Septembar 29, 2024, 01:20:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: teretana?  (Pročitano 13472 puta)

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
teretana?
« poslato: Februar 10, 2006, 10:09:56 posle podne »
Jel zna neko neku teretanu u Bg-u kojoj radno vreme pocinje pre 9 ujutro . Idealno bi bilo od 7 . Novi Bg ili centar

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: teretana?
« Odgovor #1 poslato: Februar 10, 2006, 10:27:35 posle podne »
Nije mi jasno zasto kod nas teretane ne rade ranije od 9
Sada ne znam jeli tako svak teretana nadam se da nije
ali po mom misljenju trebalobi da otvaraju u 5 ujutro po da 11 uvece to je niki standard barem ovde iako vecina boljih gymova kao World Gym i par ostalih radi 24 sata
Kad sam bio u sarajevio prije par godina covek radi nedeljom od 12 do 7
doduse bila je to jedna manja teretan ali nije bitno

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: teretana?
« Odgovor #2 poslato: Februar 10, 2006, 10:34:30 posle podne »
ne mozes da verujes koliko me to nervira . Volim da treniram ujutro , ali zbog faxa sam prinudjen da radim trening posle podne ili uvece . Ali opet verovatno bih ja bio jedini u teretani u 7 , tako da ne znam koliko im se isplati da ustaju rano zbog mene. Ma mora da ima neka koja radi samo ja ne znam

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: teretana?
« Odgovor #3 poslato: Februar 10, 2006, 10:43:40 posle podne »
Verovatno ima
Sada verovatno kod nas je malo drugacije ali  ovde u 5 ujutro teretan je puna Ni ovde se ne isplati raditi 24 sata posto posle ponoci dodze mozda 10 ljudi bitan je costumer sevice

Van mreže Spartacus

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Re: teretana?
« Odgovor #4 poslato: Februar 10, 2006, 10:52:26 posle podne »
Koja je to milina kad hoces ides u teretanu, odnosno kad imas vremena. Ovdje u Sarajevu moras biti zadovoljan ako teretana radi nedjeljom
Nos morituri te salutamus!!!

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: teretana?
« Odgovor #5 poslato: Februar 10, 2006, 10:54:15 posle podne »
To hocu da kazem ja dosao na terening i cekam gazdu sat i po da otvori

Van mreže AquaZX

  • Član
  • *
  • Poruke: 38
Re: teretana?
« Odgovor #6 poslato: Februar 11, 2006, 12:02:15 pre podne »
Citat: dadochicago
Verovatno ima
Sada verovatno kod nas je malo drugacije ali  ovde u 5 ujutro teretan je puna Ni ovde se ne isplati raditi 24 sata posto posle ponoci dodze mozda 10 ljudi bitan je costumer sevice


U 5am puna teretana, e da to jos vidim pa da kazem da sam sve probao :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: teretana?
« Odgovor #7 poslato: Februar 11, 2006, 08:21:03 pre podne »
to je sasviom normalno u razvijenim zemljma...ovde kod na s je problem to sto teretane rade od 10 [pa do 20 h i to uglavnom dovkratno...ali to je sve zbog toga sto svest ljuid nije ravijena i njih jos uvek ne znaima gym kao onsovni oblik odrzavanj zdravlja...

najvise volim prolece pa onda kada vidim pune poljane budala koje trce....tj POKUSAVAJU DA TRCE da bi izgubli kao ono sto su uradili po zimi..i tako ti pokusaji trcanja traju od 2-5n dna da bi oni onda shvatili da to nije za njih i da su GENETSKI TAKVI...e onda mi se s....

Zoka

  • Gost
Re: teretana?
« Odgovor #8 poslato: Februar 11, 2006, 08:55:24 pre podne »
Moj trening pocinje u 7 ujutro :) dok svi jos spavaju :)

Van mreže Spartacus

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Re: teretana?
« Odgovor #9 poslato: Februar 11, 2006, 09:16:17 pre podne »
Citat: Papageno
Moj trening pocinje u 7 ujutro :) dok svi jos spavaju :)


Svaka casta ako je tako.
Ja iskreno da kazem ne bih mogao trenirati s tegovima ujutro jer samo puno fleksibilniji i raspolozeniji kako dan odmice. Tako da mi je najbolje vrijeme za treniraje poslije 16h
Nos morituri te salutamus!!!

Zoka

  • Gost
Re: teretana?
« Odgovor #10 poslato: Februar 11, 2006, 09:21:49 pre podne »
Ja koristim split sistem, 2 puta na dan posto mi je tretana na poslu...
Mozda to i nije dobro ali meni odgovara :D, 2 kraca treninga mi puno vise odgovaraju od jednog duze... ostarilo se  :D

Van mreže Spartacus

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Re: teretana?
« Odgovor #11 poslato: Februar 11, 2006, 09:27:38 pre podne »
Citat: Papageno
Ja koristim split sistem, 2 puta na dan posto mi je tretana na poslu...
Mozda to i nije dobro ali meni odgovara :D, 2 kraca treninga mi puno vise odgovaraju od jednog duze... ostarilo se  :D


Pa to je super ako mozes da odradis treninge dva puta na dan i ako ti tako odgovara
Nisi ti jos ostario bolje izgledas od 50% nas omladine :D
Nos morituri te salutamus!!!

Van mreže stari profil

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Re: teretana?
« Odgovor #12 poslato: Februar 11, 2006, 09:44:21 pre podne »
Citat: Spartacus
Koja je to milina kad hoces ides u teretanu, odnosno kad imas vremena. Ovdje u Sarajevu moras biti zadovoljan ako teretana radi nedjeljom


u tome i ja imam problema...a u koju ti teretanu ides Spartcus??? Ja sam se prije par dana prebacio gore na mojmilo - ispod djecijeg sela - teretana je nedavno otvorena i ima sve sta pozelis  :wink:  :wink:  :wink:
I came, I sow, I hit him right!!!

Van mreže Spartacus

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Re: teretana?
« Odgovor #13 poslato: Februar 11, 2006, 09:59:21 pre podne »
Citat: adis
Citat: Spartacus
Koja je to milina kad hoces ides u teretanu, odnosno kad imas vremena. Ovdje u Sarajevu moras biti zadovoljan ako teretana radi nedjeljom


u tome i ja imam problema...a u koju ti teretanu ides Spartcus??? Ja sam se prije par dana prebacio gore na mojmilo - ispod djecijeg sela - teretana je nedavno otvorena i ima sve sta pozelis  :wink:  :wink:  :wink:


Trenutno idem u neku teretanu na Marin Dvoru, skoro je i ona otvorena, teretana je dobra, cista, odrzava se ali je problem to sto je premala pa kad nas 5-6 trenira vec je guzva. Rado bih se i ja prebacio u tu teretanu ali jednostavno mi je daleko da idem svaki dan do Mojmila. Kakve su cijene u toj teretani?
Nos morituri te salutamus!!!

Van mreže stari profil

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Re: teretana?
« Odgovor #14 poslato: Februar 11, 2006, 10:06:46 pre podne »
Imas dvije solucije

1. - cijena 30 KM - termin od 7h do 16h bez tusiranja
2. - cijena 40 KM - cijelodnevni termin, tusiranje i pice po zelji

ja sam ranije isao u FIS na skenderiju, gore je 50 KM ali je meni to bilo previse jer sam kasno dolazio iz skole pa sam se prebacio u ovu na mojmilu, odabrao sam ovu drugu opciju sa tusiranjem a teretana je jednostavno fenomenalna, sve sprave su nove a prostor je ogroman - nema guzve ni za 20 clanova...
I came, I sow, I hit him right!!!