Jun 26, 2024, 06:13:51 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc  (Pročitano 1443 puta)

Van mreže boba86

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Pomoc
« poslato: Septembar 24, 2007, 09:47:37 posle podne »
Pozdrav svim forumasima. :-D Pa ovako idem u teretanu nekih 7 meseci,5 puta nedeljno.Koristio sam samo jedan program i on je izgleado ovako:
Pon: grudi,ledja
Uto:noge
Sre:ramena,ruke
Cet:odmor
Pet,Sub,kombinacija 3 dana
Trbusni misici svakog dana
Visok sam 189 tezak 77 kg.Kad sam krenuo u teretanu bio sam jako mrsav,imao sam 69 kg.
Sada bih promeni program i pitam vas za savet,hteo bih raditi na masi i nabaciti jos 5-7 kg misica
Zanima me jos da li da radim kardio trening i da li je tri puta nedeljno treninga u teretani dovoljno?Cuo sam price da kad se radi masa ne bi trebalo ici vise od tri puta,kako bi se misicu omogucio rast.
Molim vas (vidim da ia dosta dobrih poznavalaca) da mi kazete sta da radim dalje.Hvala unapred

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: Pomoc
« Odgovor #1 poslato: Septembar 25, 2007, 12:20:56 pre podne »
Sta znaci petak,subota kombinacija tri dana?  :shock: Ako je ono sto ja mislim ne bih ti preporucio velike misicne partije vise od jednom nedeljno.

Van mreže boba86

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Pomoc
« Odgovor #2 poslato: Septembar 25, 2007, 12:31:13 pre podne »
Sorry moja greska,petak isti kao pon,a subota kao utorak,e sad hteo bih promeniti program na ovako nesto:
pon:grudi,biceps
sre:ramena triceps
pet,noge ledja
e sad dal moze tako,i sa cim da vezujem podlakticu i koliko puta da radim trbisnjake.
Da li je dovoljno samo tri put anedeljno teretana?

Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: Pomoc
« Odgovor #3 poslato: Septembar 25, 2007, 09:43:25 pre podne »
Noge ledja nikako zajedno (dve najvece misicne partije), ovo ostalo je ok. Samo odvojis noge od ledja i imas 4 dana. Cekaj ipak nekog iskusnijeg.

Van mreže Spale

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Odg: Pomoc
« Odgovor #4 poslato: Septembar 25, 2007, 11:57:56 pre podne »
Nemas sta da cekas, nego uzmi i iscitavaj forum, sve sto te zanima je napisano mnogo detaljnije nego sto ti neko moze napisati u jednom postu...
" Al ja imam sebe, u sebi poštenog druga,
   i volim što su tako čiste, moja sreća, moja tuga "