Septembar 16, 2024, 09:55:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA  (Pročitano 59663 puta)

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #120 poslato: Maj 01, 2006, 12:43:48 pre podne »
Sama organizacija takmicenja je bila na zaista zavidnom nivou. Odavno nisam video bolju pozornicu , rasvetu , ozvucenje , ..... na nekom nasem takmicenju.

Ova fotka je dok se jos sve spremalo za takmicenje
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #121 poslato: Maj 01, 2006, 01:37:29 pre podne »
Sve u svemu bilo je veoma fino odgledati ceo onaj spektakl. Po meni je ovo takmicenje imalo najbolju rasvetu od svih na kojima sam prisustvovao. I ozvucenje je bilo impresivno. Jedino je mozda mogao da upadne jedan ogroman video beam da bi ljudi sa tribina mogli detaljnije sa velike razdaljine da uoce razlike medju takmicarima. Ali su zato bili postavljeni plazma televizori.

Iz drugog pogleda, tj. iz pogleda kao takmicar koji je ucestvovao na ovom takmicenju mogu da zakljucim sledece. Meni je ovo prvo takmicenje na ovakvom nivou tj. na medjunarodnom takmicenju. Tako da ce mi ostati kao jedno nazaboravno iskustvo. Motel "Kole" u kome smo bili smesteni je  veoma kvalitetan. Svlacionice u hali sportova "Mladost" su veoma dobro uradjene, sa svim mogucim sanitarnim elementima...

Ja sam osvojio 3. mesto. Momci ispred mene: Goran Ilic i momak iz Bugarske su zasluzeno dobili zlato i srebro. Mozda sam mogao malo bolji score da ostvarim, ali sam kao i svaki pocetnik imao problema sa tempiranjem forme.

Sve u svemu jedno veoma lepo i pozitivno iskustvo....

P.S. Hvala MR. Bigu na savetima o treninzima koje je podelio sa mnom. Odmah cu ih isprobati na sledecim treninzima. Mada ce mi i dosta pomoci koliko mogu da primetim Milosev DVD "Secret of the Pros" koji vec znate gde mozete da narucite...

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #122 poslato: Maj 01, 2006, 01:41:46 pre podne »
Cao Sasa,

Ako stignem sve da uradim sutra cu postaviti i tvoju sliku da se vidi da si bio odlican  :D
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #123 poslato: Maj 01, 2006, 02:08:11 pre podne »
Sasa Stankovic - jabuka pre izlaska na scenu


Sasa ,nas vrhunski bodi bilder, je sportista od glave do pete i vrlo prijatana osoba. Uzivanje je biti u njegovom drustvu.  :D
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Milos Sarcev

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 177
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #124 poslato: Maj 01, 2006, 04:51:43 pre podne »
Igore - nadam se da ides na Evropsko prvenstvo sledece subote...i ako ides zelim ti sve najbolje.
Spreman si i za Svetsku scenu a ne samo Evropsku.

Pedja (Exreme) - nadam se da ces naci nacina da ga povedes sa sobom...Ukoliko vam treba neka pomoc - javi mi!

Van mreže ivan2big

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 944
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #125 poslato: Maj 01, 2006, 08:16:29 pre podne »
najpre da pozdravim mr.big-a sa koji sam proveo prijatno posle podne u ne tako prijatnoj atmosferi,zna on o cemu pricam,verovatno jos smrkce,ne daj boze i nesto gore :D
al na srecu,dvd je isao kao ceten halva pa ni troskovi privatnog lecenja mu vise nisu nedostupni :D  :D  :D
takmicenje je bilo prilicno kontraverzno,u prve dve kategorije seniora je izasao samo po jedan nas takmicar i uzeli naravno zlatne medalje uprkos pravilu da ne moze niko da uzme zlatnu medalju a da nije nikog pobedio,znaci u slucaju da ima samo jedan takmicar u kategoriji,on se automatski prebacuje u tezu kategoriju,ali ocigledno da je nekome jedino bilo stalo da se sto vise zlatnih medalja podeli,po mogucstvu nasim takmicarima da bi negde tamo rekli kako su nasi uzeli toliko i toliko medalja..
sudjenje je uglavnom bilo korektno izuzev kategorije gde je na sraman nacin pobedio pedja milosevic iz jagodine iako ga je neki bugarin razbio po svim parametrima-mase,oblika,definicije..i ja sam se jadno i sramno osecao,mogu misliti taj bugarin..a nas pedja dize obe ruke u vazduh-velika pobeda..sramota.. :oops:  :oops:  :oops:
a opet,u poslednje 3 kategorije paklena konkurencija..
bugari,bez izuzetka,izuzetno spremni,svi imaju odlicnu boju,gacice,programe poziranja,sve to deluje veoma dobro ukomponovano i uvezbano...nema indijanaca,ni jednog..svaka im cast na organizovanosti..
u kategoriji -100kg,igor je ponovo bez ijednog uporednog poziranja pobedio,nema sumnje,za dva koplja iznad ostalih u toj kategoriji...
toliko je bio samouveren da ni boju nije hteo da stavi,izasao je suv i beo ..i pobedio...svaka cast!!
ali ta odluka da se ne maze bojom ga je mozda kostala titule apsolutnog sampiona gde ga je kako sudije kazu-sudijskim preglasavanjem ipak rekao bih zasluzeno pobedio bugarin iz kategorije +100kg koji je nasa teskase rasturio na sastavne delove... :evil:  :evil:
zaista,bez preterivanja,momak je imao 110kg spremnih misica i zasluzeno je poneo titulu kuci..uprkos ginekomastiji koja nije bila preterano uocljiva...
finalni deo takmicenja je poceo sa kasnjenjem od vise od sata jer je neki pametnjakovic iz saveza rekao velji ilicu koji je trebao da otvori finalno takmicenje,da dodje u 20h umesto u 19h,pa su svi takmicari izasli sat ranije i cekali svecani defile onako namazani..mogu misliti koliko su bili nervozni..
te sve u svemu,zacin c,moglo je da bude i bolje da su sve reprezentacije dosle kompletne ali i ovako ruku na srce nije bilo lose,imalo je sta da se vidi...
SADA ZNAM GDE SAM GRESIO!

