Septembar 24, 2024, 03:25:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.311 poruka u 18.765 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Arisha4en
X3MShop banner

Autor Tema: Winstrol i silymarin  (Pročitano 35442 puta)

Van mreže Fireman

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Winstrol i silymarin
« poslato: Jul 25, 2007, 01:19:28 posle podne »
Oprostite sto otvaram ovu temu jer je na forumu vec negdje bilo ovakvih slicnih tema. Ali nisam nasao konkretan odgovor.
Sada mi je stigla kura koju spremam. Znaci winstrol i primobolan ( sve orginal od BD-a ).
Ta dva preparata su moj idealan izbor za ljeto. Ja ne radim ni masu ni definiciu. Treba mi samo poticaj za ove vruce ljetne dane. Prehrana mi je skroz sredena. Unosim dovoljno proteina, UH i nezasicenih masti.

Ali sada da se vratim na temu. Winstrola cu u pocetku uzimati 20mg po danu. Ovdje kod nas u hrvatskoj nema bas veliki izbor preparata za zastitu jetre ( nema LIV-a 52 ). Pa sam ja sada kupija pakovanje od 60 tableta silymarina koje proizvodi firma belupo.

"Jedna kapsula sadržava 150 mg standardizirana suha ekstrakta ploda sikavice (Silybi mariae e fruct. extr. sicc. ili syn. Cardui mariae e fruct extr. sicc.) sa 100 mg silimarina.
Pomoćne tvari: mikrokristalna celuloza, boje E 132, E 122 i E 171."


Pa me sada zanima kako da se doziram i u koje vrijeme da pijem winstrol a kada silymarin?
Nesto vise ima na http://www.belupo.hr/Default.aspx?sid=196

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #1 poslato: Jul 25, 2007, 01:24:27 posle podne »
SYLIMARIN JE EXTRA STVAR ZA OPORVAK JETRE POSLE OSTECENJA I SLUZI KAO PREVECIJA DA NE DODJE DO ISTIH.

ALI.

NA ZALOST TE MORAM RAZOCARATI ALI OD TOGA STO SI UZEO NECES URADITI NISTA NI U JEDNOM POGLEDU.

SOORY

Van mreže Fireman

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #2 poslato: Jul 25, 2007, 01:31:40 posle podne »
Znaci 15 eura sam bacija. Bas mi je sada tesko. Ali dati cu tablete starome zato jer njemu alkohol unistava jetru. Pa cu od njega dobiti neku lovu.
Ja mislim da kod nas ima essential forte.
Pa jeli mi to moze pomoci? Ili da zovem dilera da mi nabavi LIV 52. Ili di uopce ima kupiti LIV 52. Dao bi i 100eura samo da ga nabavim.

Edit:
Bi li mi jetra pretrpila neka veca ostecenja ako bi uzimao 20mg winstrola od jednom i uz to silymarin (ako nista drugo ne uspijem nabaviti) ?
« Poslednja izmena: Jul 25, 2007, 01:40:35 posle podne Fireman »

Spartak

  • Gost
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #3 poslato: Jul 25, 2007, 02:17:24 posle podne »
mislim da pedja nije mislio na zastitu,nego na odabir ciklusa

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #4 poslato: Jul 25, 2007, 02:45:41 posle podne »
TACNO..SYLIMARIN I ESETNIAL FORTE TI JE JEDNO TE ISTO.

OBADVA SU DOLICNI LEKOVI ZA REGENERACIJU JETRE KAO I NJENU ZASITU.

MISLIO SAM DA SI BACIO PARE NA TO STO SI KUPIO OD OSTALE HEMIJE..

 A STO SE TICE LIV-A..VERUJ DA SU OVE DVE OPCIJE MNOGO BOLJE NEGO LIV..POGOVTO KADA SE UZME U OBZOR CENA SAMOG LIVA

Van mreže IgorPG

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #5 poslato: Jul 25, 2007, 03:14:21 posle podne »
a ljudi sto se koristi za sprecavanje od opadanja kose,postoji li nesto za to,posto sam primijetio da mi kosa opada mnogo vise od kad koristim hemiju

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #6 poslato: Jul 25, 2007, 03:15:47 posle podne »
proscar i to samo deluje ako uzimas testosteron,ali ja bas ne bih to gutao, njegovo dejsto je putem suzbijanja dht-a,a tada nastaju drugi problemi
« Poslednja izmena: Jul 25, 2007, 03:17:21 posle podne Ted Arcidi »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Fireman

