Jul 07, 2024, 12:03:07 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.252 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Gynecomastia - bitch tits  (Pročitano 119570 puta)

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #135 poslato: Maj 06, 2011, 02:33:36 pre podne »
ljudi pozz,znate li mozda gde se u beeogradu moze operisati ginekomastija?uradio sam sve analize koje su potrebne ali u pancevu nemogu da urade ovu operaciju,pa su mi rekli  da saznam gde se radi u beogradu da b mi dali uput ?
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #136 poslato: Maj 06, 2011, 12:59:07 posle podne »
moj je prijatelj neki dan u mostaru  operirao.... za 30setak min a za dva dana izasao iz bolnice...bezveze to i nije operacija neka...

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #137 poslato: Maj 06, 2011, 02:07:01 posle podne »
ljudi pozz,znate li mozda gde se u beeogradu moze operisati ginekomastija?uradio sam sve analize koje su potrebne ali u pancevu nemogu da urade ovu operaciju,pa su mi rekli  da saznam gde se radi u beogradu da b mi dali uput ?

Uradi na plasticnoj hirurgiji kod JNA.

moj je prijatelj neki dan u mostaru  operirao.... za 30setak min a za dva dana izasao iz bolnice...bezveze to i nije operacija neka...

Uopste nije tako, ja sam u bolnici bio nedeljama.

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #138 poslato: Maj 06, 2011, 03:34:49 posle podne »
jbga sada neznam on je izasao za 2 dana...i ima male oziljke samo po dvije crtice skoro se i neprimjeti dok nekaze...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #139 poslato: Maj 06, 2011, 04:02:13 posle podne »
nedeljama u bolnici samo zbog operacije ginekomastije??Jesi siguran da nije jos nesto bilo u pitanju?
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #140 poslato: Maj 06, 2011, 04:30:12 posle podne »
nedeljama u bolnici samo zbog operacije ginekomastije??Jesi siguran da nije jos nesto bilo u pitanju?

Da, evo sad cu da ispricam celu pricu, cisto da neko zna kako to otprilike izgleda, ili bar kako je bilo kod mene.
Primljen sam u bolnicu u petak. Operisan sam u nedelju ujutru pod potpunom anestezijom.
Kada sam se prvi put probudio posle operacije, imao sam zamucen vid nekih 15tak minuta zbog anestezije. Bolovi su bili dosta jaki, suze su mi krenule kad sam slucajno stegao grudi. Celu nedelju sam proveo u sok sobi.
U ponedeljak ujutru, pokusavam da ustanem iz kreveta da bi presao u svoju sobu, uz pomoc sestara.
Cim sam se uspravio, pomutilo mi se u glavi, i vracen sam u lezeci polozaj.
Jako bitna stvar je da su mi stavljeni DRENOVI, desno od bradavica. Drenove su mi cinili bukvalno 2 sprica, po jedan sa obe strane, pricvrseni na cevi kroz koje je isla krv iz grudi u spric.
Znaci, jos 2 rupe na grudima. U razgovoru sa ostalim ljudima, primetio sam da ih oni nisu imali.
Bolovi nisu popustali narednih para dana, eventalno nesto malo. Da ne pominjem koja mi je muka bila da ustajem iz kreveta, da idem u toalet...
Proslo je i nedelju dana, bolovi su i dalje dosta jaki.
Tek posle nekih nedelju dana, pocinjem lagano da setam. Videvsi ovo, hirurg preporucuje (naredjuje) ostanak.
Svakog jutra je hirurg bio u viziti (obilasku pacijenata). Meni su se drenovi konstantno punili krvlju!
E sad, ja stvarno ne znam koliko mililitara ima u spricu, znam samo da su se oba punila do vrha vise puta dnevno.
Posle 2 nedelje, bolovi su bili laksi, setao sam oko bolnice, peo se po bolnici...
Ali, zbog toga sto su drenovi i dalje punili hirurg (i dalje) mene zadrava u bolnici.
Ubrzo posle toga, meni se formiraju hematomi na obe strane.
To je dovelo do stiskanja rane od strane hirurga da bi se izbacila krv. Opet veoma jaki bolovi, ovog puta zbog pritiska.
Zbog hematoma, ostajem jos para dana na hirurgiji. Proslo je vise od 3 nedelje, i konacno sam pusten kuci, uz obavezu da dolazim par puta dnevno radi praznjenje sprica (sto inace nije neka nauka, al dobro, sestre moraju da rade svoj posao).
Levi dren se vise nije punio uopste, al je desni nastavio, vise puta dnevno. A vec je proslo 4 nedelje od operacije!!!
Posle vise od MESEC dana ja dolazim na kontrolu gde dok konstatuje da i dalje IMAM HEMATOM, ali se drenovi VADE!
Znaci, zatvara se rana gde je krv i dalje tekla!
Dobio sam instrukcije da mazem kreme i masiram podrucje da sam razbijem hematom, sto je rezultiralo daljim bolovima zbog pritiska na operisano podrucje.
Rezultati su sledeci: neka 4 meseca nisam mogao da treniram zbog bolova, koliko god oni manji bili kako je vreme teklo.
Bradavice i dalje izgledaju pufnaste, u smislu da ta koze i dalje visi i izgleda kao da je gino, samo jednostavno to podrucje nije ispunjeno "lopticom".
Dobio sam 2 odvratna oziljka blize rukama od drenova.
Oziljci od same operacije koji su odmah ispod bradavise se maltene ne vide, i to je jedina dobra stvar (ova stvar se ionako podrazumeva, al ajde).
Neverovatno lose sam prosao, da ne pominjem veze koje su potegnute da bi mogao to kao punoletnik da operisem za dzabe, jer pare za privatnu kliniku nemam.
I dan danas razmisljam da li nesto dalje da radim, iako ne znam dal moze ista da se popravi. Pare se u medjuvremenu stede za eventualne korekcije.
Eto, malo sam oduzio, al onom ko je imao ili ima ginekomastiju ovo moze da pomogne. Pogotovo sto je to teska psiholoska barijera takodje.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #141 poslato: Maj 06, 2011, 05:34:27 posle podne »
druze ja ne znam sta su tebi i zasto radili,ali znam ljude koji su bukvalno par dana posle operacije normalno pustani iz bolnice.Ovo bi trebalo da je rutinski zahvta,kao operacija slepog creva,gde najduze nedelju dana lezis u bolnici.

