Septembar 20, 2024, 11:45:31 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: jedno pitanje oko animala?  (Pročitano 12197 puta)

Van mreže abc..

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #15 poslato: Jun 02, 2007, 07:46:34 posle podne »
Pre svega mislim da bi trebalo da postujete ucesnike ovog foruma a pogotovu dame, ako nista drugo uvek je dobro cuti tudje misljenje ako nista drugo, a na kraju krajeva njen odgovor je potpuno tacan.
Tacno je da uopste animal proizvodi opterecuju jetru (ja koristim PAK) ali ukoliko jetra predhodno nije ostecena i normalno funkcionise dovoljno je pridrzavati se propisane pauze izmedju koriscenja da bi jetra stigla da se regenerise (u pauzi izmedju koriscenja korisno je piti svezu tecnu surutku).

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #16 poslato: Jun 02, 2007, 11:04:47 posle podne »
a ako se javi ginekomastija, mazite surutku na bradavice....
salamala
« Poslednja izmena: Jun 02, 2007, 11:08:11 posle podne Nico »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #17 poslato: Jun 03, 2007, 07:39:36 posle podne »
Pre svega mislim da bi trebalo da postujete ucesnike ovog foruma a pogotovu dame, ako nista drugo uvek je dobro cuti tudje misljenje ako nista drugo, a na kraju krajeva njen odgovor je potpuno tacan.
Tacno je da uopste animal proizvodi opterecuju jetru (ja koristim PAK) ali ukoliko jetra predhodno nije ostecena i normalno funkcionise dovoljno je pridrzavati se propisane pauze izmedju koriscenja da bi jetra stigla da se regenerise (u pauzi izmedju koriscenja korisno je piti svezu tecnu surutku).
,..

ANIMAL PAK NE MOZE DA TI OPTERCUJE JETRU I NEMOJ DA TE NEKO CUJE.

ANIMAL PAK NIJE NISTA DRUGO DO GOMILA VITAMINA SKUPLJENIH NA JEDNO MESTO A DA SI MALO RAZMISLIO..SVE TO ODES I KUPIS U APOTECI ODVOJENI...


Van mreže abc..

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #18 poslato: Jun 06, 2007, 01:38:56 posle podne »
Animal PAK ne da moze da opterecuje jetru nego je OPTERECUJE DEFINITIVNO i STO PROCENTNO. Napominjem jos jednom da kod normalnog funkcionisanja zdrave jetre PAK nije ni najmanje STETAN naprotiv, ali molim vas nemojte pisati "to su vitamini..." i sl. to svo mozemo procitati na bolo kom katalogu ili cenovniku proizvoda.

Uz duzno postovanje svim ucesnicima na forumu, konkretno za ovaj primer sve ovo govorim jer sam se ja licno testirao u Aqua lab-u i rezultati tako pokazuju. Srecom moja jetra je (hvala Bogu) zdrava i oni preporucuju koriscenje vitaminskih suplemenata ali u propisanim kolicinama, ali izgleda da je stvar u tome sto se u PAK-u nalazi kolicina vitamina koja odgovara mnogo aktivnijim sportistima pa se valjda tu stvara mali problem.

U svakom slucaju ja Animal Pak i dalje koristim i koristicu i svakako ga preporucujem...

Pozdrav svima!!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #19 poslato: Jun 06, 2007, 01:43:22 posle podne »
prejak pak a? onda uzmi svaku tabletu pa je presjeci na pola i to je to. a i trajace duze   8)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže abc..

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #20 poslato: Jun 06, 2007, 01:47:43 posle podne »
Haha e pa da znas brate   :)

Ma ja ga rokam full, do duse samo pre treninga ne koristim ga u dane odmora. Da ne cuje zlo do sada sam zadovoljan.