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #7 poslato: Jul 25, 2007, 03:42:43 posle podne »
Pa ja mislim da nisam bas bacija pare. Kupija sam Primobolan 10ml 1ml=100mg od BD-a i Winstrol 100 tableta 1tab=10mg. Izaslo me je dosta skupo. Ovo ljeto sam radija pa sam zaradija dovoljno love da kupim kemiju i prehranu. Sada jos moram kupiti 20kg piletine, 30 konzerva tunjevine, 500 jaja i tako te stvari da izguram prvih mjesec dana ciklusa.
Ciklus bi trajao nekih 6 tjedana. 200mg primobolana po tjednu i 20mg winstrola po danu.
Po mojima ocekivanjima htio bi 2-3kg ciste misicne mase i porast snage. Jer od kad je doslo ljeto snaga me napusta.
Ali jebiga to planiram vec 2 mjeseca i sada je sve kupljeno. Pa mozda se razocaram a mozda i ne. Viditi cemo.

Sto vi mislite pri ovako malim dozama nebi smjelo doci do supresije proizvodnje testosterona? Pa nemam svrhe raditi PCT sa Klomidom

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #8 poslato: Jul 25, 2007, 04:01:54 posle podne »
koliko sam citao, mislim da je malo 200mg primobolana za nedelju dana, ali nemoj mene da slusas, doci ce neko iskusniji

Van mreže Fireman

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #9 poslato: Jul 25, 2007, 04:06:56 posle podne »
Znam da je malo. To je minimalna pocetnicka doza. Ja bi u guzu svake nedjelje spremija i 500mg, ali da znas koja je cijena. Moras biti teski bogatas da to kupis. I da uzmemo u obzir da je doziranje 1ml=100mg. A to zna biti i bolno pri vecim dozama.

Ja taj ciklus smatram provnim. Bas me zanima kako cu se osjecati i napredovati. Pa cemo viditi. Javim vam rezultate. Ciklus pocima u ovaj ponedjeljak.

A i u jednu ruku mi je dobro sto se nemoram zafrkavati sa antiestrogenima. Jer oba preparata ne aromatiziraju. A i nebi trebao imati problema sa padanjem LH.
« Poslednja izmena: Jul 25, 2007, 04:08:32 posle podne Fireman »

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #10 poslato: Jul 25, 2007, 08:18:38 posle podne »
ma to ti je zenski ciklus :)
sve u svemu ne trebas se mnogo frchit, od 20mg winstrola na dan ne moze ti nista lose bit ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #11 poslato: Jul 25, 2007, 09:36:35 posle podne »
OPET TI PONAVLJAM.

NA ZALOST..URADITI NECES NISTA.

PROCITAO SI NEKE DELOVE ALI TI SI SHVATIO SAMO ELOVE KOJE SI TI SHVATIO...

NO..NIJE NI BITNO..

POSTAVI SLIKE OVDE...A SRETNO TI BILO SA TIM I NEKA TI SE OSTVARE ZEL;JE..

JAVI NAM REZULATTE,ALI NEMOJ DA SE RAZOCARAS..


Van mreže Fireman

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #12 poslato: Jul 25, 2007, 11:23:05 posle podne »
Hvala vam ljudi sto ste uz mene ( donekle ) . Posebno hvala Pedji na savjetima. Kome drugom da vjerujem ako ne profesionalcu. Ipak on ima mnogo iskustva. I imas moje postovanje.

Po onima slikama sto si postavio od "BD orginali" ocito je su moji preparati koje sam dobija orginali. Lik koji mi je prodao ima dugu tradiciju sa prodajom farmakolockih supstanca i puno moji frendova i drugih ljudi kupuje kod njega steroide i nikada nije prodao fake proizvod. Po visokoj cijeni zakljucujem da su orginal.
U nedjelju cu provati staviti slike, pa cemo viditti

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #13 poslato: Jul 26, 2007, 06:22:51 pre podne »
STAVI SLIKE....TAKO JE ANJBOLJE...

Van mreže Fireman

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Winstrol i silymarin
« Odgovor #14 poslato: Jul 28, 2007, 12:18:41 posle podne »
Necu uzimati test propionat, jer ne zelim unositi testosteron i ne trebaju mi neki veliki dobitci na masi.
Mozda ce biti 300mg primobolana i 30mg winija