Septembar 16, 2024, 09:31:09 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: DEKSTROZA  (Pročitano 496754 puta)

Van mreže novak

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Re: Whey&Dex
« Odgovor #165 poslato: Maj 06, 2006, 10:56:15 posle podne »
I onda Can not stop the BATTERY.
Ako znas na sta mislim.

Van mreže Komsija_Gerasim

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
u vezi dextroze
« Odgovor #166 poslato: Maj 07, 2006, 10:35:49 posle podne »
Pozdrav ljudi imate sjajan forum, dok nisam otkrio za njega imao sam gomilu pitanja na koje nisam imao odgovor ali listajuci ove stranice sve mi je postalo kristalno jasno. Ostala mi je samo jedna nedoumica koliko ja sa svojih 2.00cm i 84kg treba da stavljam dextroze u whey koji uzimam jednu mericu ujutru posle kardio treninga i dve merice posle treninga u teretani, pretpostavljam da se razlikuje kolicina ujutru i posle ovog glavnog treninga. I da li treba ujutru cim ustanem da nesto pojedem ili popijem pre nego sto odem na trcanje posto sam dosad to radio na prazan stomak. Hvala

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: u vezi dextroze
« Odgovor #167 poslato: Maj 08, 2006, 12:04:54 pre podne »
Pretpostavljam da radis kardio u cilju skidanja viska masnoce-onda nastavi na prazan stomak,ako imas BCAA uzmi njih pred taj kardio trening.Ujutru posle kardia mozes 30-40-ak grama,posle treninga sa tegovima 50-70g deksa.poz
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Komsija_Gerasim

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Re: u vezi dextroze
« Odgovor #168 poslato: Maj 08, 2006, 12:16:43 pre podne »
Da radim bas zbog toga. Hvala na odgovoru

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: u vezi dextroze
« Odgovor #169 poslato: Maj 08, 2006, 12:17:42 pre podne »
Imash 2 metra i 84 kilograma a radish kardio zbog VISHKA MASNOCE ?
Meni je ovde nesto cudno?
Kako to ?

Van mreže Skyline

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 198
Re: u vezi dextroze
« Odgovor #170 poslato: Maj 08, 2006, 07:56:57 pre podne »
Mozda decko ima lake kosti:D

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: u vezi dextroze
« Odgovor #171 poslato: Maj 08, 2006, 08:53:31 pre podne »
u jbt.tek sam sad procitao -84kg!!!Zajebi kardio,baci se na praznjenje frizidera,treba ti jos 20kg za tu visinu
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže bush

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 145
Re: The Dex Mistery Continues
« Odgovor #172 poslato: Maj 08, 2006, 09:37:18 pre podne »
Ujutru je nivo insulina nizak jer u krvi imas najmanje secera. Ali nema potrebe da ga naglo dizes. Ovsene pahuljice su sasvim ok. Inace, insulin jeste veoma veliki anabolicki hormon, sto znaci da utice na sintezu proteina, ali utice i na sintezu masti. Tako da ipak uzimanje dekstroze u ostalim slucajevima i nije bas preporucljivo. Ima vise negativnih stvari nego pozitivnih. Tako da ovoga puta uzmi protein sa kompleksnim secerima.
The only place success comes before work is in dictionary

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: The Dex Mistery Continues
« Odgovor #173 poslato: Maj 08, 2006, 01:10:44 posle podne »
BUSH HVALA STO SI ODGOVRIO UMESTO MENE......

A TI NOVAK SLUSAJ OVAKO.....LETEO SI SA FORUMA POD NEKIM DRUGIM NICKOM GDE SAM TE LOVI 1h PO FORUMU I GDE SI OSTAVLJAO REKLAMU YA YLATNU KARTICU PANSPORTA ILI TI JE TREBALO TAKO NEKA FORA U VEZI TOGA..NE BITNO...

SADA TI LEPO PROCTIAJ SVOJ PSOT Z\ADNJI U KOJEM SE OBRACAS MENI I POKUSAJ SAM DA RASPTELJAS KAVE SI SVE BUDALASTINE NALUPAO..

