Jun 23, 2024, 09:52:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.210 poruka u 18.757 tema - 20.950 članova - Poslednji član: DohyOrdeD
X3MShop banner

Autor Tema: Gynecomastia - bitch tits  (Pročitano 119098 puta)

Van mreže nikola1985

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #90 poslato: Decembar 10, 2010, 06:41:39 posle podne »
zelim da  pitam  sta da radim  za sledecu kuru posto me bradavice mnogo bole u toku kure iako uzimam nolvadex,a i imam vec blazu ginekomastiu?

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #91 poslato: Decembar 10, 2010, 08:12:17 posle podne »
stavi slike

Videcu dal cu da stavim slike, ne osecam se bas prijatno da svi to gledaju. Ali to izgleda bukvalno ovako, samo na obe sise:
http://www.youtube.com/watch?v=pbXOjHu7B-I 0:55

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #92 poslato: Decembar 10, 2010, 11:04:13 posle podne »
Stavi sliku da ti vidimo sike ;D

mislim da je bolje, stavi slike da ti vidimo sike, mislim, rimuje se

zelim da  pitam  sta da radim  za sledecu kuru posto me bradavice mnogo bole u toku kure iako uzimam nolvadex,a i imam vec blazu ginekomastiu?

šta sve koristiš u kuri pa te bole bradavice


stavi slike

Videcu dal cu da stavim slike, ne osecam se bas prijatno da svi to gledaju. Ali to izgleda bukvalno ovako, samo na obe sise:
http://www.youtube.com/watch?v=pbXOjHu7B-I 0:55

slikaj samo grudi, ne moraš lice, mislim da ti tada neće biti neprijatno
a i da staviš sliku, meni to ništa neznači, neznam te a i velika je verotnoća da se nećemo nikada ni sresti uživo, jer do sada nikada nisam sreo nikada, nikoga sa ovog foruma
« Poslednja izmena: Decembar 10, 2010, 11:10:06 posle podne marelli »
Samsung NX1000

Van mreže nikola123456789

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #93 poslato: Decembar 11, 2010, 08:04:03 pre podne »
jedno pitanje...jel moguce dobiti gyno u toku ili posle kure a da se uopste ne oseti bol u bradavicama?

Van mreže nikola1985

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #94 poslato: Decembar 12, 2010, 03:29:05 posle podne »
Koristim dva depoa nedeljno i po 5 naposima dnevno

Van mreže bmsking

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #95 poslato: Decembar 13, 2010, 01:24:26 pre podne »
zanima me, pitam frncuza i animala, jel operacija traje dugo, koliko traje post operativno tok, koliko je bolno posle operacije, jel je zajebana operacija?

da niste , mozda, u prolazu zakacili i koliko cenovno staju ovakve operacije?

edit

procitao celu temu i nasao odgovore, jbg ne mogu da obrisem post
pazi operacija sama po sebi nije zajebana, traje svega pola sata, najvise sat vremena, post operativni tok ti traje oko dva meseca, mesec dana moras da nosis zavoje oko grudnog kosha da ti to sve legne, mene iskreno nista nije bolelo, jedino ne smes, a i ne mozes da spavas na stomaku, pa jedno dva do tri meseca, sve ukupni oporavak traje shest meseci...mada u teretanu mozes da krenes vec posle tri do 4 meseca...ali normalno bez preterivanja, e sad cena, koliko sam ja cuo, mada nisam pitao nego sam samo nacuo kosta negde oko 1000 evra, tako nesto...to ti je to uglavnom.....e da i josh nesto bitno, meni se oziljci ne vidi ama bash ni malo, znaci ono kao da se nista nije ni desilo...

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #96 poslato: Decembar 13, 2010, 01:36:13 pre podne »
zanima me, pitam frncuza i animala, jel operacija traje dugo, koliko traje post operativno tok, koliko je bolno posle operacije, jel je zajebana operacija?

da niste , mozda, u prolazu zakacili i koliko cenovno staju ovakve operacije?

edit

procitao celu temu i nasao odgovore, jbg ne mogu da obrisem post
pazi operacija sama po sebi nije zajebana, traje svega pola sata, najvise sat vremena, post operativni tok ti traje oko dva meseca, mesec dana moras da nosis zavoje oko grudnog kosha da ti to sve legne, mene iskreno nista nije bolelo, jedino ne smes, a i ne mozes da spavas na stomaku, pa jedno dva do tri meseca, sve ukupni oporavak traje shest meseci...mada u teretanu mozes da krenes vec posle tri do 4 meseca...ali normalno bez preterivanja, e sad cena, koliko sam ja cuo, mada nisam pitao nego sam samo nacuo kosta negde oko 1000 evra, tako nesto...to ti je to uglavnom.....e da i josh nesto bitno, meni se oziljci ne vidi ama bash ni malo, znaci ono kao da se nista nije ni desilo...

Da, i ja da napomenem da se reze tacno ispod bradavice, i bar se rez ne primecuje. Meni su ostali oziljci od drenova (neki spricevi koji su sakupljali visak krvi, posto mi se stvorio hematom) , al vidim da ni ti, a ni niko drugi, nije imao taj problem.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #97 poslato: Decembar 13, 2010, 04:43:52 posle podne »
Citat
Ne razumem sta hoces da kazes Pedja sa ovim poredjenjem? Ja sam imao 10% masti kada sam imao 68 kila, nisam imao toliku misicnu masu, al sam junk jeo jednom u mesec dana, a trcao svaki dan. Ja sam imao ginekomastiju, operisao sam je, al i dalje koza visi. A bf-om zelim da kazem, da i kad je manji i veci, ista kolicina koze je tu.
ko

kako je ovo tesko jbt..
ti NE SHVATAS a ja ne mogu da crtam ovde jer neznam kako se to radi

