Septembar 23, 2024, 04:29:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Robertgauth
X3MShop banner

Autor Tema: Cro Cop - treninzi sa Kharitonovim, Nastulom, Rodriguezom  (Pročitano 1574 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Cro Cop - treninzi sa Kharitonovim, Nastulom, Rodriguezom
« poslato: Jul 05, 2007, 07:54:23 posle podne »
Sergei Kharitonov dolazi u Hrvatsku

Poznati ruski MMA borac Sergei Kharitonov 20. srpnja dolazi u Hrvatsku kako bi našem Cro Copu u Puli pomogao u pripremama za nadolazeću UFC borbu s Francuzom Cheickom Kongom, javlja forum ultimate-fight.hr.

Prije odlaska u Pulu Kharitonov će 20. srpnja posjetiti "Ultimate fight klub Ban" u zagrebačkoj Dubravi, gdje će i odraditi trening pred zainteresiranim fanovima.

Sergei Kharitonov (27) jedan je od najboljih svjetskih teškaša i bivši pripadnik specijalnih postrojbi u ruskoj vojsci. Proslavio se nastupima u PRIDE-u, a ukupni skor u slobodnoj borbi mu iznosi 14 pobjeda i 3 poraza. Trenira u ruskom klubu Russian Top Team.


Mirko dovodi i Rodrigueza

Uz već najavljenog Rusa Sergeja Kharitonova i Poljaka Pawela Nastulu, Mirku Filipoviću uskoro bi se na treninzima trebao pridružiti i bivši UFC prvak Ricco Rodriguez.

Cro Cop je očito odlučan u namjeri da mu se više ne ponovi jedan Gabriel Gonzaga, te je odlučio pozvati Rodrigueza koji bi ga trebao naučiti svemu o borbi u kavezu.

"Pozvao me je da mu pokažem određene ground n pound tehnike, kao i izvlačenja s leđa. Ukratko, općenite tehnike borbe u kavezu. Izmjenjivat ćemo informacije, velika je razlika između borbe u ringu i borbe u kavezu." - izjavio je Rodriguez u razgovoru za portal fightnetwork.com.

Ricco Rodriguez (30) dugi je niz godina smatran za jednog od najboljih svjetskih teškaša. No nakon poraza od Tima Sylvije na UFC-u 41, sve je krenulo nizbrdo za nekadašnjeg UFC šampiona. Uslijedio je tijesan poraz od tada nepobjedivog Minotaura na PRIDE Total Eliminationu 2003, a težak poraz od Pedra Rizza na UFC-u 45 koštao ga je ugovora s tom najjačom američkom MMA organizacijom.

Zaredali su se problemi s alkoholom, drogom i pretilosti, što je rezultiralo prevelikom kilažom i potpunim gubitkom nekadašnje forme. Rodriguez tako danas teži oko 150 kg i nastupa na manjim američkim priredbama protiv raznoraznih anonimaca, nadajući se eventualnom povratku na veliku scenu.

Izvor: www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Cro Cop - treninzi sa Kharitonovim, Nastulom, Rodriguezom
« Odgovor #1 poslato: Jul 08, 2007, 04:11:44 posle podne »
daj ne mogu vjerovat da ima 150 kg znam.gledao sam nedavno neki stari klip na nekom natjecanje u jiujitsu gdje je on dobio minotaura.ne mogu se sjetit koja stranica ako ga ponovno nadjem postat cu link:-)