DAKLE...JA VISE SA TOBOM NECU DA RASPRAVLJAM O BILO KAKVOJ TEMI A POGTOVO NE O NECUMU O CEMU NEMA POJMA...

DAKLE...TO STO TI HOCES DA IZMILSI TOPLU VODU...RADI SLOBODNO...THIS IS FREE COUNTRY.....ALI NEMOJ DA SE GADJAS GLUPOSTIMA OVDE PO FORUMU I DA SE UBEDJUJES SA NEKIM O NECMU STO NEMA VEZE SA LOGICKIM RAZMISLJANEJ A NE DA SE PRIMELNJUJE U PRASKI..

MOJ ZADATAK JE DA OVAJ FORUM DRZIM NA STO VECEM MOGUCEM NIVOU I NARAVNO DA FROUM POSTIJI RADI RAZMENE MISLJENJE..ALI OVO STO TI RADIS JE LUPANJE BUDALASTINA KOJE NECU DOZVOLITI..

OVO KOD TEBE NIJE RAZMENA MISLJENJA NEGO JE IZVODJENJE ZAKLJUCAKA NA OSNVOU ONOGA..SANJA BABA STA BI RADO!!!!

I NA KRAJU.OVO O IZVINAJVANJU NECU NI DA KOMENTARISEM.....

LEPO TE UPOZORAVAM DA TI JE OVO ZADNJA OPOMENA..

AKO HOCES SUDELUJ NA FORUMU..NIKO TI EN BRANI..ALI DA RADIS SRANJA...NECES..IDI ENGDE DRUGDE...

Van mreže Komsija_Gerasim

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Re: u vezi dextroze
« Odgovor #174 poslato: Maj 08, 2006, 10:28:36 posle podne »
Pa to mi i jeste problem, ja sam mrsav a istovremeno imam mnogo mnogo sala na stomaku.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: u vezi dextroze
« Odgovor #175 poslato: Maj 08, 2006, 10:42:55 posle podne »
Prvo nabaci masu,pa onda radi kardio(skidanje viska),jer je suprotno nemoguce.Bice vremena da skines mast :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Komsija_Gerasim

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Re: u vezi dextroze
« Odgovor #176 poslato: Maj 08, 2006, 11:04:40 posle podne »
Dobro vazi. Ja sam dosad radio kardio ujutru i posle teretane, da li obadva da izbacim ili ipak da ostavim jedan ( i koji ? )

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: u vezi dextroze
« Odgovor #177 poslato: Maj 08, 2006, 11:09:26 posle podne »
Pa sad... svako ce ti reci razlicito...
Zavisi koliki ti je Body Fat.. ? Zavisi zasta se spremash ?

Ako nije neka preterana masnoca u pitanju, ne morash 2x dnevno..
Ako se pak spremash za neko takmicenje ili za neki tebi bitan dogadjaj.. onda radio kardio 2x dnevno.. kao sto rade svi takmicari..

A ako cesh da ostavish jedan kardio trening, ja bi ti preporucio da idesh principom prioriteta ! Razmisli sta ti je bitnije.. da smrshash ili da ocuvas - izgradish misicnu masu....

Kardio koji se odradjuje ujutru na prazan stomak je super.. ali ja posle toga ne mogu da odradim dobar trening sa tegovima... zato vidi sta ti odgovara..

Ja licno radim kardio posle treninga sa tegovima.. i uvek su mi prioritet vezbe sa tegovima..

Van mreže Komsija_Gerasim

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Re: u vezi dextroze
« Odgovor #178 poslato: Maj 08, 2006, 11:15:53 posle podne »
Prioritet mi je da izgradim misicnu masu znaci kako sam razumeo radim kardio posle treninga u teretani

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: u vezi dextroze
« Odgovor #179 poslato: Maj 08, 2006, 11:20:01 posle podne »
Ako ti je prioritet da izgradish misicnu masu nemoj da radish kardio ! !!
Da je neko drugi u pitanju , to bi i moglo da prodje ! Ali ti imash 2 metra i 84 kg!

Hocesh masu ? Bezi od kardio sprava !!!