Septembar 23, 2024, 10:20:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Robertgauth
X3MShop banner

Autor Tema: Radošević - 12. pobjeda na pro ringu  (Pročitano 1562 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Radošević - 12. pobjeda na pro ringu
« poslato: Jul 03, 2007, 07:09:17 posle podne »
Predrag Radošević zabilježio dvanaestu pobjedu na profesionalnom ringu

Na rukama navijača


PODGORICA - Redovnom linijom Ljubljana - Podgorica, avionom "Montenegroerlajnza", juče se sa meča u Klagenfurtu vratio Predrag Radošević, profesionalni prvak svijeta do 23 godine u WBC federaciji. Kao što je poznato, on je minule subote, prekidom borbe u četvrtoj rundi savladao Hrvata Renata Perinovića, što je bila njegova 12. uzastopna pobjeda na profi ringu. Međutim, do trijumfa je došao mnogo teže nego što se očekivalo, jer je protivnik veoma čvrst bokser, koji ima razarajuće udarce,  ali koji je i veoma prljav.
- Prije meča Dragan Perunović me je upozorio na način borbe Perinovića -  objašnjava Radošević. - Čim je gong označio početak prve runde on je silovito krenuo na mene ne birajući sredstva. U trenutku sam shvatio da je sve tačno ono što mi je Perunović govorio. Izbjegavao sam njegov desni kroše, ali poslije nekoliko snažnih udaraca koje sam dobio po tijelu, krenuo sam u otvorenu borbu. Bio sam fizički potpuno spreman jer je predviđeno da meč traje šest rundi, a ja sam imao snage i za svih deset. Bila je to žestoka borba koja je držala publiku na nogama. U četvrtoj rundi krenuo sam na sve ili ništa, zadao sam mu nekoliko udaraca u glavu, poslije čega mu se pojavila velika pukotina na arkadi. Dežurni ljekar je prekinuo ovu borbu, mada sam prema bodovnim sudijama bio ubjedljivo bolji. Kakva je to borba bila najbolje svjedoči podatak da me je publika na kraju  na rukama iznijela sa ringa.
Dvorana u Klagenfurtu nije mogla da primi više od hiljadu gledalaca, ali je zato bilo duplo više ljubitelja boksa oko dvorane koji su meč posmatrali na velikom videobimu. Predrag Radošević je, inače, ljubimac tamošnje publike, jer je u nekoliko navrata svojim nastupima oduševljavao ljubitelje ovog sporta.
Poslije ove pobjede, Predrag Radošević će imati jednomjesečni odmor, a onda kreću pripreme za nove mečeve. Da bi došao u situaciju da se bori za svjetsku krunu do kraja godine moraće da ima još dva meča i da zabilježi dvije pobjede, a ponuda ima iz Italije, Švajcarske, Njemačke i drugih zemalja.

Izvor: www.arenacg.net
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me