Septembar 20, 2024, 12:33:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad  (Pročitano 182746 puta)

Van mreže bajic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.057
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #150 poslato: Oktobar 15, 2007, 12:38:51 pre podne »
Evo i ja da kazem dve-tri amaterske.
Meni licno Sale je bio favorit, i desil se sta se desilo....
Samo u vezi s tim, KAMO LEPE srece da u teskoj i u drugim kategorijama imamo  minimum 4 odlicno spremna takmicara pa da bude dvoumljenja, kao i to sto drzava e pomaze nasim vrhunskim takmicarima (ne bih da rastegnem pricu nek ostane na ovim mojim utiscima, a ako gresim oprostite).
Sandra ,zasluzena pobeda.
I ono sto niko ne spomenu...
Ustajanje za himnu....2x, prvi zbog `tehnickih problema` uprazno i drugi put kad su vec takmicari izasli na binu, kad su resili tehnicki problem.
Kao i odabir muzike, imao sam utisak da je 90 odsto takmicara poziralo uz Ameno-Era, slucajno svi oni odabrali istu melodiju ???
No comment.

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #151 poslato: Oktobar 15, 2007, 12:41:52 pre podne »
mislim ako gledate trupast izgled  onda je sasa stvarno bolji  ko se malo razume u b.b.  vidi  da sam ja bolji od s.  u duploj zadnjoj biceps pozi  mada boli me  i uvo ko ce sta da kaze

Ovakav komentar od sampiona ...... WOW

Kad smo vec kod trupastog izgleda .... dve strane unazad imas slike prednji lat i zadnja biceps poza pa probaj da stavis slovo V na svoj torzo ....... tesko
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2007, 12:44:53 pre podne MR.BIG »
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Spartak

  • Gost
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #152 poslato: Oktobar 15, 2007, 01:11:51 pre podne »
V for stanko

Van mreže zoranbor

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #153 poslato: Oktobar 15, 2007, 02:20:33 pre podne »
mislim ako gledate trupast izgled  onda je sasa stvarno bolji  ko se malo razume u b.b.  vidi  da sam ja bolji od s.  u duploj zadnjoj biceps pozi  mada boli me  i uvo ko ce sta da kaze

Saša te nije ništa uvredio lično da bi pisao takve budalaštine. Kad njega vređaš vređaš i mene.
Njegov rođeni brat Nenad, Bor.
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2007, 02:23:30 pre podne zoranbor »

Van mreže Proday

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #154 poslato: Oktobar 15, 2007, 02:38:39 pre podne »
ma da, pozdrav za njen prvi stoj na rukama i vezani most pride.

Mislim da nema potreba za sarkazmom druze.

nazalost nisam gledao fitness kategoriju pa ne mogu da komentarisem,ali cu samo reci da ovo nije takmicenje u gimnastici da bi stojevi na rukama i mostovi bili presudni,izgled nosi 70% bodova,a program svega 30% ,ako se propozicije nisu menjale

Ted nisam ni ja siguran za bodove, a sto se tiče igleda objasnio sam situaciju (zao mi sto nemam nijednu sliku da vidite na šta mislim).

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #155 poslato: Oktobar 15, 2007, 02:49:42 pre podne »
pa kazem ti boduje se izgled na prvom mestu,ali to sudije kod nas nikako da shvate ,ja sam video te dve devojke u back stage-u,ali stvarno ne bih da procenjujem koja je trebala da pobedi na osnovu toga


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #156 poslato: Oktobar 15, 2007, 05:42:33 pre podne »
mislim ako gledate trupast izgled  onda je sasa stvarno bolji  ko se malo razume u b.b.  vidi  da sam ja bolji od s.  u duploj zadnjoj biceps pozi  mada boli me  i uvo ko ce sta da kaze

Ovakav komentar od sampiona ...... WOW

Kad smo vec kod trupastog izgleda .... dve strane unazad imas slike prednji lat i zadnja biceps poza pa probaj da stavis slovo V na svoj torzo ....... tesko

moram da kazem od toj zadnjoj biceps pozi brate nisi bolji nikako u toj pozi te je sasa zaklo nisi znao ni da uradis tu pozu kako treba glutese nisi ni zatego sto je veoma velika greska u poziranju zadnje loze nemas u toj pozi dok sasina zadnja loza da nepricam slika ima pa je pogledaj ali sudije su uradile svoje i tu nema sta da se radi nego bi bilo pametnije da se nadju za sledeci put sudije kako trebaju i koje znaju da sude a ne da sude ljudi koji nemaju veze sa vezom
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #157 poslato: Oktobar 15, 2007, 06:21:15 pre podne »
mislim ako gledate trupast izgled  onda je sasa stvarno bolji  ko se malo razume u b.b.  vidi  da sam ja bolji od s.  u duploj zadnjoj biceps pozi  mada boli me  i uvo ko ce sta da kaze

