Septembar 30, 2024, 07:13:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.291 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Gde je Dr-Jelena?  (Pročitano 4826 puta)

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: Gde je Dr-Jelena?
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 02, 2007, 03:21:01 posle podne »
Pa nije valjda samo to? Bilo je stvari koje su sire upotrebljive a koje su manje poznate ljudim akoje se ne bave medicinom.
Da, polne bolesti i prehlade....

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Gde je Dr-Jelena?
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 02, 2007, 10:03:05 posle podne »
Uzgred temu o raskidanju nije zapocela dr Jelena vec neko drugi. Ona je samo izvadila biser iz naftalina. U offtopicu je Jelena pisala o svakodnevnim stvarima iz zivota a to sto to neko ne moze da shvati je sasvim druga prica, vec prozvakana.

@Bajicu
Jelena je pisala o najcescim simptomima oboljenja, kao i o menstrualnom ciklusu, da pruzi dovoljno informacija clanovima koji mogu pomoci sebi uz njene savete jer je ona sta?... Ona je doktor. Nece valjda da pise o turbopunjacim za v24 motore...

Da si adekvatno pratio, video bi da devojka zasluzuje bar postovanje za ulozen trud a ne ovakvu prozivku.
Ali nema veze samo ti prati...


Nego jel ima neko neki kontakt sa doticnom?
« Poslednja izmena: Oktobar 02, 2007, 10:07:26 posle podne Milan J »
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže TTgirl

  • Lepotica
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.311
  • You are very cute,but I am on diet:)
Odg: Gde je Dr-Jelena?
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 03, 2007, 07:24:40 pre podne »
pokusala sam ali nista. . :(

"What's meant to be...will always find it's way...":)

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: Gde je Dr-Jelena?
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 03, 2007, 03:52:47 posle podne »

@Bajicu
Jelena je pisala o najcescim simptomima oboljenja, kao i o menstrualnom ciklusu, da pruzi dovoljno informacija clanovima koji mogu pomoci sebi uz njene savete jer je ona sta?... Ona je doktor. Nece valjda da pise o turbopunjacim za v24 motore...

Da si adekvatno pratio, video bi da devojka zasluzuje bar postovanje za ulozen trud a ne ovakvu prozivku.
Ali nema veze samo ti prati...


Pratim, pratim, ali da li ti je palo na pamet, otputovala negde na nedelju dana, menja racunar, ima trenutno vise drugih obaveza pa ne moze da dodje na forum?

Potpis @Bajicu

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: Gde je Dr-Jelena?
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 03, 2007, 05:11:22 posle podne »
Nedostaje.

Van mreže StormRider

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Gde je Dr-Jelena?
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 04, 2007, 10:28:49 pre podne »
strpljivo je cekam :D

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Gde je Dr-Jelena?
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 05, 2007, 08:46:20 posle podne »
Dr postala kao Jeti. Svi znaju da postoji a niko je ne vidja.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže dr_Jelena

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 692
    • More ...
Odg: Gde je Dr-Jelena?
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 06, 2007, 03:31:02 posle podne »

Dragi prijatelji
a i oni koji su se tako meni predstavili a pri tom nisu tako postupili (neću ih nazvati neprijateljima, sami su se tako deklarisali)

Hvala Bogu živa sam i zdrava ...  :P
Zahvaljujem svima koji su pitali za mene ali zahvaljujem i onima koji su konačno pokazali svoje pravo lice ...  :o

Pošto se u ovih dve nedelje mog odsustva dosta toga izdešavalo, sa kulminacijom jutros (na šta mi je ukazao jedna od admina) ... rešila sam da prekinem tišinu i oglasim se! Ne volim spletkarenja, intrige i zavlačenja a baš to mi se desilo ...
Neko (znam da će se prepoznati) je pokušao jako ružno da se igra sa mojim poverenjem i napravio meni dodatni problem u životu ... koji nikome, pa nije meni nije bio potreban.
Još jednom se izvinjavam za sve probleme koji su proistekli ali šta vredi od mene izvinjenje kad nisam uzrok njima...  :?

Ideja mog učlanjenja je bio krajnje plemenit cilj da razmenimo iskustva zdravog života i vežbanja ... da vam pomognem i posavetujem a sve na nagovor jednog prijatelja. Ja prijatelje ne zaboravljam i ne napuštam ali eto, došlo je do nemilih dogadjaja te je usledilo moje odsutsvo.
Sada, svojom pojavom, želim da sprečim dalje manipulisanje mojim likom i delom i da upozorim sve one koji su se nameračili da me unište, da u tome neće uspeti ...

Ukoliko je nekome od vas potrebna moja pomoć ili savet, slobodno mi se obratite PM-om ali napišite svoj kontakt e-mail, te ću vam odgovoriti sa zadovoljstvom putem maila.

Uvek sam bila dama, pa ću to i ostati .... bez vredjanja ikog, niti spuštanja na nivo javnog prepucavanja na forumu.
Sve najbolje svima


I'm strong enough to hold you on my shoulders ... again and again ...

Vojislav

  • Gost
Odg: Gde je Dr-Jelena?
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 06, 2007, 06:41:47 posle podne »
Problem resen, misterija razresena! Posto smo uvideli da je doktorka ziva i zdrava zatvaram ovu temu, a ukoliko zelite da je kontaktirate koristite privatne poruke i ne pokrecite ponovo ovakve teme!