Septembar 20, 2024, 11:51:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: jedno pitanje oko animala?  (Pročitano 12199 puta)

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #30 poslato: Jun 06, 2007, 05:38:57 posle podne »
E abc. a sto ne bi na primer postavio ova tvoja pitanja kod Milosa na forumu, pa da vidis sta ce tamo da ti kazu? a sto ne postavis rezultate tog tvog, sta god da si radio u aqua labu? ja nisam kompetentan da diskutujem o Animalu, jer nisam koristio ali me interesuje odakle ti takve stvari, jer ti tvojim postovima hoces da kazes da si iskusniji, tj da vise poznajes stanje stvari nego neko ko je u ovom sportu godinama...
« Poslednja izmena: Jun 06, 2007, 05:41:17 posle podne PitBull »
Liberte toujours

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #31 poslato: Jun 06, 2007, 06:03:07 posle podne »
Povacanje jetrenih enzima ALT i AST ce prouzrokovati skoro svaki suplement,kao i pojacana ishrana,unosenje alkohola...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #32 poslato: Jun 06, 2007, 06:51:02 posle podne »
Povacanje jetrenih enzima ALT i AST ce prouzrokovati skoro svaki suplement,kao i pojacana ishrana,unosenje alkohola...

amen 8)

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #33 poslato: Jun 06, 2007, 06:52:39 posle podne »
znaci nista od ciroze :(
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #34 poslato: Jun 06, 2007, 06:54:41 posle podne »
Duni vjetre, malo preko jetre...
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #35 poslato: Jun 06, 2007, 06:57:38 posle podne »
Evo HVALA BOGU nekoga ko je stvarno upucen! Koliko sam ja mogao da saznam u Animal Pak-u se nalazi kolicina enzima koja priblizno odgovara kolicini koja se nalazi u pojedinim lekovima koje koriste ljudi sa oboljenjem sistema za varenje, no to su strucnjaci predvideli i to je tako.

"to nisu nalazi da se pravi nikakva uzbuna" upravo o tome i govorim...
..

A JEL MOGU ENZIMI DA BUDU UVECANI I KADA SE NAJDEDES KOBASICE..ILI POPIJES MALO VISE COLE U TOKU DANA??

PITANJE JE ZA JEDNOG I ZA DRUGO..

DALI STE VI MOZDA BRACA??..PO MATERI.

STVARNO..JOS BILO STA DA POCNETE DA LUPATE..IDIITE I RADITE TO NEGDE DRUGDE...!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #36 poslato: Jun 06, 2007, 07:00:16 posle podne »
Mnogo pitanja a nigde mojih odgovora a :) ?

Sto se tice slike postavicu je ali ne znam cemu? Hoces da vidis da li sam nabildovan ili sta?
Svako moze da pljuje trebalo bi malo vise da se sluzis cinjenicama.

E da, nemaoj da mislis da se ljutim zbog tvojih komentara, i dalje slobodno mozes da pitas ako ti nesto nije jasno oko suplementacije ja cu ti rado objasniti.
..

NE..TI SI TIPACN DOKAZ DA NE MORAS DA BUDES NABILODVAN A DA COVEK MOZE DA BUDE POPRLICNO..HMMMMMMM...AJD DA OSTANEMO U OKVIRIMA HUMANOSTI....

DAKLE..IZ OVOG TVOG POSTA SE MOZE SHVAITI TVOJA CELA ZIVOTNA FILOZOFIJA I MENTALNI SKLOP!!!

Van mreže Dzony

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #37 poslato: Jun 06, 2007, 07:30:11 posle podne »
Pa meni su bili povecani enzimi jetre AST 35  i  ALT 57   JETRA NORMALNOG OBLIKA I VELICINE , od suplemenata nista nisam uzimao ni trenirao tada , doktor speciualista mi jew reko samo da izbegavam alkohol , jebiga volim da cugnem  pa to ti je .

ABC  hocu da ti kazem i i kad popijes aklkohol i radis neke analize pokazace ti lose stanje jetre , ali posle nekog vremena se sve to vraca u normalu , tako ti je isto i sa suplementima , Znaci nema potrebe da se opterecuijes sa time jer nije opasno po zivot .
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #38 poslato: Jun 06, 2007, 07:32:36 posle podne »
Pa meni su bili povecani enzimi jetre AST 35  i  ALT 57   JETRA NORMALNOG OBLIKA I VELICINE , od suplemenata nista nisam uzimao ni trenirao tada , doktor speciualista mi jew reko samo da izbegavam alkohol , jebiga volim da cugnem  pa to ti je .

ABC  hocu da ti kazem i i kad popijes aklkohol i radis neke analize pokazace ti lose stanje jetre , ali posle nekog vremena se sve to vraca u normalu , tako ti je isto i sa suplementima , Znaci nema potrebe da se opterecuijes sa time jer nije opasno po zivot .
..

STARI..NE VREDI TI TO PRICATI..

UVECANI ENZIMI JETRE SU OD ANMIAL PACA I KRAJ PRICE...!!

Van mreže abc..

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #39 poslato: Jun 06, 2007, 09:07:49 posle podne »
E Pedja bruze, stisni dugme Caps u levom delu tastature jer sve vreme pises velikim slovima, jel to slucajno ili zelis da izgledas nabildovaniji nekome ko ovo cita?

Van mreže abc..

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #40 poslato: Jun 06, 2007, 09:17:02 posle podne »
E da odgovor PitBull-u: Ja svojim postovima ne zelim da kazem da sam iskusniji od bilo koga, na kraju krajeva ne poznajemo se da bi to mogao da ocenim, jednostavno sam rekao da SVI MI imamo neka iskustva. veca ili manja i ovde ih iznosimo. Ja nisam iznosio nikakve medicinske studije o Pak-u i sl. vec svoje iskustvo koje je svidjalo se to nekome ili ne takvo. Ali ja sam ovde izneo bar neke cinjenice i opipljive dokaze (rezultate) koji su takvi kakvi su, dakle to nisu moje reci vec reci doktora koji tamo rade i bave se takvim ispitivanjima u svojoj profesiji.
« Poslednja izmena: Jun 06, 2007, 09:18:43 posle podne abc.. »

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #41 poslato: Jun 06, 2007, 10:39:51 posle podne »
A da li su ti doktori doktorirali, tj zavrsili skolu ovde? jer ako jesu mala, veoma mala je verovatnoca da su upravu....
Liberte toujours

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #42 poslato: Jun 06, 2007, 10:42:43 posle podne »
A da li su ti doktori doktorirali, tj zavrsili skolu ovde? jer ako jesu mala, veoma mala je verovatnoca da su upravu....
suti mali suti... :lol:

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #43 poslato: Jun 06, 2007, 10:49:00 posle podne »
@abc.. brate ti ne moras da uzimas animal ako ti ne odgovara ili ako mislis da steti jetri...imas mnogo drugih suplemenata... tolika frka oko animala...

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #44 poslato: Jun 06, 2007, 11:19:16 posle podne »
To su strasne stvari....