Saša te nije ništa uvredio lično da bi pisao takve budalaštine. Kad njega vređaš vređaš i mene.
Njegov rođeni brat Nenad, Bor.

pozdrav zorane i dobro dosao on board!!!

hvala i mihjalovicu sto se oglasio!

a iskreno se nadam da vise nikada nece biti recenica..jedoglasnom odlukom..

ko gubi..ima pravo da se ljuti....tu nema dileme...

ja sam eto..kao i mnogo puta do sada sedeo bolje reci klecao..pomogao sandri i pozama i sveu ostalom..isto je bilo i sa stankom....a isto to je radio IGOR kada sam ja bio u makedoniji..niko ne svhata od kolike je to vaznosti,a mnogi su mogli i da me cuju koliko sam vikao...

dakle...normlao da ce uvek rdobina da bue uz svoje..glupo bi bilo drugacije...osim moje suprugue koja meni u lice skrese kada mi nesto nije u redu..hehehehehehheheheh,ali eto..ona meni ne cini medvedju uslugu i kaze..najbolji si...extra..i ostala sranja pa da ja u svojoj lgavi budes sampion a relano jesam gori...

tako je i sada...ja nemam rzloga niti da budem na strani mihjalovica niti na strani stanka...niti sam duzan ni jednom ni drugom i cak sto vise..obadvojica su mi konurencija i mogao sam samo da stojim a strane i da se smejem.

ali nisam..

ja nisam od tih..jel sam i sam mnogo puta bio u istoj ili slicnoj istuaciji i znam koliko dugo vremena i truda treba da bi se uradilo ovo sto su uradili stanko i mihajlovic i bas iz tog razloga ne treba da se desava ovo sto se desava

ja sam na pitanje predesdnika saveza i sekretara jos mnogo ranije pre takmicenja u vezi stipedija i ostalog rekao za mihajlovica da treba taj momak da se gura jer je mlad i ima perspektivu...tako da ja protiv tebe nemam nista...cak sto vise...

ali sa stavom koji si zauzeo u zadnej vreme priajtelju....neznam..odlican si takmicar ali ne priohvatas objektivne kritike...sve u svemu..sretno za dalje.

sto se tice stanka...to je momak koji nosi ovu nasu jadnu scenu vec nekih 10-ak godina!!!!!

izlazio je u razno raznim izadnjima...takmicio sam se protiv nejga vise ni sam neznam koliko puta....gubio sam od stanka i pobedjivao ga....

zao mi je sto je stanko najavio povlacnje posle ovoga...iskreno...kao sto rekoh..vijdao sam ga stvano u svakakvim izadnjima,ali ovo je sigruno jedno od najboljih koje sam ga ikada video...i zasluzio je pobedu..

tesno.......ali je zasluzio....

kao sto rekoh...NEMAM RAZLOG DA PODRZIM NI JEDNOG NI DRUGOG...zabole me...

ali..ovo je greska koja se ponavlja na svakom takmicenju...

koji je razlog....pa razlog je taj..sto cim postoje dva slicna takmicara..sudjenje pada u vodu...

lako je suditi ovaj put recimo polutesku....iz aviona se vidi..1 mesto..2 mesto..itd...

cim dodje ovo...pras...sunovrat...

i pitanje je dana kada ce o kategoriji da bude po 1 prosecan takmicar i onda nece biti tesko da se sudi..

zato se i zove sudija covek koji sedi dole..ili ljudi koji sede dole...da primete i ucoe razlike i da tako sude...po onom sto vide..a ne po onom sto im se kaze...

zalosno..zalosno..zalosno....po ko zna koji put......zalosno..

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #158 poslato: Oktobar 15, 2007, 10:27:40 pre podne »
Juče mi je bilo krivo što nisam bio u mogućnosti da dam komentar na takmičenje a sada kada vidim dokle je to došlo nekako sam izgubio želju...
Ali u par rečenica...
Bilo je jako tesno između Saleta i Hansa...Hans je bio malo spremniji a Sale kompletniji...
Meni je jasno da su ljudi bili poneseni Hansovim nogama koje su stvarno fantastične (od napred ali zadnja loža nije toliko impresivna sem izdefinisanosti) ali ovde se ocenjuju sve poze...
I da ne bih komentarisao svaku ponaosob,moje mišljenje je da je Sale za dlaku bio bolji...sada kada vidim slike sam još sigurniji jer je u sali svetlo bilo po običaju katastrofalno...
Nisam pristrasan prema Saletu iako mi je prijatelj i hiljadu puta sam bio njegov najveći kritičar dok su ga drugi hvalili i tapšali po ramenu a iza leđa mu govorili svašta...
Stanković je ovaj put sklopio sve kockice i pojavio se pun...Svaka čast Sale!
Što se Mihajlovića tiče,razočaran sam njegovim stavom ali kada mu tenzija splasne uvideće i sam da je pogrešio...odličan je takmičar i baš ovde na forumu sam napisao za prošlo takmičenje da je trebao da pobedi...

