Jun 30, 2024, 06:11:07 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Gynecomastia - bitch tits  (Pročitano 119366 puta)

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #120 poslato: Januar 23, 2011, 01:22:01 pre podne »
druze stavio bi ja ali malo mi je glupo ima ljudi koji me poznajaju na forumu a nebi bas da se sazna...izvini za ovo...


Mislio je sliku grudi a ne celu sa licem ;)
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #121 poslato: Januar 23, 2011, 10:52:20 pre podne »
Pitanje:
da li moze letrozole ( Femara ) da se koristi za suzbijanje ginekomastije?
znam da je odlican za prevenciju iste, ali isto tako i da donosi neke nezeljene, a veoma opasne nuspojave...i da je njegova upotreba ipak ogranicena.

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #122 poslato: Januar 23, 2011, 11:36:36 pre podne »
Pitanje:
da li moze letrozole ( Femara ) da se koristi za suzbijanje ginekomastije?
znam da je odlican za prevenciju iste, ali isto tako i da donosi neke nezeljene, a veoma opasne nuspojave...i da je njegova upotreba ipak ogranicena.

U principu moze, letrozol je AI, tako da moze da se koristi u tu svrhu, ali ne kao lecenje, jer gyno se moze skinuti samo operacijom,  dok sam AI moze biti manje vidljiv ali ne i ukolnjen
Nadam se da si me razumeo.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #123 poslato: Januar 23, 2011, 11:52:29 pre podne »
@JOJEVTA

Hvala drugar!

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #124 poslato: Januar 23, 2011, 04:53:36 posle podne »
a gde se taj lek moze nabaviti,ja nemam puno,ako bi moglo da smanji malo bio bi zadovoljan ?
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #125 poslato: Januar 23, 2011, 05:18:13 posle podne »
Moze se kupiti u apoteci, skup je.
To stp se smanji to je trenutno prilikom korisnjenja,  ne mozes piti IA ceo zivot, nije zdravo niti finansijski iplativo.

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #126 poslato: Januar 25, 2011, 04:27:08 posle podne »
ljudi ja kod lekara sve zavrsio ali nema nista od operacije,kaze dokorka "nijedan doktor nece to uzeti da radi na svoju ruku,jedino privatno pokusaj da uradis" .... KATASTROFA... KAZE kao sklonice se to samo od sebe,sada su mi zalazazi jos jedan ultra zvuk,uglavnom nema nista od operacije...
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #127 poslato: Januar 25, 2011, 05:00:56 posle podne »
ljudi ja kod lekara sve zavrsio ali nema nista od operacije,kaze dokorka "nijedan doktor nece to uzeti da radi na svoju ruku,jedino privatno pokusaj da uradis" .... KATASTROFA... KAZE kao sklonice se to samo od sebe,sada su mi zalazazi jos jedan ultra zvuk,uglavnom nema nista od operacije...

Koliko imas godina, i da li si rekao da je od aas nastala ginekomastija?

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #128 poslato: Januar 26, 2011, 12:25:30 pre podne »
Ako hoces posalji mi slike nama nekima slike na pm pa da vidimo kakvo je stanje..
inace nece se skloniti ako je vec nastala gineko. jbg

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #129 poslato: Januar 26, 2011, 12:39:26 pre podne »
Ako hoces posalji mi slike nama nekima slike na pm pa da vidimo kakvo je stanje..
inace nece se skloniti ako je vec nastala gineko. jbg

Da, posalji na pm, pa da pokusamo da ti pomognemo.

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #130 poslato: Januar 26, 2011, 06:54:53 pre podne »
rekao sam da je od ass... 21 godina...
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."

Van mreže masa man

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #131 poslato: Januar 26, 2011, 06:56:02 pre podne »
Poslacu sutra prijatelji... pozdrav ...
‎"Meni nije potreban prijatelj koji se u svemu slaže i na sve klima glavom, jer to isto može moja senka da uradi i to još mnogo bolje."

Van mreže bingo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #132 poslato: Januar 28, 2011, 04:34:42 pre podne »
PRocitao sam da je u drzavnoj bolnici cena operacije na trosku osiguranja bez obzira na godine. placa se 200 dinara ne znam za sta :D i to je to .. napisao jedan lik koji je pre 1.5 god operisao a on je 88godiste

Van mreže Sabke

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #133 poslato: Februar 24, 2011, 01:26:42 posle podne »
Odradio sam 3 kure bez ikakvih problema, i  mesec dana nakon 4. kure dobio sam simptome ginekomastije na levoj sisi, pa je posle 2 meseca krenulo i na drugoj, ali bez ikakvog rasta tkiva, prvo samo bol, kasnije tek kuglica. Kad sam shvatio sta je u pitanju ( pošto nisam znao da može na jednoj sisi da se pojavi, a kad sam bio kod lekara ništa nisu našli i rekli su pad imuniteta, pretreniranost i slične gluposti)  krenuo sam sa nolvadexom po 1, pa po 2, pa 3, pa smanjivanje do 0.5 pri kraju, oko 90 dana. Kuglice su se smanjile kao i bol, prošlo je skroz ali činilo mi se da nije kao što je bilo pre (možda psihički???). Sad 4-5 meseci posle svega, počela je neka nelagodnost i malo bola u bradavicama (van kure, bez ičega). Šta je pametno raditi? I uopšte u ovim slučajevima kod sveže ginekomastije tj. kad se tek pojavi, šta je najpametnije koristiti? Van PCT-a - pošto je on odrađen, pa se pojavilo posle toga. Takođe, šta dalje i da li dalje sa kurama? Takođe ako možete da pojasnite da li je istina da li Aromasin i Arimidex skidaju stare ginekomastije, tipa par godina (nije moj slučaj ali me interesuje). Unapred hvala puno

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: Gynecomastia - bitch tits
« Odgovor #134 poslato: Februar 24, 2011, 03:59:12 posle podne »
Ta kugluca je ustvari uvecano zlezdano tkivo, nastalo usled velike kolicine estrogena. Posto hormoni fluktuiraju u toku dana, sto je normalno,nekada dodje do dizbalansa, pa tako preovlada nesto vise estrogena u telu, tada kugluca bude nesto osetjivija. Da bi nestala fizicki, moze se samo hirurski ukloniti i tu se prica zavrsava, medjutim usled koriscenja nekih IA koje si naveo, moze sa prividno smanjiti, posto oni bukvalno seku estorgen u korenu, ali ne mogu ukloniti tkivo
Ako nastavis sa kurama moras biti spreman da ces voditi borbu oko progresije gynecomastije, tj moraces voditi racina da ne napreduje.