Septembar 23, 2024, 04:24:58 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Mirkov novi kavez, slike sa treninga - Bonjasky, Yvel, Lister...  (Pročitano 8056 puta)

Van mreže robi

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 182
Odg: Mirkov novi kavez, slike sa treninga - Bonjasky, Yvel, Lister...
« Odgovor #15 poslato: Septembar 08, 2007, 10:27:54 posle podne »
Mirko me totalno razocarao,ocekivao sam mnogo vise od njega... bolje da gledam kako ce slovenci proci turce u kosarci

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Mirkov novi kavez, slike sa treninga - Bonjasky, Yvel, Lister...
« Odgovor #16 poslato: Septembar 08, 2007, 10:58:38 posle podne »
Ma stvarno je neshvatljivo ovo Mirkovo ponašanje jedva čekam izjavu, ali zamislite situaciju ovako, doveo je Bonjaskia (2X prvaka u K1) da mu poboljša "zaboravljenu" tehniku udaranja koju navodno svi borci gube koji udju u parter odnosno MMA, sad mi nije jasno je li to uzrokovalo bol u nogama koje je Mirko dobio koljenima i bogami u genitalije, ali ovo je bilo totalno bez "soli" Mirko opet PASIVAN, loš, a doveo tim kakvog nema na svijetu, dobio kavez, ma ja ne znam...
A i ovih njegovih 100kg mi sve pocinje bit diskutabilno, ne kazem da ih mora ima 140 ali zar on ne vidi da je u nekim situacijama (a to su one najjopasnije) kilaza ipak presudna, recimo kad ga je Kongo 60% meče držao uz žicu a Mirko crpio kao probušeni balon...
Nemam pojma šta se dešava...