Septembar 28, 2024, 09:29:30 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Nas covek u tudjini (prica za dr)  (Pročitano 7689 puta)

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Nas covek u tudjini (prica za dr)
« poslato: Avgust 07, 2007, 12:24:09 posle podne »
Nas covek u tudjini


Ovde se dani redjaju znatno brze nego sto mi se to desavalo u Nisu. Dozivljaj jeste intenzivniji, ali polako prestajem da uporedjujem americka desavanja i moj predjasni zivot. Kako da uporedim moje pijenje kafe sa Cobijem rukometasem,  Pantom golmanom sa zezanjem sa Sekilom O Nilom ili zezanje sa pokojnim Mladjom Nedeljkovicem sa ludim zurkama koje sam imao sa Mikijem Rurkijem. Ako nista drugo, prija mi promena. Uzgred sta sve moze da unese Miki u sebe... Ljudi moji. Covek je party animal.


Pre neko vece, u jednoj od diskoteka Opium grupe (theopiumgroup.com) bio sam  licno obezbedjenje gazde, Romana Dzonsa (sina poznatog muzicara Mika Dzonsa). Sticajem okolnosti doslo je, kako kazu cesto na RTS, do nemilih scena. Neki krupni crnac se bas zainatio da prolazi kroz zonu koju cuvam, poceo da se kurci i doslo je do laganog guranja sa njim. Moja procena je bila trenutna i na svu srecu dobra, da ako nastavimo da se guramo moze da dodje do tuce u koju ce da se umesaju i drugi kolege crnaci (sa njegove strane), onda napaljeno brojcano nadmocno obezbedjenje (sa moje strane) i doslo bi do masovne tuce sa mogucim teskim posledicama. Naravno da kad ih prebijemo, secali bi se samo velikog celavog belca koji vitla dzinovskom baterijskom lampom i treska svakog ko mu pridje po glavi. Ukapirao sam da je trenutak da pokazem da, za promenu, sve moze da se resi na "miran" nacin, pa sam pribegao mom omiljeniom triku. Zove se spanska kragna na foru ili ti Motorola davljenje trikom. Naime u sred napete situacije sa crncem, napravim se da slusam nesto veoma vazno na sluzbenom radiju, a imam inace minijaturnu, profesionalnu slusalicu u uvetu. I kao ne cujem, pa trazeci mesto gde se bolje cuje, pokazavsi kolegi crncu prstom da saceka, zakoracim pored njega. Tu vec ne moze da se brani, pa ga grabnem. Nije imao sanse da reaguje. Niko nikad nema sanse. Onesvestio sam ga, skoro nevidljivo za 20 sekundi i izneli smo ga u dvoriste. Probudio se prestrasen. Nema nista od agresivnosti. Bio je na pola puta da umre. Da sam ga podrzao jos 20 sekundi tako bi i bilo. U tom zahvatu, podlakticom se vrsi kompresija na kariotidni trougao i direktno se zaustavlja priliv krvi u mozak.

Elim celu pricu pricam zbog uputstva koje mi je dao gazda uz cestitanje, nakon akcije. "Ako je crnac sa zlatnim zubima, kajlom ili ako na bilo koji nacin ukazuje da je iz geta ugazi ga od batina na licu mesta. Ako je belac lepo obucen a pravi sranje, povuci ga na stranu, pa ako i tada pravi sranje budi siguran da te niko ne vidi i ugazi ga. Ako je jevrejin izvini se i zamoli ga da najljubaznije izadje, jer ce oni da nam jebu majku sa njihovim advokatima". To je bio jedan od sazetijih kurseva o americi.


