Septembar 29, 2024, 01:28:47 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!  (Pročitano 45547 puta)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #60 poslato: Oktobar 02, 2007, 12:04:40 pre podne »
mos mislit kako je njemu tesko sada :(
upo covjek u depresiju gledajuci slike i opalkuje svoju malenkost:(
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #61 poslato: Oktobar 02, 2007, 12:45:11 pre podne »
Evo upravo sam "okacio" svoje slike i otvorio novu temu da ovu ne gusimo nepotrebnim stvarima. 

@manimal
Ne znam zasto mislis da "serem" i u sta od ovoga ne verujes? Naravno da se ne vredjam posto je na tebi da poverujes ako hoces, ako neces nikom nista. Nemam razloga nista da lazem/krijem i ne znam zasto bih.

@H2SO4
Daleko od toga da mi je tesko, cak naprotiv :) Decko stvarno odlicno izgleda, ali nikada se ne bih menjao sa njim, prvenstveno zbog toga sto nam ciljevi nisu isti. On je spreman da rizikuje zdravlje zbog izgleda i verovatno mu je cilj da nabaci sto je moguce vise misicne mase, dok je moj cilj 100Kg misica bez rizika po zdravlje. Da ne pominjem to sto mi se cini da je veoma nizak, ali dobro za BB je to mnogo bolje od mojih 190cm. Sve u svemu ne zavidim mu ni najmanje.

Pozdrav!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #62 poslato: Oktobar 02, 2007, 12:56:48 pre podne »
ok, ne trebate se mjenjat.samo pusti ga da 'rizikuje zdravlje' a ti zivi zdravo. 1:0 za tebe.
hvala na izlaganju
idemo dalje
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #63 poslato: Oktobar 02, 2007, 01:08:11 pre podne »
Evo upravo sam "okacio" svoje slike i otvorio novu temu da ovu ne gusimo nepotrebnim stvarima. 

@manimal
Ne znam zasto mislis da "serem" i u sta od ovoga ne verujes? Naravno da se ne vredjam posto je na tebi da poverujes ako hoces, ako neces nikom nista. Nemam razloga nista da lazem/krijem i ne znam zasto bih.

@H2SO4
Daleko od toga da mi je tesko, cak naprotiv :) Decko stvarno odlicno izgleda, ali nikada se ne bih menjao sa njim, prvenstveno zbog toga sto nam ciljevi nisu isti. On je spreman da rizikuje zdravlje zbog izgleda i verovatno mu je cilj da nabaci sto je moguce vise misicne mase, dok je moj cilj 100Kg misica bez rizika po zdravlje. Da ne pominjem to sto mi se cini da je veoma nizak, ali dobro za BB je to mnogo bolje od mojih 190cm. Sve u svemu ne zavidim mu ni najmanje.

Pozdrav!

Rekao si da imas staza u teretani 14 godina, pa onda ne bi trebalo da pises ovakve gluposti, a narocito da pitas Pedju da li misli da "Alexey koristi nesto od AAS". Stvarno glupo pitanje od nekoga ko ima toliko iskustvo u teretani i ko se bavi ovim sportom. Jos je gluplje i naivnije sto si cak i postavio ovo pitanje, mislim, zar ne vidis da se decko takmici i da se ne moze ovako izgledati bez upotrebe AAS-a ili AAH-a, whatever. Nemas potrebe da se opterecujes ili ubjedjujes da li neko koristi male ili velike kolicine AAS-a ili AAH-a, da li je popio pola ili cijelu apoteku, jer je to potpuno nevazno.

Opterecujes se i sa tim da li ce decko da izgubi zdravlje zbog izgleda. Pa da ti odgovorim odmah, nije ni moje ni tvoje da mislimo i sudimo o tome. To je njegova LICNA odluka i njegov zivot i ko smo mi da raspravljamo o necijem privatnom zivotu i odlukama, razmisli o tome i prestani se opterecivati sa tim i samo se koncentrisi na svoj zivot da ga organiziras kako mislis da je najbolje.

Ja ti zelim puno srece i zdravlja i da ostvaris sve zelje u svom zivotu.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #64 poslato: Oktobar 02, 2007, 06:40:10 pre podne »
gde sam ja rekao da je ovaj klnac natural???????

pod 1.

pod 2....sam sebe si pokenjao sa ovom pricom..jer ako si ti od binabola za 6 sedmica dobio 14 kg...zasto mislis da je ovom momeku potrebna apoteka da bih dobio tih 14 kg????

jel sti ti neki freak ili sta????
ili nam hoces koliko si ti talentovan i da mozes da budes ovakav samo da ti se raci tj da hoces...tj da imas razumno objansjenje....

ili jos bolje..sa 75 na 100kg...i to samo od bionabola..a ovaj mali je apoteka...

jebiga...prilicno cudno razmisljanje..

ja eto..igrom slucjanosti isto imam nekog malog staza i sa jednim i sa drugim pa tako znam momke koji uzmaju po 3 grama citaj 3000 mg glaenike i izlgedaju kao vrece govana...a znam i momake koji nikadanisu uzeli vise od 750 mg....pa su veoma uspesni takmicari i izlgedaju perfektno..

dali ti ovaj podtak nesto govri?????

mozda i ne.....a mozda i da....

ja ti opet ponavljam...to sto si ti zkaljucio da je ovja mali pokretna apoteka,.ostavi za sebe jer nemas dokaze..
a
 to da je antual..pa naravno da je glupost..
ali nema prava da kazes za nikoga da je pokretan apoteka ili kako si vec nzavao ako nemas dokaz za to covece....

i da.na kraju..

jedva cekam da vidim tvoje slike...natural na delu.....

