Jun 24, 2024, 02:32:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.213 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: KREATIN  (Pročitano 779331 puta)

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: KREATIN
« Odgovor #165 poslato: April 03, 2006, 03:19:03 posle podne »
oki.hvala ovaj nevalja znaci nikako ???

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: KREATIN
« Odgovor #166 poslato: April 03, 2006, 05:43:49 posle podne »
Ma nije on los,ne moze ti nista biti,ali sto da te prave budalom i uvaljuju ti stvari koje su pred istekom roka vaznosti
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: KREATIN
« Odgovor #167 poslato: April 03, 2006, 06:06:14 posle podne »
Citat: sasacg
Ma nije on los,ne moze ti nista biti,ali sto da te prave budalom i uvaljuju ti stvari koje su pred istekom roka vaznosti
...hehehehheh..cika pekiju sve vredi...i akda rok prodje 1 godinu..yhuuuuuhuuuu :twisted:  :twisted:

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: KREATIN
« Odgovor #168 poslato: April 03, 2006, 06:12:23 posle podne »
znam.zato cu sutra da vratim,citao sam negdje na forumu da i nakon isteka se moze uzmati i da to nije toliko bitno uzimati neki period i nakon isteka.ovaj se odlicno rastvara u vodi i mislim da je onako naizgleda uredu mada me u drugim segmentima u snazi i sl.jos nije pogurao nimalo.

odlucio sam da cu to sutra da zamijenim.sta me briga.onaj sto mi je dao znao je da cu to piti sigurno neka 2 mjeseca a rok mu je bio jos mjesec dana(tacnije 28 dana)heheheh.hvala na savjetima.bolje da ja ne rizikujem

P.S.
hocu li normalno nastaviti fazu punjenja(da kazem da mi je ovo drugi dan kako ga uzmam) kao i do sada ili cu ispocetka(ipak vazi jos 20 i nesto dana)nije jos isteko,heheheheh

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: KREATIN
« Odgovor #169 poslato: April 03, 2006, 06:25:25 posle podne »
Vec smo vise puta pricali o punjenju i ne-punjenju
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: KREATIN
« Odgovor #170 poslato: April 03, 2006, 08:04:13 posle podne »
ma oki,samo cu nastaviti.

hej onaj program uzimanja wheya i kreatina je bio uredu po tvom misljenju ,ali to je danima kada treniram.

kako cu uzimati kreatin 4 puta dnevno sada kada sam u fazi punjenja danima kada ne treniram,u kojim terminima otprilike ,sa vodom ili necim drugim i dal sa dekstrozom ili ne ?

naj vazniji su mi termini kada uzimati tim danima ???

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: KREATIN
« Odgovor #171 poslato: April 03, 2006, 10:13:34 posle podne »
Prvo-ja sam isto tako radio punjenje a vise ga ne radim jer mislim da je nepotrebno,drugo-ako vec radis punjenje,onda cim ustanes prvi put,a ostala 3 puta 15-20min pred obrok sa deksom,OK?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: KREATIN
« Odgovor #172 poslato: April 04, 2006, 03:01:44 posle podne »
isao sam da zamjenim onaj kreatin ali prodavac ne zeli zamjeniti pod svaku cijenu jos se upustio u svadju sa mnom i kaze da to njih ne zanima,donio mu i racun i sve i kazem da je pred istekom i da sam to tek vidio ,a uzeo sam ga prije neki dan,tacnije prije neka 2-3 dana,ali djaba,(jebiga otvorio sam ali sta cu,nisam sumnjao uopste da bi mi u jednom takvom protein shopu o kome prica citav grad neko dao nesta takvo).ne bi ja bio razocaran da sam uzeo bilo gdje nego sam ga uzeo u mozda i naj poznatijem protein shopu u sarajevu.

