Septembar 20, 2024, 12:13:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????  (Pročitano 32719 puta)

Van mreže laki86

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????
« Odgovor #30 poslato: Mart 10, 2014, 04:52:03 posle podne »
Pre svega hvala na brzom odgovoru.Sto se tice six star-a pa ne znam cuo sam da ima dobru ocenu kao post workout i da je jaci od obicnog kreatina.Sto se tice ishrane trudim se da bude 2g po kg telesne mase.Inace imam 75kg i visok sam 177.Za 2 godine nabacio sam nesto malo manje od 15kg i prezadovoljan sam ali ljudska psiha je cudo sad bih jos  ;D ishrana su uglavnom ujtru i uvece po 4 barena jaja,mleko,pahuljice.uzina sendvic sa tunjevinom.od prilike ona konzerva za prepodnevnu uzinu i popodnevnu...rucak je obilan uz krompir i ili curece ili pilece belo(ako bas nema onda bude svinjska snicla) uz proteinske blendove bude negde oko 2g po kg ali ne merim bas tacno sve zato i kazem odprilike....U pocetku su se kilaze povecavale kao i masa a samim tim i zelja kako se sve to usporilo i stalo spala je i zelja a ne bih da odustanem sad kad sam toliki trud ulozio pa sam pomisčjao cak i na steroide ali mislim da nisam spreman na tako nesto pa sam trazio resenje u nekim preparatima i cuo za myometh kojeg nema pa su mi preporucili animal.tada sam odlucio ovde da se posavetujem sa iskusnijima u ovome.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????
« Odgovor #31 poslato: Mart 10, 2014, 06:41:40 posle podne »
Pa dobro
tako nesto sam slicno i mislio
dakle
75 kg i kazes 2 gr B sto izadje 150 gr B u danu
Ako kazes da koristis NEKOLIKO puta dnevno BLEND i protein kao zamenu za obrok,a da uzmemo u obzir da i u najgoroj opciji ima bar 22 gr B po servngu i da uzmemo da uzimas "samo 3 merice" onda to ziadje da od 150 gr vise od 50 % unosius iz SUPLEMETACIJE a od toga NEMA NAPREDKA
da nastavimo?

Van mreže laki86

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????
« Odgovor #32 poslato: Mart 10, 2014, 06:58:21 posle podne »
Ok.Znaci ostavim tih 66g proteina iz Wheya i blenda samo pojacam ishranu...interesuje me samo dal da na suplementaciju dodam nesto kao sto su stak-ovi ili tribulus ili nesto...mislio sam zbog bolje sinteze proteina?Hvala,svaki savet od vas mi je dragocen.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????
« Odgovor #33 poslato: Mart 10, 2014, 07:12:11 posle podne »
Ok.Znaci ostavim tih 66g proteina iz Wheya i blenda samo pojacam ishranu...interesuje me samo dal da na suplementaciju dodam nesto kao sto su stak-ovi ili tribulus ili nesto...mislio sam zbog bolje sinteze proteina?Hvala,svaki savet od vas mi je dragocen.

vidi
PRIRODNI preprati ne mogu da dovedu do povecanja testosterona u toj meri da izazovu sintezu rpoteina (ovo sto pricam mi ne ide u prilog jer mi je firma i celokupan zivot u bransi oko rpdaje preparata),ali me STRASNO ljuti kada neki prodavaju muda pod bubrege deci i priucaju bajke o carobnim tableticama koje pijes i dobijas masu!
Na zalost to tako ne radi
Preparati kao sto su M stak,razni oblici trib su fenomenalne stvari (ne sve,i tu treba znati da se bira,kao i u vezi svega  tj npr proteina i sl) ali oni rade na drugim principima i sistemima
-da,treba da pojacas ISHRAnu a porvnstveno UH

Van mreže laki86

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????
« Odgovor #34 poslato: Mart 10, 2014, 07:20:43 posle podne »
Naravno da shvatam da ne ide tako da carobne pilulice sve rese.Koristio sam Hemo rage bleck i osetio sam da malo lakse savladavam teze treninge(dal je to samo psiha ne znam).Osim poboljsanja ishrane jel bi mi preporucili neki preparat za bolje rezultate?Hvala jos jednom na odgovorima.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????
« Odgovor #35 poslato: Mart 10, 2014, 07:24:48 posle podne »
Naravno da shvatam da ne ide tako da carobne pilulice sve rese.Koristio sam Hemo rage bleck i osetio sam da malo lakse savladavam teze treninge(dal je to samo psiha ne znam).Osim poboljsanja ishrane jel bi mi preporucili neki preparat za bolje rezultate?Hvala jos jednom na odgovorima.

Ne
od HEMO rage nije psiho efekat (u neku ruku jeste) ali on za to i sluzi tj kao jedan od boljih CNS stimulansa i sigurno da nisi IZMISLIO da si lakse porsao kroz trening jer je to tako.
A sto se tice tvog napretka
pa sa ovim sto si nabrjao,imas skroz korketnu suplemtaciju
Osnova je uvek
PROTEIN
KREATIN
BCAA
ako ima para,neki dobar NO
prosti secer
To je osnova
Sve ostalo,nije da dobro ne dodje,ali u tvom slucaju je sigurno opcija...
ali....
gde kupujes ti preparate?

Van mreže laki86

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????
« Odgovor #36 poslato: Mart 10, 2014, 07:32:44 posle podne »
U mom mestu (Zrenjaninu) postoji samo Pansport tu i uzimam.Hemo rage mi je drug doneo iz ns a od njega sam cuo za ogistru (valjda mu dosadilo da mi svaki cas dovlaci)pa sam tu i nasao ovaj forum.Znaci bolje NO nego neki prohormonski preparat?mozete li mi preporuciti neki?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Universal ANIMAL M STAK 1 i 2 ????????
« Odgovor #37 poslato: Mart 10, 2014, 07:38:42 posle podne »
U mom mestu (Zrenjaninu) postoji samo Pansport tu i uzimam.Hemo rage mi je drug doneo iz ns a od njega sam cuo za ogistru (valjda mu dosadilo da mi svaki cas dovlaci)pa sam tu i nasao ovaj forum.Znaci bolje NO nego neki prohormonski preparat?mozete li mi preporuciti neki?

pitam te iz razloga sto mi je prilicno nejasno da imas jako jako lep arsenal suplemetacije,ali mi nikako nije jasno da je znanje o tome tako malo.(nemoj slucjano da ovo shjvatis kao uvredu ili slicno)
stvarno mi to malo ne ide u glavu-iskreno.
No..
hmm
ajde pre nego sto ti kaem preporuku,ja bih te zamolio da pogledas:
NO Reaktori - OGISTRA - Pedja Petrovic

mnogo lakse ce da nam bude sve onda