mislim da si ovim tekstom samo zaplasio one koji bi to trebalo da srede da to ne urade zbog svih muka koje si ti proziveo. To se desi jednom u hiljadu neka kompliakcija...mislim  vo primer,pre par meseci sam iscasio skocni zglob,naduo se kao bundeva,nisam mogao da hodam uopste.Dva dana posle,eto meen u teretani radim cucanj potpun oporavak...A kolega sa faksa je zimus isto iscasio skocni zglob a oporavak mu je trajao tri nedelje,i jos je posle mesec dana copao.

How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #142 poslato: Maj 06, 2011, 05:51:11 posle podne »
nedeljama u bolnici samo zbog operacije ginekomastije??Jesi siguran da nije jos nesto bilo u pitanju?

Da, evo sad cu da ispricam celu pricu, cisto da neko zna kako to otprilike izgleda, ili bar kako je bilo kod mene.
Primljen sam u bolnicu u petak. Operisan sam u nedelju ujutru pod potpunom anestezijom.
Kada sam se prvi put probudio posle operacije, imao sam zamucen vid nekih 15tak minuta zbog anestezije. Bolovi su bili dosta jaki, suze su mi krenule kad sam slucajno stegao grudi. Celu nedelju sam proveo u sok sobi.
U ponedeljak ujutru, pokusavam da ustanem iz kreveta da bi presao u svoju sobu, uz pomoc sestara.
Cim sam se uspravio, pomutilo mi se u glavi, i vracen sam u lezeci polozaj.
Jako bitna stvar je da su mi stavljeni DRENOVI, desno od bradavica. Drenove su mi cinili bukvalno 2 sprica, po jedan sa obe strane, pricvrseni na cevi kroz koje je isla krv iz grudi u spric.
Znaci, jos 2 rupe na grudima. U razgovoru sa ostalim ljudima, primetio sam da ih oni nisu imali.
Bolovi nisu popustali narednih para dana, eventalno nesto malo. Da ne pominjem koja mi je muka bila da ustajem iz kreveta, da idem u toalet...
Proslo je i nedelju dana, bolovi su i dalje dosta jaki.
Tek posle nekih nedelju dana, pocinjem lagano da setam. Videvsi ovo, hirurg preporucuje (naredjuje) ostanak.
Svakog jutra je hirurg bio u viziti (obilasku pacijenata). Meni su se drenovi konstantno punili krvlju!
E sad, ja stvarno ne znam koliko mililitara ima u spricu, znam samo da su se oba punila do vrha vise puta dnevno.
Posle 2 nedelje, bolovi su bili laksi, setao sam oko bolnice, peo se po bolnici...
Ali, zbog toga sto su drenovi i dalje punili hirurg (i dalje) mene zadrava u bolnici.
Ubrzo posle toga, meni se formiraju hematomi na obe strane.
To je dovelo do stiskanja rane od strane hirurga da bi se izbacila krv. Opet veoma jaki bolovi, ovog puta zbog pritiska.
Zbog hematoma, ostajem jos para dana na hirurgiji. Proslo je vise od 3 nedelje, i konacno sam pusten kuci, uz obavezu da dolazim par puta dnevno radi praznjenje sprica (sto inace nije neka nauka, al dobro, sestre moraju da rade svoj posao).
Levi dren se vise nije punio uopste, al je desni nastavio, vise puta dnevno. A vec je proslo 4 nedelje od operacije!!!
Posle vise od MESEC dana ja dolazim na kontrolu gde dok konstatuje da i dalje IMAM HEMATOM, ali se drenovi VADE!
Znaci, zatvara se rana gde je krv i dalje tekla!
