Septembar 16, 2024, 09:13:09 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad  (Pročitano 182372 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #105 poslato: Oktobar 14, 2007, 10:08:27 pre podne »
trebalo bi da se baci jedan lagani osvrt na celu pricu..kao sto bi i bio red..jel...

dakle...iskreno....

JUNIORI SU ME ODUSEVEILI...pogtovo momak u teskoj juniorskoj..isecen,kompletan..sve na svom mestu..jednom recju..aDRAGO MI JE DA VIDIM  OVAKO NESTO..

tu je i nlle nas stari znanac pobednik bez dvumljenja ,forma extra..sve na svom emstu...sada je na ovoj dvojici momaka da sami zakljuce sta i kako dalje..

BODT CLASICC..ocekivano..goran u odlicnoj formi,bukvalno bez konkurenijce. i tu nema sta da se mnogo govri..

POVRATAK SINISE PRIVULOVICCA..svaka cast..nakon 2 godine pauze od covke aniko nist anije znao.pojavio se na takmicenju..u formi u kakvoj se obicno i pojavljivao..gem..sset mech sto se tice te kategorije...BRAVO SINSIA..

e sada veterani....tu je sve pocelo sto se tice sudijenja...borba se vodila izmedju zorana jovanovica i petera liske....sta reci...sudije grese svugde.tu nema dileme..ali ovu sramotu sto su priredili ovaj put je odista vrhunac...nije bitno ko je bio bolji..naravno..zoranu i pteru jeste..necu da ulazim u to..nego je bityna sledece sramota...posle proglasvanja pobednika..naravno da se osteceni zalio..sto je i logicno...i onda su takmicari tj njih 2 vraceni ponovo na binu..

dakle..proglasnje je proslo.peter je 1..zoran 2..odnesli su svoje medalje,i onda se neko setio..ajd jos malo da se igramo...stvarno nema smisla.

nema smilsa ne prema njima kao sto rekoh..nego prema ljudima koji to sve gledaju jer se cela prica pretvara u lakrdiju..
pzonvani su ponovo na binu....i dosudiliopet isto...sve je isto...samo nejga nema..otrpilike bi tako trebalo da glasi..zalosno...

kategoriju do 80  i do 90 kg nema potrebe narocito ni komntarista..iz aviona se videlo ko su pobednici i objektivno moram da kazem da recimo u mojoj kategoriji -0kg da nije bilo djure..bilo bi poprlicna sprdnja..ali to je zivot..

e sada teks akategorija.....

sta reci....stanko..pr prvi put da je odrzao svoje obecanje...ZIVOTNA FORMA..

mihajlovic..stanadrdno sto je vec vidjeno od nejga..definisan,odran do kosti,ali asimterican!!!!!!!

i tu je doslo do konfuzije i zbrke...

suijde su ponovo pokazale da veze blage nemaju..

meni stvarno nije jasno do kada ce se to desvati kod nas da se stalno isti vrte u krug i rade iste greske u krug...

krenimo redom...




ali..ako se vec moz suditi na drzavnom takmicenju bez sudijske knjizice...koju je bdw nemoguce dobiti jer gospdja sipka ne dozvljava kao predsednik sudijske komisije da je iko dobije obrazlazuci da je to prilicnos lozen popstupak sto je naravno budlastina,onda..zasto isto takmicenje nije sudio recimo IGOR MILANOVIC koji je sigruno kompetentiniji za sudjenje nego taj covek ili momak koji je sedeo u zirji a pojma nema...

PLACI SRBIJO!!!!!!

ali da se vratim teskoj kategoriji...

veoma gusto izmedju stanka i mihajlovica..

po meni,...stanko je trebalo da ga dobije 4-3...

ali posto sudije i ne znaju sta znaci to i kako bi to trebalo da izlgeda ja bih zeleo sada da objsnim o cemu se radi...po ko nz akoji put.

ovo je bodilidning..a ne box mec!!!!!!!

i nema jednglasne odluke sudija jel ne moze da je bude..i zato postoji neparan brod sudija!!!!!

pobednik je takmicar koji skupi sto vise 1 mesta tj sto manji broj poena kada se provede kroz 7 osnovnih poza kao druga runda i kao prva runda.

