Jul 07, 2024, 11:42:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.252 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Gynecomastia - bitch tits  (Pročitano 119567 puta)

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #180 poslato: Jun 03, 2011, 07:19:44 posle podne »
samo su rekli masa je mama   ;D

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #181 poslato: Jun 03, 2011, 11:17:10 posle podne »
Ljudi nemojte da zezate coveka pogresio je i to je to , sad je kasno za bilo kakve aromatizujuce inhibitore itd, ako se gyno vec uveliko vidi...
Masa man, da si krenuo sa nekim aromatizujucim inhibitorom jachim da lecis jos prvih mesec dana kad je pocela da se formira grudvica , mogao si da izadjes na kraj sa tim, ovako tesko nazalost... nek je sa srecom

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #182 poslato: Jun 27, 2011, 08:24:01 posle podne »
gotova operacija... ma opusteno roki...
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #183 poslato: Jun 27, 2011, 08:27:54 posle podne »
gotova operacija... ma opusteno roki...

Sta si na kraju uradio?

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #184 poslato: Jun 27, 2011, 08:34:11 posle podne »
operisao ,danas sam izasao iz bolnice...
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #185 poslato: Jun 27, 2011, 08:49:25 posle podne »
operisao ,danas sam izasao iz bolnice...

Mislio sam na gde si operisao, jel si platio, kako ide oporavak, jel si zadovoljan operacijom...

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #186 poslato: Jun 28, 2011, 01:52:29 pre podne »
ma operacija je naivna,laganica,platio sam na vma,ali nije za javnos koliko ,imao sam neke vezice... probudis se od opste anestezije i nista,nema boli ,ma nista,samo su mi drenovi smetali,inace laganica sve...posle operacija 5 minuta ja sam ustao i hosao da kupim novine ...
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #187 poslato: Jun 28, 2011, 02:08:14 pre podne »
a kolika je cena jel znas mozda,regularna bez vezica :P
svi pricaju o gino a niko ne pominje najbitniju stvar,KOLIKO JE TO PARA ?  
logicno da je rutinska operacija,ali od prilike jel zna neko koliko kosta? :

a.  do 400 evrica
b.  od 400 do 1500 evra
c.  od 1500 do 10000000000000000000000 evradi

vidim spominju se razlicite cifre
« Poslednja izmena: Jun 28, 2011, 02:18:12 pre podne Black&Decker »

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #188 poslato: Jun 28, 2011, 03:41:51 pre podne »
gotova operacija... ma opusteno roki...

odlicno brate, otkacio si to sa dnevnog reda...

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #189 poslato: Jun 28, 2011, 01:38:52 posle podne »
od 1500 do 10000000000000000000000 e :D
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #190 poslato: Jun 28, 2011, 02:01:22 posle podne »
od 1500 do 10000000000000000000000 e :D
pa za te pare cu odem kod privatnog hirurga,da mi  stavim silikone ko Pameli :P
sto sam gledo na TV sto je lik stavio silikone na biceps :D mrsav i samo stegne ruku izleti biceps plasticni

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #191 poslato: Jun 28, 2011, 04:33:13 posle podne »
to je poso :D
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."

Van mreže Alarih

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #192 poslato: Jul 20, 2011, 01:42:10 posle podne »
Pozdrav, ja sam imao problem sa ginekomastijom u različitim oblicima gotovo od puberteta, a da nisam ni znao o čemu se radi. Uvek sam to vezivao za činjenicu da sam kao dete bio debeljan, pa mi je eto i kad sam smršao ostalo malo sala.
Tek pre možda godinu dana ja sam preko interneta saznao da je to u stvari poremećaj uvećanja mlečne žlezde.
Ako postoji neka pozitivna stvar oko toga kod mene lično, onda je to svakako što sam upravo zbog nje u pubertetu počeo ozbiljnije da shvatam fizičke aktivnosti, treniram, trlčim, pazim na ishranu i tako to. Naravno negativna stvar je strašan efekat na psihu, ponekad sam padao u očaj zbog toga što koliko god trenirao te obline oko bradavice i ispupčenja bradavica su i dalje tu.
I onda kad sam skontao o čemu se raid i da se to može samo rešiti operacijom, čvrsto samm rešio da to i uradim.
Završio sam sve papire i zakazao operaciju u Zvečanskoj (Državna klinika za opekotine i plastičnu hirurgiju), operacija je besplatna, imam 23 godine i student sam. Moja ginekomastija inače nije posebno velika ali je dovaljno upečatiljiva jer sam relativno mršav i mišićav pa ta oblina oko dojke se uvek ističe, a da ne govorim o samim ispupčenim bradavicama.
Elem uradio sam operaciju sad 1. jula, prošla je porpilično  glatko, bolovi su bili prisutni ali to je više osećaj kao da imam upalu grudnih mišića nego neki stvaran bol, i oni su prošli posle nedelju dana. Drenove nisam ni imao. Ja sam već posle desetak dana počeo da radim lagane sklekove, čisto da razmrdam telo. A posle dve nedelje sam se vratio redovnim rutinama vežbanja (sklekovi, propadanja, zgibovi, trčanje...)
Kad su mi prvi put skinuli zavoje posle 3 dana, izgledalo je fantastično, gotovo sam suzu hteo da pustim, bradavica smanjena, ravna, delovalo je kao da nikad nije bilo gine. Medjutim posle desetak dana bradavica kao da se nekako vratila u život i imam sličnu situaciju kao i Francuz. Svakako deluje bolje nego što je bilo, ali i dalje izgleda kao da postoji gino, i dalje bradavica iskače, a kada opipam ne mogu da ocenim šta je ispod, da li samo mast ili ima još malo žlezde... Sad ne znam da li oni to nisu dobro uradili ili se ginekomastija odmah vratila ili treba još vremena da prodje da bi to izgledalo kako treba... ne znam o čemu se radi, ali jako sam se smorio.
Dok nosim onaj elastični steznik i kad ga skinem, to izgleda jako dobro, medjutim čim ga ne nosim bradavice se opuste i dobiju karakteristični kupasti oblik. A prošlo je tek 3 nedelje od operacije, ne znam da li treba još vremena da se to sredi, ili je operacija neuspešno izvedena... Opet sam sjeban :( Ako ništa drugo, rane od rezova brzo zarastaju i deluje mi kao da neće ostati ništa,a bolovi (upale) i modrice su, prošli več posle desetak dana.
« Poslednja izmena: Jul 20, 2011, 01:48:08 posle podne Alarih »

Van mreže mark kerr

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #193 poslato: Jul 20, 2011, 06:22:23 posle podne »
Zanima me da li je ovo ginko ili lipo? ja se iskreno nadam da je lipo a nemogu sa sigurnoscu da tvrdim posto sam ceo zivot bio debeo ( :( ).  prve dve su kad je normalno(hladno ili tako ) a druge dve su kad su mi opustene grudi

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #194 poslato: Jul 20, 2011, 06:25:18 posle podne »
Dok ne smrsas nece se znati sigurno. Eventualno da napipas sam zlezdu, mada mozda onda pomislis da je nesto sto nije. Meni izgleda kao da nije ginekomastija.