Spartak

  • Gost
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #21 poslato: Jun 06, 2007, 01:48:45 posle podne »
koje budalastine.A cokolada koju kupis na trafici puna konzervansa i emulgatora ne opterecuje jetru?koje kenjanje ti nemoj gutat pljuvacku da ti ne optereti jetru onda.A uz to uzmi essential forte.
Ako treniras kao zivotinja nijedan "pak" nije prejak.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #22 poslato: Jun 06, 2007, 01:49:21 posle podne »
Animal PAK ne da moze da opterecuje jetru nego je OPTERECUJE DEFINITIVNO i STO PROCENTNO. Napominjem jos jednom da kod normalnog funkcionisanja zdrave jetre PAK nije ni najmanje STETAN naprotiv, ali molim vas nemojte pisati "to su vitamini..." i sl. to svo mozemo procitati na bolo kom katalogu ili cenovniku proizvoda.

Uz duzno postovanje svim ucesnicima na forumu, konkretno za ovaj primer sve ovo govorim jer sam se ja licno testirao u Aqua lab-u i rezultati tako pokazuju. Srecom moja jetra je (hvala Bogu) zdrava i oni preporucuju koriscenje vitaminskih suplemenata ali u propisanim kolicinama, ali izgleda da je stvar u tome sto se u PAK-u nalazi kolicina vitamina koja odgovara mnogo aktivnijim sportistima pa se valjda tu stvara mali problem.

U svakom slucaju ja Animal Pak i dalje koristim i koristicu i svakako ga preporucujem...

Pozdrav svima!!!
..

TI SI NA ZALOST JEDAN OD ONIH KOJI "ZNAJU",PO NALZAIM NEKOG USRANOG LABSA..GDE VEROVATNOR ADI TVOJA TETKA ILI STRINA ILI TAKO NESTO.

DAKLE...POT VOJOJ BLESAVOJ LOGICI SVAKO KO UNIOI I MALO VISE VITAMINA NEGO STO JETRA TREBA.../BDW..NEZNAM KOJI TO PARAMTER ODRDJUJE POTREBU JETRE ZA VITAMINA/....JE STETNO ZA JETRU.

DAKLE...ZKALJUCAK..UKOLIKO NEZNATE KOLIKO VAM JE VIATMINA POTREBNO JEL NIST AKTIVAN SPROTISTA..ONDA NEMOJTE NI UZMATI JEL ENZNANTE KOLIKO VAM JETRA MOZE VITAMINA PODNETI..

PITANJE...DALI SI TI NORMLAAN MOMAK????..

TVOJI POSTOVI SVE I JEDAN SA VELIKOM APZNJOM SAM IH PRATIO I OVO JE SADA PRILICNO VRHUNAC LJUDSKE OPTERCENSOTI SAMIM SOBOM..

DAKLE...TI OVDE PRICAS O NEKOM PREPRATAU,TJ KONRKETNU PACKU KAO DA JE U PIOTANJU NERESEV PROBLEM IZ NUKLERANE FIZIKE..

ZASTO.

IZ PROSTOG RAZLOGA..JER POJMA NEMAS NI O JEDNOM SEGMENTU O CEMU SE OVDE PRICE..A PONAJMNJE O ANIMAL PACU

DAKLE...AKO NESTO NE OPTERECUJE JETRU..ONDA JE TO SIGRUNO ANIMAL PACK..TJ GOMILA NEPOTREBNIH VITAMINA NA JEDNOM MESTU...

TO STO TI NEZNAS...NIKO TI OVDE NIJE KRIV..ALI AJ TEBE MOLIM..APLEUJEM..ILI KAKO HOCES..DA UKO0LIKO ENZNAS..A OCIGLEDNO JE DA NEZNAS...NEMOJ DA LUPAS BUDALSTINE OVDE....

Van mreže abc..

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #23 poslato: Jun 06, 2007, 02:02:38 posle podne »
"TI SI NA ZALOST JEDAN OD ONIH KOJI "ZNAJU",PO NALZAIM NEKOG USRANOG LABSA..GDE VEROVATNOR ADI TVOJA TETKA ILI STRINA ILI TAKO NESTO." ovo "USRANOG" ne znam cemu jer ocigledno ne znas o komjoj se laboratoriji radi, a i mislim da to ne bi trebao da bude recnik nekog ovakvog foruma pogotovu ne od strane administratora koji bi trebao da predstavlja primer ali...


PITANJE...DALI SI TI NORMLAAN MOMAK????.. ---- ???