1.MASA
2DEFINCIJA
3.SIMETRIJA.

pa bi trebalo krenuti redom.

1.MASA-----stanko
2.DEFINCIJA---mihajlovic
3.SIMETRIJA...poprlicno lose obdareni obadvojica ali stanko..jel hans deluje u relaxy mnogo asimetrican

dakle...STANKO-MIHAJLOVIC---1--2..

OSNOVNE POZE...nadam se da ce extrem dati slike jednu po jednu jel smo sinoc pricali o tome da tako uradi pa da se vidi ono o cemu pricam

1.PREDNJA DUPLA BICPES.......stanko...2......mihajlovic...1

2PREDNJA LAT POZA..............stanko ..2.....mihajlovic 1

3.TRICPES POZA.........stanko 1......mihajlovic 2

4.GRDUNA POZA.....stanko 1..mihajlovic 2

5.ZADANJA DUPLA BICEPS....stanko 1.....mihajlvic 2

6.ZADNJA LATSITUMUS........stanko 1...mihajlvic 2..

7..STOMAK NOGA......stanko 2...mihajlvic..1

dakle..ostavljam svima vama da zbroijte....ovo je relano...

treba naglasiti..da je mihajlovic imao za nijansu bolju fromu od stanka...i u nogama je bio bolji i to vidno...ali kao sto rekoh..kada se takmicari prevedu kroz sve poze onda se dobije krajnji rezulatat,a ne oanko kako bi neko zeleo da ima noge......

jer problem nastaje u tome recimo..sto svi su vidlei da mihajlovic ima bolje noge od stanka..ali niko nije gledao da ga nema nigde u zadnjoj duploj  i zadnjoj lat pozi....itd..itd..itd...TO JE TAKO..

problem je i u dvostrukim kriterijumi9ma sudujjenja...

prime rje prosla godina i drzavno..ja sam bio u bojj formi od igora...i imao sam noge bolje od nejga sigruno vise nego sto je mihjalovic imao sada od stanka..

ali je pobedio igor......zato jel je bio veci.....TAKO JE RECENO..

e pa dragi drugrai..i stanko je bio veci ovaj put..i to vidno...a ne za nijanse koliko je igro bio veci od mene..

sto se tice zena...drago  mi je da je pobedila devojka kojoj sam pomogao oko priprema i od jucer clanica extrem gym tem-a....

bravo sandra...

i na kraju..sta reci..osim sto moram izdvojiti jedan detalj koji me muci i rekao sam milion puta sinoc da mi jebao pas mater sto sam si to dopustio..

naime..na zagrevanju teske kategroije smo usli igro i ja da malo vidimo momke..itd..jer bilo kako bilo sve vole da im se da par saveta a pogotvo kada smo igro i ja u potanju.

u jednom uglu video sam mihjalovica kako se zagreva sa nejgovim tatom...i prisao mu posto smo "dobri i kolege",jel....i rekao da je u extra formi..to i jeste..i onako..dobronamerno..jel moze jenda fotka buraz samnom.....ALO..JA NEJGA DA PITAM???....

ali to nije bio kraj......ali tako mi i treba...da i ja naucim kako se treba ponsasti SAMIPONSKI...

covek me je ladno odgurao i to ne on..nego nejgov tata recima...AAAAAAAA bre..nista sada..alo bre......kasnije..nema nista ...mislim,da je bilo ko drugi pitao a da nisam bio ja da bi mu rekao..mrsh u picku amterinu!!!!!...

ja sam zaista bio na mnogo tkamicenja..kada se markus ruhl zagrevao na nekom takmicenju..prisao sam mu i pitao ga za fotku...momak se nasemio..stao u pozu i skolj..thnk you...no problem....kraj..

ovo sto sam doziveo sinoc je tolika sramota za mene da nikome ne mogu da opsiem...da me je jay cutler tako otresao bilo bi mi zao a ne neko ko je prvi put u zivotu drzavni prvak...tj tada nije ni to bio..

ali valjda se na taj nacin postaje veliki sampion u ovom sprotu....valjda to tako ide...neznam...

ja samo znam..da sam i pre i posle takmicenja znao da ostjem po 30 min da se slikam sa ljuima koji zele da imaju slike samnom.....toliko sam KULTURAN..