Neke tamo subote u Novembru (poceo sam ko Amerikanci da turam veliko slovo na mesec) bio koncert/nastup Erika Morilja. Imao sam divno zadovoljstvo, da mu i tada i prethodni put, budem licno obezbedjenje u ime kluba. Tip je kul, maksimalno posvecen poslu, pravi profesionalac. Iznenadilo me sto ne izgleda ispijeno kao vecina DJ-ova (kao recimo Gile iz Elektricnog orgazma). Placaju ga za vece oko 60 000$. I licno sam mu video planer da radi 2 - 3 puta nedeljno i da je rasprodat do marta. Elem nas domaci DJ, Pedro, u uvodnom delu stvarno prasi house. Ja i njega najvise volim od svih lokalnih house DJ-ova. Atmosfera odlicna. Ja stojim na bini sa Moriljom uvek na rastojanju ne vise od jednog metra. Ulazimo u DJ boot (ili pult, nisam bas dobar sa tom terminologijom, a i ne ide mi u ovom pismu najbolje) on pregledava uredjaje, odokativno, a njegov menadzer Tim, redja albume ispunjene CD-ovima (to me uvek razocara, nista vinil) po njima vec poznatom redosledu. Pedro izlazi i njegova zadnja pesma jos svira, publika vrlo podgrejana. I onda magija velikog majstora, dva poteza palcem i kaziprstom na potenciometru miksete i u 10 sekundi ceo klub pada u trans! Jezim se dok pisem. Dakle u prvih 10 sekundi on dize publiku koja je vec na 80% raspolozenja na neverovatnih 120%. Masovni, javni orgazam. Lete konfete, salvete, brushalteri. Duse prisutnih obozavaoca house muzike izlaze iz dela i obrazuju jedan kolektivni duh. Moriljo ih mesi kao testo. Povremeno zvizdi u prste. NEVEROVATNO! Niko nije ravnodusan pred genijem. On nagnut nad uredjajima i CD-ovima u potpunoj koncentraciji przi svoja 3 sata. Nema devojki, koje su obavezni deo DJ posla, koje glume ludilo uz njega u DJ bootu. On svira i ne obraca paznju na pojedince u njegovoj blizoj okolini. Obraca se svima, ali samo muzikom.


U zadnjih mesec dana mi se izdesavalo, na desetine jako interesantnih prica. Svaka po naosob (jebem li ga dal se pise sastavljeno ili razdvojeno, " po na osob" ili "ponaosob", pa sam razdvojio malo da ima sanse da za malo promasim ako ne pogodim) situacija je neponovljiva, i tesko da moze da se dozivi u Nisu. U zadnjih 30 dana sam bio ocevidac brutalnog ubistva ispred kluba, na nekih 2 metra od mena, zatim druzenje sa Sekilom Onilom, Darkom Milicicem, Hidom Turkogluom, Hulk Hoganom, ..., par veoma zivopisnih tuca sa polomljenim kostima na licu (naravno gostiju), zatim predivan trenutak kada smo nasli ko da nam cuva dete i moja gospodja prvi put kod mene u kljubu. Onda surovi americki policijski sistem i Milan 24 sata u najodvratnijem zatvoru. Lisice, pretres, marica, policijska stanica, zatvor,...
« Poslednja izmena: Avgust 07, 2007, 12:25:54 posle podne Milan J »
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Odg: Nas covek u tudjini (prica za dr)
« Odgovor #1 poslato: Avgust 07, 2007, 12:44:00 posle podne »
A dalje?Ja se taman uzivela,kad ono nema vise:-(

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Nas covek u tudjini (prica za dr)
« Odgovor #2 poslato: Avgust 07, 2007, 01:01:09 posle podne »
Ima. Malo po malo.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže dr_Jelena

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 692
    • More ...
Odg: Nas covek u tudjini (prica za dr)
« Odgovor #3 poslato: Avgust 07, 2007, 01:07:15 posle podne »

Milan nam daje na kašičicu ... drži nam pažnju ...  8)

Znaš kako Nato:
med se jede na kašičicu ...

ali i otrov ....hehehehe ;)
I'm strong enough to hold you on my shoulders ... again and again ...