TVOJI POSTOVI SVE I JEDAN SA VELIKOM APZNJOM SAM IH PRATIO I OVO JE SADA PRILICNO VRHUNAC LJUDSKE OPTERCENSOTI SAMIM SOBOM.. --- Ovo mi tek nije jasno, zato sto sam napisao da ne zelim strije ili sta...???

TO STO TI NEZNAS...NIKO TI OVDE NIJE KRIV..ALI AJ TEBE MOLIM..APLEUJEM..ILI KAKO HOCES..DA UKO0LIKO ENZNAS..A OCIGLEDNO JE DA NEZNAS...NEMOJ DA LUPAS BUDALSTINE OVDE.... --- Ja nisam doktor, ne znam da li si ti, ja nisam; ja sam student tehnickih nauka a BB-om se bavim iz hobija a na ovom forumu iznosim svoja iskustva kao i svako drugi.

Ja na tebe apelujem ili kako vec hoces, da komuniciramo bez uvreda ako je to moguce.



Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #24 poslato: Jun 06, 2007, 02:04:20 posle podne »
KOJA TI SIKSUTVA IMAS.??/

O ANIMAL PACKU????

KOLIKO TERNIRAS..??

IMAS LI NEKU SLIKU???

KOLIKO GODINA IMAS.??/

I KAKO TI SE ZOVE TETKA STO RADI U TOM LABUS...

I APLEUJEM.

NEMOJ DA LUPAS BUALSTINE AN FORUMU....!!!!!!!

Van mreže abc..

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #25 poslato: Jun 06, 2007, 02:41:56 posle podne »
Mnogo pitanja a nigde mojih odgovora a :) ?

Sto se tice slike postavicu je ali ne znam cemu? Hoces da vidis da li sam nabildovan ili sta?
Svako moze da pljuje trebalo bi malo vise da se sluzis cinjenicama.

E da, nemaoj da mislis da se ljutim zbog tvojih komentara, i dalje slobodno mozes da pitas ako ti nesto nije jasno oko suplementacije ja cu ti rado objasniti.

Van mreže tntpro

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #26 poslato: Jun 06, 2007, 02:43:49 posle podne »
Animal pak podiže enzime, po nalazima se može tumačiti kao blago trovanje jetre, to je definitivno, pre više godina sam imao slučaj kod nekoliko ljudi koji su koristili pak. Međutim nisu tu vitamini u pitanju već pankreatin, enzimi pankreasa, oni mogu da pokažu takve nalaze a nalze se u animal paku. Ali to nisu nalazi da se pravi nekakva uzbuna, rekolo bi se skoro normalni nalazi...

Van mreže abc..

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #27 poslato: Jun 06, 2007, 03:16:47 posle podne »
Evo HVALA BOGU nekoga ko je stvarno upucen! Koliko sam ja mogao da saznam u Animal Pak-u se nalazi kolicina enzima koja priblizno odgovara kolicini koja se nalazi u pojedinim lekovima koje koriste ljudi sa oboljenjem sistema za varenje, no to su strucnjaci predvideli i to je tako.

"to nisu nalazi da se pravi nikakva uzbuna" upravo o tome i govorim...

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #28 poslato: Jun 06, 2007, 04:10:57 posle podne »
Ljudi sta vi pricate... Ovi iz Univerzala su stvarno uradili vrhunsku kampanju sa onim HARD CORE LIFE-om....cim se pola grada lozi da uzima poluzabranjene suplemente!!! Svi su kao zabrinuti da li je stetno ili nije...a samo bi povecali doze....niko ne prestaje da ga uzima.....Nista sto se kupuje u prodavnicama ne opterecuje jetru(ne mislim na Vinjak, Lozu i ostalo)....bar ne u nekoj bitnoj meri i nista HARD CORE nema da se kupi u slicnim radnjama!

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: jedno pitanje oko animala?
« Odgovor #29 poslato: Jun 06, 2007, 04:52:27 posle podne »
Alo bre sta pricate,da li ste normalni! Pio sam i Animal i pak i stak i cuts nikad hvala bogu nisam imao problema sa jetrom.To sto vi pricate su gluposti i zaludjujete se glupim stvarima.Da to imam bilo kakve lose uticaje na jetru nikad nebi proslo analize na VMA.