i zao mi je sto se nisam spremao....sada mi je ZAO!!!!!!!
« Poslednja izmena: Oktobar 14, 2007, 12:16:22 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #106 poslato: Oktobar 14, 2007, 10:10:28 pre podne »
velika zahvalnost Pedji, od Alex i mene, za nesebicnu pomoc i podrsku....brate sta da ti kazem sto ti vec nisam rekao,osim jos jednom VELIKO HVALA !!!!!
Evo,samo da se pridruzim Tedu i kazem da bez Pedjine pomoci,podrske a i zivaca ne bih izgurala ovo sve do kraja.Sta reci o coveku koji poseduje toliko znanje u ovom sportu,uz to je i veliki psiholog a i drug...U po noci i dana nije mu bilo tesko da me savetuje tokom priprema....sta reci....radila sam sa dosta ljudi ali cika Peki je cudo....Ajde,da ga ne ureknem...jos jednom hvala Pedji na OGROMNOJ POMOCI....p.s.hvala Neznalici i H2SO4
..alo vas dvoje...postideti ce te me..hahahhahahahahahahahahah

drago mi je sto si uspela..kao i da sam jaodneo pobedu..mada bi bilor uzno da izadjem u jednodelnom kupacem...hahhahahahahahhhha..

tu sam uvek za vas..tako da to ej to...

hvala i tebi sto si se drzala svega onoga sto sam rekao..jer ni ja ne mogu da uradim nista ako nema zajednicke saradnje...

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #107 poslato: Oktobar 14, 2007, 11:07:19 pre podne »
kolega mislim da od sada ti i ja pocnemo da radimo iskljucivo sa zenama,ne ide nam tako lose...sta kazes?


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #108 poslato: Oktobar 14, 2007, 11:12:53 pre podne »
kolega mislim da od sada ti i ja pocnemo da radimo iskljucivo sa zenama,ne ide nam tako lose...sta kazes?
..salzem se..

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #109 poslato: Oktobar 14, 2007, 11:23:03 pre podne »
sve je to u redu ,samo sto si me ispalio za kafanu ti nikada necu zaboraviti, da znas...toliko


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže bebac

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 906
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #110 poslato: Oktobar 14, 2007, 11:46:55 pre podne »
Peđa

E pa brate ti si pogrešio... zašto... nisi mu rekao "ali gospodine MARŠ U 3000 PIČKE MATERINE, DEBILU RETARDIRANI "
Mogu misliti kako si se osećao...
Razumem ja da je pred izlazak pred binu stresan ali to što je uradio nema izgovora, nikako.
Na stranu sve to Hans je baš bio u dobroj formi, neznam kakav je bio drugoplasirani ali ono je super.
Čestitke Goranu i Đuri celoj OLYMPIJI i naravno svim učesnicima i EXTREAM timu, svaka čast.
Šta da ti kažem Peđa, spremaj se da taj šamar u lice od Mihajlovićevog oca ublažiš jednim zlatom pa da ga ti odgurneš sledeći put(mada bi bio faca kad bi se tad slikao sa njim).

Samo bez nerviranja debila im uvek i uvek će ih biti.
Hrabrost je kada činite ono čega se bojite. Ne može biti hrabrosti ako se ne bojite!

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.497
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #111 poslato: Oktobar 14, 2007, 11:53:34 pre podne »
Evo i zenske kategorije BODYFITNESS! 8) Kompletne slike zena se nalaze na www.x3mgym.com

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #112 poslato: Oktobar 14, 2007, 11:58:41 pre podne »
pedjos,hvala na pohvali!pozdrav svima

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.497
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #113 poslato: Oktobar 14, 2007, 12:03:43 posle podne »
I naravno najbolja medju njima! 8)
Sandra cestitam jos jedanput i cvrsto verujem da ce sledeci put biti jos mnogo bolje jer cemo mi svi zajedno uciniti da to tako bude!
P.S.Sada reci dragom da mora jos vise da te slusa! :P

