Septembar 29, 2024, 01:12:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: teretana?  (Pročitano 13468 puta)

Van mreže Spartacus

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Re: teretana?
« Odgovor #15 poslato: Februar 11, 2006, 10:10:56 pre podne »
Citat: adis
Imas dvije solucije

1. - cijena 30 KM - termin od 7h do 16h bez tusiranja
2. - cijena 40 KM - cijelodnevni termin, tusiranje i pice po zelji

ja sam ranije isao u FIS na skenderiju, gore je 50 KM ali je meni to bilo previse jer sam kasno dolazio iz skole pa sam se prebacio u ovu na mojmilu, odabrao sam ovu drugu opciju sa tusiranjem a teretana je jednostavno fenomenalna, sve sprave su nove a prostor je ogroman - nema guzve ni za 20 clanova...


 :cry:  :cry:  :cry:
Nisi mi trebao ni govorit za tu teretanu.
Ma dobre se cijene i u ovoj u koju ja idem su slicne malo skuplje nista strasno.
Nos morituri te salutamus!!!

Van mreže stari profil

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Re: teretana?
« Odgovor #16 poslato: Februar 11, 2006, 10:15:31 pre podne »
Citat: Spartacus
Citat: adis
Imas dvije solucije

1. - cijena 30 KM - termin od 7h do 16h bez tusiranja
2. - cijena 40 KM - cijelodnevni termin, tusiranje i pice po zelji

ja sam ranije isao u FIS na skenderiju, gore je 50 KM ali je meni to bilo previse jer sam kasno dolazio iz skole pa sam se prebacio u ovu na mojmilu, odabrao sam ovu drugu opciju sa tusiranjem a teretana je jednostavno fenomenalna, sve sprave su nove a prostor je ogroman - nema guzve ni za 20 clanova...


 :cry:  :cry:  :cry:
Nisi mi trebao ni govorit za tu teretanu.
Ma dobre se cijene i u ovoj u koju ja idem su slicne malo skuplje nista strasno.


a moram ti reci da u teretani rade dvije prelijepe djevojke...ufffffffffffffffffffffffffffff... :wink:  :wink:  :wink:  :wink:
I came, I sow, I hit him right!!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: teretana?
« Odgovor #17 poslato: Februar 11, 2006, 11:31:32 pre podne »
Adise,Adise,sad znamo sto si odabrao tu teretanu :D.A ovamo pricas-tusevi,extra sprave,prostor.Moguce da je to neka obicna rupa,al njemu zbog te dve sve izgleda extra...Legendo :lol: :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže stari profil

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Re: teretana?
« Odgovor #18 poslato: Februar 11, 2006, 12:17:16 posle podne »
hahahahaha...ma ne...majke mi...teretana je extra ali i one su zasluzne za to
I came, I sow, I hit him right!!!

Van mreže kety

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 278
Odg: teretana?
« Odgovor #19 poslato: Novembar 13, 2008, 12:02:45 pre podne »
Prava teretana-sa ormaricima za stvari,sa hrpom person trenera,bazenom,sa mini obdanistem gde zene mogu ostaviti decu dok vezbaju,sa raznim programima aerobika...... tako je u civilizaciji,a ne kao ovde,da se gucis u malom prostoru i udises svaciji znoj,...

Van mreže KoRn-90

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 343
Odg: teretana?
« Odgovor #20 poslato: Novembar 13, 2008, 01:22:56 pre podne »
Prava teretana-sa ormaricima za stvari,sa hrpom person trenera,bazenom,sa mini obdanistem gde zene mogu ostaviti decu dok vezbaju,sa raznim programima aerobika...... tako je u civilizaciji,a ne kao ovde,da se gucis u malom prostoru i udises svaciji znoj,...
Sta ti bi ???

Van mreže Fat Abbott

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 153
Odg: teretana?
« Odgovor #21 poslato: Novembar 13, 2008, 11:59:33 pre podne »
Citat
Prava teretana-sa ormaricima za stvari,sa hrpom person trenera,bazenom,sa mini obdanistem gde zene mogu ostaviti decu dok vezbaju,sa raznim programima aerobika

To nije teretana, to je nekakav centar gde zene uz minimalan napor mogu steci utisak da su vezbale, a u stvari dolaze da caskaju i ubijaju vreme.

