Jul 04, 2024, 02:53:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Kako izgraditi masu bez teretane ?  (Pročitano 9584 puta)

Van mreže Master ZILE

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Kako izgraditi masu bez teretane ?
« Odgovor #15 poslato: Jun 23, 2007, 04:05:00 posle podne »
@Master Zile
 sta ti hoces covek ? kakvu masu ? neces da dobijes  upalu? :lol: :lol: :lol: od tvoje mase bez teretane -jakih treninga , jake ishrane ,  suplementacije, odmora... nema ni  m od mase...
cuj ti njega...
hehe :)
Ne mogu da idem u teretanu jer bi imao prejaku upalu , a ne odgovara mi za borilachke vshtine koje treniram. samo trazim neki manje intenzivniji nachin da se poveca masa, dobro moze i u teretani da se radi lakshi trening , ali prirodne vezbe bolje oblikuju telo.
ovo sto sam ti naglasio...e pa vidis... takvo nesto ne postoji
inace ne znam kojim se bor. sportom bavis ali za primer -moj stariji brat se bavio dzudom 8 godina i isao je u teretanu sve vreme...


e nije problem upala ,vishe smanjena razgibanost. a postavio sam samo jednostavno pitanje kako najbolje izgraditi masu bez tegova.
navikao sam se na jake treninge i na ishranu suplementaciju ,samo me mrzi da idem do teretane !!!!
vrlo dobro znam sta postoji a sta ne postoji , ne moras da pises tako arogantno...:)
a treniram kung fu , ali nemam vremena da spavam dovoljno tako da teretana ne bi bila reshenje!
gde ima te patike za 3 evrica ? :)
Fuck The Alliance!
For The Hordeeeee!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: Kako izgraditi masu bez teretane ?
« Odgovor #16 poslato: Jun 23, 2007, 05:38:00 posle podne »
ali brate ako sve to znas sta onda pitas...? ne znam sta da ti kazem, ako mozes da uklopis teretanu to je ok...ma sve se moze kad se dobro isplanira...inace sta ce ti masa za kung fu? zar tu ne treba da budes lagan pokretljiv , neuhvatljiv ono sto je brus lee pricao - kao svaki kung fu borac treba da se ponasa kao voda... i te fore..? inace gde treniras kung fu ? jel to nesto ozbiljno ili cisto fazona radi? jer pazi, masa ti smanjuje agilnost i pokretljivost u svakom sportu ...treba dosta vremena da se covek navikne...

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Kako izgraditi masu bez teretane ?
« Odgovor #17 poslato: Jun 23, 2007, 07:35:25 posle podne »
Vidim u K1 i sl. sve neki mršavi kao grane...kako može čista mišićna masa da smeta?Pa nemojte da povezujete masu takmičara u bodibildingu sa tim...

Spartak

  • Gost
Odg: Kako izgraditi masu bez teretane ?
« Odgovor #18 poslato: Jun 23, 2007, 08:08:10 posle podne »
ja mislim da moze da zasmeta ako neko nije navikao da se "nosi" sa njom,tj da odradjuje duze vrijeme takve treninge(tipa za k1 ili mma) sa tom masom

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: Kako izgraditi masu bez teretane ?
« Odgovor #19 poslato: Jun 23, 2007, 08:16:38 posle podne »
Vidim u K1 i sl. sve neki mršavi kao grane...kako može čista mišićna masa da smeta?Pa nemojte da povezujete masu takmičara u bodibildingu sa tim...
pa nisam mislio o cistoj misicnoj masi, a pre svega ako hoces da dodjes do ciste ti moras da nabacis prvo  "masu"  znas i sam da niko...dobro retko...ko nabacuje samo misice... ne bavi se decko K1 nego kung fu-om... mora da bude agilan , brz , pokretljiv, lagan, zategnut...ne treba da bude ko one konjine u K1
« Poslednja izmena: Jun 23, 2007, 08:21:06 posle podne pirat »

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Kako izgraditi masu bez teretane ?
« Odgovor #20 poslato: Jun 23, 2007, 08:59:30 posle podne »
Ja kada govorim o masi mislim na čistu mišićnu masu i zašto bi pričali o telesnoj masi...
Ne razumem se previše u te borilačke sportove ali ne verujem da neko od vrhunskih takmičara radi bulking fazu...i ne bih smeo da kažem da nisu brzi i pokretljivi nego samo konjine...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: Kako izgraditi masu bez teretane ?
« Odgovor #21 poslato: Jun 23, 2007, 09:01:46 posle podne »
to su ti jako brze i pokretljive konjine...sunce im njihovo... :)

