Jun 27, 2024, 11:23:39 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.244 poruka u 18.758 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Kim Perez  (Pročitano 24485 puta)

Van mreže SportGirl

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 75
Odg: Kim Perez
« Odgovor #30 poslato: Jul 29, 2007, 08:16:31 posle podne »
Kad me vec vuces za jezik evo da ti kazem... konkretno se radilo o klipu gdje  tip, koji je naravno natovario previse nego je i mogao dizat na bencu  i koji nravno nema pojma ni kako da drzi u rukama tolike tezine, zavrsio sa istim u svom grkljanu... pa neka sam rekla... to se odnosilo na debile koji nemaju pojma i dizu tezine da bi se pokazivali a sportasi nisu ni najmanje... takve ljude cu uvijek zvati debilima a ne sportasima ne znam kojim sportom da se bave... pa i da je powerlifting u pitanju zna se kako se trenira, a ne onako , definitivno ne znam koja je svrha ako ce ti stangla sa toliko kila zavrsit na vratu mislim ludjaci jedni i jesu glupi malo je rec...

Sport je sport, izvolton trenirat sta god vi zelite al sportski da se zna kako i uzivajte koliko hocete do vas je to... postujem prave sportase po prici i onim sto postizu se poznaju ostali samo se pusu i dokazuju svijetu mislim izgubljenici jedni... fakat su izgubljeni ....


A ti ko da si , fakat me boli, fino je znat da pratis moje komentare.. nemas pametnija posla ?! Mozda i nemas sta znas...
SportGirl.

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Kim Perez
« Odgovor #31 poslato: Jul 29, 2007, 08:20:55 posle podne »
da ja volim da citam "pametne"komentare kao sto su tvoji,ne bih li naucio nesto


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže SportGirl

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 75
Odg: Kim Perez
« Odgovor #32 poslato: Jul 29, 2007, 08:22:21 posle podne »
Super ti onda citaj i dalje ja odoh trenirat , pa se cujemo  8)
SportGirl.

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Kim Perez
« Odgovor #33 poslato: Jul 30, 2007, 12:13:18 pre podne »
Zavadi nas ova Kim kao niko pre. Pedja, svako od nas ima svoje misljenje i to je u redu. Necu da raspravljam ko je od nas u pravu, ali meni jedna stvar nije jasna. Citam skoro sve komentare i ti se prvi pobunis kada neko postavi komentare za neku zensku tipa ne bi je ni stapom dirnuo ili slicno. To podrzavam i treba uvek tako da govoris. Nije mi onda jasno otkud tvoj komentar da uz nju ne bi ni bicikl naslonio. Posebno sto si ti iz ovog sporta.


Van mreže solmi

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Kim Perez
« Odgovor #34 poslato: Jul 30, 2007, 01:14:29 pre podne »
jedno mi samo nije jasno zasto se i zene ne mogu gledati kao bodibideri??? tj ocenjivati kakva je kao bodibilderka a ne da li bi je ... ili ne bi ..
u potpunosti se slazem sa vecinom da se kao zena upropastila, mozda gresim ali ona je bodibilder( i to fanrtastican )  i nije poenta da bude jebozovna.....
zato svaka cast kim

Van mreže SportGirl

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 75
Odg: Kim Perez
« Odgovor #35 poslato: Jul 30, 2007, 01:49:49 pre podne »
Slazem se solmi 100%. Mislim necu uopste da komentarisem nicije komentare a ima se sta u kontru i rec, samo mi nije jasno kako ljudi kao sportasi ne mogu cijenit i postovat to sto vide... to jel ona sebe upropastila il nije njena stvar, kao bb trebas i da gledas i da komentarises izgled a nikako drugacije... nije bitno jel se radi o zeni il muskarcu... rekla sam i to podvlacim NISU NI SVI MUSKARCI KOJI SU BB SEKSI I LIJEPI - ko to misli ima kompleks i fakat je u zabludi!
SportGirl.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kim Perez
« Odgovor #36 poslato: Jul 30, 2007, 06:32:33 pre podne »
Slazem se solmi 100%. Mislim necu uopste da komentarisem nicije komentare a ima se sta u kontru i rec, samo mi nije jasno kako ljudi kao sportasi ne mogu cijenit i postovat to sto vide... to jel ona sebe upropastila il nije njena stvar, kao bb trebas i da gledas i da komentarises izgled a nikako drugacije... nije bitno jel se radi o zeni il muskarcu... rekla sam i to podvlacim NISU NI SVI MUSKARCI KOJI SU BB SEKSI I LIJEPI - ko to misli ima kompleks i fakat je u zabludi!
..

