Jul 08, 2024, 01:46:51 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.230 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???  (Pročitano 13422 puta)

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 04, 2007, 12:36:21 pre podne »
@medonjak, necu ovde da komentarisem kako ti izgledas posto ovo nije tema namenjena za to. A da imas 20% bf to mi je tesko da poverujem.

EDIT: testiraj ti to opet pa javi rezultate, posto ovo tesko da je tacno

sorry za off
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 04, 2007, 12:42:14 pre podne »
hehe...no coment
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 04, 2007, 01:32:51 pre podne »
pa Ronnie je izjavljivao da ima oko 6-7%  kada je bio u najboljoj formi,a ova devojka mi bas ne deluje tako definisano kao Mr O,plus  zene po logici imaju malo vise BF nego muskarci,zar ne(zenske grudi su uglavnom masno tkivo ili one ne ulaze u BF)?  Samo me zanima cime se to tako precizno merite?


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 04, 2007, 01:44:23 pre podne »
sa kim me ti uporedjujes...ok cenim tvoje misljenje.Ali nije isto 6 i 9%...kako hoces ja ne lazem nema potrebe
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 04, 2007, 01:49:18 pre podne »
Nemoj pogresno da me shvatis ili slicno...
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 04, 2007, 01:50:33 pre podne »
ne kazem ja da ti lazes ,vec da ti ta merenja ne valjaju...sve je to jako neprecizno,a reci mi odakle mislis da skines ta 4 kg ili koliko vec,ako imas samo 9%?


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 04, 2007, 01:52:17 pre podne »
ne znam ,ja bih zelela....dobila sam vecu misicnu masu pa ne mogu da se vratim na moju kilazu....a misic jako tesko mogu da skinem jedino da atrofira pa sve iz pocetka...a to ne ide
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.317
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 04, 2007, 06:09:29 pre podne »
vidite ljudio..

postoje tacna merenja za odredijvanje telesnog BF.....tacna sto je bitno

ko gde radi..to odista neznam....ali recimo..kod nas se radi uglavnom sa metodama koje su porpilicno netace i nesigurne...
Relativna masnoca tela je merena kaliperom za merenje nabora koze-ovo je uglavnom emtoda sa kojomj svi rade i kladio bih se u glavu da je porpilicno netacna ..to je ono kada se recimo na tricpesu meri postoak macnoce u telu.....tu dolazi do zabuna velikih..

postoji i jenda mnogo bolja metoda...tj elektronska staklena vaga za merenje uz analizu omera telesne masnoce i vode ..

pazite kljucnu rec...masnoce i vode!!!!!

ovo je mnogo bolja metoda..ali an zalost..takve vagde kod nas su propilicno retke..

ima jos nekoliko metda..ali sve se svode na jedno...

telesna manoca od poejdinca do pojedinca je razlictia sto jei logicno..ali isto tako neko na 12% bf moze da izlgeda odlicno na nekoga slicnih godina ali drugacijeg telesnog tipa koji ce sa 12% da izlgeda debelo....

ali da ne serem vise o tome..

mala...ja bih dao ruku da ti imas oko 12% bf...

a ti mednjak..sigruno nemas 20%..neznam ko ti je to rekao....ali poprilicno veila greska

mala.....ti kada se odlucis da skines tih 4 kg i da ides u tu aktegoriju koju hoces.

veruj da neces imati nikakvih problema sa tim.

napisi ovde koliko vremena imas do tog evropskog..suplemnte sam ti rekao...i onda da to zajedno sredimo

regrads.
pedja.
hahahhahahahahha

Van mreže StormRider

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #38 poslato: Oktobar 04, 2007, 10:01:01 pre podne »
sad je sve mnogo jasnije :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.317
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 04, 2007, 10:03:48 pre podne »
sad je sve mnogo jasnije :D

kao i uvek..zar ne  :wink: :wink: :twisted: :twisted:

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 04, 2007, 10:11:24 pre podne »
Uradio to merenje na Novosadskoj Poliklinici... Na edno odeljenju... Imaju i neke elektrode shto ti metnu u ruke... :D Sve u svemu imao sam tada (bilo je vecj davno) 30% masnocja :D :twisted: Ali opet po nauci nisam bio bolestan... :) Poz...

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #41 poslato: Oktobar 04, 2007, 10:13:45 pre podne »
ako je tako hvala...necu vise da potrzem pitanje bf...razumela...
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #42 poslato: Oktobar 04, 2007, 10:14:49 pre podne »
Inece mi je evropsko prvenstvo za 20 dana odnosno 24 oktobra..
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.317
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #43 poslato: Oktobar 04, 2007, 10:24:03 pre podne »
Inece mi je evropsko prvenstvo za 20 dana odnosno 24 oktobra..

onda bih ti preprucio da vec od poneljeka krenes da uzimas ono sto sam ti rekao.....

trening nastavi tako kako radis.....

izbaci whey protein.

i sada bi bilo dobro da nam svoj jelovnik kazes..dnevni..naravno.

a o pitanju bgf..ne birni..nista to nije strasno.....nadam se da si razumla iz onoga sto sam ja napisao da to ovisi od osobe do osobe..ja sam nekada znao da imam i 30% bf..pa su mi govrili kako sam ogroman..i te fore...a sada..kada se ne spremam...off season totalno..i vodimr acuna sta jedem jel mi je ovakod obro..tj dobro se osecam...imam nekih 12% navise bf....kazu da sam jos veci...hahahahhaha..eto...to nema nikakve veze..

mada..da neko krivo en shvati..rec VELIKI je relativan pojam...

ovde kod mene u gradu ima momak..koji leti trenira..jede pieltinu,stavlja hleb u ono sto se pile tece..trpa se hemijom do besvesti..nista nije bitno...samo da je vleiki..a u stvari je svinja debela..

kada dodje zima..prestane da vezba...ali i dalje nastavi sa hemijom..naravno..ono malo misica sto je imalo..atrofria..i on to ne moze da podnese da se smanjio..ali nikakav prolbem...jer 3 duksa jedan preko drugog + jakna rokerica ressavaju stvar u zimskom periodu!!!!!
hahahhahahahahhahahahahahhah

eto..ali da se vratimo tebi..

daklem..jelovnik

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Koji je optimalan broj treninga u jednoj nedelji...???
« Odgovor #44 poslato: Oktobar 04, 2007, 10:36:25 pre podne »
Ok,ustajem jako rano,imam nekih 6 oboka dnevno..za dorucak proteinsa zitna kasa ili zasiceni omlet,ako imam jutarnji trening onda smuckam sejk pola priptremljenog sejkia pre a pola posle treninga,prepodnevna uzina mi je oko 10,tu jedem voce,sir...ili poneka tunu,vocni jogurt....sldeci odbok u 12h.jedem nesto kuvano sto sadrzi dosta proteina uglavnom jedem piletinu i neko povrce...popodnevna uzina mi je oko 15 h sir/orasi,npr uzmem ponekad i proteinsku plocicu (koja sadrzi oko 30g uh a 20g proteina...eledci obrok oko 18h tu jedem uglavnom nesto lakse,neku salaticu ili sl...i kad stignem poslednji obrok je u 21h...ali to retko zato sto tad imam trening proteinski puding ili pomesam sir sa jagodama i ohladim...
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)