vidi se
a sad malo bolje pogledajte te treninge!
 8)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže executor

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
  • You can't build muscles with fairy dust
Odg: DENIS WOLF AND MILOS SARCEV-TRENING !!!!!!!!
« Odgovor #11 poslato: Novembar 04, 2007, 02:26:49 pre podne »
i HAMMER

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Odg: DENIS WOLF AND MILOS SARCEV-TRENING !!!!!!!!
« Odgovor #12 poslato: Novembar 04, 2007, 03:15:48 posle podne »
feneomenalno
jos kad bi ko u mojoj teretani ovo vidija i radija sa menon=)
Da pitan jel ovo za masu ili?
-Pozz-

OVO JE PRE CONTEST

Van mreže zixxx

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: DENIS WOLF AND MILOS SARCEV-TRENING !!!!!!!!
« Odgovor #13 poslato: Novembar 05, 2007, 06:14:36 posle podne »
Odlicni linkovi  :wink:

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: DENIS WOLF AND MILOS SARCEV-TRENING !!!!!!!!
« Odgovor #14 poslato: Novembar 06, 2007, 12:04:21 pre podne »
chika je pojasnio neke stvari.
jbg koliko novih vezbica, divota
matere mi matere,
kupicu ti dimije