Dobio sam instrukcije da mazem kreme i masiram podrucje da sam razbijem hematom, sto je rezultiralo daljim bolovima zbog pritiska na operisano podrucje.
Rezultati su sledeci: neka 4 meseca nisam mogao da treniram zbog bolova, koliko god oni manji bili kako je vreme teklo.
Bradavice i dalje izgledaju pufnaste, u smislu da ta koze i dalje visi i izgleda kao da je gino, samo jednostavno to podrucje nije ispunjeno "lopticom".
Dobio sam 2 odvratna oziljka blize rukama od drenova.
Oziljci od same operacije koji su odmah ispod bradavise se maltene ne vide, i to je jedina dobra stvar (ova stvar se ionako podrazumeva, al ajde).
Neverovatno lose sam prosao, da ne pominjem veze koje su potegnute da bi mogao to kao punoletnik da operisem za dzabe, jer pare za privatnu kliniku nemam.
I dan danas razmisljam da li nesto dalje da radim, iako ne znam dal moze ista da se popravi. Pare se u medjuvremenu stede za eventualne korekcije.
Eto, malo sam oduzio, al onom ko je imao ili ima ginekomastiju ovo moze da pomogne. Pogotovo sto je to teska psiholoska barijera takodje.


Tebi su nastale očigledno neke komplikacije.

Ja sam nakon 2-3dana izašao iz bolnice, imao sam takođe drenove (2kese) i takođe mi je doktor cedio...(dren)  :)  Imao sam bolova ali ni približno tvojima, ili imam veći prag tolerancije na bol :)

Imao sam otok neznam koliko ali to je normalno, mislim da sam veoma brzo počeo da treniram, nekih 30dana.

Što kaže Hans svakom se može nešto iskomplikovati, jbg tebi se to desilo ali ova operacija je rutinska.

Ja npr kad sam slomio ključnu kost odmah sam se opet popeo na biciklu i vozio jednom rukom, takođe i rebro, doduše ja nisam "reper" za normalu osobu ali ajd sad da ne sitničarimo :D
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #143 poslato: Maj 06, 2011, 06:21:50 posle podne »
druze ja ne znam sta su tebi i zasto radili,ali znam ljude koji su bukvalno par dana posle operacije normalno pustani iz bolnice.Ovo bi trebalo da je rutinski zahvta,kao operacija slepog creva,gde najduze nedelju dana lezis u bolnici.

mislim da si ovim tekstom samo zaplasio one koji bi to trebalo da srede da to ne urade zbog svih muka koje si ti proziveo. To se desi jednom u hiljadu neka kompliakcija...mislim  vo primer,pre par meseci sam iscasio skocni zglob,naduo se kao bundeva,nisam mogao da hodam uopste.Dva dana posle,eto meen u teretani radim cucanj potpun oporavak...A kolega sa faksa je zimus isto iscasio skocni zglob a oporavak mu je trajao tri nedelje,i jos je posle mesec dana copao.



Nikako mi nije bila namera da zaplasim, cak stavise, mislim da je obavezno da se ukloni. Pre svega zbog psihicke stabilnosti.

@Bebac

Sto se tice tolerancije na bol... Sve je moguce. ;)
Nego, jel su tebi ostali oziljci od drenova? To jest, mora da postoji rupa gde creve sa drena prolazi.


Ubacicu i slike ubrzo da bi dobio vase misljenje o svemu tome, jer nikako nisam zadovoljan izgledom, pa da cujem vase misljenje.