1.TI NIKADA NISI ZNAO KOLIKO TACNO IMAS % BF
2,JUNK NEMA AMA BAS NIKAVE VEZE SA NICIM I ovde su ti postovi potpuno haoticni (spominjes najprije svoju tezinu pa % masti pa junf fod  :o :o)  :oi onda naglasavas da si taj junk jeo jednom mesecno..e sada..gde je tu uzrocno posledicna veza sa bilo cim JA POJMA NEMAM.
ali to i nije bitno
3.KAKVO VEZE TRCANJE IMA SA BILO CIM gore navedenim?
4.imao si gyno i OK..neznam sta je sada tolik problem vise ?
j :o ti ponavljam da postoji gyno koji si ti verovatno imao PUBERTETSKI i to nema veze sa ovim sta ti pricas niti sa bilo cim drugim
e sada oko koze...pa neznam u cemu je toliki problem...

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #98 poslato: Decembar 13, 2010, 05:01:55 posle podne »
Citat
Ne razumem sta hoces da kazes Pedja sa ovim poredjenjem? Ja sam imao 10% masti kada sam imao 68 kila, nisam imao toliku misicnu masu, al sam junk jeo jednom u mesec dana, a trcao svaki dan. Ja sam imao ginekomastiju, operisao sam je, al i dalje koza visi. A bf-om zelim da kazem, da i kad je manji i veci, ista kolicina koze je tu.
ko

kako je ovo tesko jbt..
ti NE SHVATAS a ja ne mogu da crtam ovde jer neznam kako se to radi

1.TI NIKADA NISI ZNAO KOLIKO TACNO IMAS % BF
2,JUNK NEMA AMA BAS NIKAVE VEZE SA NICIM I ovde su ti postovi potpuno haoticni (spominjes najprije svoju tezinu pa % masti pa junf fod  :o :o)  :oi onda naglasavas da si taj junk jeo jednom mesecno..e sada..gde je tu uzrocno posledicna veza sa bilo cim JA POJMA NEMAM.
ali to i nije bitno
3.KAKVO VEZE TRCANJE IMA SA BILO CIM gore navedenim?
4.imao si gyno i OK..neznam sta je sada tolik problem vise ?
j :o ti ponavljam da postoji gyno koji si ti verovatno imao PUBERTETSKI i to nema veze sa ovim sta ti pricas niti sa bilo cim drugim
e sada oko koze...pa neznam u cemu je toliki problem...

Pominjem ti trcanje i junk hranu jer imaju veze sa mojim mrsavljem od pre 2 godine. Prvo da kazes da je ovo moje mrsavljenje bilo totalno NEZDRAVO, al tada nisam znao ono sto sada znam. Kada sam krenuo da mrsavim imao sam 85kg i nisam trenirao. Poceo sam da trcim svaki dan pomalo, dok nisam stigao do stadijuma gde sam trcao 2 puta dnevno, po bar 5km, znaci 10km.. A cesto je bilo i vise. Jedino sto sam radio od vezbi su bila propadanja, zgibovi, sklekovi 3 puta nedeljno. Tada nisam znao nista o ishrani ( doduse jeo sam samo kuvano meso i povrce itd, znaci zdravo spremljeno), jednom ili dvaput dnevno. Sve su ovo ekstremne mere, i ja sam svestan da je to bilo pogresno. Medjutim, slazem se da nisam znao koliki mi je tacno bf. Ali bio sam neverovatno suv, bukvalno su mi se koske ocrtavale. E sad, ja sam dosao u takvo stanje da sam maksimalno usporio metabolizam. Ali spustio sam se na 63kg na 175cm visine. To je bukvalno kost i koza. Ne zelim da te uvredim ili bilo sta, ovo je samo objasnjenje zasto ja mislim da mi je bf bio mnogo nizak.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #99 poslato: Decembar 13, 2010, 06:11:33 posle podne »
ma naravno da mene vredjas itd
ali ti i dalje neces da prhvatis da si verovatno tj 99% imao pubertetsku gyno a to nema veze sa nekom drugom te da si ti otklonio POSLEDICU gyno a uzrok zbog kojeg je nastala je OSTAO..itd itd itd

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #100 poslato: Decembar 13, 2010, 06:22:00 posle podne »
ma naravno da mene vredjas itd
ali ti i dalje neces da prhvatis da si verovatno tj 99% imao pubertetsku gyno a to nema veze sa nekom drugom te da si ti otklonio POSLEDICU gyno a uzrok zbog kojeg je nastala je OSTAO..itd itd itd

Aaaa, nismo se razumeli. :)
Da, slazem se da sam imao pubertetski gino, i da je on odstranjen.
Jedino oko cega se nerviram je to sto je ostalo posle operacije.

Van mreže ljubenzi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
  • www.omegaobezbedjenje.co.rs
    • www.omegaobezbedjenje.co.rs
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #101 poslato: Decembar 14, 2010, 01:49:36 pre podne »
Idi sad nek ti odseku taj visak koze sto ti je ostao
www.omegaobezbedjenje.co.rs
usluge licnog obezbedjenja i detektivske usluge

Van mreže nikola1985

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #102 poslato: Januar 04, 2011, 07:09:19 posle podne »
Ljudi sta da radim grudi me bole iako uzimam nolvadex 2 tablete dnevno

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #103 poslato: Januar 04, 2011, 08:55:32 posle podne »
Sta tacno koristis, koliko dugo i u kojim dozama.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #104 poslato: Januar 04, 2011, 11:44:23 posle podne »
Ljudi sta da radim grudi me bole iako uzimam nolvadex 2 tablete dnevno
a mozda se i tripujes ?!