Oktobar 01, 2024, 01:16:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.295 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: GLUPOST DO GLUPOSTI  (Pročitano 29521 puta)

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #45 poslato: Februar 13, 2006, 09:43:12 pre podne »
@Spale
" I naravno posle takvog nastupa taj drug bi sad prije popio litar benzina nego 5gr kreatina...

hahaha , pa mozda da proba sa benzinom , mislim mozda mu krene :):):)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #46 poslato: Februar 13, 2006, 09:45:39 pre podne »
ma ne.....ne......o0vo je neverovatno...neverovatno....pa ja ne mogunda verujem da na svetu postoje takve budale......ovo je uzas.......

i ti akzes da je on ime u svetu medicine...PA TREBA GA OBESITI ZA JAJA NA NAJVECU BANDERU U CENTRU NIKSICA.....ZA PRIMER OSTALIM BUDALAMA ...pa ja ovone mogu da verujem,.......ma i treba tu gde jesmo..i treba......rekao sam....treba da nas ograde u rezervat pa da nas izucavaju deca iz razvijenih zemalja....uffffffff.....sada sam ljut kao pas....

Van mreže Rudi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 67
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #47 poslato: Februar 13, 2006, 07:54:29 posle podne »
auuuu...imas bas dosta da se nauci :lol:
znaci neko krene da se bavi bilo kojim sportom,i na pocetku naravno nezna toliko koliko ce vremenom saznati citaj=nauciti(naravno od starijih i iskusnijih oko sebe)...ja sad kazem za moj klub i maladje takmicare,svi su ok i slusaju savete i tako dalje...naravno vec na pocetku im treba objasniti osnovne stvari,jel jako je tesko nesto radikalno menjati u svemu kada se nesto utuvi sebi u glavu...
ovo za niksic...NO COMENT...ali stvarno NO COMENT...sve ovo smo saznali zahvaljajuci ovom forumu,ali ko zna cega sve ima,a mi i pojma nemamo :cry: ili mozda bolje da i ne saznamo :)
Cross-Country is my passion,I live for bike

Van mreže tech

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #48 poslato: Februar 14, 2006, 06:45:21 pre podne »
Citat
reci mi jesi li uzimo kreatin... slobodno ti meni reci, nece nista biti...

Bogovi su...

Zoka

  • Gost
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #49 poslato: Februar 14, 2006, 07:34:59 pre podne »
Ja sam sad popio kreatin  8O ... cini mi se da mi raste rep...
uh pardon nije to rep heheheeh

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #50 poslato: Februar 14, 2006, 08:25:31 pre podne »
Citat: Papageno
Ja sam sad popio kreatin  8O ... cini mi se da mi raste rep...
uh pardon nije to rep heheheeh
8)  8)  :twisted:  :twisted:

Van mreže tech

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #51 poslato: Februar 14, 2006, 09:06:30 pre podne »
Ja jedva cekam da mi legne plata....kreatin, whey, piletina, riba, posni sir , tunjevina(kako sam samo nauchio sta sve treba:) )....samo se bojim da mi se ne smanji ona stvar i da mi kosa ne krene otpadati....HAHAHA

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #52 poslato: Februar 14, 2006, 09:09:27 pre podne »
da moras na to da pazis..

Van mreže tech

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #53 poslato: Februar 14, 2006, 10:07:09 pre podne »
Imam jedno pitanje (da ne otvaram novi topic zbog toga)...

Sta je dekstroza i u cemu se nalazi....skontao sam da pedjos koristi suvo grozdje umjesto dekstroze poslije treninga...i ako sam skontao dobro ono sluzi da poveca nivo insulina u organizmu poslije treninga?

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #54 poslato: Februar 14, 2006, 01:03:51 posle podne »
sve si dobro shvatio..ja dex ne mogu da pijem jer inace ne volim slatko..osim sladoleda..mmmmmmmmmmm...anyway....dextroza ti je grozdjani secer i nemozes da je unese od nikuda u toj kolicini koja ti je potrebna posle trenga osim na ovaj nacin tj iz praska...

i da dobro si shvatio....dex nam podize nivo insulina nakon treninga ili da ti poksuam slikovtio objasniti...bukvalno sa irticjim inuslina se otvaraju sva vrata na receptrima koji su tada vise nego spremni da prihvate sve hranjive amtrije koje ces u tom momntu da uneses...e u tu svrju se onda koristi neki fast acting whey,kreatin,glutamin i sve ostalo koji ce uz pomoc dextroze tj inuslina da nahrane celije pre nego sto se one vrate na normalu.....

