Septembar 29, 2024, 09:24:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Van Gog dobio nagradu  (Pročitano 1893 puta)

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Van Gog dobio nagradu
« poslato: Novembar 02, 2007, 08:57:49 posle podne »
Regionalne evropske muzičke nagrade dodeljuju se na osnovu glasova obožavalaca, a ove godine u konkurenciji za najbolji sastav sa ovih prostora (Best MTV Adriatic act), pored pobednika - sastava "Van Gogh" - bili su i "Hladno pivo", "Siddharta", "Dubioza kolektv" i "Jinx".
Nagradu u ovoj istoj kategoriji 2006. godine osvojila je pevačica Aleksandra Kovač.
Na dodeli Evropskih MTV nagrada, koja je održana 1. novembra u Olimpijskoj dvorani u Minhenu, sa po dva osvojena priznanja, trijumfovali su pevačica Avril Lavinj i bend "Muse".
Avril Lavinj je proglašena za najboljeg solo izvođača, a njena pesma Girlfriend je izglasana za najzarazniju numeru.
"Muse" su osvojili regionalnu nagradu za najboljeg izvođača u Irskoj i Velikoj Britaniji, kao i nagradu za najbolji koncertni bend.
Nagrada za najboljeg urbanog izvođača dodeljena je Riani, koja će 24. novembra održati koncert u Beogradskoj areni.
Ejmi Vajnhaus ponela je priznanje "Izbor umetnika", a dobitnika u ovoj kategoriji biraju kolege muzičari. Problematična Ejmi je na ceremoniji dodele otpevala pesmu Back to Black.
Džastin Timberlejk, domaćin prošlogodišnjeg događaja, sa četiri nominacije važio je za favorita ove godine, ali je ceremoniju dodele napustio praznih ruku.
Bend "Linkin Park" je osvojio nagradu za najbolji bend 2007. godine, a nemački sastav "Tokio Hotel" za najbolje internacionalne izvođače.
Domaćin programa bio je reper Snup Dog. U minhenskoj Olimpijskoj dvorani tokom večeri žive nastupe imali su: Mika, Avril Lavinj, "My Chemical Romance", "Babyshambles" i "Foo Fighters".

Mnogo sam se obradovao kada sam cuo ovu vest. Poslednji album im je dosta zreo. Slusao sam ih na beer festu i bili su fantasticni. Bravo majstori.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Van Gog dobio nagradu
« Odgovor #1 poslato: Novembar 02, 2007, 08:59:21 posle podne »
Bravo,sve cestitke :D :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Van Gog dobio nagradu
« Odgovor #2 poslato: Novembar 05, 2007, 01:46:04 posle podne »
Klasican primer nagradjivanja gluposti... Taj MTV ti je gori od Grand show-a... Da se razumemo, stari albumi od Van Goga su kvalitet, ali ovaj poslednji.... Degutantno, katastrofa... Narodnjaci odsvirani gitarom...

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Van Gog dobio nagradu
« Odgovor #3 poslato: Novembar 06, 2007, 12:06:59 pre podne »
Rasho, ja bas mislim suprotno. Meni je poslednji album odlican. Mislim da Van Gog u dosadasnjoj karijeri ima desetak pesama koje su vrh vrhova, a da su sve ostale za djubre.

Van mreže Spale

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: Van Gog dobio nagradu
« Odgovor #4 poslato: Novembar 06, 2007, 12:17:04 posle podne »
Ne poznajem rad Van Gog - a, ali ovo za MTV se slazem... grad show sa vecim budzetom, nista vise, bar je danas tako...
" Al ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
   i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga "

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: Van Gog dobio nagradu
« Odgovor #5 poslato: Novembar 06, 2007, 02:33:35 posle podne »
Rasho, ja bas mislim suprotno. Meni je poslednji album odlican. Mislim da Van Gog u dosadasnjoj karijeri ima desetak pesama koje su vrh vrhova, a da su sve ostale za djubre.
Upravo tako... Ti odredjujes koje su pesme vrh.... A ti slusas narodnjake