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Nas covek u tudjini (prica za dr)
« Odgovor #4 poslato: Avgust 07, 2007, 01:12:28 posle podne »
Vi kako hocete, ali ja imam vec dve najbolje ribe na mom topicu, a jos nisam krenuo sa pravim pricama.

Izvinjavam se ostalim curama za ovu konstataciju, nije matematicki precizna a i znate da muskarci uvek lazu
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže dr_Jelena

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 692
    • More ...
Odg: Nas covek u tudjini (prica za dr)
« Odgovor #5 poslato: Avgust 07, 2007, 01:16:30 posle podne »


Hvala Milane ... ali ne moraš biti tako skroman ... ;)
I'm strong enough to hold you on my shoulders ... again and again ...

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Nas covek u tudjini (prica za dr)
« Odgovor #6 poslato: Avgust 07, 2007, 01:20:50 posle podne »
Ma nemogu... To je jace od mene.

Skromnost ispred politike!

"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže dr_Jelena

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 692
    • More ...
Odg: Nas covek u tudjini (prica za dr)
« Odgovor #7 poslato: Avgust 07, 2007, 01:22:50 posle podne »

Ti da ne možeš ?!?

Tako moćan i veliki .... ma daj ... ne verujem breeeeeeeeee
I'm strong enough to hold you on my shoulders ... again and again ...

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Nas covek u tudjini (prica za dr)
« Odgovor #8 poslato: Avgust 07, 2007, 01:24:28 posle podne »
Cekaj da probam ponovo...
































Ma ne ide mi i dalje sam najskromniji na forumu i sire.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže dr_Jelena

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 692
    • More ...
Odg: Nas covek u tudjini (prica za dr)
« Odgovor #9 poslato: Avgust 07, 2007, 01:43:35 posle podne »


Kud ćeš bre više u širinu čoveče ... zauzeo si mi ceo ekran .... ;)

I'm strong enough to hold you on my shoulders ... again and again ...

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Nas covek u tudjini (prica za dr)
« Odgovor #10 poslato: Avgust 07, 2007, 01:46:50 posle podne »
Nisam razumeo. Jel si moju sliku stavila na desktop ili u screen saver?

A ako jesi kazi momku da se ne ljuti na mene ja nista nisam kriv. Greh mi je sto sam skroman (skroman u pi#du materinu)
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže dr_Jelena

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 692
    • More ...
Odg: Nas covek u tudjini (prica za dr)
« Odgovor #11 poslato: Avgust 07, 2007, 01:49:46 posle podne »

Ne sekiraj se ...
Video je on već gde se tvoja slika pojavljuje na mom računaru ...

I ne sekira se ... jer drži primat u svemu ... ;)


p.s. Skromnost je vrlina ?!?
I'm strong enough to hold you on my shoulders ... again and again ...

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Nas covek u tudjini (prica za dr)
« Odgovor #12 poslato: Avgust 07, 2007, 01:54:51 posle podne »
Sad mi je stvarno laknulo.


Lakse disem.

Da bi zadrzali nivo konspiracije, veceras kod konja sa politikom ispod miske.
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde

Van mreže dr_Jelena

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 692
    • More ...
Odg: Nas covek u tudjini (prica za dr)
« Odgovor #13 poslato: Avgust 07, 2007, 01:57:42 posle podne »
Dogovoreno ... ja mu ništa neću reći ... ;) hahahaha

Da ponesem stetoskop, da proverim kako dišeš ?
I'm strong enough to hold you on my shoulders ... again and again ...

Van mreže Milan J

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 538
  • Puke but keep going!
    • realitykikngs
Odg: Nas covek u tudjini (prica za dr)
« Odgovor #14 poslato: Avgust 07, 2007, 01:59:39 posle podne »
Molimo citaoce ovog posta da ignorusu DR-icinu i moju konverzaciju. Kao da se nista nije desilo, nastavite sa svojim radnim zadacima.


Volim i ja VAs


Hvala



Stetoskop? ...Jel ce da me boli kod cika zube?
"Every man dies. Not every man really squats" R.I.P. Jesse Marunde