mislim da sam uspeo da ti viseo ovako slikovtio opisem kako bi trebalo da deljue taj mehannziam

Van mreže tech

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #55 poslato: Februar 14, 2006, 01:08:37 posle podne »
Odlicno objasnjeno :)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #56 poslato: Februar 14, 2006, 01:17:42 posle podne »
pa nije bas neko strucno objasnjenje ali prikladinje a da bude jasnije tj jednostavnije nisam mogao da smislim...

Van mreže sasag

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
    • http://www.wff-croatia.com
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #57 poslato: Februar 14, 2006, 07:06:47 posle podne »
ako se mogu ukljuciti malo...prvo moram reci da me nista ne cudi ovo sr..e sa vredjanjem (sto je u biti ovaj topic ako se ne varam). Ja cu tebi ovo , ti si meni, gomila debila koji se predstavljaju ko nekakvi strucnjaci. Meni je muka od takve ekipe, sta bi dao da mogu zabraniti popularnim magazinima da objavljuju notorne gluposti u nekakvim fitnes rubrikama.

MJESECEVA DIJETA!! - NOVO!! SMRSAVITE STO KILA BULJECI U MJESEC!
SOUTH BEACH DIET!! - vucarajte se po juznim plazama danima i nocima i smrsavite tonu u sedam dana!!  To je samo mali dio gluposti koje se mogu citati po mnogim magazinima.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #58 poslato: Februar 14, 2006, 09:59:55 posle podne »
Citat: sasag
ako se mogu ukljuciti malo...prvo moram reci da me nista ne cudi ovo sr..e sa vredjanjem (sto je u biti ovaj topic ako se ne varam). Ja cu tebi ovo , ti si meni, gomila debila koji se predstavljaju ko nekakvi strucnjaci. Meni je muka od takve ekipe, sta bi dao da mogu zabraniti popularnim magazinima da objavljuju notorne gluposti u nekakvim fitnes rubrikama.

MJESECEVA DIJETA!! - NOVO!! SMRSAVITE STO KILA BULJECI U MJESEC!
SOUTH BEACH DIET!! - vucarajte se po juznim plazama danima i nocima i smrsavite tonu u sedam dana!!  To je samo mali dio gluposti koje se mogu citati po mnogim magazinima.
...jbg sale.......naravno da si u pravu.....u tome i jeste problem,kao sto sam vec mngoo puta pisao...evo..bas danas naletih na FENOMNALAN post nekoga ko ispred sebe ima...ma nije ni bitno.....ali svaet je bio...bla bla bla....PRIRODNI STIMULATORI ANABOLIKA!!!!!!!...hej...i nsita tu nije cudno....nego je to rpbolem...sto ej to SAVET..javno a ga svi vide i da se dive tom fenomenalnom znanju.....ali da ne ganjvaim...

u pravu si...takvi i kod nas pisu za magazine i savetuju dijete tipa..

1 obrok UH
2 obrok UH
3 obrok nista
4 obrok UH
5 obrok-kao i 3.......

MA KENJA MI SE OD TIH I TAKVIH STRUCNJAKA......gadjanje sa stranim recima prevedienim sa ko zna kojih foruma,stavljanj u usta tudjih recenica,hvalci se kao svojima,zanje iz zvih mogucih oblasti koje se tice bilo cega oko ovoga a i sire....a ujedno ne moci sebi pomoci tj pred drugima opravdati svoj izgled?????.......o cemu se tu radi??..lecenje licnih kompleksa rekao bih.......
meni ovo sve lici kao na onu pricu kada je otac-propali sportas,lecio svoje komplekse na svom deteteu i doveo ga do toga da je dte avrsilo u bolnici jer mu je tata bio toliko strucan da je unistio zdravljs vom detetu...a zbog cega.....jer je on citav zivot bio u senci drughih i niakda nista niej mogao da napravi od sebe i za sebe..

Zoka

  • Gost
Re: GLUPOST DO GLUPOSTI
« Odgovor #59 poslato: Februar 15, 2006, 07:52:05 pre podne »
Ja san sinoc buljio u mjesec.. dugo... nista nisam smrsao, samo mi se spava :)