Jun 22, 2024, 12:37:15 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.208 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: BOL U LAKTOVIMA  (Pročitano 17757 puta)

Van mreže dr_Jelena

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 692
    • More ...
Odg: BOL U LAKTOVIMA
« Odgovor #15 poslato: Septembar 14, 2007, 11:43:30 posle podne »

Potpuno se slažem ... Samo napred,odlično ti ide .... :D

A rekla bih da voliš svoj posao ... Tako sam ja nakon fizioterapeutske upisala medicinu ... iz ljubavi .... A i iz ljubavi i je i svakodnevno učim i ne shvatam zdravo za gotovo ... pa nemoj ni ti ...
Razvijaj kreativnost u kombinatorici terapije, pristupu problemu i bićeš fenomenalan !!!
Ja ću ti pomoći koliko znam i umem... (ali nisam svemoguća... xaxaxaxa) ;)


Go 4 It ;)
I'm strong enough to hold you on my shoulders ... again and again ...

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: BOL U LAKTOVIMA
« Odgovor #16 poslato: Septembar 14, 2007, 11:50:33 posle podne »
@ srle & dr_jelena
Hvala puno na odgovorima...

Van mreže dr_Jelena

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 692
    • More ...
Odg: BOL U LAKTOVIMA
« Odgovor #17 poslato: Septembar 14, 2007, 11:54:31 posle podne »
@ srle & dr_jelena
Hvala puno na odgovorima...

Kad god mogu ... pomoći ću koliko znam ....;)
I'm strong enough to hold you on my shoulders ... again and again ...

Van mreže srle

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: BOL U LAKTOVIMA
« Odgovor #18 poslato: Septembar 15, 2007, 12:04:21 posle podne »
hvala doktorice:):)od pomoci si velike!!!!hahahah nsi svemoguca!!!!!!!!bar si me nasmejala:):)))))))))))))))))

Van mreže dr_Jelena

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 692
    • More ...
Odg: BOL U LAKTOVIMA
« Odgovor #19 poslato: Septembar 15, 2007, 03:43:11 posle podne »
I to je nesto, zar ne?
I'm strong enough to hold you on my shoulders ... again and again ...

Van mreže Nemanja92

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: BOL U LAKTOVIMA
« Odgovor #20 poslato: April 23, 2011, 11:45:12 pre podne »
Да не почињем нову тему... Повредио сам лакат због највеће глупости, обарања руке... Имам константан бол али различитог интезитета у десном лакту, тренинг могу да одрадим нормално али се бојим да не погоршам стање. Паузирам већ 4 дан али и даље осећам бол.. Неко са сличним искуством?

Van mreže baki0707

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: BOL U LAKTOVIMA
« Odgovor #21 poslato: April 23, 2011, 04:57:23 posle podne »
Да не почињем нову тему... Повредио сам лакат због највеће глупости, обарања руке... Имам константан бол али различитог интезитета у десном лакту, тренинг могу да одрадим нормално али се бојим да не погоршам стање. Паузирам већ 4 дан али и даље осећам бол.. Неко са сличним искуством?

imao sam i ja slicno iskustvo,obarao ruku i istegao ligament,nezagrejan potegao i kvrc,tek sutradan pocele muke,
kostantan bol u laktu i ruci par dana secam se,pocelo je kasnije da popusta i to mi je bila skola
da mi dođe klinac sad i da izaziva da obaram veruj mi da nebi..u zivotu

Van mreže Nemanja92

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: BOL U LAKTOVIMA
« Odgovor #22 poslato: April 23, 2011, 11:08:58 posle podne »
Значи да искулирам пар дана и све је ок? Ма имам ту неку снагу за обарање, ликовима који имају визуелно 2х већу руку оборим без проблема, али сам се префорсирао бзв. 3 обарања за редом и ето ти сад...

Van mreže MladjaGangster

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 52
Odg: BOL U LAKTOVIMA
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 10, 2011, 04:35:20 posle podne »
Mozes da izbacis potisak sa cela dok te ne prodje bol...a da pokusas da nadjes neku drugu vezbu kojom bi adekvatno opteretio misic, a pri cijem izvodjenju neces da osetis bol....

Mozes da spojis triceps i ramena....prvo odradis ramena, posle njih je triceps fino zagrejan i odradis ticeps...a i neces moci da trpas prevelike tezine, vec ces vise paznje posvetiti tehnici....

Ja preferiram  triceps i ramena, bas zato sto sam nekad imao taj blagi bol....sada vise nemam problema....No iskusta su razlicita....Ako je bol prejak, idi kod doktora....Ako ne pomogne nijedan savet koji si dobio, opet idi kod doktora.. :)

Van mreže daka pg

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: BOL U LAKTOVIMA
« Odgovor #24 poslato: Novembar 19, 2011, 05:30:21 posle podne »
moze li neka preporuka vjezbe za dugu glavu tricepsa? zbog bola u laktu ne smijem ni da pomislim na potisak sa chela,kickback,jednorucna ekstenzija bucicom iznad glave... ostale su mi vjezbe sa kablovima al dosadise vise i navikao mi s misic ovoliko vremena vec.

Van mreže Mico Bradina

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: BOL U LAKTOVIMA
« Odgovor #25 poslato: Decembar 24, 2011, 03:13:43 pre podne »
Danas na treningu radio sam jednorucni potisak iza glave za triceps sa 22kg i u drugoj seriji lakat leve ruke zazigaaa....
Sve se to lepo ohladillo par sati kasnije i sada me boli unutrsanja strana lakta i malo donja strana tricepsa, boli i na dodir, popio sam diklofen duo i namazah bolno mesto sa konjskom masti :) Ruke su vec bile zagrejane od predhodnog seta vucenje na latu sa konopcima, e jesam baksuz... Zavrsih trening uskim hvatom i kikbekom u pretklonu na tim vezbama nije bolelo, izbacicu ovo iznad glave neko vreme u nadi da ce lakat proci mada jednom kada se nacnu takva mesta........