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Kako izgraditi masu bez teretane ?
« Odgovor #22 poslato: Jun 23, 2007, 09:36:39 posle podne »
Ukenjao si se da te neko od njih ne dohvati pa sad pričaš drugu priču!  :mrgreen:

Van mreže Master ZILE

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Kako izgraditi masu bez teretane ?
« Odgovor #23 poslato: Jun 23, 2007, 10:24:50 posle podne »
ali brate ako sve to znas sta onda pitas...? ne znam sta da ti kazem, ako mozes da uklopis teretanu to je ok...ma sve se moze kad se dobro isplanira...inace sta ce ti masa za kung fu? zar tu ne treba da budes lagan pokretljiv , neuhvatljiv ono sto je brus lee pricao - kao svaki kung fu borac treba da se ponasa kao voda... i te fore..? inace gde treniras kung fu ? jel to nesto ozbiljno ili cisto fazona radi? jer pazi, masa ti smanjuje agilnost i pokretljivost u svakom sportu ...treba dosta vremena da se covek navikne...

Bash tako.To je tachno. Treniram ozbiljno kung fu , pochetni treninzi su na tashmajdanu ,sredom od pola 5,subotom i nedeljom od 4.
Ja samo hocu da popravim ledja i i mozda malo grudi , nije mi glavni cilj masa, nego samo malo skladniji izgled i jacha ledja :)
Ali sam stavio pitanje na pochetku teme da bude opshte. da bi odgovori bili korisni vecem broju ljudi a ne samo onome koje postavio :) dobro malo filozofiram :)

A shto se tiche ovih iz k1 i uopshte boraca i sportista, masa je u redu , ali ona ide na kraju i stiche se teshkim meshovitim treninzima. dok u BB-u je masa glavna stvar do koje se dolazi bilo kako , ostale osobine nisu bitne. Opet ni svi bodybuilderi ne idu ka tome da izgrade shto vishe mase moguce nego svako ima svoj cilj.
« Poslednja izmena: Jun 23, 2007, 10:26:41 posle podne Master ZILE »
Fuck The Alliance!
For The Hordeeeee!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: Kako izgraditi masu bez teretane ?
« Odgovor #24 poslato: Jun 24, 2007, 11:46:00 pre podne »
Ukenjao si se da te neko od njih ne dohvati pa sad pričaš drugu priču!  :mrgreen:
ma cuti brate... jedan zivi u mojoj zgradi tacno ispod mene ... mozes zamisliti kakva je onda situacija... :lol:

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Odg: Kako izgraditi masu bez teretane ?
« Odgovor #25 poslato: Jun 27, 2007, 10:40:30 pre podne »

Van mreže FLEXns

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 95
Odg: Kako izgraditi masu bez teretane ?
« Odgovor #26 poslato: Jul 10, 2007, 11:55:16 posle podne »
e zile pa neces ti tek tako dobiti masu, trebalo bi ti par godina, a dotle mozes lako da se predomislis ako vidis da ti ne odgovara...

Van mreže DIJAN JAHJEFENDIC

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 656
  • Osobni Fitness Trener
Odg: Kako izgraditi masu bez teretane ?
« Odgovor #27 poslato: Jul 12, 2007, 08:53:48 pre podne »
hehe :)
Ne mogu da idem u teretanu jer bi imao prejaku upalu , a ne odgovara mi za borilachke vshtine koje treniram. samo trazim neki manje intenzivniji nachin da se poveca masa, dobro moze i u teretani da se radi lakshi trening , ali prirodne vezbe bolje oblikuju telo.

A koje su to prirodne vjezbe?

Spartak

  • Gost
Odg: Kako izgraditi masu bez teretane ?
« Odgovor #28 poslato: Jul 12, 2007, 12:18:15 posle podne »
hehe :)
Ne mogu da idem u teretanu jer bi imao prejaku upalu , a ne odgovara mi za borilachke vshtine koje treniram. samo trazim neki manje intenzivniji nachin da se poveca masa, dobro moze i u teretani da se radi lakshi trening , ali prirodne vezbe bolje oblikuju telo.

A koje su to prirodne vjezbe?

po njima to su sve vjezbe koje ne ukljucuju tegove,jer tegove su napravili vanzemaljci od nepoznatog materijala

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Kako izgraditi masu bez teretane ?
« Odgovor #29 poslato: Jul 12, 2007, 12:23:10 posle podne »
Covek sve zna...ne znam sto pita nas!?!?!?