Jul 10, 2024, 10:17:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.233 poruka u 18.756 tema - 20.956 članova - Poslednji član: Darko_SBD
X3MShop banner

Autor Tema: Mala....  (Pročitano 71257 puta)

Van mreže djole123

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Mala....
« Odgovor #195 poslato: Oktobar 15, 2007, 12:39:21 pre podne »
e to se ceni !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.317
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mala....
« Odgovor #196 poslato: Oktobar 15, 2007, 06:42:48 pre podne »
Pedjo,evo mislim da je dosao ponedeljak....
Mrzi me da stavljam novu temu...napisacu ovde nadam se da nije problem...ipak je ovo moj post zar ne??:):)
Ovako smrsala sam dosta,naravno dosla sam na tvoje reci "4kg neces osetiti",naravno nisam jos uvek skinula sve 4 kile ali...tu sam jos 800g do moje kategorije na evropskom takmicenju...:):):)
Treninge radim bez problema kao da imam mnogooo vise kondicije i koncentracije nego ranije...
I zbog toga imam veliku zelju,takodje i volju za daljim radom i treniranjem..po ceo dan bih trenirala,jel se napokon vide promene i napredak...
Nemam vise nesto veliki apetit,tako da sam korigovala maximalno ishranu....
Uskoro ce se videti sve plocice i butine su mi tanje,a pritom bolja definicija...sto se meni jako svidza..haha
Slike nisam uradila,zelim da uradim skoro savrsenu figuru pa da postavim fotke da uocite razliku...sad se vidi ali ne dovoljno,kad se vratim obecavam bice fotki...
Hvala na svemu



aaaa..neeeeee..bez slikica nema dalje...i to u kupacem.....hahahhaahaha
salim se naravno..

drago mi je da se sve odigrlao onako kako treba...mada nisam ni sumnjao ama bas ni malo..

za tih 800 gr ne brini...to ces da izgubis i u putu ako do tada ne sredis..ali kao stor ekoh..imas jos dosta vremena tako da to nece biti nikakav problem.....

samo nastavi dok se ne zavrsi takmicenje ovako,kako sada radis..pa kasnije sredimo nesto...ne valj oavko stalno..treba cuvati keceve u rukavu uvek za kraj...ehhehehehhehe

mada..ja ketcheva u rukavu uvek imam..sto si moga i da vidis

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Mala....
« Odgovor #197 poslato: Oktobar 15, 2007, 11:50:47 pre podne »
Pedja,opet ti kazem da si legenda...
Ne sumnjam da cu skinuti ima jos devet dana do puta...
slike cu naravno postaviti cim pre....samo da ugrabim vremena ,sada su mi najvazniji treninzi
Sa treninzima prestajem 22,pa odmaram do puta...tako da ce imati vremena pre toga...:):):)



A sto se tice keca u rukavu,videla sam sama da ga uvek imas...:):):)

« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2007, 12:11:19 posle podne Mala... »
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Mala....
« Odgovor #198 poslato: Oktobar 15, 2007, 12:23:30 posle podne »
800gr?kad budes jela-od zvakanja ces izgubiti 800gr!kao sto rece pedja-no problemo!pozzzz
by the way-tek sam sad video slicke-odlicno izgledas-UJEDAS!

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Mala....
« Odgovor #199 poslato: Oktobar 15, 2007, 12:44:21 posle podne »
800gr?kad budes jela-od zvakanja ces izgubiti 800gr!kao sto rece pedja-no problemo!pozzzz
by the way-tek sam sad video slicke-odlicno izgledas-UJEDAS!

Thx,
Ma znam da je 800g nista to vise nije problem....kad sam imala 4kg mislila sam da nikad necu skinuti:):):)
imam bar jos 16 treninga do puta...u jakom intenzitetu mozda pola od toga...skinucu jos dve a ne 800g hahah
Hvala jos jednom
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: Mala....
« Odgovor #200 poslato: Oktobar 15, 2007, 03:37:22 posle podne »
A gde su slike?
Hocemo i mi da vidimo kako izgledas posle izgubljenih 3 200g :D

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Mala....
« Odgovor #201 poslato: Oktobar 15, 2007, 04:55:53 posle podne »
A gde su slike?
Hocemo i mi da vidimo kako izgledas posle izgubljenih 3 200g :D

Pisala sam vec o slikama....procitaj gore..bice naravno...:):):):):):):):):):)
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže djole123

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Mala....
« Odgovor #202 poslato: Oktobar 15, 2007, 05:18:01 posle podne »
4 kg :) :) :) ja sam 21 za 4 meseca :)