PAR PITANJA ZA TEBE....

1.....JEL MOZES DA OBAJSNIS POJAM,REC,SINONIM, ILI STA VEC...SPROTAS??....HVALA..

2.POSTO OVDE ALUDRIAS NA MENE.....KAKO TO JA IMAM KOMPLEKSE??..

3..KO JE OVDE KOMENTARSIAO KIM KAO VRHUNSKU BODI BILDERKU???????

4..STA MI TO NE VIDIMO A TI VIDIS..POZNAJES KIM LICNO????

5..JEL SI TI SPORTAS...??..A DA..TO VIDIM U TVOM NIKU...SOORY

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kim Perez
« Odgovor #37 poslato: Jul 30, 2007, 06:33:14 pre podne »
jedno mi samo nije jasno zasto se i zene ne mogu gledati kao bodibideri??? tj ocenjivati kakva je kao bodibilderka a ne da li bi je ... ili ne bi ..
u potpunosti se slazem sa vecinom da se kao zena upropastila, mozda gresim ali ona je bodibilder( i to fanrtastican )  i nije poenta da bude jebozovna.....
zato svaka cast kim
..

PITANJE I ZA TEBE..KO JE NJU KOMENTARISAO KAO BODI BILDERKU I RASPRVLJAO O NJENIM KVALITETA,A.>

AJ MALO CITAJ

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kim Perez
« Odgovor #38 poslato: Jul 30, 2007, 06:34:50 pre podne »
Zavadi nas ova Kim kao niko pre. Pedja, svako od nas ima svoje misljenje i to je u redu. Necu da raspravljam ko je od nas u pravu, ali meni jedna stvar nije jasna. Citam skoro sve komentare i ti se prvi pobunis kada neko postavi komentare za neku zensku tipa ne bi je ni stapom dirnuo ili slicno. To podrzavam i treba uvek tako da govoris. Nije mi onda jasno otkud tvoj komentar da uz nju ne bi ni bicikl naslonio. Posebno sto si ti iz ovog sporta.


..

ZATO STO JE TO MOJE MISLJENJE...JA NIKADA ZA LEPU DEVJKI,ZOGDNU NECU DAVATI OVAKVE KOMENTARE...A TI AKO ZNAS NEKI..SLOBODNO GA NADJI.....

AKO SE TI LOZIS NA OVAKVE STVARI...ONA SE PERVERZANJAK I TO JE PROBLEM SA KOJIM SE TI MORAS NOSITI BURAZERE..A NE JA...

DAKLE....JA SMA REKAO DA BICIKLO NA NJU NE BI NALOSIO JER JE U SVAKOM POGLEDU ODVRATNO..MISLIM O SEXUALNIM POTREBAMA..A EN O TOME DALI JE ONA VRHUNSKI BB ILI NE..

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Kim Perez
« Odgovor #39 poslato: Jul 30, 2007, 08:26:58 pre podne »
a i mnogo volis svoju biciklu.jel` tako?


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kim Perez
« Odgovor #40 poslato: Jul 30, 2007, 10:03:56 pre podne »
a i mnogo volis svoju biciklu.jel` tako?
..I NEMAM GA...HAHHAHHHHAAH

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Odg: Kim Perez
« Odgovor #41 poslato: Jul 30, 2007, 11:10:34 pre podne »
a i mnogo volis svoju biciklu.jel` tako?
..I NEMAM GA...HAHHAHHHHAAH
pa kakav si ti onda sportas? :D :D
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: Kim Perez
« Odgovor #42 poslato: Jul 30, 2007, 11:19:50 pre podne »
Lep i sexy barem meni .
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Kim Perez
« Odgovor #43 poslato: Jul 30, 2007, 11:53:50 pre podne »
a i mnogo volis svoju biciklu.jel` tako?
..I NEMAM GA...HAHHAHHHHAAH
kupicu ti za rodjendan


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže alex

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 158
Odg: Kim Perez
« Odgovor #44 poslato: Jul 30, 2007, 11:58:04 pre podne »
O,O...Peki,bogami....kad Medonjak kaze.....Moram i ja da se nadovezem,naravno da svako ima pravo na svoje misljenje...ali smatram da u svakoj temi nasa koleginica "minira"tjs.udara kontru...zbog cega,pojma nemam...valjda nismo dovoljno dobri sportasi