Septembar 29, 2024, 05:31:02 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............  (Pročitano 46735 puta)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #150 poslato: Oktobar 13, 2007, 04:05:57 pre podne »
mislim da ovo zasluzuje jedan sticky.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #151 poslato: Oktobar 13, 2007, 04:12:04 pre podne »
E jbg,ja reko' da ce se predomisliti jednog dana :(

Vrati se Kralju,sve ti je oprosteno...

Mislim da Kralj nema vremena za povratak. Ima novi posao, sada je lovac na lezbejke. Postao je pravi majstor u otkrivanju istih.

Respect!!!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #152 poslato: Oktobar 13, 2007, 04:25:27 pre podne »
Steta!  Volio bih da nam se ponovo pridruzi i da mu dokazemo da nas je pogresno skontao proslog puta, i da je to samo bio nacin da pokazemo koliko nam je drago sto je medju nama!  8)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #153 poslato: Oktobar 13, 2007, 09:49:37 pre podne »
Steta!  Volio bih da nam se ponovo pridruzi i da mu dokazemo da nas je pogresno skontao proslog puta, i da je to samo bio nacin da pokazemo koliko nam je drago sto je medju nama!  8)
..tacno

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #154 poslato: Oktobar 13, 2007, 10:46:51 pre podne »
Evo Kralja. Jer ste se zadovoljili sa to vase ogovaranje i Malogradzansko ponasanje!!!??? Prostota !! Mizerno je to sa vase strane!!! Od Forum za Sport i BB postase forum Seljaka i Malogradzanskog ASocijalnog ponasanja Forum!! Mislite da ste COOL??  Sa tim ponasanjem pokazujete kolko ste Mizerni mali i umesto da bude kako sam rekao Forum za BB Fitness i Sport postase Forum Ulicara Baraba Prostaka !! A glumite dase i velike Sportiste!!! Pogledajte se u ogledalo i upitajte se zasto cinimo to i zasto smo tako mizerni i napadamo i ogovaramo ljude i pokusavamo da jednom drugome omalovazimo i u negativu dovedemo!!!??!!
Meni je dobro imam srecan i lep Zivot, nemam razloga da nekoga napadam i ponasam ko vas tako Mizerno i asocijalno ulicarski!!! A vi ako mislite da se sad opet pravite pametniji i pocete sa napadanjem i omalovazivanjem to ce jos jednom dokazati vazu prostotu i mizeriju!!!
Za Pedza- tebi vec sam rekao na yu fitness forumu znas dobro !! Necu da me opet vuces za jezik i navodis da opet i ovde kazem istinu za sve vezano uz BB i tvoju karieru i tvoj stav!!  Mislim da ne bi bilo uopste dobro za tebe!!!
Sad pokusajte da svatite moj tekst ne kako izazov za rat i napadanje, nego kao tekst da se osvestite i manite tog ponasanja i niskosti!!!
Kralj ist Back

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #155 poslato: Oktobar 13, 2007, 11:01:13 pre podne »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #156 poslato: Oktobar 13, 2007, 11:24:59 pre podne »
opa.....

ipak je tu...

hvala ti sto si nam se ponovo pridruzio.....

: Kralj ist Back

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #157 poslato: Oktobar 13, 2007, 11:27:07 pre podne »
Jes Jes kako da nou. Ovde sam posto vidim da ste se zazeljeli da pokazete kolko nevolite Kralja i vase ponasanje i uz to pokazete da ovo je pogresna tema Forum je za BB Sportiste  a ne za napadanje mrzne ponizenja itd...
Kralj ist Back

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #158 poslato: Oktobar 13, 2007, 11:27:39 pre podne »
@ Kralj ist Back

Pa Kralju opet nas pogresno tumacis! Ok, bilo je tu kojekakvih komentara, ali sta ces kad si kontroverzna licnost, ali posto i ti vjerovatno cinis greske oprostices i njima, a ne odmah: "....pravo na zid!!! Po kratkom postupku!!! U celo!!!" kao sto si prokomentarisao u jednoj drugoj temi na jednom drugom mjestu, a sve zbog toga sto je covjek tvoje rijeci sa njemackog preveo na srpski.

Koliko god tvoj nastup bio prijeteceg tona meni je vrlo drago sto si opet medju nama i da sigurno neces ponoviti svoju legendarnu recenicu....

"Da tu sam, ali necu vise nikad biti!! To je vasa zasluga!!!! Srecno!!!"