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #126 poslato: Maj 01, 2006, 08:28:42 pre podne »
Super slike Mr. Big, hvala na trudu.
p.s. mozda pored Igora izgledas kao metla :) ali bogme gradjen si za desetku za jednog rekreativca...

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #127 poslato: Maj 01, 2006, 08:39:31 pre podne »
Ja sam rekao da su ta balkanska smesna jer uvek u zemlju domacina dominiraju domaci takmicari,posto  imaju mogucnost da proguraju sto vise ljudi zbog titula.Steta je sto je konkurencija sve slabija,sto ne umanjuje rezultate nasih takmicara , nismo mi krivi sto se vise nije pojavilo.Primecuje se pad forme Stankovica iz godine u godinu,sta je razlog ne znam,po meni je bolje ne izaci nego ostaviti los utisak.Igora ce neko jednom neko iznenaditi kao sto je on iznenadio Pedjosa i Vukica,Vukic je bez posebnih prirema izlazio na takmicenja dok jednom nije doziveo poraz. Tako mislim da nam takmicarski sport ,verovatno zbog nedostatka prave finansijske podrske i ide u propast.Cestitke svim ucesnicima na postignutim rezultatima..

Van mreže ant2ant

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #128 poslato: Maj 01, 2006, 08:39:34 pre podne »
Cestitke svim takmicarima, i hvala na slikama Mr.Big  :)

Van mreže Milos Sarcev

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 177
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #129 poslato: Maj 01, 2006, 08:59:22 pre podne »
Citam ovde da je Igor izasao "suv i beo" i da nije hteo ni boju da stavi?
Jel je to istina?

Ukoliko jeste - ja moram da ga upitam - ZASTO bi tako nesto uradio i to jos na tako vaznom takmicenju kao sto je Balkansko prvenstvo?

Koliko razumem - izgubio je u apsolutnoj kategoriji od nekog takmicara iz Bugarske (??) a verovatno je moguce da je izgubio upravo zbog toga - nedostatka boje.

Nadam se da vise nikada nece napraviti takvu gresku...

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #130 poslato: Maj 01, 2006, 09:30:32 pre podne »
MR.BIG ekstra slike , svaka cast