Što se ostalih kategorija tiče,ništa nije specijalno moglo da se vidi...I Đurovića i Gorana Ilića pamtim u mnogo boljoj formi...
Ispade da su juniori još bili najinteresantniji...kada sam komentarisao prošlo takmičenje hvalio sam Tozu ali sam i nekome ovde rekao da drugoplasirani da je bio spreman pobedio bi ga jer je kompletniji...i eto to se desilo...Milan Savić je odlično odradio posao i bio jako spreman...po meni,on je jedini od juniora koji ako ovako nastavi ima budućnost u seniorima...
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2007, 10:34:35 pre podne KOLUNDZIJA »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #159 poslato: Oktobar 15, 2007, 10:42:11 pre podne »
bravo stari..

ti voja i ja smo rpicali u backstageu....ja tada nisam video stanka...ali sam znao kako mihajlovic izlgeda...

i sta sam rekao....da znajci kako stanko zasere formu na kraju..da ce mihjaliovc da ga ubije..

jel tako bilo??

i onda kada sam video stanka kada se mazao...i uporedio ga sa ovim..kada su izasli na binu..video sam da je stanko uradio posao zivota....i hteo sam za onu stvar da se ugruizem sto dajem kometare pre izlaska.

jebiga,...stanko je uradio posao...i to je to

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #160 poslato: Oktobar 15, 2007, 10:54:52 pre podne »
Tačno tako je bilo...
Ako Hans čita ovo,neka zna da je Peđa bio oduševljen njime i da mi je rekao da će ubiti Saleta u svim pozama jer je fantastičan...
Svi smo mislili da će Sale izaći po starom...ali nije...i tu se priča preokrenula...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #161 poslato: Oktobar 15, 2007, 10:58:13 pre podne »
Tačno tako je bilo...
Ako Hans čita ovo,neka zna da je Peđa bio oduševljen njime i da mi je rekao da će ubiti Saleta u svim pozama jer je fantastičan...
Svi smo mislili da će Sale izaći po starom...ali nije...i tu se priča preokrenula...
..

pa njemu to nisam niakda ni rekao..ne mora ni da zna...ali eto..kada si se ti javio..ja sam osecao potrebu da to kazem i da shvatim da vise nikada ne dajem komentare u napred....

Van mreže Mihajlovic_Nenad-HANS

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 233
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #162 poslato: Oktobar 15, 2007, 11:00:22 pre podne »
LUDI JA SAM SE IZVINIO SALETU  JAVNO TAKO DA ZNATE A I MOZETE DA PROCITATE SAMI U MOJOJ  TEMI  JEBI GA KRIVO MI JE STO SAM REKAO NEKE STVARI ZNAM DA NIJE TREBALO ALI JEBI GA SADA POSLE JEBANJA NEMA KAJANJA U SVAKOM SLUCAJU HVALA VAM I NA POZITIVNIM I NA NEGATIVNIM KRITIKAMA 

Van mreže Mihajlovic_Nenad-HANS

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 233
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #163 poslato: Oktobar 15, 2007, 11:02:27 pre podne »
ZNAM JA DA JE PEDJA PRICAO OK STVARI ZA MENE  PEDJA JE SUPER LIK I HVALA MU ZA TO  U SUSTINI SVI STE OK  LIKOVI

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.497
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #164 poslato: Oktobar 15, 2007, 12:42:55 posle podne »
NIKADA NIKO NIJE LOSE O TEBI PRICAO...NEMOJ NI TI TO DA RADIS!
Nenade nije u redu bilo koga da vredjas!!! U subotu si ti pobedio mozda ce sledeci put neko drugi ali to ne znaci da taj neko tebe treba da izvredja ili omalovazava na bilo koji nacin!!!
Verovatno si zaboravio na nas razgovor od pre nekoliko meseci i poslednji pre ovog takmicenja..ali to je vec tvoja stvar! Drago mi je sto kazes da nemas nikakve veze sa EXTREME TEAM-om (naravno tako ce i ostati) jer se nasi takmicari ne ponasaju ovako i nikada nikoga nisu vredjali niti omalovazavali!
P.S.Nije poenta da budes sampion samo na bini!!! Puno srece na buducim takmicenjima!!!