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.859
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: teretana?
« Odgovor #22 poslato: Novembar 13, 2008, 12:02:44 posle podne »
Prava teretana-sa ormaricima za stvari,sa hrpom person trenera,bazenom,sa mini obdanistem gde zene mogu ostaviti decu dok vezbaju,sa raznim programima aerobika...... tako je u civilizaciji,a ne kao ovde,da se gucis u malom prostoru i udises svaciji znoj,...
EXTREME GYM---CVIJICEVA 1 BEOGRAD.... 8)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: teretana?
« Odgovor #23 poslato: Novembar 13, 2008, 12:25:12 posle podne »
Prava teretana-sa ormaricima za stvari,sa hrpom person trenera,bazenom,sa mini obdanistem gde zene mogu ostaviti decu dok vezbaju,sa raznim programima aerobika...... tako je u civilizaciji,a ne kao ovde,da se gucis u malom prostoru i udises svaciji znoj,...
u civilizaciji ljudi po teretanama se ne znoje. nego poslije svake serije idu na tusiranje ili skoknu u bazenchic
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.859
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: teretana?
« Odgovor #24 poslato: Novembar 13, 2008, 12:27:20 posle podne »
Prava teretana-sa ormaricima za stvari,sa hrpom person trenera,bazenom,sa mini obdanistem gde zene mogu ostaviti decu dok vezbaju,sa raznim programima aerobika...... tako je u civilizaciji,a ne kao ovde,da se gucis u malom prostoru i udises svaciji znoj,...
u civilizaciji ljudi po teretanama se ne znoje. nego poslije svake serije idu na tusiranje ili skoknu u bazenchic
:D    ;D   ;D    :D

Van mreže kety

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 278
Odg: teretana?
« Odgovor #25 poslato: Novembar 13, 2008, 01:59:52 posle podne »
kave sve gluposti pojedinci ovde pricaju!!!Kao prvo,zene tamo negde ne idu u teretanu da blebecu kao ovde,vec to cine sa svojim prijateljicama u restoranima i kaficima.A treneri nisu priuceni i neprofesionalni,oni ti tacno odrede sta i kako i u kom roku ti garantuji odredjeni rezultat ako se pridrzavas programa.Tako da ne samo da imas utisak da vezbas nego se to i vidi.

Van mreže kety

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 278
Odg: teretana?
« Odgovor #26 poslato: Novembar 13, 2008, 02:12:43 posle podne »
Odgledala sam extreme gym.Polomac uvek ima pravi odgovor.O.k. jeali to je BG.

Na mreži ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
.
« Odgovor #27 poslato: Novembar 13, 2008, 02:21:12 posle podne »
Kako Isusu nije bilo daleko da peske krene iz Meke u Medinu,a tebi je daleko BG?
ccccc...
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže kety

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 278
Odg: teretana?
« Odgovor #28 poslato: Novembar 13, 2008, 02:26:51 posle podne »
ali isus nije isao tri,cetiri puta nedeljno.cccccc

Van mreže Fat Abbott

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 153
Odg: teretana?
« Odgovor #29 poslato: Novembar 13, 2008, 02:33:47 posle podne »
Citat
kave sve gluposti pojedinci ovde pricaju
To, pricaj mi prljavstine, to volim!

Citat
treneri nisu priuceni i neprofesionalni
Nisam ni rekao da su priuceni i neprofesionalni, ali i da jesu priuceni, pa sta? Koliko ljudi koji se profesionalno bavi bodibildingom i fitnesom nije zavrsilo skole za to, vec iz licnog i tudjeg iskustva crpi ogromnu kolicinu informacija i znanja? Mnogi od najboljih svetskih trenera i takmicara su samouki. Ali to nije ni poenta, uglavnom nije problem u trenerima, vec u klijenteli koja trazi da joj se podilazi preteranim komforom i luksuzom (razmazenost). A tu pravog treninga uglavnom nema.

P.S. Da ne bude zabune, smatram da svaka teretana, kao i bilo koji drugi sportski objekat mora da zadovoljava odredjene uslove koji se pre svega ticu higijene.