Septembar 23, 2024, 12:33:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: NBA finale  (Pročitano 8320 puta)

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: NBA finale
« Odgovor #15 poslato: Jun 13, 2007, 09:08:05 posle podne »
Jbg..Trebalo bi samo da pogledaju svi Nowitzkog-autenticni Superstar...zvanicno najbolji igrac NBA u prosloj sezoni,godinama biran u najbolje timove lige,6 puta All-Star.....i nikad nije pravio pitanje oko nastupa za Nemacku.......

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: NBA finale
« Odgovor #16 poslato: Jun 13, 2007, 09:44:30 posle podne »
Jbg..Trebalo bi samo da pogledaju svi Nowitzkog-autenticni Superstar...zvanicno najbolji igrac NBA u prosloj sezoni,godinama biran u najbolje timove lige,6 puta All-Star.....i nikad nije pravio pitanje oko nastupa za Nemacku.......

Tako se to radi...a ne ove nase umisljene zvezde,odigraju dobro jednu sezonu i dignu nos-boli ih qrac za reprezentaciju
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže b007

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: NBA finale
« Odgovor #17 poslato: Jun 13, 2007, 09:51:39 posle podne »
Sto se tice NBA Spursi su puuuno bolji tako da je ovogodisnja titula njihova od ulaska u finale.
Zao mi je zbog Bodirogine penzije ali mi je zbog Saletove jos vise bilo. Super mi je bila oprostajna utakmica. Mislite li da bi repka Juge u pocetku 90tih, da se nije raspala, bila konkurentna onom pravom Jordanovom dream timu?
Lebronu respect za status koji je izborio u ovim godinama ali je daleko od Jordanovog nasljednika.
Dirk je stvarno pravi igrac a ne samo zvijezda.

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: NBA finale
« Odgovor #18 poslato: Jun 13, 2007, 09:52:47 posle podne »
Jbg..Trebalo bi samo da pogledaju svi Nowitzkog-autenticni Superstar...zvanicno najbolji igrac NBA u prosloj sezoni,godinama biran u najbolje timove lige,6 puta All-Star.....i nikad nije pravio pitanje oko nastupa za Nemacku.......

Tako se to radi...a ne ove nase umisljene zvezde,odigraju dobro jednu sezonu i dignu nos-boli ih qrac za reprezentaciju

Meni je jadno kada kazu, necu da igram da se ne povrijedim, ili necu da igram zato sto mi Pero nikad ne dodaje loptu ili zbog ovoga ili zbog onoga. Stavrno su neki pojedinci jadni zbog takvih izjava, jer za reprezentaciju svoje zemlje ne igras zbog para, Pere, Djure ili ne znam vise koga, nego da reprezentujes svoj narod i zemlju. Ali to vise nije slucaj za mnoge nase kosarkase, jer pare su sada vaznije od naroda i zemlje. Jadno, stvarno jadno.

 Mogu da se slozim da se mozda propustis jedno prvenstvo, bilo Evrope ili Svijeta, ili cak Olimpijske Igre, ali da nekoliko godina dolazis sa nekim opravdanjima, stvarno nema smisla.

Novickiju svaka cast!

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: NBA finale
« Odgovor #19 poslato: Jun 14, 2007, 12:22:50 pre podne »
Sto se tice NBA Spursi su puuuno bolji tako da je ovogodisnja titula njihova od ulaska u finale.
Zao mi je zbog Bodirogine penzije ali mi je zbog Saletove jos vise bilo. Super mi je bila oprostajna utakmica. Mislite li da bi repka Juge u pocetku 90tih, da se nije raspala, bila konkurentna onom pravom Jordanovom dream timu?
Lebronu respect za status koji je izborio u ovim godinama ali je daleko od Jordanovog nasljednika.
Dirk je stvarno pravi igrac a ne samo zvijezda.
Da li bi ekipa SFRJ sa pocetka 90ih mogla da parira USA timu iz Barselone '92...
Po mom misljenju, tesko tj nemoguce...Ne zbog talenta,umeca,tehnike,suta i sl...vec zbog mnogo fizicki jacim amerikancima u to doba..Dzaba ti sve kad te crnac preskoci celog i zakuca,ili kad te ledjima odnese do kosa...
Bas pre neki dan sam gledao ono finale olimpijade 96te-kad ti uporedis konstituciju nasih igraca i Amera shavtis koiko su ovi veci,jaci...Sad je druga prica,evropljani su shvatili sta im fali da bi mogli da se nose sa Amerima tj crncima...mnogo proteina,kreatina,glutamina,mesa i ko zna jos cega :-) da bi stigli na njihov nivo konstitucije...

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: NBA finale
« Odgovor #20 poslato: Jun 14, 2007, 12:29:12 pre podne »
A st se tice finala San Antonio-Clivlend...Tu nema sta,ja sam se samo nadao da ce ovi bar jednu,eventualno 2 da dobiju pa da bude malo zanimljivije...Ali dosta im je i ovo finale...Da igraju na zapadu mozda bi ispali vec u prvom kolu...Jer istok je nerealno slab u odnosu na zapad...Steta  da odma ispadaju najbolje ekipe..Zato od sledece sezone,nezavisno u kojoj su diviziji,prvih 16 iz cele NBA se stavi na listu,pa prvi sa 16tim,drugi sa 15im i tako redom....Da je tako sad,ko zna koje bi finale gledali.......

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: NBA finale
« Odgovor #21 poslato: Jun 15, 2007, 12:29:49 posle podne »
San Antonio sampion! bas kao sto je predvidjano, 4-0 za Spurse.......Za najboljeg igraca finala play-offa tj za MVP proglasen je Francuz Toni Parker...Prvi evropljanin koji je dobio tu titulu...Posle Nowitzkog i njegove titule MVP sezone sad jos i ovo....Dominacija evropljana u NBA :D...