Van mreže shone190

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 226
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #65 poslato: Oktobar 02, 2007, 09:50:01 pre podne »
OK, odustajem :). Salim se naravno, ja mislim da uzima dosta toga, vi ne mislite tako i to je to. Naravno prica nema poentu posto necemo nikada saznati sta covek koristi.

@Pedja

Iskreno receno mislim da mi taj Bionabol nije doneo ni 10% onoga sto sam dobio posto sam jeo kao nenormalan, a uzimao sam neke smesne doze, koliko se secam nesto oko 20mg dnevno u "najjacoj" nedelji. Posto sam okacio slike mozes da vidis kako sam bio izdefinisan sa 75Kg, a kada sam zavrsio na 100Kg to je bilo smesno koliko sam sala navukao :) Naravno vremenom sam to doveo u red, a slike sam postavio u sledecoj temi:

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,7808.0/topicseen.html

Pozdrav!

Van mreže loki22

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 167
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #66 poslato: Oktobar 03, 2007, 12:39:04 pre podne »
Evo upravo sam "okacio" svoje slike i otvorio novu temu da ovu ne gusimo nepotrebnim stvarima. 

@manimal
Ne znam zasto mislis da "serem" i u sta od ovoga ne verujes? Naravno da se ne vredjam posto je na tebi da poverujes ako hoces, ako neces nikom nista. Nemam razloga nista da lazem/krijem i ne znam zasto bih.

@H2SO4
Daleko od toga da mi je tesko, cak naprotiv :) Decko stvarno odlicno izgleda, ali nikada se ne bih menjao sa njim, prvenstveno zbog toga sto nam ciljevi nisu isti. On je spreman da rizikuje zdravlje zbog izgleda i verovatno mu je cilj da nabaci sto je moguce vise misicne mase, dok je moj cilj 100Kg misica bez rizika po zdravlje. Da ne pominjem to sto mi se cini da je veoma nizak, ali dobro za BB je to mnogo bolje od mojih 190cm. Sve u svemu ne zavidim mu ni najmanje.

Pozdrav!

Rekao si da imas staza u teretani 14 godina, pa onda ne bi trebalo da pises ovakve gluposti, a narocito da pitas Pedju da li misli da "Alexey koristi nesto od AAS". Stvarno glupo pitanje od nekoga ko ima toliko iskustvo u teretani i ko se bavi ovim sportom. Jos je gluplje i naivnije sto si cak i postavio ovo pitanje, mislim, zar ne vidis da se decko takmici i da se ne moze ovako izgledati bez upotrebe AAS-a ili AAH-a, whatever. Nemas potrebe da se opterecujes ili ubjedjujes da li neko koristi male ili velike kolicine AAS-a ili AAH-a, da li je popio pola ili cijelu apoteku, jer je to potpuno nevazno.

Opterecujes se i sa tim da li ce decko da izgubi zdravlje zbog izgleda. Pa da ti odgovorim odmah, nije ni moje ni tvoje da mislimo i sudimo o tome. To je njegova LICNA odluka i njegov zivot i ko smo mi da raspravljamo o necijem privatnom zivotu i odlukama, razmisli o tome i prestani se opterecivati sa tim i samo se koncentrisi na svoj zivot da ga organiziras kako mislis da je najbolje.

Ja ti zelim puno srece i zdravlja i da ostvaris sve zelje u svom zivotu.


?

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #67 poslato: Novembar 22, 2007, 11:25:38 posle podne »
momak je stvarno.... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #68 poslato: Novembar 22, 2007, 11:26:13 posle podne »
 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #69 poslato: Novembar 22, 2007, 11:26:57 posle podne »
 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #70 poslato: Novembar 22, 2007, 11:27:58 posle podne »
 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #71 poslato: Novembar 22, 2007, 11:30:26 posle podne »
 Aleksey Lesukov competing in the European Junior & Master Championships for Bodybuilding and Fitness, held in Tyumen, Russia on the 16th-17th of June 2007, in which he won his class of over-75kg

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.499
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #72 poslato: Novembar 22, 2007, 11:57:29 posle podne »
vrh izgled
al se nekad dobro jelo

Spartak

  • Gost
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #73 poslato: Novembar 23, 2007, 12:26:33 pre podne »
jbte dje je malcu kraj???

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: IRON BULL IT"S YOUR TURN- Alexey (Lesha) Lesukov - 18 years old bodybuilder!
« Odgovor #74 poslato: Novembar 23, 2007, 01:07:21 pre podne »
jbte dje je malcu kraj???


to se nikad ne zna....pros maybe some day.....six feet under....who knows......