nije valjda IGOR bez boje izasao , najbolje da on objasni sta je i kako bilo

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #131 poslato: Maj 01, 2006, 09:35:14 pre podne »
Evo prvo da se zahvalim svima na podrsci i leim komentarima koji ste izneli o meni ode pre i posle takmicenja naravno i ljudima koji su bili licno na samom takmicenju i davali mi podrsku.Milose tebi se posebno zahvaljujem na podrsci koju si mi pruzio koja mi je mnogo znacila na samopuzdanju.Milose necu izaci na Evropsko zato sto bih verovatno usao u finale a kao Srbin bih tesko mogao da izbegnem D.K.Tako da sa Pedjom imam neke planove za neke jake turnire po Evropi.Svetska i Spanija mozda Bihac u subotu.Sto se tice moje boje na balkanskom jos sam ljut na samog saebe sto nisam poslusao savet da delujem bledo na bini i da pojacam boju, bio sam tvrdoglav i uveren da mi je to ta sloj boje koji mi je potreban .Lose sam procenio jacinu refektora i to me je za jedan poen kostalo titule apsolutnog .Ali staje tuje na greskama se uci to mi je skola za buduca jaka takmicenja.Zao mi je ali zivot ide dalje.Poz i hvala svima jos jednom. :wink:
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #132 poslato: Maj 01, 2006, 09:37:24 pre podne »
mr big, hvala na slikama , razumem tvoje negodovanje sa cinjenicom da su jako mali broj forumasa pratili ovo takmicenje , govorim za sebe ja imam za dva tjedna usmene ispite na faxu i ne smijem uopce paliti moj comp.ipak sam malo bio tu i ono  sto sam video je jako dobro , cestitke svima takmicarima, mogu da sudim samo po slikama posto zivim vani
da isto bih pitao kao i milos (dok ne vidim slike )kako je moguce da netko ne stavi boju na tako vaznom takmicenju , nadam se da nije samo zato izgubeo jer to je jako vazno, takove se stvari desavaju nazalost i proficima(armin schul. na ironman)
ljudi ne smete da zaboravite da pored forme , boja , frizura, gacice, muzika i posing skoro na vrhunskom nivou igraju istu ulogu, na potcjenjujte takove stvari (milos to itekako zna)to su nijanse koje cine sampione i odlucuju kada je netko u slicnoj formi
pozz
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #133 poslato: Maj 01, 2006, 09:37:46 pre podne »
Citat: zlatan
Ja sam rekao da su ta balkanska smesna jer uvek u zemlju domacina dominiraju domaci takmicari,posto  imaju mogucnost da proguraju sto vise ljudi zbog titula.Steta je sto je konkurencija sve slabija,sto ne umanjuje rezultate nasih takmicara , nismo mi krivi sto se vise nije pojavilo.Primecuje se pad forme Stankovica iz godine u godinu,sta je razlog ne znam,po meni je bolje ne izaci nego ostaviti los utisak.Igora ce neko jednom neko iznenaditi kao sto je on iznenadio Pedjosa i Vukica,Vukic je bez posebnih prirema izlazio na takmicenja dok jednom nije doziveo poraz. Tako mislim da nam takmicarski sport ,verovatno zbog nedostatka prave finansijske podrske i ide u propast.Cestitke svim ucesnicima na postignutim rezultatima..
....zlatane...nije pravilo da domaci takmicari odnose medljae..prosle godine u grckoj mi nismo bili domacini osim ako ne smtras da je grcka sastavni deo srbije pa smo odneli 12 zlatnih medlja..

pod 2...mene igor nikada nije iznenadio...nikada u zivotu..to sto je on mene pobedio na takmicenju cu da ostaivm za neku drugu priliku..i to ej bilo tada..dkale..2003 godine..

slobodna vukic kada je igubio titulu izasao je maxximalno spreman ali ja sam bio spreminiji...i to je bilo 2001..

tako da ti ni jedan jedini komnetar nije na mestu....

meni je zao ako si ti razocaran u celu pricu oko bb u nasoj zemlji..ja sam jos vise..ali nema smisla da na ovkav nacin blatis i pljujes necije rezultate

Van mreže thor

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 609
  • Ali ajde vise skini mi se sa kurca, jebala te hrvy
Re: BALKAN CHAMPIONSHIP 2006 IN SERBIA
« Odgovor #134 poslato: Maj 01, 2006, 09:41:32 pre podne »
Citat: IGOR
Evo prvo da se zahvalim svima na podrsci i leim komentarima koji ste izneli o meni ode pre i posle takmicenja naravno i ljudima koji su bili licno na samom takmicenju i davali mi podrsku.Milose tebi se posebno zahvaljujem na podrsci koju si mi pruzio koja mi je mnogo znacila na samopuzdanju.Milose necu izaci na Evropsko zato sto bih verovatno usao u finale a kao Srbin bih tesko mogao da izbegnem D.K.Tako da sa Pedjom imam neke planove za neke jake turnire po Evropi.Svetska i Spanija mozda Bihac u subotu.Sto se tice moje boje na balkanskom jos sam ljut na samog saebe sto nisam poslusao savet da delujem bledo na bini i da pojacam boju, bio sam tvrdoglav i uveren da mi je to ta sloj boje koji mi je potreban .Lose sam procenio jacinu refektora i to me je za jedan poen kostalo titule apsolutnog .Ali staje tuje na greskama se uci to mi je skola za buduca jaka takmicenja.Zao mi je ali zivot ide dalje.Poz i hvala svima jos jednom. :wink:

jos jednom cestitke od thora i drago mi je da si svestan stvari koje si napravio , tko radi taj i gresi, jednog sampiona odlikuje i to da prizna greske ali i da ih vidi
samo nastavi i dalje sa tako dobrim radom i ne brinem se da ces jednog dana (uskoro)pomesti citavu scenu
cestitke
pozz
WHY DO I KEEP HITTING MYSELF WITH A HAMMER?
BECAUSE IT FEELS SO GOOD WHEN I STOP