I jos nesto, da li je moguce da mi se ginekomastija vrati? Ako jeste, zbog cega, i kako spreciti to???
Naravno, ne mislim na upotrebu aas.
« Poslednja izmena: Maj 06, 2011, 06:25:46 posle podne Francuz »

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #144 poslato: Maj 06, 2011, 06:47:17 posle podne »
druze ja ne znam sta su tebi i zasto radili,ali znam ljude koji su bukvalno par dana posle operacije normalno pustani iz bolnice.Ovo bi trebalo da je rutinski zahvta,kao operacija slepog creva,gde najduze nedelju dana lezis u bolnici.

mislim da si ovim tekstom samo zaplasio one koji bi to trebalo da srede da to ne urade zbog svih muka koje si ti proziveo. To se desi jednom u hiljadu neka kompliakcija...mislim  vo primer,pre par meseci sam iscasio skocni zglob,naduo se kao bundeva,nisam mogao da hodam uopste.Dva dana posle,eto meen u teretani radim cucanj potpun oporavak...A kolega sa faksa je zimus isto iscasio skocni zglob a oporavak mu je trajao tri nedelje,i jos je posle mesec dana copao.



Nikako mi nije bila namera da zaplasim, cak stavise, mislim da je obavezno da se ukloni. Pre svega zbog psihicke stabilnosti.

@Bebac

Sto se tice tolerancije na bol... Sve je moguce. ;)
Nego, jel su tebi ostali oziljci od drenova? To jest, mora da postoji rupa gde creve sa drena prolazi.


Ubacicu i slike ubrzo da bi dobio vase misljenje o svemu tome, jer nikako nisam zadovoljan izgledom, pa da cujem vase misljenje.



I jos nesto, da li je moguce da mi se ginekomastija vrati? Ako jeste, zbog cega, i kako spreciti to???
Naravno, ne mislim na upotrebu aas.

Ako mi veruješ ja ne pridajem značaja mojim ožiljcima jer ih imam poprilično na sebi pa sam sad povrnuo majcu da vidim...ostali su ožiljci ali su toliko "primetni" da sam morao da se udubim da bi ih primetio.Veličine su u prečniku 0,5cm, kružić koji je izbledeo još ja to nisam mazao nikakvim kremama da bi bilo još manje uočljivo, zato jer pored reza na stomaku od 35cm i na nozi od nekih 11-12cm je "smešan" (koliko to rez može biti smešan)  :D.

Što se tiče reza odakle su žlezde vađene na rubu bradavica, ožiljak je nemoguće primetiti, samo neko ko zna i ko bulji mu moje grudi kao Hans paćenik, e onda je moguće da se primeti xaxaxaxa :D

Za povratak ginekomastije, neko tvrdi da je nemoguće a neko pak tvrdi da je moguće da opet izraste žlezda...neznam koliko je ovo tačno ali meni se ne vraća za sad :)

Svakom savetujem da bilo koji zahvat što se tiče plastičara treba uraditi jer psihološki teret koji odlazi sa operacijom je OGROMAN.

Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #145 poslato: Maj 06, 2011, 06:56:19 posle podne »
Zavisi koliko i sta je uklonjeno,ako je sve izvadjeno ne bi trebalo da se vrati.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #146 poslato: Maj 06, 2011, 07:13:03 posle podne »
moj prijatelj je odmah izasao i doktor mu rekao za 14 dana da moze da trenira i tako i bilo...trenira jbga sad on je brzo izaso,,,

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #147 poslato: Maj 06, 2011, 07:15:38 posle podne »
Eto, meni se ispostavilo da su oziljci od drenova 3cm...
Meni se cini kao da je zlezda ili ponovo izrasla ili nije sve odradjeno kako valja.
Da ne bi dalje isli sa temom kao da se radi o mojoj operaciji, otvoricu ja svoju temu sa slikama, pa cemo tu da diskutujemo. ;)

Van mreže KoRn-90

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 343
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #148 poslato: Maj 06, 2011, 08:05:13 posle podne »
Ja sam operisao gyno prije 2 god :)  navece me operisali pod opstom anestezijom a sutradan sam vec isao kuci iako nisam bas bio pri sebi :D jedina losa stvar je sto se sjecam da sam se gusio pod anestezijom ,a mozda sam i utripovao :) imao sam i male hematome ali su nestali od masaza...zlijezde jos postoje pod bradavicama ali nije izrazeno kao prije..sto se tice povratka ginekomastije,mislim da je moguce jer mene nekad pocnu peckati i malo oteknu,valjda od skoka estrogena,medjutim prodje za dan...jedino me to drzi podalje od AAS ;D

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #149 poslato: Maj 13, 2011, 02:32:40 pre podne »
mozete da mi date adresu gde se moze operisati gino ali u adresu neke drzavne ustanove u beogradu ? pozdrav svima...
meni ovo ide komplikovano puko sam....
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."