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Mala....
« Odgovor #203 poslato: Oktobar 15, 2007, 05:21:21 posle podne »
4 kg :) :) :) ja sam 21 za 4 meseca :)

Extra...to je skoro polovina moje kilaze,nema potrebe toliko da skinem hahahha ja imam smo 49kg hahah
ja sam jako  tesko skidala ispod te granice...sada cu uspeti...do 45 posle evroskog da mi stomacic bude maximalno izdefinisan.......:):):):):):):):):):):)
polako skinula sam potrebne kile za sada...ali dok ne bude svrseno ne stajem...;)
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2007, 05:22:57 posle podne Mala... »
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: Mala....
« Odgovor #204 poslato: Oktobar 15, 2007, 05:31:32 posle podne »
Mozda si negde napisala ali... koliko si visoka i jel ti kategorija do 45kg?
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže djole123

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Mala....
« Odgovor #205 poslato: Oktobar 15, 2007, 05:41:04 posle podne »
jest da sam izgubio i dosta misicne mase ali se ovako mnogo bolje osecam! Nemoj da preteras pa vene po stomaku da ti iskoce, sad si extra po meni, nevredi komentarisati izgled uopste !  Ako drzis neku rigoroznu dijetu tipa 600 kcal nemoj ici vise od 12 dana da budes na njoj ! ako pravis varijacije sa uh onda je ok i duze vreme...ali nemoj preterivati jer moze da ima i negativne strane ! gde je evropsko prvenstvo ?

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Mala....
« Odgovor #206 poslato: Oktobar 15, 2007, 05:42:24 posle podne »
@Profimare

161cm...kategorija( najmanja) seniorska je -47kg ja nju radim...ali sam se malo ugojila pa sam 1.5god radila do -51,dugo sam drzala 50kg,nisam mogla da skinem...sad je druga prica vracam se u moju kategoriju -47kg..gde sam bila i ostala sampion...naravno i do -51 sam trenutno prva ali nije to to.....moja kat...:):):):)
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2007, 05:54:46 posle podne Mala... »
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Mala....
« Odgovor #207 poslato: Oktobar 15, 2007, 05:44:17 posle podne »
jest da sam izgubio i dosta misicne mase ali se ovako mnogo bolje osecam! Nemoj da preteras pa vene po stomaku da ti iskoce, sad si extra po meni, nevredi komentarisati izgled uopste !  Ako drzis neku rigoroznu dijetu tipa 600 kcal nemoj ici vise od 12 dana da budes na njoj ! ako pravis varijacije sa uh onda je ok i duze vreme...ali nemoj preterivati jer moze da ima i negativne strane ! gde je evropsko prvenstvo ?


znam ja sve ne mora niko da mi prica to...ne drzim dijetu imam jake intenzivne treninge imam 6 obroka na dan...
Prvenstvo je u Azerbejdzanu (BAKU)....sve imas na mom postu pogledaj dve tri strane ranije i procitaj sve sto te zanima...
hvala...pozz
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.317
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mala....
« Odgovor #208 poslato: Oktobar 15, 2007, 05:47:39 posle podne »
jest da sam izgubio i dosta misicne mase ali se ovako mnogo bolje osecam! Nemoj da preteras pa vene po stomaku da ti iskoce, sad si extra po meni, nevredi komentarisati izgled uopste !  Ako drzis neku rigoroznu dijetu tipa 600 kcal nemoj ici vise od 12 dana da budes na njoj ! ako pravis varijacije sa uh onda je ok i duze vreme...ali nemoj preterivati jer moze da ima i negativne strane ! gde je evropsko prvenstvo ?

jel ti citas od kraja ovaj topic ili sta???

Van mreže Mala...

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 366
  • play it smart....
Odg: Mala....
« Odgovor #209 poslato: Oktobar 15, 2007, 05:50:35 posle podne »
jest da sam izgubio i dosta misicne mase ali se ovako mnogo bolje osecam! Nemoj da preteras pa vene po stomaku da ti iskoce, sad si extra po meni, nevredi komentarisati izgled uopste !  Ako drzis neku rigoroznu dijetu tipa 600 kcal nemoj ici vise od 12 dana da budes na njoj ! ako pravis varijacije sa uh onda je ok i duze vreme...ali nemoj preterivati jer moze da ima i negativne strane ! gde je evropsko prvenstvo ?

jel ti citas od kraja ovaj topic ili sta???


to sam se i ja zapitala....zbog toga sam napisala ono ispod da pogleda predhodne stranne.......;)
posto sve pise tu...
"It doesn't matter how hard u can hit, what really matter's how hard u can get hit and keep moving forward" :):)