mozda se on moze piti i ovako ali opet rok je rok(nije nikako uredu to sto rade,izletio sam para za njega i da su bar nesto rekli da ga bez brige mogu popiti i sl. i da to mozda i nije problem,nego mi kaze da kreatin pola kg ja mogu popiti za tih 28 dana,stvarno svastaaaa.toliko je dana od kada sam ga kupio pa do isteka,nego beze drsko napadaju i govore da ih to sto ja kazem uopste ne zanima)

e vidis moj pedjos ipak ne moraju zamjeniti.stvarno bruka. no comment !!!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: KREATIN
« Odgovor #173 poslato: April 04, 2006, 03:43:01 posle podne »
Citat: hare
e hvala ti puno.ali mi sad belaj pravo.pogledam maloprije na ovaj kreatin od multipower-a kad tako datum isteka 28.4.2006,a ja ga poceo piti od drugog ovog mjeseca(dan poslije nego sto sam ga kupio).e sad sta da radim,jer ja cu ga nastaviti piti jos bar pola mjeseca ili mjesec nakon isteka roka.da li da odem u ovaj protein shop pa da trazim zamjenu za drugo pakovanje kreatina ,sta da radim??????pomozite molim vasssssss
..jebiga...zalosno je to sto se dogajda..ali to je zbog tvoje ne upucensoti..u neku ruku su u pravu jel mu rok nije jos istekao ali da su fer....onda bi to reklamirali iz razloga sto ti neces to da popijes u tom rooku....dakel...ne preostje ti nista drugo nego da navalis i sprasis taj kreatin to isteka roka....

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: KREATIN
« Odgovor #174 poslato: April 04, 2006, 04:12:28 posle podne »
pa zar se ne moze piti mozda nekih pola mjeseca ili mjesec nakon isteka roka ??kako cu pola kg popiti za 28 dana ???:(((((((

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: KREATIN
« Odgovor #175 poslato: April 04, 2006, 05:17:19 posle podne »
Citat: hare
pa zar se ne moze piti mozda nekih pola mjeseca ili mjesec nakon isteka roka ??kako cu pola kg popiti za 28 dana ???:(((((((
...MA MOZE STO NE MOZE

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: KREATIN
« Odgovor #176 poslato: April 04, 2006, 05:29:41 posle podne »
ma mozes i posle,ionako pise "best before taj i taj datum",a ne "bad after taj i taj datum" :D :D :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: KREATIN
« Odgovor #177 poslato: April 04, 2006, 05:30:30 posle podne »
Citat: sasacg
ma mozes i posle,ionako pise "best before taj i taj datum",a ne "bad after taj i taj datum" :D :D :D
:twisted:  :twisted:

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: KREATIN
« Odgovor #178 poslato: April 04, 2006, 05:40:59 posle podne »
hehehehe.hvala.valjda se sta primi i poslije dvadeset osmog :D
ovu gresku necu ponoviti dvaput mada nisam razmisljao na istek roka kada mi ga je on dao(jer je radnja stvarno vrhunska i nisam nesto takvo ocekivao od njih i sve sarajlije koje treniraju znaju da je jedna a mozda i naj bolja )to je u ferhadiji kod ismara(mislim da nema onog ko ne zna za taj protein shop ovdje).

ali me razocarase.napisao sam gore i sto,sve znate.eto toliko od mene za sada.hvala jos jedom.ja cu ovo piti ,sta cu ,ko do imam izbora :(

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: KREATIN
« Odgovor #179 poslato: April 08, 2006, 09:38:56 pre podne »
evo sesti dan kako radim fazu punjenja.pa eto da podijelim iskustvo sa vama.sve u svemu ovaj kreatin sto sam uzeo je cisto bacanje para.bio je najskuplji u tom protein shopu sto su trenutno imali.ne znam u cemu je problem ali nit sam osjetio pomak u energiji tj.snazi,ostao sam na istom a nisam dobio ni pola kg.(svu vodu ispisam )ne znam ima li to veze sa onim isiticanjem roka ili nesto drugo...(pricao sam o tome)u fazi punjenja sam ga uzimao jednom ujutru kada ustanem pa nakon 20-ak minuta whey ili neki obrok
.pa onda pred trening.zatim u pwm-u sa wheyom,dekstrozom i vodom i onda jednom predvece.

svaki put bi ga uzmao sa deks. osim onaj drugi put pred trening.pijem dosta vode.stalno idem u wc,vise me grlo zaboli koliko vode pijem ali djaba....stvarno ne znam u cemu je problem ?!?!?!

uradio sam cetiri treninga u ovaj prvoj sedmici tj,u ovoj fazi punjenja(uvijek odradim 4 treninga u sedmici)ni premalo ni previse pa mislim da nije ni u tome problem