Vec da cemo se druziti ovoga puta mnogo duze, na zadovoljstvo svih nas! Jer ipak ti volis bodybuilding i bodybuilding voli tebe, a ovo je prije svega bodybuilding forum, gdje bi ti sigurno mogao da plivas kao riba (ajkula recimo)!

Veliki pozdrav za The one and only Ljuba The King!!!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #159 poslato: Oktobar 13, 2007, 11:28:27 pre podne »
Inace ja se nespremam za Tkmicenje,  treniram radim zivim sportski i to je, A kako ti Pedza jer ces ici za Koreja?? Na svetsko??
Kralj ist Back

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #160 poslato: Oktobar 13, 2007, 11:31:42 pre podne »
pa ko ne voli kralja????

kazi da ga seckamo.....OMAH!!!!!

kralj je jedan i jedini....sta je tebi..

nije fer sto si anpistio forum na tako grub nacin..prilicno si nas sve iznenadio jebiga....

nije fer od tebe..mnogi ovde mogu svasta od kralja da nacue..a ti odjeh..sve nas poseres i odes.....

steta kralju....ti si jedna i jedini...i nije rec...da si kralj..i da kraljevski zivis..

jer kralj je ziv......ziveo kralj..

a za moju karijeru...ma znam.kralju..ja sam tebe poslusao..i paljivo citao...i shvatio sam u stvari..da mi svi ovde koristimo FALS HEMIJU..i da zato ne anpredujemo iz kategroiju u kategoriju...

ejbiga..sikreno....ja sam onda ponosan sto sam NATURAL i izlgedam ovako...

jer jebiga..pogledaj sta si ti sve zavukao u guzicu a  kako izlgedas....a koristis samo aORGINAL.....jebiga.....

iz toga prozilazi zakon da MI OVDE JESNO GLUPI..sto odgovrno prihvacam....ALI SMO NATURAL....

ziveo natural....ziveo kralj..

ziveo povrtak kralja!!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #161 poslato: Oktobar 13, 2007, 11:32:47 pre podne »
Inace ja se nespremam za Tkmicenje,  treniram radim zivim sportski i to je, A kako ti Pedza jer ces ici za Koreja?? Na svetsko??
..

ma jok...uvideo sam da nemam tamo sta da trazim..koji cu kurac...

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #162 poslato: Oktobar 13, 2007, 11:41:33 pre podne »
Neznam ja sam rekao da puno je fals dole,  ima originala ali ne sve i to sto treba za na Takmicenje.  Neko je spomenuo da ima se min uslova i finansije dole za BB na svetskom nivou bilo Amateri ili Profi.!! To i ja kazem i slazem se, ali ne slazem se kad znamo da svi ex SSSR rep i arapske zemlje Brazil itd... da su cak i siromasniji od nas a ipak imaju Bildere Svetske klase???!! To je problem!! Kako oni mo0gu  i zasto je tako?? A ovde u ex Yu tesko ide sta je ??
Kralj ist Back

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #163 poslato: Oktobar 13, 2007, 11:45:20 pre podne »
pa sto se tice arapa kralju..ne bih bas rekao da su siromasni..

jel neznam dali si ikada bio na nekom takmicenju recimo u egiptu..siriji..palestini...ja jesam...oni jesu siromsani..ali onaj ko se bavi sa bb drzava mu sve daje kralju..

oni nemaju fudabal...kosraku..i ostala sranja sa loptom..sve sto imaju..je ovo....

sto se tice bivsih sssr....pa kralju..zar oni uvek nisu bili anprediniji u farmakologiji od zapada??

naravno da jesu..

pa jel su jebali amere u zdrav mozak zbog kreatina....na listi zabranjenih sredstava je kreatin bio sve dok ga amerikanci nisu stabilizovali u svojim labisam..
hehehehehehhehehehehehe

tako je to kralju...
tako da ni ti ni ja pojma nemam sta rusi uzimaju....

ima ovde momak koji je iz rusije..alexandra timoshenko...mozes da ga pitas..momak je ok..

ziveo kralj!!!!!

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Myostatin Bloker interleukin 15-THE BEST OFF.............
« Odgovor #164 poslato: Oktobar 13, 2007, 11:53:00 pre podne »
Znam sta uzimaju, ali kako kad kolko uzimaju to je to?? A Rusi su napredniji znam od svih. Ima jos puno da se uci. 
Danas je Drzavno BB u Makedoniji. Takmicenje
Kralj ist Back