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #114 poslato: Oktobar 14, 2007, 12:04:06 posle podne »
utiske cu pistati kasnije,sad zderem!mogu da kazem da mi je mnogo zao sto nisam odradio par fotki sa mr bigom,ni ja njega nisam mogao dqa nadjem a ni on mene,a posle kad smo se videli-ja sam vec sprao boju i to ne bi bilo to!pozzz

Van mreže alex

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 158
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #115 poslato: Oktobar 14, 2007, 01:23:55 posle podne »
Ja moram opet da se zahvalim cika Pekiju,ne stvarno zaista sam pocastvovana sto sam imala pomoc od takvog sampiona.Najvise hvala mom Tedu koji me je uveo u sve ovo i naucio osnovnim i glavnim stvarima vezanim za ovaj sport.Hvala celoj ekipi EXTREM-a na velikoj pomoci,drago mi je da sam deo vaseg tima.Takodje,posebno i veliko hvala Pedji-Extremu

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #116 poslato: Oktobar 14, 2007, 01:32:52 posle podne »
E ovako i a ja da kazem nesto za ovo takmicenje gledajuci ove slike sto je Pedja Extreme postavio. Kolko mogu da vidim juniori su za razliku puno bolji od prosle godine od Nella sam ocekivao prvo mesto svaka cast matori samo tako nastavi. Decko koji je prosle godine stigao iza mene je ovu godinu pokazao extra formu i za razliku od prosle godine je poradio kolko vidim extra na nogama sto nije bila njegova jaca strana prosle godine svaka cast i njemu i voleo bi opet protiv njega da se takmicim.

Sinisa je primer kako bilder u lakoj kategoriji izgleda stvarno prvi put da vidim u lakoj kategoriji tako nekog dobrog kod nas.

devojke Alex je uradila extra posao sve pohvale a neke devojke se sramote sto izlaze mislim ako nisi u formi i vidis to i sama nemojte ljudi da se brukate jel onda po mom misljenju gledaoci koji su tu dobiju misljenje da svako moze da dodje na drzavno i da se takmici ma u kakvog formi bili.
 
Decko u -80kg dobar tako i -90 isto a ako mene neko pita Sasa Stankovic je zasluzio da pokupi ovo prvenstvo jer sam se odusevio formom njegovom kad sam video slike njegove covek je se isekao nemoguce stvarno sve pohvale za fome.

A ti generale cabe se sramotis i pitas takve ljude za slikanje ipak si ti prvak balkana a on srbije. Sad dobro moramo ga razumeti dieta je nervozan covek ali opet za to ponasanje nema izvinjenja mislim ja sam se slikao sa martinom kjällströmom covek je proffi takmicar i bez reci je ustao sa bicikla prekinuo svoj trening da se slika samnom. Neznam zbog cega je Hans postupio tako ali sto posto ce nam da objasni sto je tako izreagovo
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #117 poslato: Oktobar 14, 2007, 01:59:23 posle podne »
devojke Alex je uradila extra posao sve pohvale a neke devojke se sramote sto izlaze mislim ako nisi u formi i vidis to i sama nemojte ljudi da se brukate jel onda po mom misljenju gledaoci koji su tu dobiju misljenje da svako moze da dodje na drzavno i da se takmici ma u kakvog formi bili. 
ja samo moram da dodam da iako su nam pripreme trajale 6 nedelja, iza ove Sandrine titule stoji 2 godine krvnickog treninga i odricanja,a koliko sutra krecemo dalje ,nema predaha....znaci Pedja ,nadrljali smo hahhahaha


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #118 poslato: Oktobar 14, 2007, 02:01:44 posle podne »
I naravno najbolja medju njima! 8)
Sandra cestitam jos jedanput i cvrsto verujem da ce sledeci put biti jos mnogo bolje jer cemo mi svi zajedno uciniti da to tako bude!
P.S.Sada reci dragom da mora jos vise da te slusa! :P
evo brate da ti se i ja zahvalim na pomoci oko Sandrinog nastupa,a za ovaj P.S. ces da mi platis


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Tikica

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 381
    • ExYu fitness
Odg: Prvenstvo Srbije 13.10.2007 Novi Sad
« Odgovor #119 poslato: Oktobar 14, 2007, 02:02:53 posle podne »
I treba da nadrljate.. hahah
Sandra...sta da ti kazem..extra :) :) :) :) :) :) :)